Hledat

Ubytování

Amadeus Vendégház Penzion

2500 Ostřihom, Becket Tamás utca 17, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Amadeus Vendégház. Amadeus Vendégház nabízí ubytování v Ostřihomi. Všechny pokoje mají kabelovou TV a vlastní koupelnu s pantofli a fénem. Některé koupelny jsou mimo pokoj. Ubytování Amadeus Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Amadeus Vendégház

Penzion Amadeus Vendégház je vzdálen 40 km od Vendégházu a 15 km od Dobogoku. Amadeus Vendégház nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. Všechny pokoje mají kabelovou TV a vlastní koupelnu s pantofli a fénem. Letiště Ferenze Liszta v Budapešti je ve vzdálenosti 56 km. Jeden z našich bestsellerů v Ostřihomi! Amadeus Vendégház nabízí ubytování v Ostřihomi. Některé koupelny jsou mimo pokoj. Hosté mají k dispozici i sdílenou kuchyň.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Amadeus Vendégház

 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pěší turistika
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Společenská místnost
 • Žehlič kalhot
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Kaple/oltář
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Ostřihom

Erdei Menedék Vendégház

9,9

Erdei Menedék Vendégház

Ubytování (Apartmán) Erdei Menedék Vendégház. Situated in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Erdei Menedék Vendégház features a terrace and mountain views. Ubytování Erdei Menedék Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gardenia Apartman

9,9

Gardenia Apartman

Ubytování (Apartmán) Gardenia Apartman. Located in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Gardenia Apartman has a patio and garden views. Ubytování Gardenia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Apartman

9,9

Panoráma Apartman

Ubytování (Apartmán) Panoráma Apartman. Set in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Panoráma Apartman has a patio and lake views. Ubytování Panoráma Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Danubia Apartman

9,8

Danubia Apartman

Ubytování (Apartmán) Danubia Apartman. Boasting a garden, Danubia Apartman features accommodation in Esztergom with free WiFi and city views. Ubytování Danubia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ister Guesthouse

9,8

Ister Guesthouse

Ubytování (Prázdninové domy) Ister Guesthouse. Ister Guesthouse se nachází v Ostřihomi, 300 metrů od baziliky Esztergom a 170 metrů od promenády u řeky Dunaj, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ister Guesthouse se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strigonia Apartman

9,8

Strigonia Apartman

Ubytování (Apartmány) Strigonia Apartman. Set in Esztergom, 45 km from Tata, Strigonia Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytování Strigonia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nagyiék háza / Granny's House

9,7

Nagyiék háza / Granny's House

Ubytování (Apartmán) Nagyiék háza / Granny's House. Set in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Nagyiék háza / Granny's House has a patio and garden views. Ubytování Nagyiék háza / Granny's House se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arany Elefánt Panzió

9,4

Arany Elefánt Panzió

Ubytování (Penzion) Arany Elefánt Panzió. Featuring free WiFi, Arany Elefánt Panzió is set in Esztergom. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Arany Elefánt Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Esztergom Panda Apartman

9,4

Villa Esztergom Panda Apartman

Ubytování (Apartmán) Villa Esztergom Panda Apartman. Located in Esztergom, Villa Esztergom Panda Apartman provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Esztergom Panda Apartman se nachází ve městě Ostřihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Atrium Panzio

9,3

Atrium Panzio

Ubytování (Penzion) Atrium Panzio. Atrium Panzio is centrally located in Esztergom, just 300 metres from the Danube. It offers rooms with cable TV and free WiFi. Ubytování Atrium Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zászlósház

9,3

Zászlósház

Ubytování (Penzion) Zászlósház. Zászlósház offers accommodation in Esztergom. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Zászlósház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Fekete Sas Motel

9,3

Fekete Sas Motel

Ubytování (Bed and breakfast) Fekete Sas Motel. Situated in Esztergom, 39 km from Szentendre, Fekete Sas Motel features a garden and free WiFi. Ubytování Fekete Sas Motel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent Kristóf Panzió

9,1

Szent Kristóf Panzió

Ubytování (Hotel) Szent Kristóf Panzió. Szent Kristóf Panzió s výhledem na slavnou baziliku, která stojí pouhých 600 metrů od hotelu, se nachází v centru Ostřihomi v malebném ohbí Dunaje. Ubytování Szent Kristóf Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Decsi Panzio

9,1

Decsi Panzio

Ubytování (Penzion) Decsi Panzio. Decsi Panzio is quietly located within a 5-minute walk from the Esztergom city centre. Ubytování Decsi Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent Anna Panzió

