Hledat

Ubytování

Alloro 1 Apartmán

Via del Ruotone, 57033 Marciana Marina, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Alloro 1. Alloro 1 se nachází v Marciana Marina, pouhých 400 metrů od pláže Marciana Marina, a nabízí ubytování se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Alloro 1 se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Popis ubytování Alloro 1

Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 1 koupelnu s vanou. Apartmán je vzdálený 700 metrů od pláže Fenicia a 6 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Alloro 1 se nachází v Marciana Marina, pouhých 400 metrů od pláže Marciana Marina, a nabízí ubytování se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Alloro 1

 • Parkování na ulici
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Vana
 • Krb
 • Satelitní programy
 • TV
 • Topení
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Zahrada
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • německy
 • anglicky
 • italsky
 • nizozemsky

Jiná ubytování ve městě Marciana Marina

Villa Le Sprizze a bordo del mare

10

Villa Le Sprizze a bordo del mare

UbytováníVilla Le Sprizze a bordo del mare. Villa Le Sprizze a bordo del mare se nachází v obci Marciana Marina a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Le Sprizze a bordo del mare se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Borgo dell'Uccellaia - Smeraldo

10

Borgo dell'Uccellaia - Smeraldo

Ubytování (Prázdninový dům) Borgo dell'Uccellaia - Smeraldo. Borgo dell'Uccellaia - Smeraldo se nachází v Marciana Marina, v blízkosti pláže Marciana Marina a 46 km od přístavu Piombino. Ubytování Borgo dell'Uccellaia - Smeraldo se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Villa Escalina with private beach and A/C

10

Villa Escalina with private beach and A/C

UbytováníVilla Escalina with private beach and A/C. Villa Escalina with private beach and A/C se nachází v Marciana Marina, 2 km od pláže Marciana Marina a 2,3 km od pláže Redinoce. Ubytování Villa Escalina with private beach and A/C se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

La casina

10

La casina

Ubytování (Apartmány) La casina. La casina se nachází v Marciana Marina, 150 metrů od pláže Marciana Marina a 550 metrů od pláže Fenicia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování La casina se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Scoglio

10

Scoglio

Ubytování (Apartmán) Scoglio. Scoglio se nachází asi 400 metrů od pláže Marciana Marina a nabízí ubytování s terasou a výhledem na moře. Ubytování Scoglio se nachází ve městě (Itálie - Elba).

La Torre

10

La Torre

UbytováníLa Torre. La Torre se nachází asi 100 metrů od pláže Marciana Marina a nabízí výhled na moře, sdílený lounge a balkon. Nabízí výhled na hory a terasu. Ubytování La Torre se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Trilocale Domingo

9,7

Trilocale Domingo

UbytováníTrilocale Domingo. Trilocale Domingo se nachází v Marciana Marina a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Trilocale Domingo se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Borgo dell'Uccellaia - Turchese

9,7

Borgo dell'Uccellaia - Turchese

Ubytování (Vila) Borgo dell'Uccellaia - Turchese. Borgo dell'Uccellaia má balkon s výhledem na moře, zahradu a gril. Ubytování Borgo dell'Uccellaia - Turchese se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Casa Elena Le Sprizze

9,7

Casa Elena Le Sprizze

Ubytování (Apartmán) Casa Elena Le Sprizze. Casa Elena Le Sprizze se nachází v Marciana Marina, jen 1,7 km od pláže Procchio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Elena Le Sprizze se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Elba Holiday Houses 2

9,7

Elba Holiday Houses 2

UbytováníElba Holiday Houses 2. Elba Holiday Houses 2 se nachází v Marciana Marina a nabízí výhled do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Elba Holiday Houses 2 se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Appartamento Loretta

9,6

Appartamento Loretta

UbytováníAppartamento Loretta. Appartamento Loretta se nachází asi 700 metrů od pláže Marciana Marina a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Appartamento Loretta se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

