Hledat

Ubytování

Adler Panzio Penzion

2040 Budaörs, Budapesti út 15., Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Adler Panzio. Adler Panzió se nachází v centru Budaörsu, u západní brány do Budapešti a přibližně 100 metrů od sjezdu z dálnice M1-M7. Ubytování Adler Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Adler Panzio

Centrum Budapešti je odtud pouhých 20 minut autobusem (8 km) z nedaleké autobusové zastávky, která nabízí časté spoje po celý den. Cena ubytování zahrnuje snídani formou bufetu. Adler Panzió se nachází v centru Budaörsu, u západní brány do Budapešti a přibližně 100 metrů od sjezdu z dálnice M1-M7. Bezpečné parkování je k dispozici zdarma na dvoře.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Adler Panzio

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Posezení
 • Psací stůl
 • Kabelové programy
 • Telefon
 • Rádio
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Terasa
 • Zahrada
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje
 • Restaurace
 • Dobrá káva!
 • Pěší turistika
 • Denní úklid
 • Úschova zavazadel
 • Společenské prostory

Jiná ubytování ve městě Budaörs

Rozsé Apartman

9,6

Rozsé Apartman

Ubytování (Apartmán) Rozsé Apartman. Set in Budaörs in the Pest region, Rozsé Apartman features a balcony and garden views. Ubytování Rozsé Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Townhouse on Budapest border

9,6

Townhouse on Budapest border

Ubytování (Prázdninový dům) Townhouse on Budapest border. Located in Budaörs, Townhouse on Budapest border offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Townhouse on Budapest border se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helga Vendégház

9,6

Helga Vendégház

Ubytování (Penzion) Helga Vendégház. Featuring a garden, Helga Vendégház is set in Budaörs. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Helga Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna Apartment

9,5

Anna Apartment

Ubytování (Apartmán) Anna Apartment. Set a 10-minute drive from Budapest's centre, Anna Apartment features free WiFi, free parking and barbecue facilities. Ubytování Anna Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csiki Apartman

9,2

Csiki Apartman

Ubytování (Apartmán) Csiki Apartman. Csiki Apartman se nachází 13 km od centra Budapešti a nabízí bezplatný přístup k sezónnímu venkovnímu bazénu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Csiki Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adler Hotel

9,1

Adler Hotel

Ubytování (Hotel) Adler Hotel. Hotel Adler se nachází 1 km od dálnice M1 a M7. Nabízí klimatizované pokoje s TV a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Adler Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attila-Apartman Budaörs

9

Attila-Apartman Budaörs

Ubytování (Apartmán) Attila-Apartman Budaörs. Attila-Apartman Budaörs is set in Budaörs and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Attila-Apartman Budaörs se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mini Vendégház Budaörs

8,9

Mini Vendégház Budaörs

Ubytování (Penzion) Mini Vendégház Budaörs. The Mini Vendégház is located in Budaörs and offers studios with cable TV and free WiFi access. Ubytování Mini Vendégház Budaörs se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attila's House

8,8

Attila's House

Ubytování (Penzion) Attila's House. Attila's House se nachází ve městě Budaörs, 13 km od centra Budapešti. Ubytování Attila's House se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Inn Budapest-Budaörs

8,8

Holiday Inn Budapest-Budaörs

Ubytování (Hotel) Holiday Inn Budapest-Budaörs. The Holiday Inn Budapest-Budaörs is situated at the western gate to Budapest, offering easy access from the Vienna-Balaton highways M1 and M7 and free... Ubytování Holiday Inn Budapest-Budaörs se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympos Panzió

8,4

Olympos Panzió

Ubytování (Penzion) Olympos Panzió. Olympos Panzió se nachází na okraji Budapešti, 8 km od Řetězového mostu a Budínského hradu, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, volný přístup k tenisovým... Ubytování Olympos Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peregrino Panzió

6,8

Peregrino Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Peregrino Panzió. Peregrino Panzió se nachází v Budaörs, 5 minut jízdy od sjezdu z dálnice M1-M7. Ubytování Peregrino Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private Family Villa

Private Family Villa

Ubytování (Vila) Private Family Villa. Private Family Villa is set in Budaörs and offers a fitness centre and a terrace. Ubytování Private Family Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiny house in preffered location next to Budapest.

Tiny house in preffered location next to Budapest.

Ubytování (Prázdninový dům) Tiny house in preffered location next to Budapest.. Located in Budaörs in the Pest region, Tiny house in preffered location next to Budapest. Features a patio and garden views. Ubytování Tiny house in preffered location next to Budapest. se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiny house in preffered location next to Budapest.

Tiny house in preffered location next to Budapest.

Ubytování (Prázdninový dům) Tiny house in preffered location next to Budapest.. Tiny house in preffered location next to Budapest. Is set in Budaörs and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Tiny house in preffered location next to Budapest. se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luca Holiday Hous

Luca Holiday Hous

Ubytování (Apartmán) Luca Holiday Hous. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Luca Holiday Hous provides accommodation in Budaörs with free WiFi and garden views. Ubytování Luca Holiday Hous se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SpencerHill Rooms

SpencerHill Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) SpencerHill Rooms. SpencerHill Rooms is located in Budaörs. The accommodation is 36 km from Visegrád. A flat-screen TV is provided. Ubytování SpencerHill Rooms se nachází ve městě Budaörs (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)