Hledat

Ubytování

Thessalia

V regionu Thessalia (Řecko) máme celkem 1750 hotelů a ubytování.

Pro region Thessalia doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Volos (216), Kalambaka (201), Tríkala (90), Agios Ioannis Pelio (70), Tsagarada (61), Portariá (53), Larisa (50), Makrinítsa (49), Kala Nera (47), Áfissos (43). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Thessalia

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Thessalia

YasMyr Villas

10

YasMyr Villas

Ubytování (Vila) YasMyr Villas. YasMyr Villas se nachází v Plataniás, 350 metrů od pláže Platanias a 800 metrů od pláže Agia Marina. Nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování YasMyr Villas se nachází ve městě Platanias (Řecko - Kréta).

Diamond Palace Trikala

10

Diamond Palace Trikala

Ubytování (Apartmán) Diamond Palace Trikala. Diamond Palace Trikala se nachází v Tríkale, 1,3 km od městského folklórního muzea a archeologické sbírky Trikki. Ubytování Diamond Palace Trikala se nachází ve městě Tríkala (Řecko - Thessalia).

Meteora Mandras House

10

Meteora Mandras House

Ubytování (Apartmán) Meteora Mandras House. Meteora Mandras House se nachází ve městě Kalabaka, pouhých 1,6 km od jeskyně Theopetra, a nabízí zahradu, terasu a úschovnu zavazadel. Ubytování Meteora Mandras House se nachází ve městě Kalambaka (Řecko - Thessalia).

Deja Blue

10

Deja Blue

Ubytování (Vila) Deja Blue. Deja Blue se nachází v Mouresi, 700 metrů od pláže Papa Nero, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Deja Blue se nachází ve městě Mouresi (Řecko - Thessalia).

Avgi by the Sea

10

Avgi by the Sea

Ubytování (Apartmán) Avgi by the Sea. Avgi by the Sea is a beachfront property located in Kala Nera, 200 metres from Glyphá Beach and less than 1 km from Platanofylla Beach. Ubytování Avgi by the Sea se nachází ve městě Kala Nera (Řecko - Thessalia).

Villa Alkistis Myth and Magic

10

Villa Alkistis Myth and Magic

Ubytování (Vila) Villa Alkistis Myth and Magic. Situated in Agios Georgios Nilias, Villa Alkistis Myth and Magic offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Villa Alkistis Myth and Magic se nachází ve městě Agios Georgios Nilias (Řecko - Thessalia).

Niki's apartment

10

Niki's apartment

Ubytování (Apartmán) Niki's apartment. Situated in Volos, 2.6 km from Anavros Beach and 3 km from Panthessaliko Stadium, Niki's apartment provides accommodation with amenities such as free WiFi... Ubytování Niki's apartment se nachází ve městě Volos (Řecko - Thessalia).

Relaxing Home!

10

Relaxing Home!

Ubytování (Apartmán) Relaxing Home!. Relaxing Home se nachází ve Volosu, 2 km od pláže Anavros a 3,1 km od stadionu Panthessaliko. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Relaxing Home! se nachází ve městě Volos (Řecko - Thessalia).

Villa Leonidas GreeceFiloxenia

10

Villa Leonidas GreeceFiloxenia

Ubytování (Aparthotel) Villa Leonidas GreeceFiloxenia. Villa Leonidas GreeceFiloxenia se nachází v Lefokastrou, 18 km od Agios Ioannis Pelio, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Leonidas GreeceFiloxenia se nachází ve městě Lefokastro (Řecko - Thessalia).

Villa Thalia by Pelion Esties

10

Villa Thalia by Pelion Esties

Ubytování (Vila) Villa Thalia by Pelion Esties. Set in Áno Gatzéa, 1.2 km from Sikia Beach and 1.5 km from Kato Gatzea Beach, Villa Thalia by Pelion Esties offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Villa Thalia by Pelion Esties se nachází ve městě Áno Gatzéa (Řecko - Thessalia).

