Hledat

Ubytování

Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms Prázdninový dům

55041 Camaiore, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms. Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms se nachází v Camaiore v Toskánsku a nabízí balkon. Do Pisy je to 27 km. Ubytování Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Popis ubytování Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms

Mezinárodní letiště Pisa je vzdálené 28 km. Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms se nachází v Camaiore v Toskánsku a nabízí balkon. Prázdninový dům stojí 11 km od Forte dei Marmi a 10 km od Viareggia. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV, vybavenou kuchyň s lednicí a varnou deskou, pračku a 2 koupelny se sprchou. Do Pisy je to 27 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms

 • Parkoviště Mimo ubytování
 • Dětská jídelní židlička
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Vana
 • Sprcha
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Ventilátor
 • Balkon
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • dánsky
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • norsky
 • polsky
 • švédsky

Jiná ubytování ve městě Camaiore

Locazione Turistica Gli Antichi

10

Locazione Turistica Gli Antichi

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Gli Antichi. Locazione Turistica Gli Antichi se nachází v Camaiore a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 44 km od Pisy. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Gli Antichi se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casa Berti

10

Casa Berti

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Berti. Casa Berti se nachází v Camaiore v Toskánsku a nabízí terasu a výhled na město. 28 km od Pisy. Ubytování Casa Berti se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

LIDO-VINTAGE Free Parking Wi-fi AC & Netflix

10

LIDO-VINTAGE Free Parking Wi-fi AC & Netflix

Ubytování (Vily) LIDO-VINTAGE Free Parking Wi-fi AC & Netflix. Casa Mary se nachází v Camaiore a nabízí sdílený lounge a zahradu. 24 km od Pisy. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování LIDO-VINTAGE Free Parking Wi-fi AC & Netflix se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

B&B Candalla

10

B&B Candalla

Ubytování (Penzion) B&B Candalla. B&B Candalla se nachází v Camaiore, 35 km od katedrály v Pise, a nabízí zahradu a výhled na řeku. Ubytování B&B Candalla se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Villino Pallina

10

Villino Pallina

Ubytování (Prázdninové domy) Villino Pallina. Villino Pallina nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Camaiore, 26 km od náměstí Piazza dei Miracoli a Šikmé věže v Pise. Ubytování Villino Pallina se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Stunning home in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi

10

Stunning home in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi. Ubytování Stunning home in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi se nachází v Camaiore. Do Pisy je to 28 km. Ubytování Stunning home in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Locanda al Colle

9,8

Locanda al Colle

Ubytování (Penzion) Locanda al Colle. Locanda al Colle se nachází v Camaiore a nabízí zahradu s venkovním bazénem. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Locanda al Colle se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

La Mattarana

9,8

La Mattarana

Ubytování (Apartmán) La Mattarana. La Mattarana se nachází v Camaiore a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 44 km od Pisy. Ubytování La Mattarana se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Badia Giulia Prestigious Historical B&B

9,8

Badia Giulia Prestigious Historical B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Badia Giulia Prestigious Historical B&B. Badia Giulia Prestigious Historical B&B se nachází v Camaiore, 32 km od katedrály a náměstí Piazza dei Miracoli, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Badia Giulia Prestigious Historical B&B se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Ohana Bed&Breakfast

9,8

Ohana Bed&Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Ohana Bed&Breakfast. Ohana Bed&Breakfast se nachází v letovisku Lido di Camaiore, 250 metrů od pláže Lido di Camaiore a 1,1 km od pláže Marina di Pietrasanta, a nabízí výhled... Ubytování Ohana Bed&Breakfast se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

APARTMENT HOLIDAY VERSILIA

9,8

APARTMENT HOLIDAY VERSILIA

Ubytování (Apartmán) APARTMENT HOLIDAY VERSILIA. APARTMENT HOLIDAY VERSILIA se nachází v Camaiore v Toskánsku a nabízí balkon. Ubytování APARTMENT HOLIDAY VERSILIA se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Chinocchi Family_casa Vacanze

9,8

Chinocchi Family_casa Vacanze

Ubytování (Apartmán) Chinocchi Family_casa Vacanze. Chinocchi Family_casa Vacanze se nachází v letovisku Lido di Camaiore, 600 metrů od pláže Lido di Camaiore a 2,3 km od pláže Marina di Pietrasanta, a... Ubytování Chinocchi Family_casa Vacanze se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Suite Gardenia

9,7

Suite Gardenia

Ubytování (Prázdninový dům) Suite Gardenia. Suite Gardenia se nachází v Camaiore a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, fitness centrem a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Suite Gardenia se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Antica Fattoria La Verdina

9,7

Antica Fattoria La Verdina

Ubytování (Bed and breakfast) Antica Fattoria La Verdina. Antica Fattoria La Verdina se nachází v Camaiore, 44 km od Pisy, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Antica Fattoria La Verdina se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

