Hledat

Ubytování

Ubytování město Zgornja Kungota

Ve městě Zgornja Kungota (Slovinsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zgornja Kungota

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zgornja Kungota

Vila Loni

9,8

Vila Loni

Ubytování (Vila) Vila Loni. Vila Loni is located in Zgornja Kungota and offers a terrace. This villa provides free private parking, a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytování Vila Loni se nachází ve městě Zgornja Kungota (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Hiša Denk

9,6

Guest House Hiša Denk

Ubytování (Penzion) Guest House Hiša Denk. Guest House Hiša Denk je penzion situovaný ve vesnici Zgornja Kungota, 50 km od rakouského města Štýrský Hradec. Ubytování Guest House Hiša Denk se nachází ve městě Zgornja Kungota (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Vračko

9,4

Guest House Vračko

Ubytování (Penzion) Guest House Vračko. Guest House Vračko se nachází v idylické vesnici Jurij, jen 1 km od hranic s Rakouskem. Ubytování Guest House Vračko se nachází ve městě Zgornja Kungota (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turistična kmetija Vrezner Apartment

8,9

Turistična kmetija Vrezner Apartment

Ubytování (Apartmán) Turistična kmetija Vrezner Apartment. Turistična kmetija Vrezner Apartment is located in Zgornja Kungota. Ubytování Turistična kmetija Vrezner Apartment se nachází ve městě Zgornja Kungota (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlfühlhaus mit Garten

Wohlfühlhaus mit Garten

Ubytování (Prázdninový dům) Wohlfühlhaus mit Garten. Situated in Kungota pri Ptuju in the Podravje region, Wohlfühlhaus mit Garten features a patio and garden views. Ubytování Wohlfühlhaus mit Garten se nachází ve městě Zgornja Kungota (Slovinsko - Podravje).

Apartma Golob

Apartma Golob

Ubytování (Apartmán) Apartma Golob. Apartma Golob is set in Zgornja Kungota and offers a terrace. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Apartma Golob se nachází ve městě Zgornja Kungota (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zadruga brez meja

Zadruga brez meja

Ubytování (Venkovský dům) Zadruga brez meja. Set in Zgornja Kungota in the Podravje region, Zadruga brez meja offers accommodation with free WiFi. A buffet breakfast is available daily at the... Ubytování Zadruga brez meja se nachází ve městě Zgornja Kungota (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zgornja Kungota

Město Zgornja Kungota se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Zgornja Kungota.