Kiki Cool Appartment

10

Kiki Cool Appartment

Ubytování (Apartmán) Kiki Cool Appartment. Kiki Cool Appartment se nachází asi 1 km od pláže Papa Nero a nabízí výhled na hory, terasu a kávovar. Ubytování Kiki Cool Appartment se nachází ve městě Mouresi (Řecko - Thessalia).

Mama's Cozy Room 3

10

Mama's Cozy Room 3

Ubytování (Apartmán) Mama's Cozy Room 3. Offering a garden and garden view, Mama's Cozy Room 3 is located in Kalabaka, 600 metres from Meteora and 4.1 km from Theopetra Cave. Ubytování Mama's Cozy Room 3 se nachází ve městě Kalambaka (Řecko - Thessalia).

Small House with Garden & View

10

Small House with Garden & View

Ubytování (Apartmán) Small House with Garden & View. Small House with Garden & View se nachází v Promírionu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 27 km od Agios Ioannis Pelio. Ubytování Small House with Garden & View se nachází ve městě Promírion (Řecko - Thessalia).

Sunrise Garden Hills

10

Sunrise Garden Hills

Ubytování (Apartmány) Sunrise Garden Hills. Sunrise Garden Hills se nachází v obci Makrirrákhi, 1,6 km od pláže Brian, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sunrise Garden Hills se nachází ve městě Makrirrákhi (Řecko - Thessalia).

Elisavet's House

10

Elisavet's House

Ubytování (Prázdninový dům) Elisavet's House. Featuring a sun terrace and luggage storage space, Elisavet's House is conveniently set in Plataniás, 300 metres from Platanias Beach and 600 metres from... Ubytování Elisavet's House se nachází ve městě Platanias (Řecko - Kréta).

House of the Rising Sun

10

House of the Rising Sun

Ubytování (Prázdninový dům) House of the Rising Sun. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, House of the Rising Sun can be found in Chorefto, close to Brian Beach and 2. Ubytování House of the Rising Sun se nachází ve městě Chorevtón (Řecko - Thessalia).

Aries Home

10

Aries Home

Ubytování (Prázdninový dům) Aries Home. Featuring garden views, Aries Home provides accommodation with a garden and a patio, around 5 km from Athanasakeion Archaeological Museum of Volos. Ubytování Aries Home se nachází ve městě Volos (Řecko - Thessalia).

Original House No 2 (central,κεντρικό)

10

Original House No 2 (central,κεντρικό)

Ubytování (Apartmán) Original House No 2 (central,κεντρικό). Located in Larisa, 300 metres from Archaeological Museum of Larisa and 1. Ubytování Original House No 2 (central,κεντρικό) se nachází ve městě Larisa (Řecko - Thessalia).

Retro Central Studio

10

Retro Central Studio

Ubytování (Apartmán) Retro Central Studio. Situated in Volos, 1.6 km from Anavros Beach and 3.6 km from Panthessaliko Stadium, Retro Central Studio provides accommodation with amenities such as free... Ubytování Retro Central Studio se nachází ve městě Volos (Řecko - Thessalia).

Luxury Apartments La Villa

10

Luxury Apartments La Villa

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments La Villa. Luxury Apartments La Villa se nachází v Chortu, 26 km od Agios Ioannis Pelio. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury Apartments La Villa se nachází ve městě Chorto (Řecko - Thessalia).

FENA City Slow Living Residence

10

FENA City Slow Living Residence

Ubytování (Apartmány) FENA City Slow Living Residence. FENA City Slow Living Residence se nachází 1,3 km od pláže Anavros a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování FENA City Slow Living Residence se nachází ve městě Volos (Řecko - Thessalia).

Dominique Meteora House

10

Dominique Meteora House

Ubytování (Apartmány) Dominique Meteora House. Dominique Meteora House se nachází v Kalabake v Thessalii, nedaleko jeskyně Theopetra a Meteory. Ubytování Dominique Meteora House se nachází ve městě Kalambaka (Řecko - Thessalia).

