Hledat

Ubytování

AApartman Exclusive Apartmán

7621 Pécs, 6 Mária utca, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) AApartman Exclusive. AApartman Exclusive se nachází v Pécsu, pouhých 600 metrů od návštěvnického centra Cella Septichora zapsaného na seznamu UNESCO, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování AApartman Exclusive se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování AApartman Exclusive

Klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a rychlovarnou konvicí a 1 koupelnu se sprchou a fénem. Mezi oblíbené zajímavosti v okolí hotelu AApartman Exclusive patří kostel Downtown Candlemas, kostel Panny Marie, katedrála a kulturní čtvrť Zsolnay. AApartman Exclusive se nachází v Pécsu, pouhých 600 metrů od návštěvnického centra Cella Septichora zapsaného na seznamu UNESCO, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má terasu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Pécs

Pécs Center 6+2 person 3 rooms

10

Pécs Center 6+2 person 3 rooms

Ubytování (Apartmán) Pécs Center 6+2 person 3 rooms. Boasting city views, Pécs Center 6+2 person 3 rooms features accommodation with a patio and a kettle, around 2. Ubytování Pécs Center 6+2 person 3 rooms se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lóránt Apartman

10

Lóránt Apartman

Ubytování (Apartmán) Lóránt Apartman. Ideally located in the historical centre of Pécs, 100 metres from the Mosque of Gázi, Lóránt apartman boasts cable TV and a fully equipped kitchen with a... Ubytování Lóránt Apartman se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lili Apartments

10

Lili Apartments

Ubytování (Apartmán) Lili Apartments. Lili Apartments is situated in Pécs, 2.1 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, and features a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Lili Apartments se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Endresz 34 Apartment

10

Endresz 34 Apartment

Ubytování (Apartmán) Endresz 34 Apartment. Boasting garden views, Endresz 34 Apartment features accommodation with a shared lounge and a balcony, around 2. Ubytování Endresz 34 Apartment se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fehérhegyi Apartman

10

Fehérhegyi Apartman

Ubytování (Apartmán) Fehérhegyi Apartman. Fehérhegyi Apartman se nachází v Pécsu, 4,3 km od návštěvnického centra Cella Septichora zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO, 3 km od kulturní... Ubytování Fehérhegyi Apartman se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aura Apartman

10

Aura Apartman

Ubytování (Apartmán) Aura Apartman. Set just 2.1 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, Aura Apartman offers accommodation in Pécs with access to a shared lounge, a... Ubytování Aura Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ormani Modern Stúdióapartman

9,9

Ormani Modern Stúdióapartman

Ubytování (Apartmán) Ormani Modern Stúdióapartman. Ormani Modern Stúdióapartman, a property with a garden, is set in Pécs, 1.2 km from Pécs Cathedral, 1. Ubytování Ormani Modern Stúdióapartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediterrán apartman

9,9

Mediterrán apartman

Ubytování (Apartmán) Mediterrán apartman. Boasting garden views, Mediterrán apartman features accommodation with a patio and a kettle, around 1.3 km from Zsolnay Cultural Quarter. Set 2. Ubytování Mediterrán apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mini Flathotel2

9,9

Mini Flathotel2

Ubytování (Apartmán) Mini Flathotel2. Set in Pécs, within 1.9 km of UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1. Ubytování Mini Flathotel2 se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Szíve

9,9

Centrum Szíve

Ubytování (Apartmán) Centrum Szíve. Offering free WiFi and city views, Centrum Szíve is an accommodation set in Pécs, just 300 metres from Pécs Cathedral and 600 metres from Downtown... Ubytování Centrum Szíve se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hillside Cottage

9,9

Hillside Cottage

Ubytování (Vila) Hillside Cottage. Hillside Cottage se nachází v Pécsu, 3,1 km od návštěvnického centra Cella Septichora zapsaného na seznamu UNESCO a 3,2 km od katedrály. Ubytování Hillside Cottage se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Király Str Apartman with free parking

9,9

Király Str Apartman with free parking

Ubytování (Apartmán) Király Str Apartman with free parking. Situated 600 metres from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre in Pécs, Király Str Apartman with free parking offers accommodation with a... Ubytování Király Str Apartman with free parking se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SC design Home Apartman

9,9

SC design Home Apartman

Ubytování (Apartmán) SC design Home Apartman. Offering free WiFi and garden views, SC design Home Apartman provides accommodation situated in Pécs, just 1.6 km from Zsolnay Cultural Quarter. Ubytování SC design Home Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STM3 Apartman

9,9

STM3 Apartman

Ubytování (Penzion) STM3 Apartman. Situated in the heart of Pécs, 200 metres from the historical Gazi Kaszim Mosque, STM3 Apartman is a tastefully decorated accommodation featuring modern... Ubytování STM3 Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Presso Pécs

