Hledat

Ubytování

Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi Apartmán

98035 Giardini Naxos, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi. Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and Wi-Fi se nachází v Giardini Naxos, pouhých 150 metrů od pláže Lido Europa, a nabízí ubytování s... Ubytování Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Popis ubytování Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi

Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and Wi-Fi se nachází v Giardini Naxos, pouhých 150 metrů od pláže Lido Europa, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV a kuchyň s myčkou nádobí a lednicí. Apartmán je vzdálený 500 metrů od pláže Giardini Naxos a 600 metrů od pláže Villagonia. Na letiště Reggio di Calabria Tito Minniti je to 43 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Amazing apartment in Giardini naxos with 2 Bedrooms and WiFi

 • Parkoviště
 • Dětská jídelní židlička
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Sprcha
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Ventilátor
 • Celá jednotka se nachází v přízemí
 • Rybaření
 • Výhled na moře
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • dánsky
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • norsky
 • polsky
 • švédsky

Jiná ubytování ve městě Giardini Naxos

CASA NICOLE fronte mare

10

CASA NICOLE fronte mare

Ubytování (Apartmán) CASA NICOLE fronte mare. Nachází se v Giardini Naxos, pár kroků od pláže Villagonia a 500 metrů od pláže Lido Europa. CASA NICOLE fronte mare nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování CASA NICOLE fronte mare se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze

10

Casa vacanze

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze. Casa vacanze se nachází v Giardini Naxos, pouhých 100 metrů od pláže Lido Europa a 350 metrů od pláže Villagonia, a nabízí balkon. Ubytování Casa vacanze se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

La Casa di Nonna Piera

10

La Casa di Nonna Piera

Ubytování (Penzion) La Casa di Nonna Piera. La Casa di Nonna Piera se nachází u pláže v Giardini Naxos a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování La Casa di Nonna Piera se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Viaggio in Sicilia

10

Viaggio in Sicilia

Ubytování (Apartmán) Viaggio in Sicilia. Viaggio in Sicilia se nachází v Giardini Naxos, 50 metrů od pláže Giardini Naxos a 500 metrů od pláže Dal Pirata. Nabízí klimatizaci. Ubytování Viaggio in Sicilia se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

PATI'S HOUSE

10

PATI'S HOUSE

UbytováníPATI'S HOUSE. PATI'S HOUSE se nachází v Giardini Naxos, pouhých 100 metrů od pláže Recanati, a nabízí soukromý úsek pláže, zahradu a výtah. Ubytování PATI'S HOUSE se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Carmel by the Sea-Giardini Naxos

10

Carmel by the Sea-Giardini Naxos

UbytováníCarmel by the Sea-Giardini Naxos. Carmel by the Sea-Giardini Naxos se nachází v Giardini Naxos, jen pár kroků od pláže Giardini Naxos a necelý 1 km od pláže Lido Europa. Ubytování Carmel by the Sea-Giardini Naxos se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Acquamarina Home

10

Acquamarina Home

UbytováníAcquamarina Home. Acquamarina Home se nachází v Giardini Naxos, 100 metrů od pláže Lido Da Angelo, 200 metrů od pláže Villagonia a 200 metrů od pláže Lido Europa, a nabízí... Ubytování Acquamarina Home se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

White Pearl - Luxury

10

White Pearl - Luxury

UbytováníWhite Pearl - Luxury. White Pearl - Luxury se nachází v letovisku Giardini Naxos, 100 metrů od pláže Giardini Naxos a 200 metrů od pláže Lido Europa, a nabízí klimatizaci. Ubytování White Pearl - Luxury se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Casa e giardino Taormina a 100 Mt da stazione e 30 Mt dal mare

10

Casa e giardino Taormina a 100 Mt da stazione e 30 Mt dal mare

UbytováníCasa e giardino Taormina a 100 Mt da stazione e 30 Mt dal mare. Casa e giardino Taormina a 100 Mt da stazione e 30 Mt dal mare se nachází v Giardini Naxos, 100 metrů od pláže Villagonia a 1 km od pláže Lido Da Angelo. Ubytování Casa e giardino Taormina a 100 Mt da stazione e 30 Mt dal mare se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Appartamento da Dario

