Hledat

Ubytování

Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi Apartmán

98035 Giardini Naxos, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi. Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and Wi-Fi se nachází v Giardini Naxos, pouhých 150 metrů od pláže Lido Europa, a nabízí ubytování s... Ubytování Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Popis ubytování Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi

Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and Wi-Fi se nachází v Giardini Naxos, pouhých 150 metrů od pláže Lido Europa, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV a kuchyň s myčkou nádobí a lednicí. Apartmán je vzdálený 500 metrů od pláže Giardini Naxos a 600 metrů od pláže Villagonia. Na letiště Reggio di Calabria Tito Minniti je to 43 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi

 • Parkoviště
 • Dětská jídelní židlička
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Sprcha
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Ventilátor
 • Celá jednotka se nachází v přízemí
 • Rybaření
 • Výhled na moře
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • dánsky
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • norsky
 • polsky
 • švédsky

Jiná ubytování ve městě Giardini Naxos

CASA NICOLE fronte mare

10

CASA NICOLE fronte mare

Ubytování (Apartmán) CASA NICOLE fronte mare. Nachází se v Giardini Naxos, pár kroků od pláže Villagonia a 500 metrů od pláže Lido Europa. CASA NICOLE fronte mare nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování CASA NICOLE fronte mare se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze

10

Casa vacanze

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze. Casa vacanze se nachází v Giardini Naxos, pouhých 100 metrů od pláže Lido Europa a 350 metrů od pláže Villagonia, a nabízí balkon. Ubytování Casa vacanze se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

La Casa di Nonna Piera

10

La Casa di Nonna Piera

Ubytování (Penzion) La Casa di Nonna Piera. La Casa di Nonna Piera se nachází u pláže v Giardini Naxos a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování La Casa di Nonna Piera se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Viaggio in Sicilia

10

Viaggio in Sicilia

Ubytování (Apartmán) Viaggio in Sicilia. Viaggio in Sicilia se nachází v Giardini Naxos, 50 metrů od pláže Giardini Naxos a 500 metrů od pláže Dal Pirata. Nabízí klimatizaci. Ubytování Viaggio in Sicilia se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

CASA VICKY

10

CASA VICKY

Ubytování (Prázdninový dům) CASA VICKY. CASA VICKY se nachází v Giardini Naxos, 450 metrů od pláže Lido Bonday a 500 metrů od pláže Dal Pirata. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování CASA VICKY se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Fiore di Naxos Holiday Home

10

Fiore di Naxos Holiday Home

Ubytování (Apartmán) Fiore di Naxos Holiday Home. Fiore di Naxos Holiday Home se nachází v Giardini Naxos, 1,1 km od pláže Lido Da Angelo a 1,2 km od pláže Lido Europa. Ubytování Fiore di Naxos Holiday Home se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

MARENAXOS APaRTMENT

10

MARENAXOS APaRTMENT

Ubytování (Prázdninový dům) MARENAXOS APaRTMENT. MARENAXOS APaRTMENT se nachází v Giardini Naxos, 100 metrů od pláže Giardini Naxos a 800 metrů od pláže Lido Europa. Ubytování MARENAXOS APaRTMENT se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

La Casa Di Stefe

10

La Casa Di Stefe

Ubytování (Apartmán) La Casa Di Stefe. La Casa Di Stefe se nachází v letovisku Giardini Naxos, 200 metrů od pláže Giardini Naxos a 750 metrů od pláže Lido Europa, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování La Casa Di Stefe se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

SEA VIEW Apartment

10

SEA VIEW Apartment

Ubytování (Apartmán) SEA VIEW Apartment. SEA VIEW Apartment se nachází v Giardini Naxos, jen pár kroků od pláže Villagonia a 400 metrů od pláže Lido Europa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování SEA VIEW Apartment se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

SABRINA'S HOUSE

10

SABRINA'S HOUSE

Ubytování (Apartmán) SABRINA'S HOUSE. SABRINA'S HOUSE se nachází v Giardini Naxos, 100 metrů od pláže Lido Europa a 300 metrů od pláže Giardini Naxos. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování SABRINA'S HOUSE se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Halawa Room Giardini Naxos

