Hledat

Ubytování

4 Seasons in Vizitsa Penzion

Eparchiaki Odos Agrias-Mileon, Vizitsa, 37300, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) 4 Seasons in Vizitsa. Featuring a bar, shared lounge, garden and free WiFi, 4 Seasons in Vizitsa is located in Vizitsa, 800 metres from De Chirico Bridge. Ubytování 4 Seasons in Vizitsa se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování 4 Seasons in Vizitsa

Featuring a bar, shared lounge, garden and free WiFi, 4 Seasons in Vizitsa is located in Vizitsa, 800 metres from De Chirico Bridge. At the guest house, every room is equipped with a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. The accommodation offers a terrace. The accommodation provides a 24-hour front desk and room service for guests. The nearest airport is Nea Anchialos Airport, 54 km from 4 Seasons in Vizitsa. All units include a wardrobe. A continental breakfast is available daily at 4 Seasons in Vizitsa.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bar

Vybavení ubytování 4 Seasons in Vizitsa

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Kavárna přímo na místě
 • Čokoláda a sušenky
 • Ovoce
 • Láhev vody
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Bar
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Parkování na ulici
 • Vířivka/jacuzzi Dodatečný poplatek
 • Denní úklid
 • Společenská místnost
 • Recepce 24 hodin denně
 • Pokojová služba
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Vizitsa

My cottage

9,9

My cottage

Ubytování (Prázdninový dům) My cottage. My cottage, a property with a garden, is set in Vizitsa, around 5 km from De Chirico Bridge. Ubytování My cottage se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia).

Pelion Belvedere - The Modern Cottage

9,7

Pelion Belvedere - The Modern Cottage

Ubytování (Chata) Pelion Belvedere - The Modern Cottage. Featuring garden views, Pelion Belvedere - The Modern Cottage offers accommodation with a garden and a balcony, around 1.2 km from De Chirico Bridge. Ubytování Pelion Belvedere - The Modern Cottage se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Archontiko Blana

9,7

Archontiko Blana

Ubytování (Vily) Archontiko Blana. This traditional 19th-century tower building is situated in the centre of Vizitsa, in Pelion. Ubytování Archontiko Blana se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rastoni

9,7

Rastoni

Ubytování (Penzion) Rastoni. Set amidst a lush forest, within 1 km from the scenic Vyzitsa, the traditionally-built Rastoni features bar with fireplace and a sun terrace overlooking... Ubytování Rastoni se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sabouko Guest House

9,6

Sabouko Guest House

Ubytování (Penzion) Sabouko Guest House. Located in Vizitsa, 1.2 km from De Chirico Bridge, Sabouko Guest House has a number of amenities including a bar, a shared lounge, a garden and free WiFi. Ubytování Sabouko Guest House se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seirios

9,5

Seirios

Ubytování (Penzion) Seirios. Seirios is located in Vizitsa. Free WiFi access is available. Each room here will provide you with a TV and air conditioning. There is also a refrigerator. Ubytování Seirios se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Santikos Mansion

9,4

Santikos Mansion

Ubytování (Penzion) Santikos Mansion. The Santikos is a 19th century mansion that offers modern comfort in a classic aristocratic setting. Ubytování Santikos Mansion se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Archontiko Michael

9,2

Archontiko Michael

Ubytování (Aparthotel) Archontiko Michael. Offering garden views and a garden, Archontiko Michael offers accommodation well situated in Vizitsa, within a short distance of De Chirico Bridge. Ubytování Archontiko Michael se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arhontiko Kontou

9

Arhontiko Kontou

Ubytování (Bed and breakfast) Arhontiko Kontou. Located in Vizitsa, Arhontiko Kontou offers accommodation with free WiFi and TV, as well as a garden and a terrace. Ubytování Arhontiko Kontou se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stoikos

8,8

Hotel Stoikos

Ubytování (Hotel) Hotel Stoikos. Located in the scenic Vizitsa Village of Pelion, the traditionally-built Hotel Stoikos features a bar with free Wi-Fi and a terrace overlooking the... Ubytování Hotel Stoikos se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BEAUTIFUL & COMFORTABLE HOUSE

8,6

BEAUTIFUL & COMFORTABLE HOUSE

Ubytování (Prázdninové domy) BEAUTIFUL & COMFORTABLE HOUSE. Set in Vizitsa in the Thessalia region, with De Chirico Bridge nearby, BEAUTIFUL & COMFORTABLE HOUSE offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování BEAUTIFUL & COMFORTABLE HOUSE se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Archontiko Montana

8,5

Archontiko Montana

Ubytování (Hotel) Archontiko Montana. Situated in Vizitsa, Αrchontiko Montana offers accommodation within less than 1 km of De Chirico Bridge. Free WiFi is provided. Ubytování Archontiko Montana se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful and Comfortable House

Beautiful and Comfortable House

Ubytování (Apartmán) Beautiful and Comfortable House. Offering free WiFi and free private parking, Beautiful and Comfortable House is set in Vizitsa, within just 500 metres of De Chirico Bridge. Ubytování Beautiful and Comfortable House se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pelion Belvedere - THE MANSION

Pelion Belvedere - THE MANSION

Ubytování (Prázdninový dům) Pelion Belvedere - THE MANSION. Featuring mountain views, Pelion Belvedere - THE MANSION provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.2 km from De Chirico Bridge. Ubytování Pelion Belvedere - THE MANSION se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ΠΗΛΙΟΡΕΙΤΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΥΠΕΡΟΧΗ ΘΕΑ

ΠΗΛΙΟΡΕΙΤΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΥΠΕΡΟΧΗ ΘΕΑ

Ubytování (Prázdninový dům) ΠΗΛΙΟΡΕΙΤΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΥΠΕΡΟΧΗ ΘΕΑ. Boasting mountain views, ΠΗΛΙΟΡΕΙΤΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΥΠΕΡΟΧΗ ΘΕΑ features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 600 metres from De Chirico... Ubytování ΠΗΛΙΟΡΕΙΤΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΥΠΕΡΟΧΗ ΘΕΑ se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone Traditional Apartment

Stone Traditional Apartment

Ubytování (Apartmán) Stone Traditional Apartment. Boasting sea views, Stone Traditional Apartment offers accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from De Chirico Bridge. Ubytování Stone Traditional Apartment se nachází ve městě Vizitsa (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)