Hledat

Ubytování

0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek Prázdninový dům

3759 Aggtelek, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek. Offering free WiFi and free private parking, 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek is located in Aggtelek, within just 1.2 km of Baradla-Domica cave. Ubytování 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Popis ubytování 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek

2 km of Baradla-Domica cave. Offering free WiFi and free private parking, 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek is located in Aggtelek, within just 1. The holiday home features a TV. The kitchen comes with a microwave, a fridge and a stovetop, as well as coffee machine. The holiday home conveniently has an outdoor pool.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén

Vybavení ubytování 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Gril
 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Aggtelek

Bambi Házikó

9,9

Bambi Házikó

Ubytování (Apartmán) Bambi Házikó. Featuring a spa bath, Bambi Házikó is located in Aggtelek. This apartment features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Bambi Házikó se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boróka Vendégház

9,5

Boróka Vendégház

Ubytování (Penzion) Boróka Vendégház. Penzion Boróka Vendégház se nachází v blízkosti národního parku Aggtelek a nabízí zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Boróka Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csipkés Apartmanház

9,5

Csipkés Apartmanház

Ubytování (Prázdninový dům) Csipkés Apartmanház. Located in Aggtelek, 800 metres from the Baradla Cave, Csipkés Apartmanház is a holiday home with a garden, satellite TV and free WiFi access. Ubytování Csipkés Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Éden Vendégház

9,5

Éden Vendégház

Ubytování (Penzion) Éden Vendégház. Éden Vendégház se nachází v obci Aggtelek v Boršodsko-abovsko-zemplínské oblasti, 700 metrů od jeskyně Baradla-Domica, a nabízí bezplatný přístup do... Ubytování Éden Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Éles Vendégházak

9,4

Éles Vendégházak

Ubytování (Penzion) Éles Vendégházak. Situated in Aggtelek, 1.3 km from Baradla-Domica cave, Éles Vendégházak features accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and... Ubytování Éles Vendégházak se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szakál Vendégház

9,3

Szakál Vendégház

Ubytování (Penzion) Szakál Vendégház. Located in the Aggtelek National Park, Szakál Vendégház offers a garden and free barbecue facilities, as well as outdoor furniture, while free WiFi access... Ubytování Szakál Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katica Vendégház

8,4

Katica Vendégház

Ubytování (Penzion) Katica Vendégház. Ubytování Katica Vendégház se nachází v národním parku Aggtelek, pouhých 5 minut chůze od jeskyní Aggtelek Karst, které jsou zapsány na seznam světového... Ubytování Katica Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Üdülő

8,2

Panoráma Üdülő

Ubytování (Penzion) Panoráma Üdülő. Located in Aggtelek, 1.5 km from Baradla-Domica cave, Panoráma Üdülő provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and... Ubytování Panoráma Üdülő se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eight-Bedroom Holiday Home in Aggtelek

Eight-Bedroom Holiday Home in Aggtelek

Ubytování (Prázdninový dům) Eight-Bedroom Holiday Home in Aggtelek. Offering free WiFi and free private parking, Eight-Bedroom Holiday Home in Aggtelek is situated in Aggtelek, just 1.2 km from Baradla-Domica cave. Ubytování Eight-Bedroom Holiday Home in Aggtelek se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Vadvirág vendégház

Vadvirág vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Vadvirág vendégház. Located less than 1 km from Baradla-Domica cave, Vadvirág vendégház is in Aggtelek and features a garden and a terrace. Ubytování Vadvirág vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718

Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718 is located in Aggtelek, just 1.2 km from Baradla-Domica cave. Ubytování Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718 se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775

Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775

Ubytování (Apartmán) Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775. Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775 is a property located in Aggtelek near Baradla-Domica cave. Ubytování Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775 se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek

0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek

Ubytování (Prázdninový dům) 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek. Offering free WiFi and free private parking, 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek is located in Aggtelek, just 1.2 km from Baradla-Domica cave. Ubytování 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).