Hledat

Ubytování

Apartmán J&J Apartmán

9 Generála Svobody První patro, Šumperk, 787 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán J&J. Apartmán J&J se nachází v Šumperku a nabízí restauraci. Dolní Morava je vzdálená 21 km. Ubytování Apartmán J&J se nachází ve městě Šumperk (Česko - Olomoucký kraj).

Popis ubytování Apartmán J&J

V okolí se lze věnovat pěší turistice. Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 88 km. Apartmán J&J se nachází v Šumperku a nabízí restauraci. Tento apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj a plně vybavenou kuchyň s lednicí a minibarem. Dolní Morava je vzdálená 21 km. Apartmán je vzdálený 46 km od Olomouce a 42 km od města Lądek-Zdrój. V ubytování Apartmán J&J máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Šumperk

Apartmán v centru

9,8

Apartmán v centru

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centru. Apartmán v centru se nachází v Šumperku a nabízí bezplatné Wi-Fi a snídaně formou bufetu. Ubytování Apartmán v centru se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmán v centru má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán v centru momentálně evidujeme 55 recenzí.

Apartmány na náměstí

9,7

Apartmány na náměstí

Ubytování (Apartmány) Apartmány na náměstí. Apartmány na náměstí se nachází v Šumperku a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 46 km od Olomouce. Ubytování Apartmány na náměstí se nachází ve městě Šumperk (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmany u stadionu

9,3

Apartmany u stadionu

Ubytování (Apartmány) Apartmany u stadionu. Apartmány u stadionu se nachází v Šumperku a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Apartmany u stadionu se nachází ve městě Šumperk (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány ELISA

9,3

Apartmány ELISA

Ubytování (Apartmán) Apartmány ELISA. Apartmány ELISA se nachází v Šumperku a nabízí ubytování v apartmánech a pokojích s terasou, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány ELISA se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmány ELISA má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány ELISA momentálně evidujeme 292 recenzí.

Penzion Stará sokolovna

9,2

Penzion Stará sokolovna

Ubytování (Apartmán) Penzion Stará sokolovna. Penzion Stará Sokolovna se nachází v Šumperku, 2 km od centra města, a nabízí dobře zařízené apartmány s bezplatným Wi-Fi, à la carte restauraci, venkovní... Ubytování Penzion Stará sokolovna se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Stará sokolovna má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Penzion Stará sokolovna momentálně evidujeme 240 recenzí.

Penzion G

8,9

Penzion G

Ubytování (Penzion) Penzion G. Penzion G se nachází v Šumperku, 500 metrů od centra a 50 metrů od bezplatného veřejného parkoviště. Ubytování Penzion G se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion G má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion G momentálně evidujeme 115 recenzí.

Hotel Pod Radnicí

8,8

Hotel Pod Radnicí

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Radnicí. Hotel Pod Radnicí se nachází v Šumperku, 11 km od termálních lázní Velké Losiny, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. Ubytování Hotel Pod Radnicí se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Pod Radnicí má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Pod Radnicí momentálně evidujeme 374 recenzí.

Hotel Elegance

8,2

Hotel Elegance

Ubytování (Hotel) Hotel Elegance. Tento elegantní hotel se nachází v centru Šumperku, 15 km od lázeňského města Velké Losiny. Ubytování Hotel Elegance se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Elegance má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Elegance momentálně evidujeme 49 recenzí.

Penzion Černý Havran

8,1

Penzion Černý Havran

Ubytování (Penzion) Penzion Černý Havran. Penzion Černý Havran se nachází hned vedle parku v centru Šumperku. Ubytování Penzion Černý Havran se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Černý Havran má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Černý Havran momentálně evidujeme 169 recenzí.

Hostinec Peterka

7,9

Hostinec Peterka

Ubytování (Penzion – hostinec) Hostinec Peterka. Hostinec Peterka se nachází v Petrově nad Desnou a má restauraci s nabídkou jídel české kuchyně a zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Hostinec Peterka se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hostinec Peterka má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion – hostinec Hostinec Peterka momentálně evidujeme 321 recenzí.

Hotel Grand Šumperk

7,1

Hotel Grand Šumperk

Ubytování (Hotel) Hotel Grand Šumperk. Tento hotel nabízí nekuřácké pokoje s Wi-Fi a snack bar, který podává česká jídla. Disponuje letní zahrádkou s výhledem do parku. Ubytování Hotel Grand Šumperk se nachází ve městě Šumperk (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán Šárka

Apartmán Šárka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šárka. Apartmán Šárka se nachází v Šumperku, 42 km od vesnice Miedzygorze, a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování Apartmán Šárka se nachází ve městě Šumperk (Česko - Olomoucký kraj).

Ubytovna letiště Šumperk

Ubytovna letiště Šumperk

Ubytování (Hostel) Ubytovna letiště Šumperk. Ubytovna letiště Šumperk se nachází v Šumperku. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Pokoje v hostelu mají kávovar, koupelnu a posezení. Ubytování Ubytovna letiště Šumperk se nachází ve městě Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Hostel Ubytovna letiště Šumperk nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.