B&B Capo al Piano

9,5

B&B Capo al Piano

UbytováníB&B Capo al Piano. Ubytování se nachází v letovisku Marciana Marina na ostrově Elba, u pláží Marciana Marina a Fenicia. Ubytování B&B Capo al Piano se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Camera LORY

9,4

Camera LORY

UbytováníCamera LORY. Camera LORY se nachází v Marciana Marina, 700 metrů od pláže Marciana Marina a 1 km od pláže Fenicia. Ubytování Camera LORY se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Agave Marina

9,3

Agave Marina

UbytováníAgave Marina. Agave Marina se nachází v Marciana Marina, 300 metrů od pláže Marciana Marina a 700 metrů od pláže Fenicia. Ubytování Agave Marina se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

La casina di Alice

9,3

La casina di Alice

UbytováníLa casina di Alice. La casina di Alice se nachází v Marciana Marina, v blízkosti pláže Marciana Marina a 700 metrů od pláže Fenicia. Ubytování La casina di Alice se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Casa i Fiori di Pesco

9,3

Casa i Fiori di Pesco

UbytováníCasa i Fiori di Pesco. Casa i Fiori di Pesco nabízí ubytování s výhledem na moře v Marciana Marina, 1,2 km od pláže Fenicia a 4,2 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Casa i Fiori di Pesco se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Albergo Le Briciole

9,2

Albergo Le Briciole

UbytováníAlbergo Le Briciole. Albergo Le Briciole se nachází v Marciana Marina, jen 200 metrů od pobřeží, 4 km od přístavu a 3 km od Procchia. Ubytování Albergo Le Briciole se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Appartamento La Fontina

9,2

Appartamento La Fontina

Ubytování (Apartmán) Appartamento La Fontina. Appartamento La Fontina se nachází v Marciana Marina, 500 metrů od pláže Marciana Marina a necelý 1 km od pláže Fenicia. Nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamento La Fontina se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Appartamento Bilocale Giada

9,2

Appartamento Bilocale Giada

UbytováníAppartamento Bilocale Giada. Appartamento Bilocale Giada se nachází v Marciana Marina, 400 metrů od pláže Marciana Marina, necelý 1 km od pláže Fenicia a 5,9 km od lanovky Cabinovia... Ubytování Appartamento Bilocale Giada se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Villetta Marina

9,1

Villetta Marina

Ubytování (Vila) Villetta Marina. Villetta Marina se nachází v Marciana Marina, v blízkosti pláže Fenicia a 6 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Villetta Marina se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villa Alba

9,1

Villa Alba

UbytováníVilla Alba. Villa Alba se nachází v Marciana Marina, 2,1 km od pláže Marciana Marina, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Alba se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Appartamento chic Marciana Marina (Isola d’Elba)

9,1

Appartamento chic Marciana Marina (Isola d’Elba)

UbytováníAppartamento chic Marciana Marina (Isola d’Elba). Appartamento chic Marciana Marina (Isola d'Elba) se nachází v Marciana Marina, 300 metrů od pláže Marciana Marina, 700 metrů od pláže Fenicia a 5,6 km od... Ubytování Appartamento chic Marciana Marina (Isola d’Elba) se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Apartment Rotone

9,1

Apartment Rotone

Ubytování (Apartmán) Apartment Rotone. Apartment Rotone se nachází v Marciana Marina, necelý 1 km od pláže Marciana Marina a 13 minut chůze od pláže Fenicia, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartment Rotone se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Appartamento Teresina

9

Appartamento Teresina

UbytováníAppartamento Teresina. Appartamento Teresina se nachází asi 200 metrů od pláže Marciana Marina a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Appartamento Teresina se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Amazing home in Marciana with 3 Bedrooms and Internet

