Hledat

Ubytování

Amazing home in Zafferana Etnea with WiFi and 2 Bedrooms Prázdninový dům

95019 Zafferana Etnea, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Zafferana Etnea with WiFi and 2 Bedrooms. Amazing home in Zafferana Etnea with WiFi and 2 Bedrooms se nachází v Zafferana Etnea. Ubytování Amazing home in Zafferana Etnea with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Popis ubytování Amazing home in Zafferana Etnea with WiFi and 2 Bedrooms

Tento klimatizovaný apartmán se nachází 21 km od Giardini Naxos a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Prázdninový dům stojí 24 km od Taorminy a 22 km od Catanie. Amazing home in Zafferana Etnea with WiFi and 2 Bedrooms se nachází v Zafferana Etnea. Na letiště Catania Fontanarossa je to 25 km. Prázdninový dům má 2 ložnice, TV a plně vybavenou kuchyň s lednicí, varnou deskou a pračkou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Amazing home in Zafferana Etnea with WiFi and 2 Bedrooms

 • Parkoviště
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Lednička
 • Fén
 • Sprcha
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Venkovní nábytek
 • Výhled na hory
 • Výhled na moře
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • dánsky
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • norsky
 • polsky
 • švédsky

Jiná ubytování ve městě Zafferana Etnea

villa ridente immersa nel verde e nella quiete

10

villa ridente immersa nel verde e nella quiete

Ubytování (Prázdninové domy) villa ridente immersa nel verde e nella quiete. Villa ridente immersa nel verde e nella quiete se nachází ve městě Zafferana Etnea a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování villa ridente immersa nel verde e nella quiete se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanze di Laura

10

Casa Vacanze di Laura

UbytováníCasa Vacanze di Laura. La Casa Vacanze di Laura se nachází v obci Zafferana Etnea na Sicílii a nabízí balkon. 27 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii. Ubytování Casa Vacanze di Laura se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Villetta del nonno

10

Villetta del nonno

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta del nonno. Villetta del nonno se nachází v obci Zafferana Etnea a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Villetta del nonno se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Casa Farlazzo

10

Casa Farlazzo

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Farlazzo. Casa Farlazzo se nachází 28 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii a nabízí ubytování se společným salonkem, zahradou a sdílenou kuchyní. Ubytování Casa Farlazzo se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Etna Green House

9,9

Etna Green House

UbytováníEtna Green House. Etna Green House se nachází ve městě Zafferana Etnea, pouhých 24 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii. Ubytování Etna Green House se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Casa Finaita

9,9

Casa Finaita

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Finaita. Casa Finaita se nachází v obci Zafferana Etnea, 28 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii a 32 km od lanovky Taormina - Mazzaro. Ubytování Casa Finaita se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

B&B il rosso e il nero

9,8

B&B il rosso e il nero

Ubytování (Bed and breakfast) B&B il rosso e il nero. B&B il se nachází v Zafferana Etnea, 29 km od Giardini Naxos. Rosso e il nero nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování B&B il rosso e il nero se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Etna Sunrise b&b

9,8

Etna Sunrise b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Etna Sunrise b&b. Etna Sunrise b&b se nachází 27 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Etna Sunrise b&b se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Anna & Alfredo bed and breakfast

9,8

Anna & Alfredo bed and breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Anna & Alfredo bed and breakfast. Anna & Alfredo bed and breakfast se nachází v obci Zafferana Etnea a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Anna & Alfredo bed and breakfast se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Sikelia Etna House

9,8

Sikelia Etna House

UbytováníSikelia Etna House. Sikelia Etna House se nachází v Zafferana Etnea, 32 km od stanice lanovky Taormina - Mazzaro a 33 km od ostrova Isola Bella. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Sikelia Etna House se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

B&B Le Tre rose dell'Etna

9,8

B&B Le Tre rose dell'Etna

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Le Tre rose dell'Etna. B&B Le Tre rose dell'Etna se nachází v obci Zafferana Etnea, 28 km od Giardini Naxos. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Le Tre rose dell'Etna se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

At Armando's Home

9,8

At Armando's Home

Ubytování (Chata) At Armando's Home. At Armando's Home in Zafferana Etnea nabízí ubytování s výhledem do zahrady, restauraci, sdílený lounge, zahradu, gril a terasu. Ubytování At Armando's Home se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Bee Happy - Bed and Breakfast

9,8

Bee Happy - Bed and Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Bee Happy - Bed and Breakfast. Bee Happy - Bed and Breakfast se nachází v Zafferana Etnea, 24 km od Giardini Naxos. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bee Happy - Bed and Breakfast se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

La Casa dell'Alloro

9,7

La Casa dell'Alloro

Ubytování (Bed and breakfast) La Casa dell'Alloro. La Casa dell'Alloro se nachází v obci Zafferana Etnea a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, venkovní... Ubytování La Casa dell'Alloro se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

