Hledat

Ubytování

Andy´s Central 3-bedroom apartment ! Apartmán

13 Růžová, Praha, 110 00, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Andy´s Central 3-bedroom apartment !. Andy's Central se 3 ložnicemi, barem a bezplatným Wi-Fi. se nachází v Praze 1, 500 metrů od historické budovy Národního muzea. Ubytování Andy´s Central 3-bedroom apartment ! se nachází ve městě Růžová (Česko).

Popis ubytování Andy´s Central 3-bedroom apartment !

Andy's Central se 3 ložnicemi, barem a bezplatným Wi-Fi. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Karlův most je vzdálený 1,4 km a Pražský hrad 2,2 km. se nachází v Praze 1, 500 metrů od historické budovy Národního muzea. Apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, sporákem, pračkou a varnou deskou. Mezi zajímavosti v okolí patří Obecní dům, Pražský orloj a Staroměstské náměstí.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkoviště
  • Wi- Fi zdarma
  • Letištní transfer
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Růžová

Pension Residenz Iva

9,7

Pension Residenz Iva

Ubytování (Penzion) Pension Residenz Iva. Rodinný Pension Residenz Iva v Růžové nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s venkovním bazénem. Ubytování Pension Residenz Iva se nachází ve městě Růžová (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pension Residenz Iva má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Residenz Iva momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartment Renata

9,6

Apartment Renata

Ubytování (Apartmán) Apartment Renata. Apartmán Renata se nachází v obci Mezná, 44 km od Drážďan a 12 km od města Bad Schandau, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a neplacené... Ubytování Apartment Renata se nachází ve městě Růžová (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartment Renata má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Renata momentálně evidujeme 103 recenzí.

Větrný mlýn Růžová

9,6

Větrný mlýn Růžová

Ubytování (Chata) Větrný mlýn Růžová. Větrný mlýn Růžová se nachází v obci Růžová a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Větrný mlýn Růžová se nachází ve městě Růžová (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Větrný mlýn Růžová má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Větrný mlýn Růžová momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Růžák

9,3

Apartmán Růžák

Ubytování (Apartmán) Apartmán Růžák. Apartmán Růžák se nachází v obci Růžová a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán Růžák se nachází ve městě Růžová (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmán Růžák má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Růžák momentálně evidujeme 20 recenzí.

Farma Růžová

9,3

Farma Růžová

Ubytování (Farma) Farma Růžová. Farma Růžová je rodinná farma v národním parku Českosaské Švýcarsko. Jsou zde hospodářská zvířata a farma nabízí domácí mléčné výrobky. Ubytování Farma Růžová se nachází ve městě Růžová (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Farma Růžová má celkové hodnocení 9,3. Pro Farma Farma Růžová momentálně evidujeme 144 recenzí.

Trapani house & camp

9,2

Trapani house & camp

Ubytování (Privát) Trapani house & camp. Trapani house & camp nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením v obci Růžová. Ubytování Trapani house & camp se nachází ve městě Růžová (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Trapani house & camp má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Trapani house & camp momentálně evidujeme 163 recenzí.

Pension U Stehlíků

8,7

Pension U Stehlíků

Ubytování (Penzion) Pension U Stehlíků. Rodinný Pension U Stehlíků se nachází v obci Růžová ležící uprostřed národního parku České Švýcarsko a nabízí pokoje s vlastní nebo společnou koupelnou a... Ubytování Pension U Stehlíků se nachází ve městě Růžová (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pension U Stehlíků má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Pension U Stehlíků momentálně evidujeme 129 recenzí.

Apartmány Růžová

8,1

Apartmány Růžová

Ubytování (Apartmán) Apartmány Růžová. Apartmány Růžová nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a zahradou v obci Růžová, 200 metrů od autobusové zastávky, restaurací... Ubytování Apartmány Růžová se nachází ve městě Růžová (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmány Růžová má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Apartmány Růžová momentálně evidujeme 122 recenzí.

Vybavený apartmán v lyžařském středisku Mikulov v Krušných horách

8,1

Vybavený apartmán v lyžařském středisku Mikulov v Krušných horách

Ubytování (Privát) Vybavený apartmán v lyžařském středisku Mikulov v Krušných horách. Vybavený apartmán v lyžařském středisku Mikulov v Krušných horách se nachází v Mikulově v Krušných Horách, 600 metrů od Mikulova Doppelmayr i od Pomy H210... Ubytování Vybavený apartmán v lyžařském středisku Mikulov v Krušných horách se nachází ve městě Růžová (Česko - Ústecký kraj).

Pension Mikuláš v Krušných Horách

7,7

Pension Mikuláš v Krušných Horách

Ubytování (Penzion) Pension Mikuláš v Krušných Horách. Pension Mikuláš se nachází v Mikulově v Krušných horách a nabízí restauraci, zdarma dostupné Wi-Fi připojení a vlastní koupelnu se sprchou i bezplatnými... Ubytování Pension Mikuláš v Krušných Horách se nachází ve městě Růžová (Česko - Ústecký kraj).

Mobilheim u Noba

Mobilheim u Noba

Ubytování (Prázdninový dům) Mobilheim u Noba. Mobilheim u Noba is set in Růžová. The property is 27 km from Pirna and free private parking is offered. Ubytování Mobilheim u Noba se nachází ve městě Růžová (Česko - Ústecký kraj).

Jana

Jana

Ubytování (Chata) Jana. Featuring accommodation with a terrace, Jana is set in Růžová. This chalet features a garden. Ubytování Jana se nachází ve městě Růžová (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Chata Jana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Usedlost Nový Svět

Holiday Home Usedlost Nový Svět

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Usedlost Nový Svět. Located in Růžová, Holiday Home Usedlost Nový Svět provides accommodation with a terrace and free WiFi. The property has mountain and garden views. Ubytování Holiday Home Usedlost Nový Svět se nachází ve městě Růžová (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Usedlost Nový Svět nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Prague City Apartment

Prague City Apartment

Ubytování (Apartmán) Prague City Apartment. In the Prague 1 district of Prague, close to Historical Building of the National Museum of Prague, Prague City Apartment features free WiFi and a washing... Ubytování Prague City Apartment se nachází ve městě Růžová (Česko).

Cute Designer apartment close to the Train Station

Cute Designer apartment close to the Train Station

Ubytování (Apartmán) Cute Designer apartment close to the Train Station. Cute Designer apartment close to the Train Station is located in the Prague 1 district of Prague, less than 1 km from Historical Building of the National... Ubytování Cute Designer apartment close to the Train Station se nachází ve městě Růžová (Česko).

Bungalov Rozarka

Bungalov Rozarka

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalov Rozarka. Bungalov Rozárka se nachází v obci Růžová a nabízí zázemí pro grilování a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Bungalov Rozarka se nachází ve městě Růžová (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Prázdninový dům Bungalov Rozarka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Trapani glamping camp

Trapani glamping camp

Ubytování (Luxusní stan) Trapani glamping camp. Trapani glamping camp se nachází v obci Růžová v Ústeckém kraji. Nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. V kempu si můžete zapůjčit jízdní... Ubytování Trapani glamping camp se nachází ve městě Růžová (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Luxusní stan Trapani glamping camp nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.