Hledat

Ubytování

Aen Vytina Penzion

Vytina, Vitina, 22010, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Aen Vytina. Built among lush greenery, the traditional guest house Aen Vytina is just 300 metres from the main square of Vytina Village. Ubytování Aen Vytina se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Aen Vytina

A mini market, tavern and café are 300 metres from Aen Vytina. Athens is at a distance of 190 km. It offers apartments with a spa bath that open to a balcony enjoying mountain views. Built among lush greenery, the traditional guest house Aen Vytina is just 300 metres from the main square of Vytina Village. Featuring stone-built parts and wooden artifacts, the self-catering unit comes with a fireplace and a flat-screen TV. It also has a kitchenette with a fridge, cooking hobs and a bathroom with free toiletries and a hairdryer. The winding staircase leads to the attic bedroom. Free private parking is possible on site.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Aen Vytina

  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Koupelna součástí pokoje
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Sluneční terasa
  • Zahrada
  • Rodinné pokoje
  • Turistické informace

Jiná ubytování ve městě Vitina

Panorama Vytinas

9,7

Panorama Vytinas

Ubytování (Penzion) Panorama Vytinas. Set in Vytina, 8 km from Mainalo, Panorama Vytinas offers accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Panorama Vytinas se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vytina log house

9,6

Vytina log house

Ubytování (Chata) Vytina log house. Featuring a garden and a terrace, Vytina log house offers accommodation in Vytina with free WiFi and city views. Ubytování Vytina log house se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna Vytina

9,5

Anna Vytina

Ubytování (Prázdninový dům) Anna Vytina. Set in Vytina in the Peloponnese region, Anna Vytina has a patio and garden views. Ubytování Anna Vytina se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mainades House

9,5

Mainades House

Ubytování (Apartmány) Mainades House. Situated in Vytina in the Peloponnese region, Mainades House features accommodation with free private parking. Ubytování Mainades House se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eu Zin

9,5

Eu Zin

Ubytování (Penzion) Eu Zin. Built among lush greenery, Eu Zin in Vytina Village features a garden and offers studios with a fireplace. Free WiFi access is available in public areas. Ubytování Eu Zin se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thea Mainalou

9,4

Thea Mainalou

Ubytování (Hotel) Thea Mainalou. In a fir-tree forest in Vytina, this traditionally built hotel offers free Wi-Fi throughout and a buffet breakfast. Ubytování Thea Mainalou se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Panorama

9,3

Guesthouse Panorama

Ubytování (Penzion) Guesthouse Panorama. Situated in Vytina, 8 km from Mainalo, Guesthouse Panorama features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Guesthouse Panorama se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nymfasia Arcadia Resort

9,3

Nymfasia Arcadia Resort

Ubytování (Hotel) Nymfasia Arcadia Resort. Offering a Spa and Wellness Centre, Nymfasia Arcadia Resort is located in the mountain village of Vytína, in Arcadia. Ubytování Nymfasia Arcadia Resort se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zephyros

9,2

Zephyros

Ubytování (Penzion) Zephyros. The family-run Zephyros is centrally located in the mountainous Vytina Village of Arcadia, within a short walk from taverns and mini markets. Ubytování Zephyros se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melivoia

9,2

Melivoia

Ubytování (Apartmán) Melivoia. Melivoia offers self-catering accommodation in Vytina, 3 km from Mainalo. Rooms come with a flat-screen TV. Ubytování Melivoia se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Archontiko Nikolopoulou

9,2

Archontiko Nikolopoulou

Ubytování (Penzion) Archontiko Nikolopoulou. Situated in the mountain village of Vytina, Archontiko Nikolopoulou was built in 1871, mainly from stone and wood, and offers traditional accommodation... Ubytování Archontiko Nikolopoulou se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vytina Mountain View Hotel

9

Vytina Mountain View Hotel

Ubytování (Hotel) Vytina Mountain View Hotel. This hotel is located in Vytina, on the way to the Mainalon Ski Resort, and offers panoramic views of the village and the Arcadian landscape. Ubytování Vytina Mountain View Hotel se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mylaon Boutique Hotel & Spa

9

Mylaon Boutique Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Mylaon Boutique Hotel & Spa. Mylaon Boutique Hotel & Spa features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Vytina. Ubytování Mylaon Boutique Hotel & Spa se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aiora Guesthouse

8,9

Aiora Guesthouse

Ubytování (Penzion) Aiora Guesthouse. Set on a hill, overlooking the mountain and natural surroundings, Aiora Guesthouse is 200 metres from taverns, cafés and shops in Vytina Village. Ubytování Aiora Guesthouse se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vitina Stone House