10

Appartamento da Dario

UbytováníAppartamento da Dario. Appartamento da Dario se nachází 300 metrů od pláže Lido Da Angelo a pláže Lido Europa a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. K dispozici je také balkon. Ubytování Appartamento da Dario se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

CASA VICKY

10

CASA VICKY

Ubytování (Prázdninový dům) CASA VICKY. CASA VICKY se nachází v Giardini Naxos, 450 metrů od pláže Lido Bonday a 500 metrů od pláže Dal Pirata. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování CASA VICKY se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Fiore di Naxos Holiday Home

10

Fiore di Naxos Holiday Home

Ubytování (Apartmán) Fiore di Naxos Holiday Home. Fiore di Naxos Holiday Home se nachází v Giardini Naxos, 1,1 km od pláže Lido Da Angelo a 1,2 km od pláže Lido Europa. Ubytování Fiore di Naxos Holiday Home se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

MARENAXOS APaRTMENT

10

MARENAXOS APaRTMENT

Ubytování (Prázdninový dům) MARENAXOS APaRTMENT. MARENAXOS APaRTMENT se nachází v Giardini Naxos, 100 metrů od pláže Giardini Naxos a 800 metrů od pláže Lido Europa. Ubytování MARENAXOS APaRTMENT se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

La Casa Di Stefe

10

La Casa Di Stefe

Ubytování (Apartmán) La Casa Di Stefe. La Casa Di Stefe se nachází v letovisku Giardini Naxos, 200 metrů od pláže Giardini Naxos a 750 metrů od pláže Lido Europa, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování La Casa Di Stefe se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

SABRINA'S HOUSE

10

SABRINA'S HOUSE

Ubytování (Apartmán) SABRINA'S HOUSE. SABRINA'S HOUSE se nachází v Giardini Naxos, 100 metrů od pláže Lido Europa a 300 metrů od pláže Giardini Naxos. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování SABRINA'S HOUSE se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Achilles Apartment

10

Achilles Apartment

UbytováníAchilles Apartment. Achilles Apartment se nachází u pláže v Giardini Naxos, 200 metrů od pláže Giardini Naxos a 400 metrů od pláže Lido Europa. Ubytování Achilles Apartment se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Casa Pittone

10

Casa Pittone

UbytováníCasa Pittone. Casa Pittone se nachází v Giardini Naxos, 300 metrů od pláže Giardini Naxos, 1,1 km od pláže Lido Bonday a 1,2 km od pláže Dal Pirata. Ubytování Casa Pittone se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Kris Luxury Apartments

10

Kris Luxury Apartments

UbytováníKris Luxury Apartments. Kris Luxury Apartments se nachází v Giardini Naxos, 80 metrů od pláže Lido Da Angelo a 100 metrů od pláže Lido Europa. Ubytování Kris Luxury Apartments se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

SEA VIEW Apartment

10

SEA VIEW Apartment

Ubytování (Apartmán) SEA VIEW Apartment. SEA VIEW Apartment se nachází v Giardini Naxos, jen pár kroků od pláže Villagonia a 400 metrů od pláže Lido Europa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování SEA VIEW Apartment se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Halawa Room Giardini Naxos

10

Halawa Room Giardini Naxos

Ubytování (Privát) Halawa Room Giardini Naxos. Halawa Room Giardini Naxos se nachází asi 1,2 km od pláže Lido Bonday a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Halawa Room Giardini Naxos se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Marina dei Greci - Luxury Villa

10

Marina dei Greci - Luxury Villa

Ubytování (Vila) Marina dei Greci - Luxury Villa. Marina dei Greci - Luxury Villa se nachází v letovisku Giardini Naxos, pouhých 300 metrů od pláže Giardini Naxos, a nabízí ubytování u pláže s venkovním... Ubytování Marina dei Greci - Luxury Villa se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Atelier kw Corporate - Boutique Hotel Flexible Accomodations - Premium

10

Atelier kw Corporate - Boutique Hotel Flexible Accomodations - Premium

Ubytování (Apartmán) Atelier kw Corporate - Boutique Hotel Flexible Accomodations - Premium. Atelier kw Corporate - Boutique Hotel Flexible Accomodations - Premium se nachází asi 1,6 km od pláže Lido Bonday a nabízí ubytování s terasou, patiem a... Ubytování Atelier kw Corporate - Boutique Hotel Flexible Accomodations - Premium se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