9,9

Presso Pécs

Ubytování (Apartmán) Presso Pécs. Set in Pécs, 1.6 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, 1.6 km from Pécs Cathedral and 1. Ubytování Presso Pécs se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsinkó Villa

9,9

Zsinkó Villa

Ubytování (Apartmány) Zsinkó Villa. Located in Pécs, 1.9 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1. Ubytování Zsinkó Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forest Apartmann

9,8

Forest Apartmann

Ubytování (Apartmán) Forest Apartmann. Situated in Pécs, 2.1 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 2. Ubytování Forest Apartmann se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kismélyvölgyi Vendégház

9,8

Kismélyvölgyi Vendégház

Ubytování (Penzion) Kismélyvölgyi Vendégház. Situated in Pécs, within 7 km of UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 7 km of Pécs Cathedral, Kismélyvölgyi Vendégház features... Ubytování Kismélyvölgyi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bagoly Wellness Apartman

9,8

Bagoly Wellness Apartman

Ubytování (Bed and breakfast) Bagoly Wellness Apartman. Bagoly Wellness Apartman is set in Pécs, 1.7 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, and a garden and a terrace are available... Ubytování Bagoly Wellness Apartman se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya).

Kőrösi Apartman

9,8

Kőrösi Apartman

Ubytování (Apartmán) Kőrösi Apartman. Set in Pécs, 4.4 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, 4. Ubytování Kőrösi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Főnix Apartment

9,8

Főnix Apartment

Ubytování (Apartmán) Főnix Apartment. Located in Pécs, 1 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 200 metres from Downtown Candlemas Church of the Blessed Virgin... Ubytování Főnix Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cseresznyevirág Vendégházak

9,8

Cseresznyevirág Vendégházak

Ubytování (Penzion) Cseresznyevirág Vendégházak. Offering a seasonal outdoor pool belonging to each unit and views of the mountain, Cseresznyevirág Vendégházak is situated in Kővágószőlős in the Baranya... Ubytování Cseresznyevirág Vendégházak se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Design Apartment

9,8

New Design Apartment

Ubytování (Apartmán) New Design Apartment. Boasting a balcony with garden views, and a garden and a terrace, New Design Apartment can be found in Pécs, close to Pécs Cathedral and 1. Ubytování New Design Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vendégház a Három Szivarhoz

9,8

Vendégház a Három Szivarhoz

Ubytování (Apartmán) Vendégház a Három Szivarhoz. Vendégház a Három Szivarhoz is centrally located in Pécs, offering a bright and modern apartment with free WiFi access, 400 metres from the Pécs National... Ubytování Vendégház a Három Szivarhoz se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balokány apartman

9,8

Balokány apartman

Ubytování (Apartmán) Balokány apartman. Set 450 metres from the historical centre and 1.3 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre in Pécs, this apartment features a... Ubytování Balokány apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy flat in Pécs, absolute center

9,8

Cozy flat in Pécs, absolute center

Ubytování (Apartmán) Cozy flat in Pécs, absolute center. Set in Pécs, 2 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1. Ubytování Cozy flat in Pécs, absolute center se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stardust apartman

9,8

Stardust apartman

Ubytování (Apartmán) Stardust apartman. Stardust apartman in Pécs provides accommodation with free WiFi, 3.3 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, 2. Ubytování Stardust apartman se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Startpont Apartman

9,8

Startpont Apartman

Ubytování (Apartmán) Startpont Apartman. Startpont Apartman offers accommodation in Pécs, 1 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1.5 km from Pécs Cathedral. Ubytování Startpont Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AApartman 2.0

9,8

AApartman 2.0

Ubytování (Apartmán) AApartman 2.0. AApartman 2.0 se nachází v Pécsu, 400 metrů od návštěvnického centra Cella Septichora zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO a katedrály. Ubytování AApartman 2.0 se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Király

9,7

Apartment Király

Ubytování (Apartmán) Apartment Király. Located in Pécs, Apartment Király offers self-catering accommodation with free WiFi. There is a seating area and a kitchen equipped with a microwave. Ubytování Apartment Király se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pécs sétaló utcájában 6 személyes 3 szobás lakás

9,7

Pécs sétaló utcájában 6 személyes 3 szobás lakás

Ubytování (Apartmán) Pécs sétaló utcájában 6 személyes 3 szobás lakás. Pécs sétaló utcájában 6 személyes 3 szobás lakás is located in Pécs, 2.3 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1. Ubytování Pécs sétaló utcájában 6 személyes 3 szobás lakás se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful panorama to Pécs

9,7

Beautiful panorama to Pécs

Ubytování (Apartmán) Beautiful panorama to Pécs. Set in Pécs, 1 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1 km from Pécs Cathedral, Beautiful panorama to Pécs offers free WiFi... Ubytování Beautiful panorama to Pécs se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OH Apartment

