Hledat

Ubytování

Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms Prázdninový dům

55041 Camaiore, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms. Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms se nachází v Camaiore v Toskánsku a nabízí balkon. Do Pisy je to 27 km. Ubytování Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Popis ubytování Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms

Mezinárodní letiště Pisa je vzdálené 28 km. Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms se nachází v Camaiore v Toskánsku a nabízí balkon. Prázdninový dům stojí 11 km od Forte dei Marmi a 10 km od Viareggia. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV, vybavenou kuchyň s lednicí a varnou deskou, pračku a 2 koupelny se sprchou. Do Pisy je to 27 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms

 • Parkoviště Mimo ubytování
 • Dětská jídelní židlička
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Vana
 • Sprcha
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Ventilátor
 • Balkon
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • dánsky
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • norsky
 • polsky
 • švédsky

Jiná ubytování ve městě Camaiore

Locazione Turistica Gli Antichi

10

Locazione Turistica Gli Antichi

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Gli Antichi. Locazione Turistica Gli Antichi se nachází v Camaiore a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 44 km od Pisy. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Gli Antichi se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Il Gelsomino Piano Terra

10

Il Gelsomino Piano Terra

UbytováníIl Gelsomino Piano Terra. Il Gelsomino Piano Terra se nachází asi 1,5 km od Spiaggia del Tonfano a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Il Gelsomino Piano Terra se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Relais Greppo

10

Relais Greppo

UbytováníRelais Greppo. Relais Greppo se nachází v Camaiore a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Relais Greppo se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Residenza Alice - Toscana mare e monti

10

Residenza Alice - Toscana mare e monti

UbytováníResidenza Alice - Toscana mare e monti. Residenza Alice - Toscana mare e monti se nachází v Camaiore, 32 km od katedrály a náměstí Piazza dei Miracoli, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Residenza Alice - Toscana mare e monti se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Villetta Liberty vicino al mare- lido di Camaiore

10

Villetta Liberty vicino al mare- lido di Camaiore

UbytováníVilletta Liberty vicino al mare- lido di Camaiore. Villetta Liberty vicino al mare- lido di Camaiore se nachází v Camaiore, 500 metrů od pláže Viareggio, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villetta Liberty vicino al mare- lido di Camaiore se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casa Berti

10

Casa Berti

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Berti. Casa Berti se nachází v Camaiore v Toskánsku a nabízí terasu a výhled na město. 28 km od Pisy. Ubytování Casa Berti se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

LIDO-VINTAGE Free Parking Wi-fi AC & Netflix

10

LIDO-VINTAGE Free Parking Wi-fi AC & Netflix

Ubytování (Vily) LIDO-VINTAGE Free Parking Wi-fi AC & Netflix. Casa Mary se nachází v Camaiore a nabízí sdílený lounge a zahradu. 24 km od Pisy. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování LIDO-VINTAGE Free Parking Wi-fi AC & Netflix se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

B&B Candalla

10

B&B Candalla

Ubytování (Penzion) B&B Candalla. B&B Candalla se nachází v Camaiore, 35 km od katedrály v Pise, a nabízí zahradu a výhled na řeku. Ubytování B&B Candalla se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Fortino Beach House

10

Fortino Beach House

UbytováníFortino Beach House. Fortino Beach House se nachází v Camaiore, 400 metrů od pláže Viareggio, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování Fortino Beach House se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Residenza Il Colletto

10

Residenza Il Colletto

UbytováníResidenza Il Colletto. Residenza Il Colletto se nachází v Camaiore a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residenza Il Colletto se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Fronte Mare

10

Appartamento Fronte Mare

UbytováníAppartamento Fronte Mare. Appartamento Fronte Mare se nachází u pláže v letovisku Lido di Camaiore, 1,1 km od pláže Lido di Camaiore a pláže Viareggio. Ubytování Appartamento Fronte Mare se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Holiday home Casa Vecchio Frantoio, Camaiore Lombrici

10

Holiday home Casa Vecchio Frantoio, Camaiore Lombrici

UbytováníHoliday home Casa Vecchio Frantoio, Camaiore Lombrici. Holiday home Casa Vecchio Frantoio, Camaiore Lombrici se nachází v Camaiore, 34 km od katedrály v Pise. Ubytování Holiday home Casa Vecchio Frantoio, Camaiore Lombrici se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Nice Home In Camaiore With 2 Bedrooms

10

Nice Home In Camaiore With 2 Bedrooms

UbytováníNice Home In Camaiore With 2 Bedrooms. Nice Home V Camaiore s 2 Bedrooms se nachází v Camaiore, 32 km od katedrály v Pise, náměstí Piazza dei Miracoli a Šikmé věže. Ubytování Nice Home In Camaiore With 2 Bedrooms se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Stunning home in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi

10

Stunning home in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi. Ubytování Stunning home in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi se nachází v Camaiore. Do Pisy je to 28 km. Ubytování Stunning home in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Villino Pallina

10

Villino Pallina

Ubytování (Prázdninové domy) Villino Pallina. Villino Pallina nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Camaiore, 26 km od náměstí Piazza dei Miracoli a Šikmé věže v Pise. Ubytování Villino Pallina se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Locanda al Colle

9,8

Locanda al Colle

Ubytování (Penzion) Locanda al Colle. Locanda al Colle se nachází v Camaiore a nabízí zahradu s venkovním bazénem. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Locanda al Colle se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

La Mattarana

9,8

La Mattarana

Ubytování (Apartmán) La Mattarana. La Mattarana se nachází v Camaiore a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 44 km od Pisy. Ubytování La Mattarana se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Appartamento in centro storico.

