Hledat

Ubytování

Amazing apartment in Rosignano Solvay with WiFi and 2 Bedrooms Apartmán

57016 Rosignano Solvay, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Rosignano Solvay with WiFi and 2 Bedrooms. Amazing apartment in Rosignano Solvay with WiFi and 2 Bedrooms se nachází v Rosignano Solvay, 1,2 km od pláže Garagolo a 2,2 km od pláže Caletta. Ubytování Amazing apartment in Rosignano Solvay with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Popis ubytování Amazing apartment in Rosignano Solvay with WiFi and 2 Bedrooms

Na mezinárodní letiště Pisa je to 35 km. Amazing apartment in Rosignano Solvay with WiFi and 2 Bedrooms se nachází v Rosignano Solvay, 1,2 km od pláže Garagolo a 2,2 km od pláže Caletta. Apartmán má 2 ložnice, TV a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, pračkou, lednicí a varnou deskou. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Amazing apartment in Rosignano Solvay with WiFi and 2 Bedrooms

 • Parkoviště
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Kuchyňský kout
 • Sprcha
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Celá jednotka se nachází v přízemí
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • dánsky
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • norsky
 • polsky
 • švédsky

Jiná ubytování ve městě Rosignano Solvay

L' Attico nel mare

9,8

L' Attico nel mare

Ubytování (Apartmán) L' Attico nel mare. L' Attico nel mare se nachází v obci Rosignano Solvay, necelý 1 km od pláže Garagolo a 13 minut chůze od pláže Ausonia. Ubytování L' Attico nel mare se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Caletta

9,7

Appartamento Caletta

UbytováníAppartamento Caletta. Appartamento Caletta se nachází v Rosignano Solvay - Castiglioncello. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Appartamento Caletta se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

La Mimosa - Bike Friendly Home

9,5

La Mimosa - Bike Friendly Home

Ubytování (Prázdninový dům) La Mimosa - Bike Friendly Home. La Mimosa - Bike Friendly Home se nachází v Rosignano Solvay, 1,7 km od pláže Garagolo, 1,9 km od pláže Ausonia a 2,5 km od bílé pláže Rosignano. Ubytování La Mimosa - Bike Friendly Home se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

[Casa Luca] Appartamento a due passi dal mare

9,5

[Casa Luca] Appartamento a due passi dal mare

Ubytování (Apartmán) [Casa Luca] Appartamento a due passi dal mare. [Casa Luca] Appartamento a due passi dal mare se nachází v Rosignano Solvay, 1,2 km od bílé pláže Rosignano, 1,9 km od pláže Garagolo a 26 km od přístavu... Ubytování [Casa Luca] Appartamento a due passi dal mare se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Costa Degli Etruschi - Apartment 300mt from the sea

9,5

Costa Degli Etruschi - Apartment 300mt from the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Costa Degli Etruschi - Apartment 300mt from the sea. Costa Degli Etruschi - Apartment 300mt from the sea se nachází v obci Rosignano Solvay, necelý 1 km od bílé pláže Rosignano, 14 minut chůze od pláže... Ubytování Costa Degli Etruschi - Apartment 300mt from the sea se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Casale la Crocetta

9,4

Casale la Crocetta

UbytováníCasale la Crocetta. Casale la Crocetta se nachází v obci Rosignano Solvay v Toskánsku, 1 km od pláže Garagolo. Ubytování Casale la Crocetta se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Confortevole Appartamento. 3 minuti e sei al mare

9,4

Confortevole Appartamento. 3 minuti e sei al mare

UbytováníConfortevole Appartamento. 3 minuti e sei al mare. Apartmán Confortevole. 3 minuti e sei al mare se nachází v Rosignano Solvay, 2,1 km od pláže Garagolo, 2,9 km od bílé pláže Rosignano a 26 km od přístavu... Ubytování Confortevole Appartamento. 3 minuti e sei al mare se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Casa Dino

9,3

Casa Dino

UbytováníCasa Dino. Casa Dino se nachází v Rosignano Solvay v Toskánsku a nabízí balkon a výhled do vnitřního dvora. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Dino se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Monolocale x 2 a 1,6 km da Castiglioncello