9,7

OH Apartment

Ubytování (Apartmán) OH Apartment. Situated in Pécs, 1.3 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1. Ubytování OH Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abraham Vintage Szobák & Apartman

9,7

Abraham Vintage Szobák & Apartman

Ubytování (Penzion) Abraham Vintage Szobák & Apartman. Situated in Pécs, within 1.6 km of UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1. Ubytování Abraham Vintage Szobák & Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Apartman

9,7

City Apartman

Ubytování (Apartmán) City Apartman. City Apartman is located in Pécs, 1.9 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, and provides a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování City Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eozin Apartman

9,7

Eozin Apartman

Ubytování (Apartmán) Eozin Apartman. Situated in Pécs, 1.3 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, 1.7 km from Pécs Cathedral and 2. Ubytování Eozin Apartman se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jacks's Home apartman - free parking

9,7

Jacks's Home apartman - free parking

Ubytování (Apartmán) Jacks's Home apartman - free parking. Jacks's Home apartman - free parking se nachází v Pécsu, pouhých 500 metrů od návštěvnického centra Cella Septichora, zapsaného na seznamu UNESCO, a nabízí... Ubytování Jacks's Home apartman - free parking se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft Apartman

9,7

Loft Apartman

Ubytování (Apartmán) Loft Apartman. Located in Pécs, 1.4 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1. Ubytování Loft Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CENTRUM11

9,7

CENTRUM11

Ubytování (Apartmán) CENTRUM11. Boasting city views, CENTRUM11 features accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora... Ubytování CENTRUM11 se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serendipity 2

9,7

Serendipity 2

Ubytování (Apartmán) Serendipity 2. Boasting garden views, Serendipity 2 features accommodation with a balcony and a kettle, around 1. Ubytování Serendipity 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fellbach Apartman

9,7

Fellbach Apartman

Ubytování (Apartmán) Fellbach Apartman. Located in Pécs, 7 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, Fellbach Apartman provides accommodation with free bikes, free WiFi and... Ubytování Fellbach Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mandula Villa Apartment

9,7

Mandula Villa Apartment

Ubytování (Apartmán) Mandula Villa Apartment. Featuring garden views, Mandula Villa Apartment provides accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Downtown Candlemas Church of the... Ubytování Mandula Villa Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mária Apartman Pécs

9,7

Mária Apartman Pécs

Ubytování (Apartmány) Mária Apartman Pécs. Featuring city views and free WiFi, Mária Apartman Pécs features accommodation attractively located in Pécs, within a short distance of UNESCO World... Ubytování Mária Apartman Pécs se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grey Suites Pécs

9,7

Grey Suites Pécs

Ubytování (Apartmány) Grey Suites Pécs. Ubytování Gray Suites Pécs se nachází ve městě Pécs, v blízkosti návštěvnického centra v antické památce Cella Setichora zapsané na seznam světového... Ubytování Grey Suites Pécs se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gereben Apartman Pécs

9,7

Gereben Apartman Pécs

Ubytování (Apartmán) Gereben Apartman Pécs. Located in Pécs, 1.2 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1. Ubytování Gereben Apartman Pécs se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vince apartman

9,7

Vince apartman

Ubytování (Apartmán) Vince apartman. Set in Pécs, 1.6 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1. Ubytování Vince apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piacsek Apartmanház

9,7

Piacsek Apartmanház

Ubytování (Aparthotel) Piacsek Apartmanház. Located in Pécs, near Zsolnay Cultural Quarter, Downtown Candlemas Church of the Blessed Virgin Mary and Mosque of Gázi Kászim Pasha, Piacsek Apartmanház... Ubytování Piacsek Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marilyn City Center

9,7

Marilyn City Center

Ubytování (Apartmány) Marilyn City Center. Providing a garden, Marilyn City Center is set in Pécs, not far from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre. Complimentary WiFi is... Ubytování Marilyn City Center se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mini Flathotel1

9,7

Mini Flathotel1

Ubytování (Privát) Mini Flathotel1. Set in Pécs, 1.9 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1. Ubytování Mini Flathotel1 se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulipán Panoráma Apartman

9,7

Tulipán Panoráma Apartman

Ubytování (Apartmán) Tulipán Panoráma Apartman. Quietly located in a residential area in Pécs, Tulipán Panoráma Apartman offers self-catering accommodation, 1. Ubytování Tulipán Panoráma Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Inci apartman

9,7

Inci apartman

Ubytování (Apartmán) Inci apartman. Inci apartman is set in Pécs, 7 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 6 km from Zsolnay Cultural Quarter, in an area where... Ubytování Inci apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)