10

Halawa Room Giardini Naxos

Ubytování (Privát) Halawa Room Giardini Naxos. Halawa Room Giardini Naxos se nachází asi 1,2 km od pláže Lido Bonday a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Halawa Room Giardini Naxos se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Marina dei Greci - Luxury Villa

10

Marina dei Greci - Luxury Villa

Ubytování (Vila) Marina dei Greci - Luxury Villa. Marina dei Greci - Luxury Villa se nachází v letovisku Giardini Naxos, pouhých 300 metrů od pláže Giardini Naxos, a nabízí ubytování u pláže s venkovním... Ubytování Marina dei Greci - Luxury Villa se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Atelier kw Corporate - Boutique Hotel Flexible Accomodations - Premium

10

Atelier kw Corporate - Boutique Hotel Flexible Accomodations - Premium

Ubytování (Apartmán) Atelier kw Corporate - Boutique Hotel Flexible Accomodations - Premium. Atelier kw Corporate - Boutique Hotel Flexible Accomodations - Premium se nachází asi 1,6 km od pláže Lido Bonday a nabízí ubytování s terasou, patiem a... Ubytování Atelier kw Corporate - Boutique Hotel Flexible Accomodations - Premium se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

La casa di Donna Melina

10

La casa di Donna Melina

Ubytování (Apartmán) La casa di Donna Melina. La casa di Donna Melina se nachází v Giardini Naxos. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování La casa di Donna Melina se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Iliana Beach House Recanati

10

Iliana Beach House Recanati

Ubytování (Prázdninový dům) Iliana Beach House Recanati. Iliana Beach House Recanati se nachází v Giardini Naxos, 700 metrů od pláže Dal Pirata, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Iliana Beach House Recanati se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

B&B Marina di Naxos

10

B&B Marina di Naxos

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Marina di Naxos. B&B Marina di Naxos se nachází v letovisku Giardini Naxos, 50 metrů od pláže Giardini Naxos a 200 metrů od pláže Lido Europa, a nabízí klimatizaci. Ubytování B&B Marina di Naxos se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Suite Isavì

10

Suite Isavì

Ubytování (Apartmán) Suite Isavì. Suite Isavì se nachází v Giardini Naxos, 150 metrů od pláže Lido Bonday a 200 metrů od pláže Dal Pirata. Ubytování Suite Isavì se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Nicole Beach House Recanati

10

Nicole Beach House Recanati

Ubytování (Prázdninový dům) Nicole Beach House Recanati. Nicole Beach House Recanati se nachází v Giardini Naxos, 200 metrů od pláže Recanati, 350 metrů od pláže Lido Bonday a 700 metrů od pláže Dal Pirata. Ubytování Nicole Beach House Recanati se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Naxos House

10

Naxos House

Ubytování (Apartmán) Naxos House. Naxos House se nachází v Giardini Naxos, jen pár kroků od pláže Giardini Naxos a 400 metrů od pláže Lido Europa. Ubytování Naxos House se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Beautiful Naxos House

10

Beautiful Naxos House

Ubytování (Apartmán) Beautiful Naxos House. Naxos House se nachází v Giardini Naxos. K dispozici je balkon a terasa. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Klimatizované apartmány mají kuchyň. Ubytování Beautiful Naxos House se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Villa Alba 12

10

Villa Alba 12

Ubytování (Vila) Villa Alba 12. Villa Alba 12 se nachází 400 metrů od pláže Giardini Naxos a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Ubytování Villa Alba 12 se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Mini appartamento Giardini Naxos

10

Mini appartamento Giardini Naxos

Ubytování (Apartmán) Mini appartamento Giardini Naxos. Mini appartamento Giardini Naxos se nachází v Giardini Naxos a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Mini appartamento Giardini Naxos se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

A due passi dal mare

10

A due passi dal mare

Ubytování (Apartmán) A due passi dal mare. A due passi dal mare se nachází v letovisku Giardini Naxos, 50 metrů od pláže Giardini Naxos a 200 metrů od pláže Lido Europa, a nabízí klimatizaci. Ubytování A due passi dal mare se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze "Sole Naxos"

10

Casa vacanze "Sole Naxos"

