Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Zaječí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zaječí

Vinarstvi Herufek

9,4

Vinarstvi Herufek

Ubytování (Penzion) Vinarstvi Herufek. Vinařství Herůfek se nachází v Zaječí a nabízí zázemí pro grilování, společný lounge, sdílenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vinarstvi Herufek se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinarstvi Herufek má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Vinarstvi Herufek momentálně evidujeme 9 recenzí.

Kanika ubytování v soukromí

9

Kanika ubytování v soukromí

Ubytování (Privát) Kanika ubytování v soukromí. Ubytování v soukromí Kanika se nachází v Zaječí v Jihomoravském kraji, 37 km od Brna, a nabízí terasu a slunnou terasu. Ubytování Kanika ubytování v soukromí se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kanika ubytování v soukromí má celkové hodnocení 9. Pro Privát Kanika ubytování v soukromí momentálně evidujeme 44 recenzí.

Penzion Zajecak

8,7

Penzion Zajecak

Ubytování (Penzion) Penzion Zajecak. Penzion Zaječák se nachází v Zaječí a má zahradu. Nabízí turistické informace a restauraci. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Zajecak se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zajecak má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Zajecak momentálně evidujeme 174 recenzí.

Pura Vida

8,4

Pura Vida

Ubytování (Penzion) Pura Vida. Pura Vida se nachází ve vinařské vesnici Zaječí a má vinný sklípek i půjčovnu kol. Ubytování Pura Vida se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pura Vida má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Pura Vida momentálně evidujeme 99 recenzí.

Vinařství U Kapličky

8,4

Vinařství U Kapličky

Ubytování (Hotel) Vinařství U Kapličky. Vinařství U Kapličky features a restaurant, free bikes, an outdoor swimming pool and bar in Zaječí. Ubytování Vinařství U Kapličky se nachází ve městě Zaječí (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion u Palečků

8,4

Penzion u Palečků

Ubytování (Penzion) Penzion u Palečků. Penzion u Palečků se nachází v obci Zaječí a nabízí společný prostor pro posezení. Ubytování Penzion u Palečků se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Palečků má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion u Palečků momentálně evidujeme 34 recenzí.

Penzion Zajíček

7,9

Penzion Zajíček

Ubytování (Penzion) Penzion Zajíček. Penzion Zajíček nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením v Zaječí. Všechny pokoje jsou vybaveny šatní skříní, některé mají posezení. Ubytování Penzion Zajíček se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zajíček má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Zajíček momentálně evidujeme 65 recenzí.

Penzion Zaječský šenk

Penzion Zaječský šenk

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Zaječský šenk. Penzion Zaječský šenk se nachází v Zaječí a nabízí přímý přístup na sjezdovku, terasu, restauraci, společnou kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Penzion Zaječský šenk se nachází ve městě Zaječí (Česko - Jihomoravský kraj).

Domek u Čermáků

Domek u Čermáků

Ubytování (Penzion) Domek u Čermáků. Domek u Čermáků offers accommodation in Zaječí. Private parking can be arranged at an extra charge. At the guest house, each room includes a wardrobe. Ubytování Domek u Čermáků se nachází ve městě Zaječí (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Zajíček

Ubytování Zajíček

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Zajíček. Prázdninový dům Ubytování Zajíček se nachází v Zaječí a nabízí vířivku a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Ubytování Zajíček se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Ubytování Zajíček nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování u Dany

Ubytování u Dany

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Dany. Ubytování u Dany se nachází v Zaječí a nabízí zahradu. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Ubytování u Dany se nachází ve městě Zaječí (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek u Čermáků

Domek u Čermáků

Ubytování (Prázdninový dům) Domek u Čermáků. Domek u Čermáků is situated in Zaječí and offers a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Domek u Čermáků se nachází ve městě Zaječí (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Zaječák

Apartmány Zaječák

Ubytování (Apartmán) Apartmány Zaječák. Apartmány Zaječák se nachází v obci Zaječí. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Zaječák se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmány Zaječák nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.