#Lookslikepelion

10

#Lookslikepelion

Ubytování (Apartmán) #Lookslikepelion. #Lookslikepelion se nachází v Pilionu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování #Lookslikepelion se nachází ve městě Pilion (Řecko - Thessalia).

La Casa New Central Coastal Apartment & Jacuzzi

10

La Casa New Central Coastal Apartment & Jacuzzi

Ubytování (Apartmán) La Casa New Central Coastal Apartment & Jacuzzi. La Casa New Central Coastal Apartment & Jacuzzi se nachází asi 700 metrů od pláže Anavros a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na... Ubytování La Casa New Central Coastal Apartment & Jacuzzi se nachází ve městě Volos (Řecko - Thessalia).

Meteora's Secret Garden House#2

10

Meteora's Secret Garden House#2

Ubytování (Apartmán) Meteora's Secret Garden House#2. Meteora's Secret Garden House#2 se nachází v Kalabake, v blízkosti jeskyně Theopetra a 2,2 km od Meteory. Ubytování Meteora's Secret Garden House#2 se nachází ve městě Kalambaka (Řecko - Thessalia).

Meteora countryside villa

10

Meteora countryside villa

Ubytování (Apartmán) Meteora countryside villa. Meteora rural villa se nachází ve městě Kalabaka, 1 km od jeskyně Theopetra a 4,1 km od Meteory. Ubytování Meteora countryside villa se nachází ve městě Kalambaka (Řecko - Thessalia).

Lux Palace Trikala

10

Lux Palace Trikala

Ubytování (Apartmány) Lux Palace Trikala. Lux Palace Trikala se nachází 1,2 km od městského folklórního muzea Trikala a nabízí bar, terasu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lux Palace Trikala se nachází ve městě Tríkala (Řecko - Thessalia).

LA Larissa Luxury Apartments Koronis

10

LA Larissa Luxury Apartments Koronis

Ubytování (Apartmán) LA Larissa Luxury Apartments Koronis. LA Larissa Luxury Apartments Koronis se nachází v Larise, 1,2 km od Alkazaru a Archeologického muzea Larisa. Ubytování LA Larissa Luxury Apartments Koronis se nachází ve městě Larisa (Řecko - Thessalia).

Le Petit Jardin

10

Le Petit Jardin

Ubytování (Apartmán) Le Petit Jardin. Le Petit Jardin se nachází ve Volosu, 1,8 km od pláže Anavros a 3,7 km od stadionu Panthessaliko. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Ubytování Le Petit Jardin se nachází ve městě Volos (Řecko - Thessalia).

Sunray Luxury Apartment Zagora with piano

10

Sunray Luxury Apartment Zagora with piano

Ubytování (Apartmán) Sunray Luxury Apartment Zagora with piano. Sunray Luxury Apartment Zagora se nachází asi 2,4 km od pláže Tourkopigi a nabízí výhled do zahrady, terasu a rychlovarnou konvici. Ubytování Sunray Luxury Apartment Zagora with piano se nachází ve městě Zagora (Řecko - Thessalia).

Old City View Apartment

10

Old City View Apartment

Ubytování (Apartmán) Old City View Apartment. Old City View Apartment se nachází ve Volosu, 2 km od stadionu Panthessaliko a 3,1 km od archeologického muzea Athanasakeion. Ubytování Old City View Apartment se nachází ve městě Volos (Řecko - Thessalia).

LA Larissa Luxury Apartments Trekke

10

LA Larissa Luxury Apartments Trekke

Ubytování (Apartmán) LA Larissa Luxury Apartments Trekke. LA Larissa Luxury Apartments Trekke se nachází v Larise, 1,2 km od Alkazaru a 1,3 km od archeologického muzea Larisa. Ubytování LA Larissa Luxury Apartments Trekke se nachází ve městě Larisa (Řecko - Thessalia).