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze "Sole Naxos". Casa vacanze "Sole Naxos" se nachází v Giardini Naxos, pouhých 650 metrů od pláže Lido Bonday a 650 metrů od pláže Dal Pirata, a nabízí terasu. Ubytování Casa vacanze "Sole Naxos" se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

villetta naxos

10

villetta naxos

Ubytování (Vila) villetta naxos. villetta naxos se nachází v letovisku Giardini Naxos, pouhých 150 metrů od pláže Giardini Naxos, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování villetta naxos se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

La Dimora di Rosa

9,9

La Dimora di Rosa

Ubytování (Apartmány) La Dimora di Rosa. La Dimora di Rosa se nachází v Giardini Naxos, 100 metrů od pláže Lido Europa a 150 metrů od pláže Giardini Naxos. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování La Dimora di Rosa se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Il Corallo Rosso

9,9

Il Corallo Rosso

Ubytování (Apartmán) Il Corallo Rosso. Il Corallo Rosso se nachází v Giardini Naxos, 90 metrů od pláže Giardini Naxos a 500 metrů od pláže Lido Europa. Ubytování Il Corallo Rosso se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

I Mori dell’Etna

9,8

I Mori dell’Etna

Ubytování (Penzion) I Mori dell’Etna. I Mori dell'Etna se nachází v Giardini Naxos, 4,6 km od lanovky Taormina - Mazzaro a 6,3 km od lanovky Taormina - Horní nádraží. Ubytování I Mori dell’Etna se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Casa Le Maioliche

9,8

Casa Le Maioliche

Ubytování (Apartmán) Casa Le Maioliche. Casa Le Maioliche se nachází v Giardini Naxos, necelý 1 km od pláže Lido Europa, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Le Maioliche se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Villa Chiarenza Maison d'Hotes

9,8

Villa Chiarenza Maison d'Hotes

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Chiarenza Maison d'Hotes. Villa Chiarenza pochází z 18. století a nabízí úžasný výhled na Etnu. Ubytování Villa Chiarenza Maison d'Hotes se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Belvedere

9,8

Belvedere

Ubytování (Apartmán) Belvedere. Belvedere se nachází v Giardini Naxos, 100 metrů od pláže Giardini Naxos a 250 metrů od pláže Lido Europa. Ubytování Belvedere se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

The Dream - Seafront Loft

9,7

The Dream - Seafront Loft

Ubytování (Apartmán) The Dream - Seafront Loft. The Dream - Seafront Loft se nachází na pláži v Giardini Naxos, nedaleko pláže Recanati, a nabízí soukromý úsek pláže. Ubytování The Dream - Seafront Loft se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

B&B Villa Maria Giovanna

9,7

B&B Villa Maria Giovanna

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Maria Giovanna. B&B Villa Maria Giovanna se nachází pouhých 5 minut jízdy od Giardini Naxos. Nabízí klimatizované pokoje s terasou a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování B&B Villa Maria Giovanna se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Casa Martina

9,7

Casa Martina

Ubytování (Apartmán) Casa Martina. Casa Martina se nachází v Giardini Naxos, pouhých 300 metrů od pláže Lido Europa a necelý 1 km od pláže Giardini Naxos. Ubytování Casa Martina se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanze Rosy

9,7

Casa Vacanze Rosy

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Rosy. Casa Vacanze Rosy nabízí ubytování v Giardini Naxos, pouhých 100 metrů od pobřeží a pláží. K dispozici je terasa. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Casa Vacanze Rosy se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Nacàri Home

9,7

Nacàri Home

Ubytování (Apartmány) Nacàri Home. Nacàri Home se nachází v Giardini Naxos, 1,2 km od pláže Giardini Naxos, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nacàri Home se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Relax Mare e Divertimento

9,7

Relax Mare e Divertimento

Ubytování (Penzion) Relax Mare e Divertimento. Relax Mare e Divertimento se nachází 250 metrů od pláže Giardini Naxos a nabízí pokoje s klimatizací v Giardini Naxos. Ubytování Relax Mare e Divertimento se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Holiday house in Lungomare Tysandros Giardini Naxos

