Hledat

Ubytování

Amazing home in Bargecchia with WiFi Prázdninový dům

55054 Corsanico-Bargecchia, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Bargecchia with WiFi. Amazing home in Bargecchia with WiFi se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Amazing home in Bargecchia with WiFi se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Popis ubytování Amazing home in Bargecchia with WiFi

Prázdninový dům stojí 13 km od Forte dei Marmi a 7 km od Viareggia. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Amazing home in Bargecchia with WiFi se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia. Mezinárodní letiště Pisa je vzdálené 24 km. V kuchyni je mikrovlnná trouba, lednice, varná deska a kávovar. Ubytování zahrnuje obývací pokoj s TV.

Vybavení ubytování Amazing home in Bargecchia with WiFi

 • Parkoviště
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Povlečení
 • Sprcha
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Venkovní nábytek
 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy
 • Výhled na jezero
 • Výhled na moře
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • dánsky
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • norsky
 • polsky
 • švédsky

Jiná ubytování ve městě Corsanico-Bargecchia

Villa Olympia Pool Sea View Mountains Lake Nature Sleeps 8 Air Conditioning Wi-Fi

10

Villa Olympia Pool Sea View Mountains Lake Nature Sleeps 8 Air Conditioning Wi-Fi

Ubytování (Vila) Villa Olympia Pool Sea View Mountains Lake Nature Sleeps 8 Air Conditioning Wi-Fi. Villa Olympia Pool s výhledem na moře a hory Lake Nature pro 8 osob nabízí zahradu, celoroční venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Villa Olympia Pool Sea View Mountains Lake Nature Sleeps 8 Air Conditioning Wi-Fi se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

La Baita

10

La Baita

UbytováníLa Baita. La Baita se nachází v Corsanico-Bargecchia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady se... Ubytování La Baita se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Holiday Home Giovanna by Interhome

10

Holiday Home Giovanna by Interhome

UbytováníHoliday Home Giovanna by Interhome. Locazione Turistica Giovanna by Interhome se nachází v Corsanico-Bargecchia, 34 km od náměstí Piazza dei Miracoli a šikmé věže v Pise. Ubytování Holiday Home Giovanna by Interhome se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

LA MIGLIANA

10

LA MIGLIANA

Ubytování (Prázdninový dům) LA MIGLIANA. LA MIGLIANA se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na jezero a balkonem. 23 km od Pisy. Ubytování LA MIGLIANA se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

La Colombaia

10

La Colombaia

UbytováníLa Colombaia. La Colombaia nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady, asi 29 km od katedrály v Pise. Ubytování La Colombaia se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica Capo Corso

9,6

Locazione Turistica Capo Corso

Ubytování (Vila) Locazione Turistica Capo Corso. Locazione Turistica Capo Corso se nachází v obci Corsanico-Bargecchia v Toskánsku a nabízí zahradu. Ubytování Locazione Turistica Capo Corso se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Villa Pera

9,6

Villa Pera

Ubytování (Vila) Villa Pera. Villa Pera se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Ubytování Villa Pera se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Conca di Sopra Home

9,6

Conca di Sopra Home

UbytováníConca di Sopra Home. Conca di Sopra Home se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia, 27 km od katedrály v Pise a náměstí Piazza dei Miracoli, a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní... Ubytování Conca di Sopra Home se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

B&B Il Trebbio

9,4

B&B Il Trebbio

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Trebbio. B&B Il Trebbio se nachází v Corsanico-Bargecchia a nabízí výhled na jezero, bar, zahradu a terasu. Ubytování B&B Il Trebbio se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Villetta La Panoramica by Nicola Luxury Properties

9,2

Villetta La Panoramica by Nicola Luxury Properties

UbytováníVilletta La Panoramica by Nicola Luxury Properties. Villetta La Panoramica by Nicola Luxury Properties se nachází v Corsanico-Bargecchia, pouhých 28 km od katedrály v Pise, a nabízí ubytování s výhledem na... Ubytování Villetta La Panoramica by Nicola Luxury Properties se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Villa Cà ai Venti

9,2

Villa Cà ai Venti

UbytováníVilla Cà ai Venti. Villa Cà ai Venti se nachází asi 30 km od katedrály v Pise a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, balkonem a výhledem na bazén. Ubytování Villa Cà ai Venti se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica La Chiazza