La maison de Mary

9,7

La maison de Mary

UbytováníLa maison de Mary. Featuring inner courtyard views, La maison de Mary provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 27 km from Catania Piazza Duomo. Ubytování La maison de Mary se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Antico Borgo Petralia

9,7

Antico Borgo Petralia

UbytováníAntico Borgo Petralia. Antico Borgo Petralia se nachází na okraji regionálního parku Etna. Jedná se o starobylou osadu, která byla otevřena veřejnosti v roce 2011. Ubytování Antico Borgo Petralia se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

La Reggia dell'Etna

9,7

La Reggia dell'Etna

Ubytování (Prázdninový dům) La Reggia dell'Etna. La Reggia dell'Etna se nachází v obci Zafferana Etnea a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování La Reggia dell'Etna se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Feudo Algerazzi

9,6

Feudo Algerazzi

Ubytování (Vily) Feudo Algerazzi. Feudo Algerazzi se nachází 3 km od Zafferana Etnea a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a prostornou zahradu s grilem. Ubytování Feudo Algerazzi se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Dolce Vita

9,6

Dolce Vita

Ubytování (Bed and breakfast) Dolce Vita. Dolce Vita se nachází 28 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Dolce Vita se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Villa Leonardi

9,6

Villa Leonardi

UbytováníVilla Leonardi. Villa Leonardi se nachází ve městě Zafferana Etnea a nabízí gril. Vila se zahradou. Vila má 3 ložnice, obývací pokoj a 3 koupelny s bidetem. Ubytování Villa Leonardi se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Alberto's Mt.Etna B&B

9,6

Alberto's Mt.Etna B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Alberto's Mt.Etna B&B. B&B Etnabb se nachází ve městě Zafferana Etnea a nabízí výhled na sicilskou krajinu. Ubytování Alberto's Mt.Etna B&B se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Etna En Vie

9,6

Etna En Vie

Ubytování (Bed and breakfast) Etna En Vie. Etna En Vie se nachází v obci Zafferana Etnea, 27 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii a 33 km od lanovky Taormina - Mazzaro. Ubytování Etna En Vie se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Scatitti House

9,5

Scatitti House

UbytováníScatitti House. Scatitti House se nachází v Zafferana Etnea a skládá se z prostorného domu v zahradě. Ubytování Scatitti House se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Cartoline Dall'Etna B&b

9,5

Cartoline Dall'Etna B&b

Ubytování (Bed and breakfast) Cartoline Dall'Etna B&b. Cartoline Dall'Etna B&b se nachází v centru města Zafferana Etnea a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Cartoline Dall'Etna B&b se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

La corte di Bafè B&B "Slow Life"

9,5

La corte di Bafè B&B "Slow Life"

UbytováníLa corte di Bafè B&B "Slow Life". La corte di Bafè B&B "Slow Life" se nachází ve městě Zafferana Etnea a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování La corte di Bafè B&B "Slow Life" se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Etna Bike B&B

9,4

Etna Bike B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Etna Bike B&B. Etna Bike B&B se nachází ve městě Zafferana Etnea a nabízí prostorné moderní pokoje s terasou. Ubytování Etna Bike B&B se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

B&B Aria Dell’' Etna

9,4

B&B Aria Dell’' Etna

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Aria Dell’' Etna. B&B Aria Dell'Etna se nachází na úpatí Etny a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování B&B Aria Dell’' Etna se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Seasily - B&B yourself

9,4

Seasily - B&B yourself

Ubytování (Bed and breakfast) Seasily - B&B yourself. Seasily - B&B yourself in Zafferana Etnea nabízí ubytování s výhledem do zahrady, restauraci, bar, sdílený lounge a terasu. Ubytování Seasily - B&B yourself se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Bed Relax Etnaview

9,4

Bed Relax Etnaview

Ubytování (Bed and breakfast) Bed Relax Etnaview. Bed Relax Etnaview se nachází 27 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Bed Relax Etnaview se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Etna Rose

9,4

Etna Rose

Ubytování (Venkovský dům) Etna Rose. Etna Rose se nachází v Zafferana Etnea na Sicílii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Etna Rose se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

B&B Etna Dream

9,4

B&B Etna Dream

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Etna Dream. B&B Etna Dream se nachází v obci Zafferana Etnea, 26 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii a 33 km od stanice lanovky Taormina - Mazzaro. Ubytování B&B Etna Dream se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Casa vacanza Petrulli

9,3

Casa vacanza Petrulli

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanza Petrulli. Casa vacanza Petrulli se nachází v obci Zafferana Etnea, 28 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii a 33 km od stanice lanovky Taormina - Mazzaro. Ubytování Casa vacanza Petrulli se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Marisa's house

9,3

Marisa's house

Ubytování (Vila) Marisa's house. Marisa's house se nachází v Zafferana Etnea a nabízí gril a terasu. Klimatizované ubytování leží 28 km od Giardini Naxos. Ubytování Marisa's house se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Aetna Silva

9,3

Aetna Silva

Ubytování (Apartmány) Aetna Silva. Aetna Silva se nachází 28 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Aetna Silva se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Poggiofelice B&B