9,7

Holiday house in Lungomare Tysandros Giardini Naxos

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house in Lungomare Tysandros Giardini Naxos. Holiday house in Lungomare Tysandros Giardini Naxos se nachází v letovisku Giardini Naxos, jen pár kroků od pláže Giardini Naxos a 350 metrů od pláže Lido... Ubytování Holiday house in Lungomare Tysandros Giardini Naxos se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Casa d'A..Mare

9,7

Casa d'A..Mare

Ubytování (Apartmán) Casa d'A..Mare. Casa d'A...Mare nabízí apartmán se 2 ložnicemi v Giardini Naxos. Tento apartmán u pláže má vlastní terasu s přímým výhledem na moře. Ubytování Casa d'A..Mare se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Ange

9,7

Ange

Ubytování (Apartmány) Ange. Ange se nachází 200 metrů od pláže Giardini Naxos v Giardini Naxos a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ange se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze Naxos

9,7

Casa vacanze Naxos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze Naxos. Casa vacanze Naxos se nachází v Giardini Naxos, 100 metrů od pláže Giardini Naxos. Prázdninový dům má 1 ložnici, 1 koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Casa vacanze Naxos se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Monolocale The Lair

9,7

Monolocale The Lair

Ubytování (Apartmán) Monolocale The Lair. Monolocale The Lair nabízí ubytování v Giardini Naxos, 5 minut jízdy od písečné pláže. K dispozici je patio s přístupem do malé zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Monolocale The Lair se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

La Tartaruga apartment Giardini Naxos

9,7

La Tartaruga apartment Giardini Naxos

Ubytování (Apartmány) La Tartaruga apartment Giardini Naxos. La Tartaruga apartment Giardini Naxos se nachází v Giardini Naxos, 200 metrů od pláže Giardini Naxos a 1,1 km od pláže Lido Bonday. Ubytování La Tartaruga apartment Giardini Naxos se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Appartamenti Scilla e Cariddi Giardini Naxos

9,7

Appartamenti Scilla e Cariddi Giardini Naxos

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Scilla e Cariddi Giardini Naxos. Appartamenti Scilla e Cariddi Giardini Naxos se nachází 450 metrů od pláže Lido Bonday a nabízí ubytování s balkonem. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Appartamenti Scilla e Cariddi Giardini Naxos se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

CASA del MORO

9,7

CASA del MORO

Ubytování (Apartmán) CASA del MORO. CASA del MORO se nachází v Giardini Naxos, 300 metrů od pláže Lido Europa a 400 metrů od pláže Lido Da Angelo. Ubytování CASA del MORO se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Happy Home

9,7

Happy Home

Ubytování (Prázdninový dům) Happy Home. Happy Home se nachází 650 metrů od pláže Giardini Naxos a necelý 1 km od pláže Lido Europa v Giardini Naxos. Ubytování Happy Home se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

La Ginestra

9,7

La Ginestra

Ubytování (Penzion) La Ginestra. La Ginestra se nachází v Giardini Naxos, 250 metrů od pláže Villagonia, a nabízí zahradu, terasu a výhled do zahrady. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování La Ginestra se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

AG Luxury Rooms

9,6

AG Luxury Rooms

Ubytování (Penzion) AG Luxury Rooms. AG Luxury Rooms se nachází na pláži v Giardini Naxos a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování AG Luxury Rooms se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Aroma di Naxos Apartment

9,6

Aroma di Naxos Apartment

Ubytování (Apartmán) Aroma di Naxos Apartment. Aroma di Naxos Apartment se nachází v Giardini Naxos, 200 metrů od pláže Villagonia a 250 metrů od pláže Lido Europa. Ubytování Aroma di Naxos Apartment se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Anto's Apartment - Giardini Naxos

9,6

Anto's Apartment - Giardini Naxos

Ubytování (Prázdninové domy) Anto's Apartment - Giardini Naxos. Anto's Apartment - Giardini Naxos se nachází v Giardini Naxos, v blízkosti pláží Lido Europa, Villagonia a Giardini Naxos. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Anto's Apartment - Giardini Naxos se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Locazione Turistica Anita

9,6

Locazione Turistica Anita

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Anita. Locazione Turistica Anita se nachází v Giardini Naxos, 800 metrů od pláže Giardini Naxos a 1,3 km od pláže Dal Pirata. Ubytování Locazione Turistica Anita se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).