La casa di Donna Melina

10

La casa di Donna Melina

Ubytování (Apartmán) La casa di Donna Melina. La casa di Donna Melina se nachází v Giardini Naxos. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování La casa di Donna Melina se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Iliana Beach House Recanati

10

Iliana Beach House Recanati

Ubytování (Prázdninový dům) Iliana Beach House Recanati. Iliana Beach House Recanati se nachází v Giardini Naxos, 700 metrů od pláže Dal Pirata, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Iliana Beach House Recanati se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

B&B Marina di Naxos

10

B&B Marina di Naxos

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Marina di Naxos. B&B Marina di Naxos se nachází v letovisku Giardini Naxos, 50 metrů od pláže Giardini Naxos a 200 metrů od pláže Lido Europa, a nabízí klimatizaci. Ubytování B&B Marina di Naxos se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Suite Isavì

10

Suite Isavì

Ubytování (Apartmán) Suite Isavì. Suite Isavì se nachází v Giardini Naxos, 150 metrů od pláže Lido Bonday a 200 metrů od pláže Dal Pirata. Ubytování Suite Isavì se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

La spiaggetta di San Giovanni

10

La spiaggetta di San Giovanni

UbytováníLa spiaggetta di San Giovanni. La spiaggetta di San Giovanni se nachází v Giardini Naxos, 100 metrů od pláže Lido Da Angelo, 200 metrů od pláže Lido Europa a 400 metrů od pláže... Ubytování La spiaggetta di San Giovanni se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Bilocale fronte mare

10

Bilocale fronte mare

UbytováníBilocale fronte mare. Bilocale fronte mare se nachází v Giardini Naxos, jen pár kroků od pláže Villagonia, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Bilocale fronte mare se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Blu mare

10

Blu mare

UbytováníBlu mare. Blu mare se nachází v Giardini Naxos na Sicílii a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování má balkon a výhled na bazén. Ubytování Blu mare se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Nicole Beach House Recanati

10

Nicole Beach House Recanati

Ubytování (Prázdninový dům) Nicole Beach House Recanati. Nicole Beach House Recanati se nachází v Giardini Naxos, 200 metrů od pláže Recanati, 350 metrů od pláže Lido Bonday a 700 metrů od pláže Dal Pirata. Ubytování Nicole Beach House Recanati se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Naxos House

10

Naxos House

Ubytování (Apartmán) Naxos House. Naxos House se nachází v Giardini Naxos, jen pár kroků od pláže Giardini Naxos a 400 metrů od pláže Lido Europa. Ubytování Naxos House se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Beautiful Naxos House

10

Beautiful Naxos House

Ubytování (Apartmán) Beautiful Naxos House. Naxos House se nachází v Giardini Naxos. K dispozici je balkon a terasa. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Klimatizované apartmány mají kuchyň. Ubytování Beautiful Naxos House se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Villa Alba 12

10

Villa Alba 12

Ubytování (Vila) Villa Alba 12. Villa Alba 12 se nachází 400 metrů od pláže Giardini Naxos a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Ubytování Villa Alba 12 se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Rent apartment in Giardini Naxos near Taormina

10

Rent apartment in Giardini Naxos near Taormina

UbytováníRent apartment in Giardini Naxos near Taormina. Rent apartment in Giardini Naxos near Taormina se nachází v Giardini Naxos, 90 metrů od pláže Villagonia, 400 metrů od pláže Lido Europa a 500 metrů od... Ubytování Rent apartment in Giardini Naxos near Taormina se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Le Ancorette

10

Le Ancorette

UbytováníLe Ancorette. Le Ancorette se nachází 200 metrů od pláže Lido Bonday a 200 metrů od pláže Recanati v Giardini Naxos a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Le Ancorette se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

La Casa Di Asia

10

La Casa Di Asia

UbytováníLa Casa Di Asia. La Casa Di Asia se nachází v Giardini Naxos, 3,1 km od ostrova Isola Bella, 3,4 km od lanovky Taormina - Mazzaro a 5,1 km od lanovky Taormina - Upper... Ubytování La Casa Di Asia se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

