Hledat

Ubytování

Apartmán A5 pro 3 osoby - Monínec - celoročně Apartmán

Jetřichovice 52 Budova A, Moninec, 257 91, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán A5 pro 3 osoby - Monínec - celoročně. Apartmán A5 pro 3 osoby - Monínec - celoročně se nachází v Moninci a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán A5 pro 3 osoby - Monínec - celoročně se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Apartmán A5 pro 3 osoby - Monínec - celoročně

V okolí se lze věnovat pěší turistice. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Václava Havla Praha je to 65 km. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, dobře vybavenou kuchyň, TV s plochou obrazovkou a vířivku. Apartmán A5 je vzdálený 18 km od Tábora. Apartmán A5 pro 3 osoby - Monínec - celoročně se nachází v Moninci a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Pro 3 osoby - Monínec - celoročně, zatímco Písek je 38 km daleko.

Jiná ubytování ve městě Sedlec-Prčice

Pension Merán

9,7

Pension Merán

Ubytování (Penzion) Pension Merán. Pension Merán se nachází v Jetřichovicích a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zahradu, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Merán se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Merán má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Merán momentálně evidujeme 41 recenzí.

Pension Mlyn Stare Mitrovice

9,4

Pension Mlyn Stare Mitrovice

Ubytování (Penzion) Pension Mlyn Stare Mitrovice. Pension Mlýn ve vesničce Staré Mitrovice nabízí tiché pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma a vlastní koupelnou se sprchou. Ubytování Pension Mlyn Stare Mitrovice se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česko - Středočeský kraj).

Dalmo

8,7

Dalmo

Ubytování (Penzion) Dalmo. Dalmo je hotel situovaný v Sedlci. Nabízí zapůjčení jízdních kol zdarma, bezplatné Wi-Fi, tenisový kurt, gril a sdílený lounge. Ubytování Dalmo se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Dalmo má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Dalmo momentálně evidujeme 27 recenzí.

Hotel Monínec

8,2

Hotel Monínec

Ubytování (Hotel) Hotel Monínec. Hotel Monínec nabízí hostům pokoje s bezplatným Wi-Fi, venkovní i krytý bazén a wellness centrum. Ubytování Hotel Monínec se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Monínec má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Monínec momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion Hugo

8,1

Penzion Hugo

Ubytování (Penzion) Penzion Hugo. Penzion Hugo se nachází 2 km od lyžařského areálu Monínec. Nabízí domácké ubytování s bezplatným Wi-Fi, venkovní bazén, vířivku a zahradu s terasou. Ubytování Penzion Hugo se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Hugo má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Hugo momentálně evidujeme 82 recenzí.

Holiday home Dvorce I

Holiday home Dvorce I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Dvorce I. Prázdninový dům Dvorce I se nachází v městyse Prčice a nabízí ubytování se soukromým bazénem. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Holiday home Dvorce I se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Dvorce I nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Monínec Nová Javorka

Monínec Nová Javorka

Ubytování (Hotel) Monínec Nová Javorka. Hotel Nová Javorka se nachází v obci Čunkov. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí rodinné pokoje, restauraci, sezónní venkovní bazén, terasu, společné posezení... Ubytování Monínec Nová Javorka se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česko - Středočeský kraj).

Chalupa u Kocourka

Chalupa u Kocourka

Ubytování (Apartmán) Chalupa u Kocourka. Chalupa u Kocourka is located in Sedlec. Complimentary WiFi is featured. The apartment consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytování Chalupa u Kocourka se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česko - Středočeský kraj).

Holiday home Dvorec

Holiday home Dvorec

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Dvorec. Prázdninový dům Dvorec se nachází v obci Prčíce a nabízí plně vybavenou kuchyň. Dům má 4 ložnice a obývací pokoj s TV a DVD přehrávačem. Ubytování Holiday home Dvorec se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Dvorec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rodinný dům Prčice

Rodinný dům Prčice

Ubytování (Penzion) Rodinný dům Prčice. Situated in Prčíce, Rodinný dům Prčice features barbecue facilities, garden and free WiFi. Ubytování Rodinný dům Prčice se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Penzion Rodinný dům Prčice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Two-Bedroom Apartment in Sedlec-Prcice

Two-Bedroom Apartment in Sedlec-Prcice

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sedlec-Prcice. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Sedlec-Prcice se nachází v Sušeticích a nabízí bezplatné Wi-Fi. V apartmánu je také TV, 2 ložnice a kuchyň. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Sedlec-Prcice se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Two-Bedroom Apartment in Sedlec-Prcice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.