9

Amazing home in Marciana with 3 Bedrooms and Internet

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Marciana with 3 Bedrooms and Internet. Amazing home in Marciana with 3 Bedrooms and Internet se nachází v Marciana Marina, 2,8 km od pláže Fenicia a 2,9 km od pláže Marciana Marina, a nabízí... Ubytování Amazing home in Marciana with 3 Bedrooms and Internet se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

La Limonaia

9

La Limonaia

UbytováníLa Limonaia. La Limonaia se nachází v Marciana Marina, 600 metrů od pláže Fenicia, 5,4 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne a 15 km od vily San Martino. Ubytování La Limonaia se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

La Casina di Checco

9

La Casina di Checco

UbytováníLa Casina di Checco. La Casina di Checco se nachází v Marciana Marina, 500 metrů od pláže Marciana Marina, necelý 1 km od pláže Fenicia a 5,8 km od lanovky Cabinovia Monte... Ubytování La Casina di Checco se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Bilocale con ampio terrazzo

9

Bilocale con ampio terrazzo

UbytováníBilocale con ampio terrazzo. Bilocale con ampio terrazzo se nachází v Marciana Marina, 1,2 km od pláže Fenicia a 6,1 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Bilocale con ampio terrazzo se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

La casa di Delia

9

La casa di Delia

UbytováníLa casa di Delia. La casa di Delia se nachází v Marciana Marina, pouhých 500 metrů od pláže Marciana Marina a necelý 1 km od pláže Fenicia, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled... Ubytování La casa di Delia se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Marina Garden Hotel

9

Marina Garden Hotel

UbytováníMarina Garden Hotel. Marina Garden Hotel se nachází na ostrově Elba, 200 metrů od oblázkové pláže, obchodů a přístavu ve městě Marciana Marina. Ubytování Marina Garden Hotel se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Villa LO SCHIOPPO vista mare

9

Villa LO SCHIOPPO vista mare

UbytováníVilla LO SCHIOPPO vista mare. Villa LO SCHIOPPO vista mare se nachází v Marciana Marina a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa LO SCHIOPPO vista mare se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Residence Il Gabbiano Azzurro

9

Residence Il Gabbiano Azzurro

UbytováníResidence Il Gabbiano Azzurro. Ubytování se nachází v Marciana Marina na ostrově Elba, u pláží Marciana Marina a Fenicia. Ubytování Residence Il Gabbiano Azzurro se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Hotel Yacht Club

8,9

Hotel Yacht Club

UbytováníHotel Yacht Club. Hotel Yacht Club se nachází 50 metrů od pláže La Fenicia v malebné vesničce Marciana Marina a nabízí pokoje s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel Yacht Club se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Soggiorno Tagliaferro

8,8

Soggiorno Tagliaferro

Ubytování (Aparthotel) Soggiorno Tagliaferro. Soggiorno Tagliaferro je samostatná vila s výhledem na moře v přístavu Marciana na ostrově Elba, která poskytuje ubytování s vlastním stravováním pouhých... Ubytování Soggiorno Tagliaferro se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Appartamento l' Edera

8,7

Appartamento l' Edera

UbytováníAppartamento l' Edera. Appartamento l' Edera se nachází v Marciana Marina, 700 metrů od pláže Marciana Marina, 1 km od pláže Fenicia a 4,4 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Appartamento l' Edera se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Country House Tagliaferro

8,7

Country House Tagliaferro

Ubytování (Apartmány) Country House Tagliaferro. Country House Tagliaferro se nachází v Marciana Marina na ostrově Elba, 2,4 km od pláže Marciana Marina. Ubytování Country House Tagliaferro se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Le Sprizze Mare

8,7

Le Sprizze Mare

UbytováníLe Sprizze Mare. Le Sprizze Mare se nachází v Marciana Marina, 1,1 km od pláže Redinoce, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Le Sprizze Mare se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Villa Il Cedro

8,7

Villa Il Cedro

UbytováníVilla Il Cedro. Villa Il Cedro se nachází v obci Marciana Marina, 600 metrů od pláže Fenicia a 5,2 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Villa Il Cedro se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Villino Genziana

