Hledat

Ubytování

Ubytování město Zgornje Gorje

Ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zgornje Gorje

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zgornje Gorje

Hiša na soncu / Sun house

10

Hiša na soncu / Sun house

Ubytování (Apartmán) Hiša na soncu / Sun house. Situated in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Hiša na soncu / Sun house has a patio and garden views. Ubytování Hiša na soncu / Sun house se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Pokljuka - brunarica ob poti Juliana trail

10

Pokljuka - brunarica ob poti Juliana trail

Ubytování (Privát) Pokljuka - brunarica ob poti Juliana trail. Set in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Pokljuka - brunarica ob poti Juliana trail has a balcony. Ubytování Pokljuka - brunarica ob poti Juliana trail se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wunderschöne Ferienwohnung mit Blick auf die Karawanken

10

Wunderschöne Ferienwohnung mit Blick auf die Karawanken

Ubytování (Apartmán) Wunderschöne Ferienwohnung mit Blick auf die Karawanken. Located in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Wunderschöne Ferienwohnung mit Blick auf die Karawanken features a balcony and garden views. Ubytování Wunderschöne Ferienwohnung mit Blick auf die Karawanken se nachází ve městě (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Natura

9,9

Apartma Natura

Ubytování (Apartmán) Apartma Natura. Apartma Natura se nachází v Bledu, pouhých 5 km od hradu a ostrova. Ubytování Apartma Natura se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Triglav on Pokljuka

9,8

Vila Triglav on Pokljuka

Ubytování (Penzion) Vila Triglav on Pokljuka. Tato horská chata situovaná uprostřed bujných lesů má sluneční terasu. Vila Triglav on Pokljuka pochází z roku 1939 a je obklopena bujnou zahradou. Ubytování Vila Triglav on Pokljuka se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alexandra Apartment

9,8

Haus Alexandra Apartment

Ubytování (Apartmány) Haus Alexandra Apartment. Haus Alexandra Apartment has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Bled, 3.8 km from Bled Castle. Ubytování Haus Alexandra Apartment se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Korošec

9,8

Apartments Korošec

Ubytování (Apartmán) Apartments Korošec. Apartments Korošec je apartmán s výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situovaný v Bledu. Ubytování Apartments Korošec se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

APARTMA JAKOPIČ

9,8

APARTMA JAKOPIČ

Ubytování (Apartmán) APARTMA JAKOPIČ. Set in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, APARTMA JAKOPIČ features a garden. Ubytování APARTMA JAKOPIČ se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Eržen

9,8

Apartma Eržen

Ubytování (Apartmán) Apartma Eržen. Apartma Eržen se nachází v obci Zgornje Gorje, jen 2,7 km od pláže Grajska, a nabízí společný lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Apartma Eržen se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bled Holiday House

9,8

Bled Holiday House

Ubytování (Apartmány) Bled Holiday House. Bled Holiday House is situated in Zgornje Gorje and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Bled Holiday House se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Stepanjan

9,7

Apartment Stepanjan

Ubytování (Apartmán) Apartment Stepanjan. Tento apartmán se nachází 2,5 km od ostrova v Bledu a nabízí zahradu s terasou. Ubytování Apartment Stepanjan se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

ECO Boutique Hotel AMS Beagle

9,7

ECO Boutique Hotel AMS Beagle

Ubytování (Hotel) ECO Boutique Hotel AMS Beagle. ECO Boutique Hotel AMS Beagle se nachází 200 metrů od soutěsky Vintgar a národního parku Triglav. Nabízí bezplatné Wi-Fi a lyžařskou školu. Ubytování ECO Boutique Hotel AMS Beagle se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Chalet on Pokljuka - Brunarica Tinkara

9,7

Cosy Chalet on Pokljuka - Brunarica Tinkara

Ubytování (Chata) Cosy Chalet on Pokljuka - Brunarica Tinkara. Featuring ski-to-door access and a terrace, Cosy Chalet on Pokljuka - Brunarica Tinkara provides accommodation in Goreljek,13 km from Zgornje Gorje with... Ubytování Cosy Chalet on Pokljuka - Brunarica Tinkara se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Krnicar

9,7

Apartment Krnicar

Ubytování (Apartmán) Apartment Krnicar. Located in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Apartment Krnicar has a patio and garden views. Ubytování Apartment Krnicar se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Studio Jan

9,7

Studio Jan

Ubytování (Apartmán) Studio Jan. Studio Jan se nachází v obci Zgornje Gorje a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Studio Jan se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartmaji Tina

9,7

Apartmaji Tina

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Tina. Apartmaji Tina se nachází v obci Zgornje Gorje, 35 km od města Kranjska Gora. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmaji Tina se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Sonca

