Hledat

Ubytování

Akrogiali 2 Aparthotel

Παραλιακή οδός Μύλων Ναυπλίου, Míloi, 21200, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) Akrogiali 2. Located 10 km from Elliniko Pyramid, Akrogiali 2 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Akrogiali 2 se nachází ve městě Míloi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Akrogiali 2

Located 10 km from Elliniko Pyramid, Akrogiali 2 provides accommodation with free WiFi and free private parking. A terrace can be found at the aparthotel, along with a garden. Erasinos river is 7 km from Akrogiali 2.

Vybavení ubytování Akrogiali 2

  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Pláž
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Hasicí přístroje
  • Kamerový systém ve společných prostorách
  • Klimatizace
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Míloi

Pontinos Villa

9,6

Pontinos Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Pontinos Villa. Pontinos Villa is a holiday home with a spa bath, set in Míloi, 6 km from Elliniko Pyramid. Free private parking is available on site. Ubytování Pontinos Villa se nachází ve městě Míloi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akrogiali

9,4

Akrogiali

Ubytování (Apartmány) Akrogiali. Nábřežní hotel Akrogiali se nachází v zálivu Mili. Nabízí klimatizované pokoje a studia se zařízenými verandami a výhledem na moře a Nafplio, velkou... Ubytování Akrogiali se nachází ve městě Míloi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lerna Rooms

8,7

Lerna Rooms

Ubytování (Aparthotel) Lerna Rooms. Lerna Rooms se nachází pouhých 50 metrů od pláže, v oblasti Myloi. Nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lerna Rooms se nachází ve městě Míloi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Argoliki Thalassa

8,3

Argoliki Thalassa

Ubytování (Apartmány) Argoliki Thalassa. Featuring free WiFi, Argoliki Thalassa offers pet-friendly accommodation in Míloi, Argolida, 50 metres from the sea and 300 metres from a small beach. Ubytování Argoliki Thalassa se nachází ve městě Míloi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

O Xenonas Ton Mylon

8,2

O Xenonas Ton Mylon

Ubytování (Apartmány) O Xenonas Ton Mylon. O Xenonas Ton Mylon is a small family-run guesthouse, enjoying a picturesque setting in the village of Myloi. Ubytování O Xenonas Ton Mylon se nachází ve městě Míloi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palataki Residence

7,6

Palataki Residence

Ubytování (Hotel) Palataki Residence. Just 15 metres from Myloi Beach and 7 km from Nafplio Town, Palataki Residence offers self-catered accommodation with free Wi-Fi. Ubytování Palataki Residence se nachází ve městě Míloi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfortable luxury seaside villa

Comfortable luxury seaside villa

Ubytování (Prázdninový dům) Comfortable luxury seaside villa. Located just 10 km from Elliniko Pyramid, Comfortable luxury seaside villa provides accommodation in Míloi with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytování Comfortable luxury seaside villa se nachází ve městě Míloi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA LELA 3...HYDRA

CASA LELA 3...HYDRA

Ubytování (Apartmán) CASA LELA 3...HYDRA. Located in Míloi, just 10 km from Elliniko Pyramid, CASA LELA 3... Ubytování CASA LELA 3...HYDRA se nachází ve městě Míloi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA LELA 2... LERNA

CASA LELA 2... LERNA

Ubytování (Apartmán) CASA LELA 2... LERNA. Situated in Míloi, just 10 km from Elliniko Pyramid, CASA LELA 2... Ubytování CASA LELA 2... LERNA se nachází ve městě Míloi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA LELA 1...όπως μια φορά...like once

CASA LELA 1...όπως μια φορά...like once

Ubytování (Apartmán) CASA LELA 1...όπως μια φορά...like once. Boasting garden views, CASA LELA 1...όπως μια φορά...like once offers accommodation with a terrace and a kettle, around 10 km from Elliniko Pyramid. Ubytování CASA LELA 1...όπως μια φορά...like once se nachází ve městě Míloi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HELEN'S ROOMS

HELEN'S ROOMS

Ubytování (Hotel) HELEN'S ROOMS. Located in Míloi, HELEN'S ROOMS features a restaurant, terrace and free WiFi. Ubytování HELEN'S ROOMS se nachází ve městě Míloi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)