9,1

Monolocale x 2 a 1,6 km da Castiglioncello

Ubytování (Apartmán) Monolocale x 2 a 1,6 km da Castiglioncello. Monolocale x 2 s výhledem do zahrady a 1,6 km da Castiglioncello nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 1,9 km od pláže Garagolo. Ubytování Monolocale x 2 a 1,6 km da Castiglioncello se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Il Ritiro Estivo

9,1

Il Ritiro Estivo

UbytováníIl Ritiro Estivo. Il Ritiro Estivo se nachází v obci Rosignano Solvay, 1,6 km od pláže Garagolo a 2,6 km od bílé pláže Rosignano. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Il Ritiro Estivo se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Spiagge Bianche

9

Appartamento Spiagge Bianche

UbytováníAppartamento Spiagge Bianche. Appartamento Spiagge Bianche se nachází v obci Rosignano Solvay, 1,4 km od bílé pláže Rosignano a 26 km od přístavu Livorno, a nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamento Spiagge Bianche se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Castiglioncello Blue Nest

9

Castiglioncello Blue Nest

UbytováníCastiglioncello Blue Nest. Castiglioncello Blue Nest se nachází u pláže v Rosignano Solvay, 800 metrů od pláže Garagolo a 1,9 km od bílé pláže Rosignano. 2,6 km od pláže Caletta. Ubytování Castiglioncello Blue Nest se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Toscana mare casa con giardino

8,9

Toscana mare casa con giardino

Ubytování (Apartmány) Toscana mare casa con giardino. Toscana mare casa con giardino se nachází 28 km od přístavu Livorno a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Toscana mare casa con giardino se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casa vacanze 1

8,9

Casa vacanze 1

UbytováníCasa vacanze 1. Casa vacanze 1 se nachází v obci Rosignano Solvay, 800 metrů od pláže Garagolo, 2 km od bílé pláže Rosignano a 2,5 km od pláže Caletta. Ubytování Casa vacanze 1 se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Piccolo Hotel

8,8

Piccolo Hotel

Ubytování (Hotel) Piccolo Hotel. Zdarma Piccolo Hotel se nachází 150 metrů od pláže. Nabízí také bar, restauraci a italskou snídani, která zahrnuje teplé nápoje, džus a pečivo. Ubytování Piccolo Hotel se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Baia Mare

8,8

Appartamento Baia Mare

Ubytování (Apartmán) Appartamento Baia Mare. Appartamento Baia Mare se nachází u pláže v Rosignano Solvay, 2 km od bílé pláže Rosignano a 2,3 km od pláže Caletta. Ubytování Appartamento Baia Mare se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Appartamento a 50 mt dal mare

8,8

Appartamento a 50 mt dal mare

UbytováníAppartamento a 50 mt dal mare. Appartamento a 50 mt dal mare se nachází 800 metrů od pláže Garagolo a nabízí ubytování s terasou a výhledem na moře. K dispozici je také balkon. Ubytování Appartamento a 50 mt dal mare se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Apartment Angela by Interhome

8,7

Apartment Angela by Interhome

UbytováníApartment Angela by Interhome. Apartment Angela by Interhome se nachází v Rosignano Solvay v Toskánsku a nabízí terasu. 2,5 km od pláže Garagolo. Ubytování Apartment Angela by Interhome se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Hotel Rosignano

8,3

Hotel Rosignano

Ubytování (Hotel) Hotel Rosignano. Hotel Rosignano se nachází ve městečku Rosignano Solvay na Etruském pobřeží, 10 minut chůze od moře. Ubytování Hotel Rosignano se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

A pochi metri dal mare...

8,3

A pochi metri dal mare...