9

Locazione Turistica La Chiazza

Ubytování (Vila) Locazione Turistica La Chiazza. Locazione Turistica La Chiazza se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na moře a terasou. Ubytování Locazione Turistica La Chiazza se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

The lemon place

9

The lemon place

Ubytování (Venkovský dům) The lemon place. The lemon place se nachází v Corsanico-Bargecchia, 30 km od náměstí Piazza dei Miracoli a Šikmé věže v Pise. Nabízí zahradu a výhled na jezero. Ubytování The lemon place se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica Barbara

9

Locazione Turistica Barbara

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Barbara. Locazione Turistica Barbara se nachází v obci Corsanico-Bargecchia v Toskánsku a nabízí terasu. Ubytování Locazione Turistica Barbara se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Villetta Bosco

9

Villetta Bosco

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Bosco. Villetta Bosco se nachází v obci Corsanico-Bargecchia v Toskánsku a nabízí zahradu. Klimatizované ubytování je vzdálené 28 km od Pisy. Ubytování Villetta Bosco se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casa Lorena

9

Casa Lorena

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lorena. Casa Lorena se nachází v obci Corsanico-Bargecchia v Toskánsku a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Casa Lorena se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Casetta vista mare con piscina

8,9

Casetta vista mare con piscina

UbytováníCasetta vista mare con piscina. Casetta vista mare con piscina se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Casetta vista mare con piscina se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Casa Cecilia

8,9

Casa Cecilia

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Cecilia. Casa Cecilia se nachází v obci Corsanico-Bargecchia a nabízí bazén, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, výhled na jezero a Wi-Fi zdarma. Ubytování Casa Cecilia se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Casale delle Rondini

8,8

Casale delle Rondini

UbytováníCasale delle Rondini. Casale delle Rondini se nachází v obci Corsanico-Bargecchia a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled... Ubytování Casale delle Rondini se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Villetta Belvedere by Nicola Luxury Properties

8,8

Villetta Belvedere by Nicola Luxury Properties

UbytováníVilletta Belvedere by Nicola Luxury Properties. Villetta Belvedere by Nicola Luxury Properties se nachází v Corsanico-Bargecchia, pouhých 28 km od katedrály v Pise. Ubytování Villetta Belvedere by Nicola Luxury Properties se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Villa Le Selvarelle by Nicola Luxury Properties

8,8

Villa Le Selvarelle by Nicola Luxury Properties

UbytováníVilla Le Selvarelle by Nicola Luxury Properties. Villa Le Selvarelle by Nicola Luxury Properties se nachází asi 29 km od katedrály v Pise a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Villa Le Selvarelle by Nicola Luxury Properties se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Lady Frantoio Toscano

8,7

Lady Frantoio Toscano

Ubytování (Prázdninový dům) Lady Frantoio Toscano. Prázdninový dvojdomek Lady Frantoio Toscano se nachází v obci Corsanico-Bargecchia v Toskánsku a nabízí sezónní venkovní bazén. Ubytování Lady Frantoio Toscano se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Frantoio di Corsanico

8,7

Frantoio di Corsanico

Ubytování (Apartmány) Frantoio di Corsanico. Frantoio di Corsanico nabízí venkovní bazén, zahradu a ubytování ve venkovském stylu na toskánském venkově. Na nádraží Pietrasanta je to 9 km. Ubytování Frantoio di Corsanico se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica Le Bozzelle

8,5

Locazione Turistica Le Bozzelle

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Le Bozzelle. Locazione Turistica Le Bozzelle se nachází v Corsanico-Bargecchii, 28 km od náměstí Piazza dei Miracoli, Šikmé věže a 37 km od kongresového centra Carrara. Ubytování Locazione Turistica Le Bozzelle se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Casetta del Sole

8,4

Casetta del Sole

UbytováníCasetta del Sole. Casetta del Sole se nachází v Corsanico-Bargecchii, 29 km od katedrály v Pise, 30 km od náměstí Piazza dei Miracoli a 30 km od Šikmé věže. Ubytování Casetta del Sole se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Villa Sophia

