Hledat

Ubytování

Achaea Villas Vily

40 Amerikis, Áyios Vasílios, 26504, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vily) Achaea Villas. Set in Áyios Vasílios, 43 km from Mesolongion, Achaea Villas offers a bar and free WiFi. Ubytování Achaea Villas se nachází ve městě Áyios Vasílios (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Achaea Villas

The nearest airport is Araxos Airport, 55 km from the accommodation. A microwave, a fridge and oven are also featured, as well as a kettle and a coffee machine. A terrace is available for guests at the villa to use. Patra is 12 km from Achaea Villas, while Nafpaktos is 16 km away. Each unit is fitted with a patio, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a fireplace, a seating area, a flat-screen TV, a washing machine, and a private bathroom with shower and a hairdryer. Set in Áyios Vasílios, 43 km from Mesolongion, Achaea Villas offers a bar and free WiFi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Vybavení ubytování Achaea Villas

  • Terasa
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Bar
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Áyios Vasílios

Porto Cacos

10

Porto Cacos

Ubytování (Vila) Porto Cacos. Offering free WiFi, Porto Cacos is set on the beachfront in Áyios Vasílios. The air-conditioned accommodation is 45 km from Mesolongion. Ubytování Porto Cacos se nachází ve městě Áyios Vasílios (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country house in authentic Greek village

9,5

Country house in authentic Greek village

Ubytování (Apartmán) Country house in authentic Greek village. Country house in authentic Greek village is set in Áyios Vasílios and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Country house in authentic Greek village se nachází ve městě Áyios Vasílios (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sugar Blue - Apartment on the beach

9,2

Sugar Blue - Apartment on the beach

Ubytování (Apartmán) Sugar Blue - Apartment on the beach. Situated in Áyios Vasílios in the Peloponnese region, Sugar Blue - Apartment on the beach has a balcony and sea views. Ubytování Sugar Blue - Apartment on the beach se nachází ve městě Áyios Vasílios (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday and Business Home 1.2.3

9

Holiday and Business Home 1.2.3

Ubytování (Apartmány) Holiday and Business Home 1.2.3. With garden views, Holiday and Business Home 1.2.3 has accommodation with a kitchen situated in Áyios Vasílios. Ubytování Holiday and Business Home 1.2.3 se nachází ve městě Áyios Vasílios (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Carlos

Villa Carlos

Ubytování (Vila) Villa Carlos. Set amidst a 300-m2 well-tended garden, the split-level Villa Carlos is set in Áyios Vasílios area of Peloponnese. Ubytování Villa Carlos se nachází ve městě Áyios Vasílios (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Xenny

Villa Xenny

Ubytování (Vila) Villa Xenny. Villa Xenny is located in Áyios Vasílios and offers free bikes, a bar and a garden. The air-conditioned accommodation is 43 km from Mesolongion. Ubytování Villa Xenny se nachází ve městě Áyios Vasílios (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional Country House

Traditional Country House

Ubytování (Chata) Traditional Country House. Situated in Áyios Vasílios in the Peloponnese region, Traditional Country House features accommodation with free private parking. Ubytování Traditional Country House se nachází ve městě Áyios Vasílios (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vanessa

Villa Vanessa

Ubytování (Vila) Villa Vanessa. Set amidst a well-tended garden, in Agios Vasilios of Peloponnese, Vanessa is a 300-m2, split-level villa with an outdoor pool and a furnished sun terrace. Ubytování Villa Vanessa se nachází ve městě Áyios Vasílios (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Agios Vasilios

Four-Bedroom Holiday Home in Agios Vasilios

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Agios Vasilios. Four-Bedroom Holiday Home in Agios Vasilios is located in Áyios Vasílios and offers barbecue facilities. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Agios Vasilios se nachází ve městě Áyios Vasílios (Řecko - Peloponés).