9,7

Apartment Sonca

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonca. Apartment Sonca se nachází v budově z roku 1791 stojící v obci Zgornje Gorje, na území Triglavského národního parku, a nabízí ubytování s možností... Ubytování Apartment Sonca se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Tosca near Vintgar and Lake Bled

9,6

Apartment Tosca near Vintgar and Lake Bled

Ubytování (Apartmán) Apartment Tosca near Vintgar and Lake Bled. Situated in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Apartment Tosca near Vintgar and Lake Bled has a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Tosca near Vintgar and Lake Bled se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Vintgar

9,6

Apartma Vintgar

Ubytování (Penzion) Apartma Vintgar. Penzion Apartma Vintgar se nachází v městečku Bled, 3,9 km od Bledského hradu, a nabízí nekuřácké pokoje, bezplatná jízdní kola, zdarma dostupné Wi-Fi a... Ubytování Apartma Vintgar se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Aron

9,6

Apartma Aron

Ubytování (Prázdninový dům) Apartma Aron. Set in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Apartma Aron has a patio and garden views. Ubytování Apartma Aron se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Pokljuka

9,5

Chalet Pokljuka

Ubytování (Chata) Chalet Pokljuka. Prázdninový dům Chalet Pokljuka se nachází v obci Goreljek, 32 km od města Villach. Nabízí výhled na hory a gril. Ubytování Chalet Pokljuka se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ravnik

9,5

Apartment Ravnik

Ubytování (Apartmány) Apartment Ravnik. Apartment Ravnik features garden views, free WiFi and free private parking, located in Bled, 4.4 km from Bled Castle. Ubytování Apartment Ravnik se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Žvan

9,5

Guest House Žvan

Ubytování (Penzion) Guest House Žvan. Guest House Žvan se nachází v obci Spodnje Gorje, 3 km od Bledského jezera, a nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě. Ubytování Guest House Žvan se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma Luka & Maja

9,5

Apartma Luka & Maja

Ubytování (Apartmán) Apartma Luka & Maja. Apartma Luka & Maja se nachází v Zgornje Gorje v Hornokraňském regionu a nabízí terasu, výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartma Luka & Maja se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Perla

9,4

Apartments Perla

Ubytování (Apartmány) Apartments Perla. Apartments Perla se nachází v Zgornje Gorje, 35 km od Kranjske Gory. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Perla se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Kobal

9,4

Guest house Kobal

Ubytování (Aparthotel) Guest house Kobal. Located in Zgornje Gorje, 33 km from Kranjska Gora, Guest house Kobal provides a garden and free WiFi. Ubytování Guest house Kobal se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartmaji Volf

9,4

Apartmaji Volf

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Volf. Situated in Zgornje Gorje, 35 km from Kranjska Gora, Apartmaji Volf features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmaji Volf se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation Home Kobal

9,3

Vacation Home Kobal

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation Home Kobal. Prázdninový dům Kobal se nachází v obci Zgornje Gorje. Nabízí gril, terasu, Wi-Fi zdarma, výhled na hory a balkon. Ubytování Vacation Home Kobal se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartments & Rooms Florjana

9,1

Apartments & Rooms Florjana

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms Florjana. Apartments Florjana se nachází 2,3 km od centra Bledu a nabízí prostorné ubytování, výhled na hory a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments & Rooms Florjana se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Špica

9,1

Apartment Špica

Ubytování (Apartmán) Apartment Špica. Apartmán Špica se nachází v Bledu, 3,8 km od tamního hradu a 5 km od Bledského ostrova. Budete mít výhled na hory. Ubytování Apartment Špica se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment near Pokljuka

9

Apartment near Pokljuka

Ubytování (Apartmán) Apartment near Pokljuka. Apartment near Pokljuka se nachází v Bledu, 8 km od Bledského hradu, a nabízí možnost dojet na lyžích až před vchod. Ubytování Apartment near Pokljuka se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GOSTIŠČE VINTGAR

9

GOSTIŠČE VINTGAR

Ubytování (Penzion) GOSTIŠČE VINTGAR. GOSTIŠČE VINTGAR se nachází v obci Zgornje Gorje. Nabízí restauraci, bar, sdílený salonek, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování GOSTIŠČE VINTGAR se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Vacation Home Sofia

9

Vacation Home Sofia

Ubytování (Venkovský dům) Vacation Home Sofia. Vacation Home Sofia is situated in Zgornje Gorje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vacation Home Sofia se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pr' Hribar

8,9

Pr' Hribar

Ubytování (Privát) Pr' Hribar. Privát Pr 'Hribar se nachází v obci Zgornje Gorje, 35 km od města Kranjska Gora. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pr' Hribar se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jelka Pokljuka

8,5

Hotel Jelka Pokljuka

Ubytování (Hotel) Hotel Jelka Pokljuka. Hotel Jelka Pokljuka se nachází v pohoří Pokljuka v národním parku Triglav. Ubytování Hotel Jelka Pokljuka se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Chalet Stara Jelka Pokljuka