8,3

Villa Sophia

UbytováníVilla Sophia. Villa Sophia se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia, 29 km od katedrály v Pise a náměstí Piazza dei Miracoli. Nabízí sezónní venkovní bazén a... Ubytování Villa Sophia se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Cà ai Venti-Appartamenti vista mare dalle colline vicino a Lucca

8,1

Cà ai Venti-Appartamenti vista mare dalle colline vicino a Lucca

UbytováníCà ai Venti-Appartamenti vista mare dalle colline vicino a Lucca. Ubytování se nachází ve městě Corsanico, Cà ai Venti-Appartamenti vista mare dalle colline vicino a Lucca nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyní a... Ubytování Cà ai Venti-Appartamenti vista mare dalle colline vicino a Lucca se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Holiday Home Botrici-Massarosa (LU) with Sea View X

8

Holiday Home Botrici-Massarosa (LU) with Sea View X

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Botrici-Massarosa (LU) with Sea View X. Holiday Home Botrici-Massarosa (LU) with Sea View X se nachází v Corsanico-Bargecchia a nabízí soukromý bazén a výhled na moře. Ubytování Holiday Home Botrici-Massarosa (LU) with Sea View X se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Casa rosa

8

Casa rosa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rosa. Casa rosa se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Ubytování Casa rosa se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Casina di Desiree e Arora

8

Casina di Desiree e Arora

UbytováníCasina di Desiree e Arora. Casina di Desiree e Arora se nachází v Corsanico-Bargecchia, 30 km od náměstí Piazza dei Miracoli a Šikmé věže v Pise. Ubytování Casina di Desiree e Arora se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

VILLA LAS PALMAS by Nicola Luxury Properties

8

VILLA LAS PALMAS by Nicola Luxury Properties

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA LAS PALMAS by Nicola Luxury Properties. VILLA LAS PALMAS se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia, 29 km od katedrály v Pise a 30 km od náměstí Piazza dei Miracoli. Ubytování VILLA LAS PALMAS by Nicola Luxury Properties se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Beautiful apartment in Marignana LU with 2 Bedrooms and WiFi

8

Beautiful apartment in Marignana LU with 2 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Marignana LU with 2 Bedrooms and WiFi. Beautiful apartment in Marignana LU with 2 Bedrooms and WiFi in Corsanico-Bargecchia se nachází v Pise, 34 km od katedrály, náměstí Piazza dei Miracoli a... Ubytování Beautiful apartment in Marignana LU with 2 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

CASOLARE ALESSANDRA by Nicola Luxury Properties

7

CASOLARE ALESSANDRA by Nicola Luxury Properties

UbytováníCASOLARE ALESSANDRA by Nicola Luxury Properties. CASOLARE ALESSANDRA by Nicola Luxury Properties se nachází v Corsanico-Bargecchia a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování CASOLARE ALESSANDRA by Nicola Luxury Properties se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Holiday home Villa del Pino, Massarosa

6,5

Holiday home Villa del Pino, Massarosa

UbytováníHoliday home Villa del Pino, Massarosa. Holiday home Villa del Pino, Massarosa se nachází v obci Stiava a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Holiday home Villa del Pino, Massarosa se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

La villetta bianca

6

La villetta bianca

Ubytování (Prázdninový dům) La villetta bianca. La villetta bianca se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. 31 km od Pisy. Ubytování La villetta bianca se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

La Sassaiola

La Sassaiola

Ubytování (Prázdninové domy) La Sassaiola. La Sassaiola se nachází v Corsanico-Bargecchii, 28 km od katedrály v Pise a 29 km od náměstí Piazza dei Miracoli. Ubytování La Sassaiola se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Al Frantoio

Al Frantoio

UbytováníAl Frantoio. Al Frantoio se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, soukromou pláž, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Al Frantoio se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Villa Pedona

Villa Pedona

UbytováníVilla Pedona. Villa Pedona se nachází 31 km od katedrály v Pise a 32 km od náměstí Piazza dei Miracoli. Nabízí bezplatné Wi-Fi a sezónní venkovní bazén. Ubytování Villa Pedona se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Villa Jasmine con vista mare e piscina