9,8

Appartamento in centro storico.

UbytováníAppartamento in centro storico.. Appartamento in centro storico se nachází v Camaiore, 32 km od katedrály a náměstí Piazza dei Miracoli. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Appartamento in centro storico. se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Badia Giulia Prestigious Historical B&B

9,8

Badia Giulia Prestigious Historical B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Badia Giulia Prestigious Historical B&B. Badia Giulia Prestigious Historical B&B se nachází v Camaiore, 32 km od katedrály a náměstí Piazza dei Miracoli, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Badia Giulia Prestigious Historical B&B se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Ohana Bed&Breakfast

9,8

Ohana Bed&Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Ohana Bed&Breakfast. Ohana Bed&Breakfast se nachází v letovisku Lido di Camaiore, 250 metrů od pláže Lido di Camaiore a 1,1 km od pláže Marina di Pietrasanta, a nabízí výhled... Ubytování Ohana Bed&Breakfast se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

APARTMENT HOLIDAY VERSILIA

9,8

APARTMENT HOLIDAY VERSILIA

Ubytování (Apartmán) APARTMENT HOLIDAY VERSILIA. APARTMENT HOLIDAY VERSILIA se nachází v Camaiore v Toskánsku a nabízí balkon. Ubytování APARTMENT HOLIDAY VERSILIA se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Chinocchi Family_casa Vacanze

9,8

Chinocchi Family_casa Vacanze

Ubytování (Apartmán) Chinocchi Family_casa Vacanze. Chinocchi Family_casa Vacanze se nachází v letovisku Lido di Camaiore, 600 metrů od pláže Lido di Camaiore a 2,3 km od pláže Marina di Pietrasanta, a... Ubytování Chinocchi Family_casa Vacanze se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Suite Gardenia

9,7

Suite Gardenia

Ubytování (Prázdninový dům) Suite Gardenia. Suite Gardenia se nachází v Camaiore a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, fitness centrem a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Suite Gardenia se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Antica Fattoria La Verdina

9,7

Antica Fattoria La Verdina

Ubytování (Bed and breakfast) Antica Fattoria La Verdina. Antica Fattoria La Verdina se nachází v Camaiore, 44 km od Pisy, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Antica Fattoria La Verdina se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

B&B IL VOLO

9,7

B&B IL VOLO

Ubytování (Bed and breakfast) B&B IL VOLO. B&B IL VOLO se nachází v Camaiore, 46 km od Pisy, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B IL VOLO se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Bellaisa Bed & Breakfast

9,7

Bellaisa Bed & Breakfast

UbytováníBellaisa Bed & Breakfast. Bellaisa Bed & Breakfast se nachází v oblasti Camaiore v Toskánsku, nedaleko pláží Lido di Camaiore a Viareggio. Ubytování Bellaisa Bed & Breakfast se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Podere Buonarosa

9,6

Podere Buonarosa

UbytováníPodere Buonarosa. Podere Buonarosa se nachází v Camaiore, 31 km od kongresového centra Carrara. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Podere Buonarosa se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Villa La Palma

9,6

Villa La Palma

UbytováníVilla La Palma. Villa La Palma se nachází přibližně 26 km od katedrály v Pise a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Villa La Palma se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casa Vittoria

9,6

Casa Vittoria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vittoria. Casa Vittoria se nachází v Camaiore a nabízí zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vittoria se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Il Nido nel Borgo Casa Vacanze

9,6

Il Nido nel Borgo Casa Vacanze

Ubytování (Prázdninový dům) Il Nido nel Borgo Casa Vacanze. Il Nido nel Borgo Casa Vacanze se nachází v Camaiore, pouhých 32 km od katedrály v Pise, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Il Nido nel Borgo Casa Vacanze se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Villa la provenzale

9,6

Villa la provenzale

Ubytování (Vila) Villa la provenzale. Nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Villa la provenzale se nachází v Camaiore. Ubytování Villa la provenzale se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casa Nonna Noela

9,5

Casa Nonna Noela

Ubytování (Vila) Casa Nonna Noela. Casa Nonna Noela se nachází v Camaiore a nabízí restauraci, sdílený lounge, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 24 km od Pisy. Ubytování Casa Nonna Noela se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Villa La Bianca

9,5

Villa La Bianca

UbytováníVilla La Bianca. Villa La Bianca se nachází v Camaiore v Toskánsku, 27 km od Pisy. Nabízí 2 sezónní venkovní bazény a výhled na hory. Na místě je restaurace. Ubytování Villa La Bianca se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