9

Szent Anna Panzió

Ubytování (Hotel) Szent Anna Panzió. Penzion se nachází v těsné blízkosti kostela sv. Anny v Ostřihomi, 10 minut chůze od vlakového nádraží. Ubytování Szent Anna Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaleidoszkóp Ház Hostel

9

Kaleidoszkóp Ház Hostel

Ubytování (Hostel) Kaleidoszkóp Ház Hostel. Kaleidoszkóp Ház Hostel se nachází ve městě Ostřihom, 500 metrů od místní baziliky, o budovu se dělí s galerií umění a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi... Ubytování Kaleidoszkóp Ház Hostel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Adalbert Szent Tamás ház

9

Hotel Adalbert Szent Tamás ház

Ubytování (Hotel) Hotel Adalbert Szent Tamás ház. Szent Adalbert Hotel 2. Ubytování se nachází v Ostrihomu a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Hotel Adalbert Szent Tamás ház se nachází ve městě Ostřihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Székely Vendégház

9

Székely Vendégház

Ubytování (Penzion) Székely Vendégház. Featuring air-conditioned rooms with cable TV, Székely Vendégház in Esztergom is 500 metres from the town centre and 1,500 metres from the Slovak border. Ubytování Székely Vendégház se nachází ve městě Ostřihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Portobello Wellness & Yacht Hotel

8,8

Portobello Wellness & Yacht Hotel

Ubytování (Hotel) Portobello Wellness & Yacht Hotel. Portobello Wellness & Yacht Hotel se nachází v Ostřihomi. Ubytování Portobello Wellness & Yacht Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SZARVASKŐ NYARALÓ/ DEER ROCK COTTAGE

8,8

SZARVASKŐ NYARALÓ/ DEER ROCK COTTAGE

Ubytování (Prázdninový dům) SZARVASKŐ NYARALÓ/ DEER ROCK COTTAGE. Set in Esztergom, SZARVASKŐ NYARALÓ/ DEER ROCK COTTAGE offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování SZARVASKŐ NYARALÓ/ DEER ROCK COTTAGE se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szt. Adalbert Hotel

8,8

Szt. Adalbert Hotel

Ubytování (Hotel) Szt. Adalbert Hotel. Tento hotel je součástí centra Szent Adalbert Központ, stojícího na úpatí Hradního vrchu, hned vedle ostřihomské baziliky. Ubytování Szt. Adalbert Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Esztergom Central

8,7

Esztergom Central

Ubytování (Hostel) Esztergom Central. Esztergom Central se nachází v Esztergomu a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Na místě je sdílená kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Esztergom Central se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alabárdos Panzió és Apartmanház

8,6

Alabárdos Panzió és Apartmanház

Ubytování (Bed and breakfast) Alabárdos Panzió és Apartmanház. Alabárdos Panzió és Apartmanház se nachází v centru Ostřihomi, přímo na úpatí zámeckého kopce a kopce sv. Tomáše. Ubytování Alabárdos Panzió és Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bazilika alatt Panzió

8,6

Bazilika alatt Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Bazilika alatt Panzió. Luxusní Bazilika alatt Panzió se nachází na kopci s výhledem na malebný ohyb Dunaje, v samém srdci historického města Ostřihom, a nabízí relaxační wellness... Ubytování Bazilika alatt Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House at Lake

8,4

House at Lake

Ubytování (Apartmán) House at Lake. Set in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, House at Lake features a terrace and garden views. Ubytování House at Lake se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aradi Apartman

8,4

Aradi Apartman

Ubytování (Apartmán) Aradi Apartman. Boasting free bikes and a terrace, Aradi Apartman features accommodation in Esztergom with free WiFi and river views. Ubytování Aradi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ria Panzio

8,4

Ria Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Ria Panzio. RIA Panzio se nachází přímo u ohbí Dunaje a u ostřihomské baziliky, největšího chrámu v Maďarsku. Ubytování Ria Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lila Akác Panzió Esztergom

8,4

Lila Akác Panzió Esztergom

Ubytování (Bed and breakfast) Lila Akác Panzió Esztergom. Lila Akác Panzió Esztergom se nachází v Ostřihomi, 15 minut pěšky od baziliky Esztergomi, největší stavby tohoto typu v Maďarsku, a nabízí klimatizované... Ubytování Lila Akác Panzió Esztergom se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karpatia Panzio

8,3

Karpatia Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Karpatia Panzio. Karpatia Panzio je vzdálen pouze 5 minut chůze od monumentální baziliky v Ostřihomu a 500 metrů od slovenských hranic a nabízí prostornou zahradu s bohatou... Ubytování Karpatia Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Róza Hotel és Apartmanház

