Hledat

Ubytování

AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3 Apartmány

Pichl 150 - 5571 Mariapfarr, 5571 Mauterndorf, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3. AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3 nabízí ubytování s terasou v Mauterndorfu, 5 km od hradu Mauterndorf a 6 km od Grosseck-Speiereck. Ubytování AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3 se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Popis ubytování AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3

Na místě je k dispozici lyžárna a v okolí se lze věnovat lyžování. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán má 3 ložnice, TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 2 koupelny se sprchou. AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3 nabízí ubytování s terasou v Mauterndorfu, 5 km od hradu Mauterndorf a 6 km od Grosseck-Speiereck. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3 stojí 70 km od letiště Klagenfurt.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Mauterndorf

Ferienwohnungen Holzer

9,9

Ferienwohnungen Holzer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Holzer. Ferienwohnungen Holzer je budova v tradičním alpském stylu uprostřed velké zahrady. Nachází se v poklidné slepé ulici v obci Mauterndorf. Ubytování Ferienwohnungen Holzer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Schitter-Macheiner

9,8

Haus Schitter-Macheiner

Ubytování (Apartmány) Haus Schitter-Macheiner. Located in Mauterndorf, 400 metres from Mauterndorf Castle, Haus Schitter-Macheiner provides accommodation with free WiFi and mountain views. Ubytování Haus Schitter-Macheiner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Dietrich

9,7

Ferienwohnung Dietrich

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dietrich. Ferienwohnung Dietrich se nachází v Mauterndorfu, jen 1,3 km od Grosseck-Speiereck, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Dietrich se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Lüftenegger

9,7

Apartments Lüftenegger

Ubytování (Aparthotel) Apartments Lüftenegger. Apartments Lüftenegger se nachází v centru města Mauterndorf a nabízí prostorné apartmány s bezplatným kabelovým připojením k internetu a balkony... Ubytování Apartments Lüftenegger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnungen Kassar

9,7

Ferienwohnungen Kassar

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kassar. Velký apartmánový dům Ferienwohnungen Kassar v alpském stylu se nachází pouhých 5 minut chůze od centra obce Mauterndorf, je obklopený rozlehlou zahradou a... Ubytování Ferienwohnungen Kassar se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnungen Flattnerhof

9,7

Ferienwohnungen Flattnerhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Flattnerhof. Ferienwohnungen Flattnerhof se nachází 700 metrů od zámku v Mauterndorfu. Nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnungen Flattnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus König

9,7

Haus König

Ubytování (Apartmány) Haus König. Haus König se nachází v Mauterndorfu, 500 metrů od místního hradu. Nabízí zahradu, saunu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Haus König se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Schneiderhaus

9,6

Schneiderhaus

Ubytování (Apartmány) Schneiderhaus. Schneiderhaus se nachází v Mauterndorfu, pouhých 500 metrů od hradu Mauterndorf a 1,7 km od Grosseck-Speiereck, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do... Ubytování Schneiderhaus se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Ski & Nature Apartment

9,6

Ski & Nature Apartment

Ubytování (Apartmány) Ski & Nature Apartment. Ski & Nature Apartment se nachází 500 metrů od hradu Mauterndorf a nabízí bar, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Ski & Nature Apartment se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Ski & Nature Apartments Top 2

9,6

Ski & Nature Apartments Top 2

Ubytování (Apartmán) Ski & Nature Apartments Top 2. Ski & Nature Apartments Top 2 se nachází v Mauterndorfu, 500 metrů od hradu Mauterndorf a 1,4 km od Grosseck-Speiereck. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Ski & Nature Apartments Top 2 se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Trattner

9,6

Gästehaus Trattner

Ubytování (Penzion) Gästehaus Trattner. Penzion Trattner se nachází na klidném místě, 10 minut chůze od centra města Mauterndorf a 3 minuty jízdy od lyžařských vleků Lungau. Ubytování Gästehaus Trattner se nachází ve městě Begöriach 35 (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung am Bauernhof-Moserhof

9,6

Ferienwohnung am Bauernhof-Moserhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung am Bauernhof-Moserhof. Ferienwohnung am Bauernhof-Moserhof se nachází v Mauterndorfu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Ferienwohnung am Bauernhof-Moserhof se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Graggaber