8,7

Villino Genziana

UbytováníVillino Genziana. Villino Genziana se nachází v Marciana Marina, 1,5 km od pláže Marciana Marina a 1,9 km od pláže Fenicia. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Ubytování Villino Genziana se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Villetta il Gelsomino

8,6

Villetta il Gelsomino

Ubytování (Prázdninové domy) Villetta il Gelsomino. Villetta il Gelsomino se nachází v obci Marciana Marina na ostrově Elba, 7 minut chůze od pláže. Ubytování Villetta il Gelsomino se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Arthotel Gabbiano Azzurro Due

8,6

Arthotel Gabbiano Azzurro Due

UbytováníArthotel Gabbiano Azzurro Due. Arthotel Gabbiano Azzurro Due se nachází ve středomořských zahradách a nabízí bezplatný krytý a letní bazén. Ubytování Arthotel Gabbiano Azzurro Due se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Alta Marina

8,6

Alta Marina

UbytováníAlta Marina. Alta Marina se nachází v Marciana Marina, 1,3 km od pláže Marciana Marina a 1,7 km od pláže Fenicia. Nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Alta Marina se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Resort Hotel Tamerici

8,6

Resort Hotel Tamerici

UbytováníResort Hotel Tamerici. Offering free parking and a large garden with swimming pool and 2 paddle tennis courts, the 4-star Resort Hotel Tamerici is in Marciana Marina, 650 metres... Ubytování Resort Hotel Tamerici se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Bilocale Gabbiano 2

8,5

Bilocale Gabbiano 2

Ubytování (Apartmán) Bilocale Gabbiano 2. Bilocale Gabbiano 2 se nachází v Marciana Marina, 1,2 km od pláže Fenicia a 1,6 km od pláže Marciana Marina. Nabízí gril a výhled na moře. Ubytování Bilocale Gabbiano 2 se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Le 3 case di Mia

8,5

Le 3 case di Mia

Ubytování (Apartmány) Le 3 case di Mia. Le 3 case di Mia se nachází v Marciana Marina, 1 km od pláže Marciana Marina, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Le 3 case di Mia se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Residence Intur

8,5

Residence Intur

UbytováníResidence Intur. Residence Intur je ekologické ubytování, které se nachází uprostřed středomořského parku, jen 50 metrů od soukromé pláže a 10 minut pěšky od centra města... Ubytování Residence Intur se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Hotel Imperia

8,5

Hotel Imperia

Ubytování (Hotel) Hotel Imperia. Hotel Imperia se nachází 50 metrů od přímořské promenády v Marciana Marina, typické vesnice na ostrově Elba. Ubytování Hotel Imperia se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Trilocale Loredana

8,5

Trilocale Loredana

UbytováníTrilocale Loredana. Trilocale Loredana se nachází v Marciana Marina a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Trilocale Loredana se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Casa Cotone

8,4

Casa Cotone

Ubytování (Apartmán) Casa Cotone. Casa Cotone se nachází u pláže v Marciana Marina, 400 metrů od pláže Marciana Marina a necelý 1 km od pláže Fenicia. Ubytování Casa Cotone se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Appartamento in Villa a 500m dal mare - Marciana M

8,4

Appartamento in Villa a 500m dal mare - Marciana M

Ubytování (Apartmán) Appartamento in Villa a 500m dal mare - Marciana M. Appartamento in Villa se nachází v Marciana Marina, 700 metrů od pláže Fenicia a 2,9 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Appartamento in Villa a 500m dal mare - Marciana M se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

a due minuti dalla spiaggia

8,4

a due minuti dalla spiaggia

Ubytování (Apartmány) a due minuti dalla spiaggia. A due minuti dalla spiaggia se nachází asi 100 metrů od pláže Fenicia a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování a due minuti dalla spiaggia se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).