L'Orchidea_Holiday

9,5

L'Orchidea_Holiday

UbytováníL'Orchidea_Holiday. L'Orchidea_Holiday se nachází asi 600 metrů od pláže Lido di Camaiore a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování L'Orchidea_Holiday se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Holiday home Casa Frantoio II, Camaiore Lombrici

9,5

Holiday home Casa Frantoio II, Camaiore Lombrici

UbytováníHoliday home Casa Frantoio II, Camaiore Lombrici. Holiday home Casa Frantoio II, Camaiore Lombrici se nachází v Camaiore, 34 km od náměstí Piazza dei Miracoli, šikmé věže a 41 km od kongresového centra... Ubytování Holiday home Casa Frantoio II, Camaiore Lombrici se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casa Filippo Lido di Camaiore

9,5

Casa Filippo Lido di Camaiore

UbytováníCasa Filippo Lido di Camaiore. Casa Filippo Lido di Camaiore se nachází v letovisku Lido di Camaiore, 800 metrů od pláže Viareggio a necelý 1 km od pláže Lido di Camaiore, a nabízí... Ubytování Casa Filippo Lido di Camaiore se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

VILLETTA CON GIARDINO

9,5

VILLETTA CON GIARDINO

Ubytování (Prázdninový dům) VILLETTA CON GIARDINO. VILLETTA CON GIARDINO se nachází v Lido di Camaiore, 600 metrů od pláže Lido di Camaiore, 1,5 km od Spiaggia del Tonfano a 2,2 km od pláže Viareggio. Ubytování VILLETTA CON GIARDINO se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Chic Beach apartment

9,5

Chic Beach apartment

Ubytování (Apartmán) Chic Beach apartment. Chic Beach apartment se nachází v Camaiore, 50 metrů od pláže Lido di Camaiore a 2,8 km od pláže Marina di Pietrasanta. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Chic Beach apartment se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Il Centro

9,5

Il Centro

Ubytování (Apartmán) Il Centro. Il Centro se nachází v Camaiore a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Do Pisy je to 26 km. Ubytování Il Centro se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Appartamenti Versilia

9,5

Appartamenti Versilia

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Versilia. Nachází se v Lido di Camaiore v Toskánsku, s Lido di Camaiore Beach a Lido Verde Appartamenti Versilia nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Appartamenti Versilia se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica Bettamauro

9,5

Locazione Turistica Bettamauro

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Bettamauro. Locazione Turistica Bettamauro se nachází v Camaiore a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 48 km od Pisy. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Bettamauro se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

La Casa di Ely

9,5

La Casa di Ely

UbytováníLa Casa di Ely. La Casa di Ely se nachází přibližně 500 metrů od pláže Viareggio a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování La Casa di Ely se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Civico1280 Holiday

9,5

Civico1280 Holiday

UbytováníCivico1280 Holiday. Civico1280 Holiday se nachází asi 1,1 km od pláže Lido di Camaiore a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Civico1280 Holiday se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Villa Torrone

9,4

Villa Torrone

UbytováníVilla Torrone. Villa Torrone se nachází v Camaiore a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a výhled na hory. Ubytování Villa Torrone se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casa Paola

9,4

Casa Paola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Paola. Casa Paola se nachází v Camaiore a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Paola se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Villa Lena

9,4

Villa Lena

Ubytování (Vily) Villa Lena. Villa Lena nabízí ubytování s výhledem do zahrady, venkovním bazénem a balkonem, asi 33 km od katedrály v Pise. Ubytování Villa Lena se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Beachfront Penthouse with private parking

9,4

Beachfront Penthouse with private parking

Ubytování (Apartmány) Beachfront Penthouse with private parking. Beachfront Penthouse with private parking se nachází v Camaiore, necelý 1 km od pláže Lido di Camaiore, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Beachfront Penthouse with private parking se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Happy House

9,4

Happy House

Ubytování (Apartmán) Happy House. Happy House se nachází v Lido di Camaiore, jen 1,3 km od pláže Marina di Pietrasanta a 1,4 km od Lido Verde. Nabízí ubytování s terasou. Ubytování Happy House se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

casa Carla

9,4

casa Carla

Ubytovánícasa Carla. Casa Carla se nachází v Pise, asi 32 km od katedrály, a nabízí ubytování se zahradou, grilem, sdíleným salonkem a výhledem do zahrady. Ubytování casa Carla se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica I Pioppi - CMA108

9,3

Locazione Turistica I Pioppi - CMA108

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica I Pioppi - CMA108. Ubytování se nachází v Camaiore, 32 km od náměstí Piazza dei Miracoli, Šikmé věže a 39 km od kongresového centra Carrara. Ubytování Locazione Turistica I Pioppi - CMA108 se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Charming farmhouse in the hills, private pool, sea view, dream panorama

9,3

Charming farmhouse in the hills, private pool, sea view, dream panorama

Ubytování (Vila) Charming farmhouse in the hills, private pool, sea view, dream panorama. Charming farm in the hills, private pool, sea view, dream panorama se nachází v Camaiore a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a... Ubytování Charming farmhouse in the hills, private pool, sea view, dream panorama se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).