Hledat

Ubytování

Alex House Aparthotel

ΑΝΗΛΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΘΕΣΗ ΚΟΤΡΩΝΑΚΙ, Zacharo, 27054, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) Alex House. Situated in Zakharo in the Peloponnese region, Alex House features accommodation with free private parking. Ubytování Alex House se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés).

Popis ubytování Alex House

Olympia is 33 km from the accommodation. A garden, barbecue and a children's playground are available at Alex House. The aparthotel offers a sun terrace. Accommodation is fitted with air conditioning, a fully equipped kitchenette with a dining area, a flat-screen TV and a private bathroom with shower and a hairdryer. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Zacharo! Situated in Zakharo in the Peloponnese region, Alex House features accommodation with free private parking. The nearest airport is Kalamata Captain Vassilis Constantakopoulos Airport, 78 km from Alex House.

Vybavení ubytování Alex House

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Knihovna
 • Venkovní dětské hřiště
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Dětské hřiště
 • Hasicí přístroje
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Zacharo

Old Olive house

9,8

Old Olive house

Ubytování (Prázdninový dům) Old Olive house. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Old Olive house is located in Zakharo. Ubytování Old Olive house se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kakovatos Family Homes

9,8

Kakovatos Family Homes

Ubytování (Apartmány) Kakovatos Family Homes. Located in Zakharo, 33 km from Olympia, Kakovatos Family Homes provides a garden and free WiFi. Ubytování Kakovatos Family Homes se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés).

Villa Armonia

9,8

Villa Armonia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Armonia. Located in Zakharo in the Peloponnese region, Villa Armonia features a terrace and mountain views. Ubytování Villa Armonia se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés).

Mina Apartments

9,7

Mina Apartments

Ubytování (Apartmány) Mina Apartments. Located in Zakharo, 34 km from Olympia, Mina Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Mina Apartments se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vakis apartments

9,6

Vakis apartments

Ubytování (Aparthotel) Vakis apartments. Vakis Apartments se nachází v rozkvetlých zahradách v Zacharu, 300 metrů od pláže Agios Nikolaos, a nabízí venkovní bazén, zařízenou sluneční terasu a... Ubytování Vakis apartments se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés).

The Green Home

9,4

The Green Home

Ubytování (Apartmány) The Green Home. The Green Villa is situated in the pretty coastal village of Kakovatos, a short walk from the centre and the beach. Ubytování The Green Home se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés).

Anilio Plaza

9,3

Anilio Plaza

Ubytování (Aparthotel) Anilio Plaza. Featuring an indoor pool, an outdoor pool and a bar and an outdoor pool bar, Anilio Plaza is 2 km from Kakovatos Beach. Ubytování Anilio Plaza se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA ELENI

8,9

VILLA ELENI

Ubytování (Vila) VILLA ELENI. VILLA ELENI is situated in Zakharo and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování VILLA ELENI se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympion Village Studios

8,9

Olympion Village Studios

Ubytování (Aparthotel) Olympion Village Studios. Hardly 100 metres away from the well known beach of Zacharo, lie the studios and apartments of Olympion Village. It offers free wireless internet. Ubytování Olympion Village Studios se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Theodore Apartments

8,3

Theodore Apartments

Ubytování (Apartmány) Theodore Apartments. Just 200 metres from the beach of Zacharo, Theodore Apartments are set in a garden with grassy areas, plants and trees. Ubytování Theodore Apartments se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés).

Hotel Dhiethnes

8,3

Hotel Dhiethnes

Ubytování (Hotel) Hotel Dhiethnes. Hotel Dhiethnes in Zakharo has 1-star accommodation with a shared lounge and a terrace. Ubytování Hotel Dhiethnes se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alkionis

8,3

Hotel Alkionis

Ubytování (Hotel) Hotel Alkionis. Located 500 metres from the Blue Flag Zacharo Beach in Ilia, Hotel Alkionis is surrounded by 6,000 m2 of well-tended gardens. Ubytování Hotel Alkionis se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sideris Apartments

7,3

Sideris Apartments

Ubytování (Apartmány) Sideris Apartments. Located in Zakharo, 23 km from Olympia, Sideris Apartments provides a garden and free WiFi. A balcony with lake views is offered in each unit. Ubytování Sideris Apartments se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Hermes Trismegistos

Villa Hermes Trismegistos

Ubytování (Vila) Villa Hermes Trismegistos. Set amidst a well-tended garden, in Zacharo of Peloponnese, the split-level Villa Amos features an outdoor pool and a furnished sun terrace. Ubytování Villa Hermes Trismegistos se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zacharo Casa Rosa - Seaside Garden Retreat

Zacharo Casa Rosa - Seaside Garden Retreat

Ubytování (Prázdninový dům) Zacharo Casa Rosa - Seaside Garden Retreat. Located in Zakharo, Zacharo Casa Rosa - Seaside Garden Retreat provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Zacharo Casa Rosa - Seaside Garden Retreat se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Olympia

Villa Olympia

Ubytování (Vila) Villa Olympia. Villa Olympia is located in Zakharo and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Villa Olympia se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Terra

Villa Terra

Ubytování (Vila) Villa Terra. Boasting a shared lounge, a garden, and a terrace, Villa Terra features accommodation in Zakharo with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Terra se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

charis apartment

charis apartment

Ubytování (Apartmán) charis apartment. Situated in Zakharo in the Peloponnese region, charis apartment has a garden. Ubytování charis apartment se nachází ve městě Zacharo (Řecko - Peloponés).