B&B IL VOLO

9,7

B&B IL VOLO

Ubytování (Bed and breakfast) B&B IL VOLO. B&B IL VOLO se nachází v Camaiore, 46 km od Pisy, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B IL VOLO se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casa Vittoria

9,6

Casa Vittoria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vittoria. Casa Vittoria se nachází v Camaiore a nabízí zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vittoria se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Il Nido nel Borgo Casa Vacanze

9,6

Il Nido nel Borgo Casa Vacanze

Ubytování (Prázdninový dům) Il Nido nel Borgo Casa Vacanze. Il Nido nel Borgo Casa Vacanze se nachází v Camaiore, pouhých 32 km od katedrály v Pise, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Il Nido nel Borgo Casa Vacanze se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Villa la provenzale

9,6

Villa la provenzale

Ubytování (Vila) Villa la provenzale. Nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Villa la provenzale se nachází v Camaiore. Ubytování Villa la provenzale se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casa Nonna Noela

9,5

Casa Nonna Noela

Ubytování (Vila) Casa Nonna Noela. Casa Nonna Noela se nachází v Camaiore a nabízí restauraci, sdílený lounge, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 24 km od Pisy. Ubytování Casa Nonna Noela se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

VILLETTA CON GIARDINO

9,5

VILLETTA CON GIARDINO

Ubytování (Prázdninový dům) VILLETTA CON GIARDINO. VILLETTA CON GIARDINO se nachází v Lido di Camaiore, 600 metrů od pláže Lido di Camaiore, 1,5 km od Spiaggia del Tonfano a 2,2 km od pláže Viareggio. Ubytování VILLETTA CON GIARDINO se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Chic Beach apartment

9,5

Chic Beach apartment

Ubytování (Apartmán) Chic Beach apartment. Chic Beach apartment se nachází v Camaiore, 50 metrů od pláže Lido di Camaiore a 2,8 km od pláže Marina di Pietrasanta. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Chic Beach apartment se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Il Centro

9,5

Il Centro

Ubytování (Apartmán) Il Centro. Il Centro se nachází v Camaiore a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Do Pisy je to 26 km. Ubytování Il Centro se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Appartamenti Versilia

9,5

Appartamenti Versilia

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Versilia. Nachází se v Lido di Camaiore v Toskánsku, s Lido di Camaiore Beach a Lido Verde Appartamenti Versilia nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Appartamenti Versilia se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica Bettamauro

9,5

Locazione Turistica Bettamauro

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Bettamauro. Locazione Turistica Bettamauro se nachází v Camaiore a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 48 km od Pisy. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Bettamauro se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casa Paola

9,4

Casa Paola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Paola. Casa Paola se nachází v Camaiore a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Paola se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Villa Lena

9,4

Villa Lena

Ubytování (Vily) Villa Lena. Villa Lena nabízí ubytování s výhledem do zahrady, venkovním bazénem a balkonem, asi 33 km od katedrály v Pise. Ubytování Villa Lena se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Beachfront Penthouse with private parking

9,4

Beachfront Penthouse with private parking

Ubytování (Apartmány) Beachfront Penthouse with private parking. Beachfront Penthouse with private parking se nachází v Camaiore, necelý 1 km od pláže Lido di Camaiore, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Beachfront Penthouse with private parking se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Happy House

9,4

Happy House

Ubytování (Apartmán) Happy House. Happy House se nachází v Lido di Camaiore, jen 1,3 km od pláže Marina di Pietrasanta a 1,4 km od Lido Verde. Nabízí ubytování s terasou. Ubytování Happy House se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica I Pioppi - CMA108

9,3

Locazione Turistica I Pioppi - CMA108

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica I Pioppi - CMA108. Ubytování se nachází v Camaiore, 32 km od náměstí Piazza dei Miracoli, Šikmé věže a 39 km od kongresového centra Carrara. Ubytování Locazione Turistica I Pioppi - CMA108 se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Charming farmhouse in the hills, private pool, sea view, dream panorama

9,3

Charming farmhouse in the hills, private pool, sea view, dream panorama

Ubytování (Vila) Charming farmhouse in the hills, private pool, sea view, dream panorama. Charming farm in the hills, private pool, sea view, dream panorama se nachází v Camaiore a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a... Ubytování Charming farmhouse in the hills, private pool, sea view, dream panorama se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Salvia e Rosmarino

9,3

Salvia e Rosmarino

Ubytování (Bed and breakfast) Salvia e Rosmarino. Tento toskánský statek z 18. století nabízí panoramatickou polohu na kopci, 10 minut jízdy od Camaiore. Ubytování Salvia e Rosmarino se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

LIDO BLU

9,3

LIDO BLU

Ubytování (Apartmány) LIDO BLU. LIDO BLU se nachází v letovisku Lido di Camaiore, 50 metrů od pláže Lido di Camaiore a necelý 1 km od pláže Marina di Pietrasanta. Ubytování LIDO BLU se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Giuliana

