Hledat

Ubytování

Albergue Casa Vacas Hostel

La Portilla 5, 39150 Carriazo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hostel) Albergue Casa Vacas. Albergue Casa Vacas se nachází v Carriazu, 2,3 km od pláže Playa de Langre La Grande, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým... Ubytování Albergue Casa Vacas se nachází ve městě Carriazo (Španělsko - Kantábrie).

Popis ubytování Albergue Casa Vacas

Ubytování je vzdálené 2,6 km od pláže Playa de Galizano a 2,8 km od pláže Playa Langre II. Na letiště Santander je to 12 km. K dispozici jsou služby concierge, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Všechny pokoje v hostelu mají sdílenou koupelnu a ložní prádlo. Albergue Casa Vacas podává denně snídani formou bufetu. K dispozici je animační tým a sdílená kuchyň. Albergue Casa Vacas se nachází v Carriazu, 2,3 km od pláže Playa de Langre La Grande, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou.

Jiná ubytování ve městě Carriazo

Somavilla

8,1

Somavilla

Ubytování (Penzion – hostinec) Somavilla. Situated in Carriazo, 2.6 km from Playa de Langre La Grande, Somavilla has a number of amenities including a restaurant, a bar, a garden and free WiFi. Ubytování Somavilla se nachází ve městě Carriazo (Španělsko - Kantábrie).