La Casa di Paola

10

La Casa di Paola

UbytováníLa Casa di Paola. La Casa di Paola se nachází asi 300 metrů od pláže Lido Bonday a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování La Casa di Paola se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Mini appartamento Giardini Naxos

10

Mini appartamento Giardini Naxos

Ubytování (Apartmán) Mini appartamento Giardini Naxos. Mini appartamento Giardini Naxos se nachází v Giardini Naxos a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Mini appartamento Giardini Naxos se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

A due passi dal mare

10

A due passi dal mare

Ubytování (Apartmán) A due passi dal mare. A due passi dal mare se nachází v letovisku Giardini Naxos, 50 metrů od pláže Giardini Naxos a 200 metrů od pláže Lido Europa, a nabízí klimatizaci. Ubytování A due passi dal mare se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze "Sole Naxos"

10

Casa vacanze "Sole Naxos"

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze "Sole Naxos". Casa vacanze "Sole Naxos" se nachází v Giardini Naxos, pouhých 650 metrů od pláže Lido Bonday a 650 metrů od pláže Dal Pirata, a nabízí terasu. Ubytování Casa vacanze "Sole Naxos" se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

villetta naxos

10

villetta naxos

Ubytování (Vila) villetta naxos. villetta naxos se nachází v letovisku Giardini Naxos, pouhých 150 metrů od pláže Giardini Naxos, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování villetta naxos se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Casa Maryste

10

Casa Maryste

UbytováníCasa Maryste. Casa Maryste se nachází v Giardini Naxos, 1,8 km od pláže Lido Bonday, 1,8 km od pláže Recanati a 6,9 km od ostrova Isola Bella. Ubytování Casa Maryste se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Defa Apartment

10

Defa Apartment

UbytováníDefa Apartment. Set in Giardini Naxos, 9.2 km from Taormina Cable Car - Upper Station and 10 km from Taormina Cable Car - Mazzaro Station, Defa Apartment offers air... Ubytování Defa Apartment se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

La Dimora di Rosa

9,9

La Dimora di Rosa

Ubytování (Apartmány) La Dimora di Rosa. La Dimora di Rosa se nachází v Giardini Naxos, 100 metrů od pláže Lido Europa a 150 metrů od pláže Giardini Naxos. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování La Dimora di Rosa se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Villetta Orchidea

9,9

Villetta Orchidea

UbytováníVilletta Orchidea. Villetta Orchidea se nachází v Giardini Naxos, jen 1,1 km od pláže Lido Bonday a 1,4 km od pláže Dal Pirata. Nabízí balkon. Ubytování Villetta Orchidea se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Il Corallo Rosso

9,9

Il Corallo Rosso

Ubytování (Apartmán) Il Corallo Rosso. Il Corallo Rosso se nachází v Giardini Naxos, 90 metrů od pláže Giardini Naxos a 500 metrů od pláže Lido Europa. Ubytování Il Corallo Rosso se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Casa Azzurra

9,9

Casa Azzurra

UbytováníCasa Azzurra. Casa Azzurra se nachází v Giardini Naxos, 1,4 km od pláže Giardini Naxos a 2,5 km od pláže Dal Pirata. Nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Azzurra se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Atticus Apartment

9,9

Atticus Apartment

UbytováníAtticus Apartment. Atticus Apartment se nachází v Giardini Naxos a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také gril. Ubytování Atticus Apartment se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

I Mori dell’Etna

9,8

I Mori dell’Etna

Ubytování (Penzion) I Mori dell’Etna. I Mori dell'Etna se nachází v Giardini Naxos, 4,6 km od lanovky Taormina - Mazzaro a 6,3 km od lanovky Taormina - Horní nádraží. Ubytování I Mori dell’Etna se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Casa Le Maioliche

9,8

Casa Le Maioliche

Ubytování (Apartmán) Casa Le Maioliche. Casa Le Maioliche se nachází v Giardini Naxos, necelý 1 km od pláže Lido Europa, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Le Maioliche se nachází ve městě Giardini Naxos (Itálie - Sicílie).

Villa Chiarenza Maison d'Hotes

9,8

Villa Chiarenza Maison d'Hotes

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Chiarenza Maison d'Hotes. Villa Chiarenza pochází z 18. století a nabízí úžasný výhled na Etnu. Ubytování Villa Chiarenza Maison d'Hotes se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).