8,8

Vitina Stone House

Ubytování (Prázdninové domy) Vitina Stone House. Located in Vytina within 2.2 km of Mainalo, Vitina Stone House provides accommodation with a seating area, a flat-screen TV and a kitchen. Ubytování Vitina Stone House se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Art Mainalon Hotel

8,7

Art Mainalon Hotel

Ubytování (Hotel) Art Mainalon Hotel. Located in the central square of Vitina village, the 4-star Art Mainalon Hotel features an outdoor pool and a restaurant blending wood with stone. Ubytování Art Mainalon Hotel se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vitina House

8,6

Vitina House

Ubytování (Aparthotel) Vitina House. Vitina House Forest Resort lies on a small valley in the heart of Mainalon forest, in the mountainous Arcadia region on the outskirts of the small town... Ubytování Vitina House se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vitina's little house

8,6

Vitina's little house

Ubytování (Penzion) Vitina's little house. Vitina's little house is situated in Vytina, 2.9 km from Mainalo. The rooms have a flat-screen TV. A terrace or patio are featured in certain rooms. Ubytování Vitina's little house se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ξενώνας Τελώνη

8,3

Ξενώνας Τελώνη

Ubytování (Penzion) Ξενώνας Τελώνη. Featuring free WiFi throughout, Ξενώνας Τελώνη is 150 metres from the centre of Vytina Village. Ubytování Ξενώνας Τελώνη se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

To Spiti tis Irinis

8,3

To Spiti tis Irinis

Ubytování (Penzion) To Spiti tis Irinis. Located in the picturesque village of Vytina, the stone-built To Spiti tis Irinis offers traditional self-catering accommodation with mountain views. Ubytování To Spiti tis Irinis se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain Ηouse in Arcadia

8,2

Mountain Ηouse in Arcadia

Ubytování (Horské chaty) Mountain Ηouse in Arcadia. Located 19 km from Mainalo, Mountain Ηouse in Arcadia provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Mountain Ηouse in Arcadia se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ξενώνας Σινόη

8

Ξενώνας Σινόη

Ubytování (Penzion) Ξενώνας Σινόη. Situated in Vytina, Ξενώνας Σινόη features rooms with free WiFi and a balcony overlooking Mount Mainalo or the scenic village. Ubytování Ξενώνας Σινόη se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Archontiko Mainalou

7,6

Archontiko Mainalou

Ubytování (Vila) Archontiko Mainalou. Featuring garden views, Archontiko Mainalou features accommodation with a garden and a patio, around 8 km from Mainalo. Ubytování Archontiko Mainalou se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elati Hills

Elati Hills

Ubytování (Chata) Elati Hills. Boasting garden views, Elati Hills provides accommodation with a balcony, around 13 km from Mainalo. Ubytování Elati Hills se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vytina with Garden and BBQ

Villa Vytina with Garden and BBQ

Ubytování (Vila) Villa Vytina with Garden and BBQ. Boasting garden views, Villa Vytina with Garden and BBQ features accommodation with a patio and a kettle, around 7 km from Mainalo. Ubytování Villa Vytina with Garden and BBQ se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dual house in Methydrio

Dual house in Methydrio

Ubytování (Prázdninový dům) Dual house in Methydrio. Situated in Vytina in the Peloponnese region, Dual house in Methydrio has a patio and garden views. Ubytování Dual house in Methydrio se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ VILLAS@SUITES

AΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ VILLAS@SUITES

Ubytování (Penzion) AΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ VILLAS@SUITES. Featuring a garden, terrace and views of garden, AΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ VILLAS@SUITES is located in Vytina, 8 km from Mainalo. The guest house features family rooms. Ubytování AΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ VILLAS@SUITES se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Το Σπίτι του Παππού - 90m² - The Grandpa’s House

Το Σπίτι του Παππού - 90m² - The Grandpa’s House

Ubytování (Prázdninový dům) Το Σπίτι του Παππού - 90m² - The Grandpa’s House. Boasting garden views, Το Σπίτι του Παππού - 90m² - The Grandpa’s House features accommodation with a balcony and a kettle, around 8 km from Mainalo. Ubytování Το Σπίτι του Παππού - 90m² - The Grandpa’s House se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Τζελάτη Βυτίνας

Τζελάτη Βυτίνας

Ubytování (Apartmán) Τζελάτη Βυτίνας. Situated in Vytina, 8 km from Mainalo, Τζελάτη Βυτίνας features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Τζελάτη Βυτίνας se nachází ve městě Vitina (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)