Ubytování (Prázdninový dům) A pochi metri dal mare.... A pochi metri dal mare s výhledem do zahrady... Ubytování se nachází v Rosignano Solvay, 600 metrů od pláže Garagolo a 800 metrů od pláže Ausonia. Ubytování A pochi metri dal mare... se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Casina Nicole

8,3

Casina Nicole

UbytováníCasina Nicole. Casina Nicole se nachází v Rosignano Solvay v Toskánsku a nabízí terasu a výhled do zahrady. K dispozici je také balkon. Ubytování Casina Nicole se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Alle Spiagge Bianche da Barbara

8,3

Alle Spiagge Bianche da Barbara

UbytováníAlle Spiagge Bianche da Barbara. Alle Spiagge Bianche da Barbara se nachází v obci Rosignano Solvay, 1,6 km od bílé pláže Rosignano a 2,3 km od pláže Garagolo. Ubytování Alle Spiagge Bianche da Barbara se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Casa Fiorita

8

Casa Fiorita

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Fiorita. Casa Fiorita se nachází v Rosignano Solvay, 500 metrů od pláže Garagolo a 2,1 km od pláže Caletta. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Fiorita se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Apartment Mansarda by Interhome

8

Apartment Mansarda by Interhome

UbytováníApartment Mansarda by Interhome. Locazione Turistica Mansarda by Interhome se nachází 2,4 km od pláže Garagolo a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na moře. Ubytování Apartment Mansarda by Interhome se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Lemon House a 300 m dal mare

7,9

Lemon House a 300 m dal mare

UbytováníLemon House a 300 m dal mare. Lemon House a 300 m dal mare se nachází v obci Rosignano Solvay, 1,4 km od pláže Garagolo, 1,6 km od bílé pláže Rosignano a 26 km od přístavu Livorno. Ubytování Lemon House a 300 m dal mare se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Rosignano Solvay porto Cala de' Medici

7,8

Appartamento Rosignano Solvay porto Cala de' Medici

UbytováníAppartamento Rosignano Solvay porto Cala de' Medici. Appartamento Rosignano Solvay porto Cala de' Medici se nachází u pláže v Rosignano Solvay, 700 metrů od pláže Garagolo a 1,9 km od bílé pláže Rosignano. Ubytování Appartamento Rosignano Solvay porto Cala de' Medici se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Elba Hotel

6,9

Elba Hotel

Ubytování (Hotel) Elba Hotel. Elba Hotel se nachází 10 minut chůze od pláže Spiagge Bianche a jen pár kroků od vlakového nádraží Rosignano, a nabízí slunnou terasu s lehátky, Wi-Fi... Ubytování Elba Hotel se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Casa Donatella sulla costa degli Etruschi

6,7

Casa Donatella sulla costa degli Etruschi

Ubytování (Apartmán) Casa Donatella sulla costa degli Etruschi. Casa Donatella sulla costa degli s výhledem na moře Etruschi nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 1,6 km od pláže Garagolo. Ubytování Casa Donatella sulla costa degli Etruschi se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Amendola

3,5

Amendola

UbytováníAmendola. Amendola se nachází asi 1,5 km od pláže Garagolo a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Amendola se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Appatamento Mare - Caletta di Castiglioncello

Appatamento Mare - Caletta di Castiglioncello

UbytováníAppatamento Mare - Caletta di Castiglioncello. Featuring garden views, Appatamento Mare - Caletta di Castiglioncello offers accommodation with a terrace and a balcony, around 800 metres from Garagolo... Ubytování Appatamento Mare - Caletta di Castiglioncello se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Apartment Massimo Beach House by Interhome

Apartment Massimo Beach House by Interhome

UbytováníApartment Massimo Beach House by Interhome. Apartment Massimo Beach House by Interhome is a beachfront property situated in Rosignano Solvay, less than 1 km from Garagolo Beach and 1. Ubytování Apartment Massimo Beach House by Interhome se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Cala del Riccio 200 metri dal mare

Appartamento Cala del Riccio 200 metri dal mare

UbytováníAppartamento Cala del Riccio 200 metri dal mare. Appartamento Cala del Riccio 200 metri dal mare se nachází 1,4 km od pláže Garagolo a 1,6 km od bílé pláže Rosignano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Appartamento Cala del Riccio 200 metri dal mare se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).