8

Róza Hotel és Apartmanház

Ubytování (Aparthotel) Róza Hotel és Apartmanház. Róza Hotel és Apartmanház se nachází v Ostřihomi ležící v Dunajském ohbí, 3 km od ostřihomské baziliky, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Róza Hotel és Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bellevue Esztergom

7,9

Hotel Bellevue Esztergom

Ubytování (Hotel) Hotel Bellevue Esztergom. Hotel Bellevue se nachází v Búbánatvölgy, 5 km od Ostřihomi, a nabízí panoramatický výhled na ohbí Dunaje. Ubytování Hotel Bellevue Esztergom se nachází ve městě Ostřihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Sasi Panzió 2

7,8

Sasi Panzió 2

Ubytování (Penzion) Sasi Panzió 2. Sasi Panzió 2 se nachází na klidném místě v obci Esztergom, je obklopen vlastní, udržovanou zahradou s grilem a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sasi Panzió 2 se nachází ve městě Ostřihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grante Motel

7,7

Grante Motel

Ubytování (Motel) Grante Motel. Grante Hotel stojí u silnice číslo 111 v Ostřihomi a nabízí bezplatné Wi-Fi a restauraci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Grante Motel se nachází ve městě Ostřihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenyves út 1

7,5

Fenyves út 1

Ubytování (Apartmán) Fenyves út 1. Set in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Fenyves út 1 features a garden. The property is 34 km from Szentendre and free private parking is... Ubytování Fenyves út 1 se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rugby Club Hostel

7

Rugby Club Hostel

Ubytování (Hotel) Rugby Club Hostel. Rugby Club Hostel se nachází přímo na břehu Dunaje v Eszetrgomu a nabízí bar a velký dvůr s grilem, půjčovnu kol a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Rugby Club Hostel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sasi Panzió 1

7

Sasi Panzió 1

Ubytování (Apartmány) Sasi Panzió 1. Sazi Panzió 1 se nachází na klidném místě v Ostřihomi a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování Sasi Panzió 1 se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent György Vendégház

6,5

Szent György Vendégház

Ubytování (Penzion) Szent György Vendégház. Situated in Esztergom, Szent György Vendégház offers a garden. The guest house features both free WiFi and free private parking. Ubytování Szent György Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bike Apartman

Bike Apartman

Ubytování (Apartmán) Bike Apartman. Bike Apartman is located in Esztergom and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Bike Apartman se nachází ve městě Ostřihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamilla Apartman

Kamilla Apartman

Ubytování (Apartmán) Kamilla Apartman. Kamilla Apartman is set in Esztergom. The accommodation is 45 km from Tata, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytování Kamilla Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Margaréta Apartman szállás Esztergom

Margaréta Apartman szállás Esztergom

Ubytování (Prázdninový dům) Margaréta Apartman szállás Esztergom. Margaréta Apartman szállás Esztergom is situated in Esztergom. The accommodation is 22 km from Visegrád. Ubytování Margaréta Apartman szállás Esztergom se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Apartmenthouse

Panorama Apartmenthouse

Ubytování (Apartmán) Panorama Apartmenthouse. Panorama Apartmenthouse nabízí ubytování s terasou s panoramatickým výhledem na město Esztergom a břeh Dunaje na klidném místě, plně vybavenou kuchyň a... Ubytování Panorama Apartmenthouse se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bridge Apartment

Bridge Apartment

Ubytování (Apartmán) Bridge Apartment. Bridge Apartment is situated in Esztergom. The accommodation is 29 km from Szentendre, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Bridge Apartment se nachází ve městě Ostřihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pannonia Apartman

Pannonia Apartman

Ubytování (Apartmán) Pannonia Apartman. Featuring a garden and a terrace, Pannonia Apartman provides accommodation in Esztergom with free WiFi and garden views. Ubytování Pannonia Apartman se nachází ve městě Ostřihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attic style loft apartment Esztergom Downtown

Attic style loft apartment Esztergom Downtown

Ubytování (Apartmán) Attic style loft apartment Esztergom Downtown. Attic style loft apartment Esztergom Downtown is set in Esztergom. The property features city views and is 21 km from Visegrád. Ubytování Attic style loft apartment Esztergom Downtown se nachází ve městě Ostřihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilot Apartman

Pilot Apartman

Ubytování (Apartmán) Pilot Apartman. Pilot Apartman is set in Esztergom and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 20 km from Visegrád. Ubytování Pilot Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rudolf Residence

Rudolf Residence

Ubytování (Bed and breakfast) Rudolf Residence. Situated in Esztergom, Rudolf Residence offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a terrace. Ubytování Rudolf Residence se nachází ve městě Ostřihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)