9,6

Landhaus Graggaber

Ubytování (Apartmán) Landhaus Graggaber. Landhaus Graggaber je obklopen 1500 m² zahradou s terasou a grilem a nabízí apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Landhaus Graggaber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

David Appartments

9,6

David Appartments

Ubytování (Apartmány) David Appartments. Tyto prostorné a moderní apartmány s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem najdete na klidném místě v centru města... Ubytování David Appartments se nachází ve městě Markt 70 (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Hauer

9,5

Ferienwohnung Hauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hauer. Ferienwohnung Hauer se nachází v Mauterndorfu, necelý 1 km od hradu Mauterndorf, 15 minut chůze od lyžařského vleku Grosseck II, 1,4 km od lanovky... Ubytování Ferienwohnung Hauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Aigner

9,5

Appartement Aigner

Ubytování (Apartmán) Appartement Aigner. Appartement Aigner se nachází v Mauterndorfu, 1,1 km od hradu Mauterndorf, a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady a na hory. Ubytování Appartement Aigner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Metzgerhof

9,5

Metzgerhof

Ubytování (Apartmán) Metzgerhof. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Metzgerhof provides accommodation in Mauterndorf with free WiFi and mountain views. Ubytování Metzgerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Granit Appartements

9,5

Granit Appartements

Ubytování (Apartmány) Granit Appartements. Granit Appartements se nachází 300 metrů od hradu Mauterndorf a nabízí ubytování se zahradou, grilem a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Granit Appartements se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Maria Trattner

9,5

Gästehaus Maria Trattner

Ubytování (Penzion) Gästehaus Maria Trattner. Gästehaus Maria Trattner se nachází na okraji Mauterndorfu v oblasti Lungau, 7 minut chůze od centra města. Ubytování Gästehaus Maria Trattner se nachází ve městě Markt 321 (Rakousko - Salcbursko).

Frühstückspension Laßhofer

9,5

Frühstückspension Laßhofer

Ubytování (Bed and breakfast) Frühstückspension Laßhofer. Frühstückspension Laßhofer se nachází pouze 500 metrů od hradu Mauterndorf a 3 minuty jízdy od lyžařského areálu Großeck-Speiereck Ski, a nabízí pokoje a... Ubytování Frühstückspension Laßhofer se nachází ve městě Markt 256 (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Meliessnig

9,4

Ferienwohnung Meliessnig

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Meliessnig. Tento apartmán ve vesnici St. Gertrauden má velkou zahradu, vlastní balkon a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Ferienwohnung Meliessnig se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension/Ferienhaus Lüftenegger

9,4

Pension/Ferienhaus Lüftenegger

Ubytování (Penzion) Pension/Ferienhaus Lüftenegger. Pension / Ferienhaus Lüftenegger se nachází přímo u hradu Mauterndorf, pouhých 5 minut chůze od centra městysu Mauterndorf na slunné náhorní planině... Ubytování Pension/Ferienhaus Lüftenegger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Mehrl

9,4

Haus Mehrl

Ubytování (Apartmány) Haus Mehrl. Haus Mehrl se nachází v Mauterndorfu v Salcbursku, 400 metrů od hradu Mauterndorf. Ubytování Haus Mehrl se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Schreilechner

9,4

Ferienwohnung Schreilechner

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Schreilechner. Ferienwohnung Schreilechner se nachází v Mauterndorfu, méně než 1 km od místního hradu, 4 minuty chůze od lanovky Grosseck II a 500 metrů od lanovky... Ubytování Ferienwohnung Schreilechner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Lungauer Baerensuiten

9,4

Lungauer Baerensuiten

Ubytování (Apartmány) Lungauer Baerensuiten. Lungauer Baerensuiten se nachází v městečku Mauterndorf, 800 metrů od zámku Mauterndorf a nabízí ubytování se saunou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lungauer Baerensuiten se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Gell

9,4

Haus Gell

Ubytování (Penzion) Haus Gell. Haus Gell se nachází v klidné části obce Mauterndorf v Salcbursku, jen pár kroků od kostela sv. Wolfganga a 1,5 km od lanovky Großeckbahn. Ubytování Haus Gell se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnungen Primoschitz