9,3

Giuliana

Ubytování (Apartmán) Giuliana. Giuliana se nachází v Camaiore a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén a zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Giuliana se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casa vacanze Lulù

9,3

Casa vacanze Lulù

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze Lulù. Casa vacanze Lulù se nachází v Camaiore a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. 25 km od Pisy. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa vacanze Lulù se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Raffinato bilocale sul mare

9,3

Raffinato bilocale sul mare

Ubytování (Prázdninový dům) Raffinato bilocale sul mare. Raffinato bilocale sul mare se nachází v Camaiore a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Raffinato bilocale sul mare se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casa La Wanda In Camaiore Toscana Terrazza

9,2

Casa La Wanda In Camaiore Toscana Terrazza

Ubytování (Apartmány) Casa La Wanda In Camaiore Toscana Terrazza. Casa La Wanda Camaiore Toscana Terrazza se nachází v Camaiore, 33 km od katedrály v Pise, náměstí Piazza dei Miracoli a šikmé věže, a nabízí ubytování s... Ubytování Casa La Wanda In Camaiore Toscana Terrazza se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casaviagiotto

9,2

Casaviagiotto

Ubytování (Prázdninový dům) Casaviagiotto. Casaviagiotto se nachází v Camaiore a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Casaviagiotto se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Il Tremarino

9,2

Il Tremarino

Ubytování (Aparthotel) Il Tremarino. Il Tremarino se nachází v Camaiore, 10 minut jízdy od pláže. Nabízí venkovní bazén. Ubytování Il Tremarino se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Nice apartment in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi

9,2

Nice apartment in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi. Nice apartment in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi se nachází v Camaiore. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Nice apartment in Camaiore with 3 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casa Nostra Camaiore

9,2

Casa Nostra Camaiore

Ubytování (Penzion) Casa Nostra Camaiore. Casa Nostra Camaiore se nachází v Camaiore a nabízí ubytování pouze pro dospělé se zahradou a terasou. Některé pokoje mají balkon s výhledem na hory. Ubytování Casa Nostra Camaiore se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

casa Le Franche

9,1

casa Le Franche

Ubytování (Penzion) casa Le Franche. Casa Le Franche se nachází v Camaiore a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování casa Le Franche se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Lido Luxury Villas

9,1

Lido Luxury Villas

Ubytování (Vily) Lido Luxury Villas. Lido Luxury Villas se nachází 600 metrů od pláže Viareggio a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lido Luxury Villas se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casa del Geco - la natura intorno a te

9,1

Casa del Geco - la natura intorno a te

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Geco - la natura intorno a te. Casa del Geco - la natura intorno a te se nachází v Camaiore. 43 km od Pisy. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa del Geco - la natura intorno a te se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casa Vacanze La Geraldina

9

Casa Vacanze La Geraldina

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze La Geraldina. Casa Vacanze La Geraldina se nachází v Camaiore a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa Vacanze La Geraldina se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Casa da Renato

9

Casa da Renato

Ubytování (Prázdninový dům) Casa da Renato. Casa da Renato se nachází v Camaiore a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Casa da Renato se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica Il Girasole

9

Locazione Turistica Il Girasole

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Il Girasole. Locazione Turistica Il Girasole se nachází v Camaiore, 30 km od náměstí Piazza dei Miracoli a Šikmé věže v Pise. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Locazione Turistica Il Girasole se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Villa Melangola

9

Villa Melangola

Ubytování (Vily) Villa Melangola. Villa Melangola se nachází 5 minut jízdy od centra města Camaiore. Nabízí klimatizované ubytování a zahradu s venkovním bazénem. Ubytování Villa Melangola se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Deluxe Frontemare

9

Appartamento Deluxe Frontemare

Ubytování (Apartmán) Appartamento Deluxe Frontemare. Appartamento Deluxe Frontemare se nachází u pláže v Camaiore, 700 metrů od pláže Lido di Camaiore, a nabízí kuchyň a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Appartamento Deluxe Frontemare se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Holiday home in Camaiore with roofed terrace and bbq

9

Holiday home in Camaiore with roofed terrace and bbq

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Camaiore with roofed terrace and bbq. Holiday home in Camaiore with roofed terrace and bbq se nachází v Camaiore a nabízí zahradu, gril a terasu. Do Pisy je to 26 km. Ubytování Holiday home in Camaiore with roofed terrace and bbq se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Villa Viloca in Camaiore, with jacuzzi

9

Villa Viloca in Camaiore, with jacuzzi

Ubytování (Vily) Villa Viloca in Camaiore, with jacuzzi. Villa Viloca se nachází v Camaiore a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Klimatizované ubytování je vzdálené 26 km od Pisy. Ubytování Villa Viloca in Camaiore, with jacuzzi se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

B&B Relais dell'Angelo

9

B&B Relais dell'Angelo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Relais dell'Angelo. B&B Relais dell'Angelo se nachází v Camaiore, 32 km od katedrály v Pise, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování B&B Relais dell'Angelo se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).