8,5

Chalet Stara Jelka Pokljuka

Ubytování (Chata) Chalet Stara Jelka Pokljuka. Chalet Stara Jelka Pokljuka se nachází v obci Zgornje Gorje a nabízí zahradu, sdílený obývací prostor a terasu. Ubytování Chalet Stara Jelka Pokljuka se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Pokljuka Triglav national park

8,4

Pokljuka Triglav national park

Ubytování (Apartmán) Pokljuka Triglav national park. Apartmán Pokljuka Triglav national park se nachází v obci Zgornje Gorje. Nabízí soukromý balkon. Ubytování Pokljuka Triglav national park se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Gozdarska koča Pokljuka

7,5

Gozdarska koča Pokljuka

Ubytování (Apartmány) Gozdarska koča Pokljuka. Gozdarska koča Pokljuka se nachází v obci Goreljek, 16 km od náhorní plošiny Pokljuka a 17 km od lyžařského vleku Planina Krasca. Ubytování Gozdarska koča Pokljuka se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Una Apartment

Una Apartment

Ubytování (Apartmán) Una Apartment. Una Apartment is located in Zgornje Gorje. Providing complimentary private parking, the apartment is 2.2 km from Grajska beach. Ubytování Una Apartment se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpska Hiša Bled (Alpine House Bled)

Alpska Hiša Bled (Alpine House Bled)

Ubytování (Prázdninový dům) Alpska Hiša Bled (Alpine House Bled). Located in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Alpska Hiša Bled (Alpine House Bled) features a garden. Ubytování Alpska Hiša Bled (Alpine House Bled) se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Apartment Sova

Apartment Apartment Sova

Ubytování (Apartmán) Apartment Apartment Sova. Apartment Apartment Sova is located in Goreljek. The apartment is 3.3 km from Plateau Pokljuka. Ubytování Apartment Apartment Sova se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Apartma Jelen

Apartment Apartma Jelen

Ubytování (Apartmán) Apartment Apartma Jelen. Apartment Apartma Jelen is located in Goreljek, 5 km from Plateau Pokljuka and 5 km from Planina Krasca Ski Lift 1, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Apartment Apartma Jelen se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMA PR TAVČARJU

APARTMA PR TAVČARJU

Ubytování (Apartmán) APARTMA PR TAVČARJU. Boasting a restaurant, a garden, and a terrace, APARTMA PR TAVČARJU offers accommodation in Zgornje Gorje with free WiFi and garden views. Ubytování APARTMA PR TAVČARJU se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Apartma Medved

Apartment Apartma Medved

Ubytování (Apartmán) Apartment Apartma Medved. Located in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Apartment Apartma Medved has a patio. The property is 36 km from Cerkno and private parking is provided. Ubytování Apartment Apartma Medved se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintgar studio

Vintgar studio

Ubytování (Apartmán) Vintgar studio. Featuring a terrace, Vintgar studio offers accommodation in Zgornje Gorje with free WiFi and garden views. Ubytování Vintgar studio se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Apartma Lisica

Apartment Apartma Lisica

Ubytování (Apartmán) Apartment Apartma Lisica. Apartment Apartma Lisica is situated in Goreljek, 5 km from Plateau Pokljuka and 5 km from Planina Krasca Ski Lift 1, in an area where skiing can be... Ubytování Apartment Apartma Lisica se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Apartma Zajec

Apartment Apartma Zajec

Ubytování (Apartmán) Apartment Apartma Zajec. Apartment Apartma Zajec is set in Goreljek, 5 km from Plateau Pokljuka and 5 km from Planina Krasca Ski Lift 1, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Apartment Apartma Zajec se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cabin Pokljuka Sport Centre

Cabin Pokljuka Sport Centre

Ubytování (Apartmán) Cabin Pokljuka Sport Centre. Situated in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Cabin Pokljuka Sport Centre features a balcony and garden views. Ubytování Cabin Pokljuka Sport Centre se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Jure

Apartma Jure

Ubytování (Apartmán) Apartma Jure. Offering free WiFi and garden views, Apartma Jure is an accommodation located in Zgornje Gorje. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Ubytování Apartma Jure se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Landscape - new modern apartment near Bled

Apartment Landscape - new modern apartment near Bled

Ubytování (Apartmán) Apartment Landscape - new modern apartment near Bled. Set in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Apartment Landscape - new modern apartment near Bled features a patio and garden views. Ubytování Apartment Landscape - new modern apartment near Bled se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House My Time

Holiday House My Time

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House My Time. Holiday Home My Time is located in Zgornje Gorje. This holiday home has a garden. The holiday home consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Holiday House My Time se nachází ve městě Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zgornje Gorje

Město Zgornje Gorje se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Zgornje Gorje.