ΑΜΕΛΙΑ LUXURY LIVING

10

ΑΜΕΛΙΑ LUXURY LIVING

Ubytování (Apartmán) ΑΜΕΛΙΑ LUXURY LIVING. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, ΑΜΕΛΙΑ LUXURY LIVING is located in Volos. The property features city views and is 1. Ubytování ΑΜΕΛΙΑ LUXURY LIVING se nachází ve městě Volos (Řecko - Thessalia).

Οροφοδιαμέρισμα 2ου ορόφου Βόλος

10

Οροφοδιαμέρισμα 2ου ορόφου Βόλος

Ubytování (Apartmán) Οροφοδιαμέρισμα 2ου ορόφου Βόλος. Οροφοδιαμέρισμα 2ου ορόφου Βόλος is situated in Volos, 2.3 km from Panthessaliko Stadium, 3. Ubytování Οροφοδιαμέρισμα 2ου ορόφου Βόλος se nachází ve městě Volos (Řecko - Thessalia).

Thalassoxyla Mouressi

10

Thalassoxyla Mouressi

Ubytování (Apartmány) Thalassoxyla Mouressi. Thalassoxyla Mouressi se nachází v Mouresi, 2,2 km od pláže Papa Nero. Nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Thalassoxyla Mouressi se nachází ve městě Mouresi (Řecko - Thessalia).

URBAN 86

10

URBAN 86

Ubytování (Apartmán) URBAN 86. URBAN 86 se nachází ve Volosu, 2,1 km od pláže Anavros a 2,7 km od stadionu Panthessaliko. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování URBAN 86 se nachází ve městě Volos (Řecko - Thessalia).

Christie's ground floor apartment by the sea

10

Christie's ground floor apartment by the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Christie's ground floor apartment by the sea. Christie's přízemí apartment by the sea se nachází v Kato Gatzea, necelý 1 km od pláže Kato Gatzea a 17 minut chůze od pláže Glyphá, a nabízí terasu a... Ubytování Christie's ground floor apartment by the sea se nachází ve městě Kato Gatzea (Řecko - Thessalia).

Luxury Villa Mylopotamos

10

Luxury Villa Mylopotamos

Ubytování (Vila) Luxury Villa Mylopotamos. Situated in Tsagarada, 1.1 km from Fakistra Beach, Luxury Villa Mylopotamos features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytování Luxury Villa Mylopotamos se nachází ve městě Tsagarada (Řecko - Thessalia).

central luxury apartment

10

central luxury apartment

Ubytování (Apartmán) central luxury apartment. Boasting city views, central luxury apartment features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.7 km from Anavros Beach. Ubytování central luxury apartment se nachází ve městě Volos (Řecko - Thessalia).

Pallas Casa

10

Pallas Casa

Ubytování (Vily) Pallas Casa. Situated in Panagía, 47 km from Grevena, Pallas Casa features a bar and free WiFi. The accommodation has a spa bath. Ubytování Pallas Casa se nachází ve městě Volos (Řecko - Thessalia).

Ubytování v městech regionu Thessalia

Ubytování v městech regionu Thessalia

Ubytování v regionu Thessalia - Řecko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1750 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Thessalia.

Pro region Thessalia doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Volos (216), Kalambaka (201), Tríkala (90), Agios Ioannis Pelio (70), Tsagarada (61), Portariá (53), Larisa (50), Makrinítsa (49), Kala Nera (47), Áfissos (43). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Thessalia máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Country House Spitaki (10*), Avgi by the Sea (10*), Niki's apartment (10*), Villa Alkistis Myth and Magic (10*), Villa Thalia by Pelion Esties (10*), Villa Leonidas (10*), Kesi beach house (10*), Mama's Cozy Room 3 (10*), Aries Home (10*), House of the Rising Sun (10*).

Region Thessalia může být skvělým místem pro strávení dovolené.