9,3

Ferienwohnungen Primoschitz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Primoschitz. Ferienwohnungen Primoschitz se nachází v obci Mauterndorfu, 1,7 km od lanovky Großeckbahn. Ubytování Ferienwohnungen Primoschitz se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Lüftenegger

9,3

Pension Lüftenegger

Ubytování (Penzion) Pension Lüftenegger. Tento 3hvězdičkový rodinný penzion tvoří hlavní a vedlejší budova. Nachází se uprostřed hor v Mauterndorfu, v regionu Lungau. Ubytování Pension Lüftenegger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Lasshofer

9,3

Appartement Lasshofer

Ubytování (Apartmán) Appartement Lasshofer. Appartement Lasshofer se nachází ve Steindorfu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vzdálený 18 km od střediska Horní Taury. Ubytování Appartement Lasshofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Residenz zur Hackenschmiede

9,3

Residenz zur Hackenschmiede

Ubytování (Apartmány) Residenz zur Hackenschmiede. Ubytování Residenz zur Hackenschmiede se nachází v klidné lokalitě poblíž hradu Mauterndorf, 3 minuty jízdy od lyžařského areálu Großeck-Speiereck, a... Ubytování Residenz zur Hackenschmiede se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Comfortable Apartment in Mauterndorf with Sauna

9,3

Comfortable Apartment in Mauterndorf with Sauna

Ubytování (Apartmán) Comfortable Apartment in Mauterndorf with Sauna. Comfortable Apartment in Mauterndorf with Sauna se nachází v Mauterndorfu, 500 metrů od hradu Mauterndorf a 1,4 km od Grosseck-Speiereck. Ubytování Comfortable Apartment in Mauterndorf with Sauna se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Stoff-Maurergütl

9,3

Stoff-Maurergütl

Ubytování (Apartmány) Stoff-Maurergütl. Stoff-Maurergütl se nachází 3 km od lanovky na Großeckbahn a 4 km od lyžařského střediska Großeck II a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a úschovnu lyží. Ubytování Stoff-Maurergütl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Villa Sonnenalm

9,2

Villa Sonnenalm

Ubytování (Chata) Villa Sonnenalm. Villa Sonnenalm is located in Mauterndorf, 1.5 km from Mauterndorf Castle and 1.7 km from Grosseck II, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Villa Sonnenalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus zur Hackenschmiede

9,2

Ferienhaus zur Hackenschmiede

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus zur Hackenschmiede. Landhaus zur Hackenschmiede se nachází na poklidném místě v obci Mauterndorf, v podhradí hradu Mauterndorf a 3 minuty jízdy autem od lyžařského areálu... Ubytování Ferienhaus zur Hackenschmiede se nachází ve městě Markt 159 (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnungen Trattner

9,2

Ferienwohnungen Trattner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Trattner. Ferienwohnungen Trattner se nachází v poklidné lokalitě v obci Mauterndorf, jen 15 minut jízdy od lyžařského areálu Katschberg, a má k dispozici zahradu s... Ubytování Ferienwohnungen Trattner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Schlosshaus

9,2

Schlosshaus

Ubytování (Apartmány) Schlosshaus. Apartmány Schlosshaus se nacházejí v městyse Mauterndorf, 200 metrů od tamního hradu a 1 km od stanice lanovky Grosseck II, a nabízejí zdarma dostupné... Ubytování Schlosshaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Stella

9,2

Haus Stella

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Stella. Haus Stella is set in Mauterndorf, 1.5 km from Mauterndorf Castle, and offers a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování Haus Stella se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Stocker Mauterndorf

9,2

Haus Stocker Mauterndorf

Ubytování (Apartmán) Haus Stocker Mauterndorf. Apartmán Haus Stocker Mauterndorf se nachází v městyse Mauterndorf, 300 metrů od tamního hradu a 1,4 km od stanice lanovky Großeckbahn, a nabízí ve všech... Ubytování Haus Stocker Mauterndorf se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Gut Neusess

9,2

Gut Neusess

Ubytování (Farma) Gut Neusess. Gut Neusess se nachází 2 km od centra Mauterndorfu v jižní části města Salcburk a nabízí velmi prostorné apartmány s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Gut Neusess se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).