9,3

Poggiofelice B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Poggiofelice B&B. Poggiofelice B&B se nachází ve městě Zafferana Etnea, 3 km od centra. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu s grilem a klimatizované pokoje. Ubytování Poggiofelice B&B se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Villa del Sole

9,3

Villa del Sole

Ubytování (Vila) Villa del Sole. Villa del Sole se nachází v rozlehlé a dobře udržované zahradě ve městě Zafferana Etnea a nabízí venkovní bazén. Ubytování Villa del Sole se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Floris Home tra Mare e Montagna

9,3

Floris Home tra Mare e Montagna

Ubytování (Apartmán) Floris Home tra Mare e Montagna. Floris Home tra Mare e Montagna se nachází v obci Zafferana Etnea a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Apartmán se zahradou a grilem. Ubytování Floris Home tra Mare e Montagna se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Etna Maison

9,3

Etna Maison

Ubytování (Prázdninový dům) Etna Maison. Etna Maison se nachází v Zafferana Etnea a nabízí zahradu a gril. Ubytování Etna Maison se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Villa Maria

9,3

Villa Maria

Ubytování (Vila) Villa Maria. Villa Maria se nachází ve městě Zafferana Etnea, 29 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii a 36 km od stanice lanovky Taormina - Mazzaro. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Aurora dell'Etna

9,3

Aurora dell'Etna

Ubytování (Bed and breakfast) Aurora dell'Etna. Aurora dell'Etna se nachází ve městě Zafferana Etnea, 20 km od Etny, a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aurora dell'Etna se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Casa Martina

9,2

Casa Martina

Ubytování (Apartmán) Casa Martina. Casa Martina-Vista panoramica se nachází v obci Zafferana Etnea a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa Martina se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

La Casa Dei Colori

9,2

La Casa Dei Colori

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa Dei Colori. La Casa Dei Colori se nachází v obci Zafferana Etnea, 34 km od stanice lanovky Taormina - Mazzaro a 35 km od ostrova Isola Bella. Nabízí gril a... Ubytování La Casa Dei Colori se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Villa Hirschen

9,2

Villa Hirschen

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Hirschen. Villa Hirschen se nachází na kopci v Zafferana Etnea a nabízí výhled na sicilskou krajinu. Nabízí klimatizované pokoje a zahradu s bezplatným parkováním. Ubytování Villa Hirschen se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Orchidea dell'Etna

9,1

Orchidea dell'Etna

Ubytování (Prázdninové domy) Orchidea dell'Etna. Orchidea dell'Etna se nachází v Zafferana Etnea, 30 km od Giardini Naxos. Nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Orchidea dell'Etna se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

I Colori del Sole

9,1

I Colori del Sole

UbytováníI Colori del Sole. I Colori del Sole se nachází ve městě Zafferana Etnea a nabízí venkovní bazén. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi. Ubytování I Colori del Sole se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Casa di Nino&Nina

9,1

Casa di Nino&Nina

UbytováníCasa di Nino&Nina. Casa di Nino&Nina se nachází ve městě Zafferana Etnea, 26 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii, 34 km od stanice lanovky Taormina - Mazzaro i od ostrova... Ubytování Casa di Nino&Nina se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Bouganville House

9,1

Bouganville House

Ubytování (Bed and breakfast) Bouganville House. Bouganville House se nachází v obci Zafferana Etnea, 26 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii a 34 km od lanovky Taormina - Mazzaro. Ubytování Bouganville House se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Royal Etna Stars

9,1

Royal Etna Stars

Ubytování (Prázdninové domy) Royal Etna Stars. Royal Etna Stars se nachází ve městě Zafferana Etnea a skládá se z domu s vlastní terasou. Nabízí bezplatné parkování a denně se podává sladká snídaně. Ubytování Royal Etna Stars se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

B&B Alle Falde Dell'Etna

9

B&B Alle Falde Dell'Etna

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Alle Falde Dell'Etna. B&B Alle Falde Dell'Etna se nachází v obci Zafferana Etnea a nabízí výhled do zahrady, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování B&B Alle Falde Dell'Etna se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

2 bedrooms appartement with enclosed garden and wifi at Zafferana Etnea

9

2 bedrooms appartement with enclosed garden and wifi at Zafferana Etnea

Ubytování (Apartmán) 2 bedrooms appartement with enclosed garden and wifi at Zafferana Etnea. 2 bedrooms appartement with closed garden and wifi at Zafferana Etnea se nachází v Zafferana Etnea a nabízí gril. Ubytování 2 bedrooms appartement with enclosed garden and wifi at Zafferana Etnea se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).

Casa Rocca d'Api

9

Casa Rocca d'Api

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rocca d'Api. Casa Rocca d'Api se nachází v Zafferana Etnea na Sicílii a nabízí terasu a výhled na moře. Klimatizované ubytování leží 29 km od Giardini Naxos. Ubytování Casa Rocca d'Api se nachází ve městě Zafferana Etnea (Itálie - Sicílie).