Hledat

Ubytování

Akali Apartman Apartmány

8243 Balatonakali, Levendula sétány, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Akali Apartman. Akali Apartman se nachází v obci Balatonakali, 15 km od obce Tihany. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Akali Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Akali Apartman

Ubytování Akali Apartman je vzdálené 15 km od města Balatonfüred, 31 km od města Siófok a 64 km od letiště Hévíz–Balaton. Klimatizované apartmány mají vlastní koupelnu, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu. Akali Apartman se nachází v obci Balatonakali, 15 km od obce Tihany. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou.

Vybavení ubytování Akali Apartman

  • Terasa
  • Zahrada
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Parkování pro handicapované
  • Parkování na ulici
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Balatonakali

Égrelátó Vendégház

9,7

Égrelátó Vendégház

Ubytování (Apartmány) Égrelátó Vendégház. Égrelátó Vendégház se nachází v letovisku Balatonakali, 14 km od obce Tihany. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Égrelátó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranymandula apartmanok

9,6

Aranymandula apartmanok

Ubytování (Apartmány) Aranymandula apartmanok. Located in Balatonakali, 14 km from Tihany, Aranymandula apartmanok provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Aranymandula apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leander Apartman Balatonakali

9,1

Leander Apartman Balatonakali

Ubytování (Apartmány) Leander Apartman Balatonakali. Leander Apartman se nachází v Balatonakali, 500 metrů od jezera Balaton, a poskytuje ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, sluneční... Ubytování Leander Apartman Balatonakali se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akali studio apartments

8,9

Akali studio apartments

Ubytování (Apartmán) Akali studio apartments. Akali studio apartments se nachází ve městě Balatonakali, 14 km od města Tihany. Ubytování Akali studio apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Balaton H050

8,8

Holiday Home Balaton H050

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H050. Holiday Home Balaton H050 se nachází ve vesnici Balatonakali v župě Veszprem, 15 km od Tihanu. Nabízí zahradu a klimatizované ubytování. Ubytování Holiday Home Balaton H050 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Anna vendégház

8,4

Anna vendégház

Ubytování (Penzion) Anna vendégház. Anna vendégház se nachází v Balatonakali. Nabízí sdílený lounge, zahradu, zázemí pro grilování a soukromé parkoviště za příplatek. Ubytování Anna vendégház se nachází ve městě Balatonakali (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Balatonakali 37240

Holiday home in Balatonakali 37240

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonakali 37240. Holiday home in Balatonakali 37240 is situated in Balatonakali. Ubytování Holiday home in Balatonakali 37240 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Holiday Home Balaton040

Holiday Home Balaton040

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton040. Holiday Home Balaton040 se nachází ve městě Balatonakali a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Holiday Home Balaton040 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Nice apartment in Balatonakali w/ WiFi and 3 Bedrooms

Nice apartment in Balatonakali w/ WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Balatonakali w/ WiFi and 3 Bedrooms. Nice apartment in Balatonakali w/ WiFi and 3 Bedrooms is set in Balatonakali and offers barbecue facilities. Ubytování Nice apartment in Balatonakali w/ WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

LakesideVilla Balaton

LakesideVilla Balaton

Ubytování (Vila) LakesideVilla Balaton. LakesideVilla Balaton is situated in Balatonakali and offers a private beach area, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytování LakesideVilla Balaton se nachází ve městě Balatonakali (Maďarsko - Veszprem).

Natalia Vendeghaz

Natalia Vendeghaz

Ubytování (Apartmány) Natalia Vendeghaz. Situated in Balatonakali, 15 km from Tihany, Natalia Vendeghaz features a garden and free WiFi. Ubytování Natalia Vendeghaz se nachází ve městě Balatonakali (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bertók Vendégház

Bertók Vendégház

Ubytování (Apartmán) Bertók Vendégház. Boasting a terrace, Bertók Vendégház provides accommodation in Balatonakali with free WiFi and garden views. The accommodation is 45 km from Hévíz. Ubytování Bertók Vendégház se nachází ve městě Balatonakali (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 97 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Balatonakali 36227

Apartment in Balatonakali 36227

Ubytování (Apartmán) Apartment in Balatonakali 36227. Apartment in Balatonakali 36227 is situated in Balatonakali. Ubytování Apartment in Balatonakali 36227 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Árvalányhaj Vendégház

Árvalányhaj Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Árvalányhaj Vendégház. Located in Balatonakali in the Veszprem region, Árvalányhaj Vendégház features a balcony and lake views. Ubytování Árvalányhaj Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Búzavirág Apartmanház

Búzavirág Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Búzavirág Apartmanház. Located in Balatonakali, 14 km from Tihany, Búzavirág Apartmanház provides a garden and free WiFi. Ubytování Búzavirág Apartmanház se nachází ve městě Balatonakali (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Homes in Balatonakali 37748

Holiday Homes in Balatonakali 37748

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Homes in Balatonakali 37748. Holiday Homes in Balatonakali 37748 is located in Balatonakali. Ubytování Holiday Homes in Balatonakali 37748 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Pellegrini Apartman

Pellegrini Apartman

Ubytování (Apartmán) Pellegrini Apartman. Pellegrini Apartman is located in Balatonakali and offers a restaurant, free bikes and barbecue facilities. Ubytování Pellegrini Apartman se nachází ve městě Balatonakali (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kamilla

Villa Kamilla

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Kamilla. Villa Kamilla se nachází v Balatonakali, pouhých 13 minut chůze od pláže. Nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady, terasou a grilem. Ubytování Villa Kamilla se nachází ve městě Balatonakali (Maďarsko - Veszprem).