Villa Jasmine con vista mare e piscina

Ubytování (Vila) Villa Jasmine con vista mare e piscina. Villa Jasmine con vista mare e piscina se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia a nabízí vířivku. Ubytování Villa Jasmine con vista mare e piscina se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

B&B Casetta vista mare con piscina

B&B Casetta vista mare con piscina

UbytováníB&B Casetta vista mare con piscina. B&B Casetta vista mare con piscina se nachází v Corsanico-Bargecchia a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování B&B Casetta vista mare con piscina se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Antico Rustico fra vigneti e uliveti

Antico Rustico fra vigneti e uliveti

UbytováníAntico Rustico fra vigneti e uliveti. Antico Rustico fra vigneti e uliveti se nachází v Corsanico-Bargecchii, 29 km od katedrály v Pise, náměstí Piazza dei Miracoli a šikmé věže, a nabízí... Ubytování Antico Rustico fra vigneti e uliveti se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Großes Ferienhaus in Bargecchia mit Privatem Pool

Großes Ferienhaus in Bargecchia mit Privatem Pool

UbytováníGroßes Ferienhaus in Bargecchia mit Privatem Pool. Featuring sea views, Großes Ferienhaus in Bargecchia mit Privatem Pool offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 29 km from Pisa... Ubytování Großes Ferienhaus in Bargecchia mit Privatem Pool se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Holiday Home Mistral by Interhome

Holiday Home Mistral by Interhome

UbytováníHoliday Home Mistral by Interhome. Ubytování se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia, 29 km od katedrály v Pise, 30 km od náměstí Piazza dei Miracoli a Šikmé věže v Pise. Ubytování Holiday Home Mistral by Interhome se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).

Awesome apartment in Corsanico-Bargecchia with WiFi, 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool

Awesome apartment in Corsanico-Bargecchia with WiFi, 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Corsanico-Bargecchia with WiFi, 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool. Úžasný byt v Corsanico-Bargecchia s Wi-Fi, 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool se nachází v Corsanico-Bargecchia. 22 km od Pisy. Ubytování Awesome apartment in Corsanico-Bargecchia with WiFi, 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Awesome home in Camaiore LU with 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool

Awesome home in Camaiore LU with 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Camaiore LU with 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool. Amazing home in Camaiore LU with 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool se nachází v Corsanico-Bargecchia, 31 km od Šikmé věže v Pise, 43 km od kongresového... Ubytování Awesome home in Camaiore LU with 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Casale Quadrifoglio

Casale Quadrifoglio

Ubytování (Vila) Casale Quadrifoglio. Casale Quadrifoglio se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia, 27 km od katedrály a náměstí Piazza dei Miracoli, a nabízí sdílený lounge a výhled do... Ubytování Casale Quadrifoglio se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Holiday home Camaiore *L*

Holiday home Camaiore *L*

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Camaiore *L*. Prázdninový dům Camaiore s výhledem na moře *L* se nachází v Corsanico-Bargecchii, 31 km od Šikmé věže v Pise a 43 km od kongresového centra Carrara. Ubytování Holiday home Camaiore *L* se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Villa Pallina

Villa Pallina

Ubytování (Vila) Villa Pallina. Villa Pallina se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Villa Pallina se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Awesome home in Loc, Pontemazzori with Jacuzzi, WiFi and 2 Bedrooms

Awesome home in Loc, Pontemazzori with Jacuzzi, WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninové domy) Awesome home in Loc, Pontemazzori with Jacuzzi, WiFi and 2 Bedrooms. Nice home in Loc, Pontemazzori with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is set in Corsanico-Bargecchia. 23 km od Pisy. Ubytování Awesome home in Loc, Pontemazzori with Jacuzzi, WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Villa Pera by Nicola Luxury Properties

Villa Pera by Nicola Luxury Properties

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Pera by Nicola Luxury Properties. Villa Pera by Nicola Luxury Properties se nachází v Corsanico-Bargecchia a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Pera by Nicola Luxury Properties se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Il Guscio

Il Guscio

UbytováníIl Guscio. Situated in Corsanico-Bargecchia, 28 km from Pisa Cathedral and 28 km from Piazza dei Miracoli, Il Guscio offers a garden and air conditioning. Ubytování Il Guscio se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia (Itálie - Toskánsko).