Hledat

Ubytování

Ubytování město Wildschönau

Ve městě Wildschönau (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Wildschönau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Wildschönau

Hinterschwarzenau

9,7

Hinterschwarzenau

Ubytování (Apartmán) Hinterschwarzenau. Set in Wildschönau in the Tyrol region, Hinterschwarzenau has a balcony and mountain views. Ubytování Hinterschwarzenau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flatscher‘s

9,7

Flatscher‘s

Ubytování (Apartmány) Flatscher‘s. Set in Niederau in the Tyrol region, with Stenzerlift and Lanerköpflbahn nearby, Flatscher‘s offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Flatscher‘s se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sixenhof

9,6

Sixenhof

Ubytování (Apartmány) Sixenhof. Sixenhof nabízí hostům apartmány s balkónem, ze kterých se otevírá výhled na hory. Objekt se nachází 500 metrů od centra Wildschönau, obchodů a restaurací. Ubytování Sixenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Sonja

9,3

Gästehaus Sonja

Ubytování (Penzion) Gästehaus Sonja. Gästehaus Sonja stojí v letovisku Niederau, 20 metrů od lyžařského areálu Wildschönau. Přímo sousedí s lanovkou Markjochbahn. Ubytování Gästehaus Sonja se nachází ve městě Niederau 213 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Alpengruss

9,3

Appartement Alpengruss

Ubytování (Apartmán) Appartement Alpengruss. Appartement Alpengruss se nachází 300 metrů od centra Niederau i lanovky Schatzbergbahnen Wildschönau a 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Appartement Alpengruss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Margreiter

9,3

Appartement Margreiter

Ubytování (Apartmán) Appartement Margreiter. Located 800 metres from the Markbachjoch Ski Area, Appartement Margreiter offers a terrace with mountain views and a ski storage room. Ubytování Appartement Margreiter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Silberberger

9,2

Hotel Silberberger

Ubytování (Hotel) Hotel Silberberger. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází na malebném místě v Kitzbühelských Alpách a nabízí krytý bazén, wellness se saunou, vydatné snídaně formou bufetu a... Ubytování Hotel Silberberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sport- und Vitalhotel Wastlhof

9,2

Sport- und Vitalhotel Wastlhof

Ubytování (Hotel) Sport- und Vitalhotel Wastlhof. Sport- und Vitalhotel Wastlhof se nachází v oblasti Wildschönau, přímo u sjezdovek a lanovky Markbachjoch, a nabízí wellness centrum s různými saunami,... Ubytování Sport- und Vitalhotel Wastlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus am Wildbach

9,1

Haus am Wildbach

Ubytování (Penzion) Haus am Wildbach. Penzion Haus am Wildbach se nachází 300 metrů od centra obce Auffach i stanice lanovky Schatzbergbahn, a nabízí krytý bazén, hernu se stolním tenisem a... Ubytování Haus am Wildbach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Wohlfühlapartment Thierbach

9,1

Wohlfühlapartment Thierbach

Ubytování (Apartmán) Wohlfühlapartment Thierbach. Set just 12 km from Thalerkogl, Wohlfühlapartment Thierbach offers accommodation in Thierbach with access to a restaurant, a shared lounge, as well as a... Ubytování Wohlfühlapartment Thierbach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Bergwelt

9

Gästehaus Bergwelt

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Bergwelt. Gästehaus Bergwelt se nachází 200 metrů od centra obce Wildschönau i zastávky skibusu a 400 metrů od lyžařského areálu Markbachjoch. Ubytování Gästehaus Bergwelt se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Schatzberg-Haus Auffach

8,7

Schatzberg-Haus Auffach

Ubytování (Apartmány) Schatzberg-Haus Auffach. Schatzberg-Haus Auffach se nachází přímo u sjezdovky a sáňkařské dráhy v centru města Auffach, 200 metrů od lanovky Schatzberg a nabízí plně vybavená... Ubytování Schatzberg-Haus Auffach se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Alpenstern

8,2

Pension Alpenstern

Ubytování (Penzion) Pension Alpenstern. Pension Alpenstern má poklidnou a přitom centrální polohu, 1 km od lyžařského areálu Wildschönau. Ubytování Pension Alpenstern se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Kellerwirt

8,2

Gasthof Kellerwirt

Ubytování (Hotel) Gasthof Kellerwirt. Gasthof Kellerwirt je 800 let starý hostinec nacházející se v srdci údolí Wildschönau v Tyrolsku, který provozuje jedna rodina již po 10. generaci. Ubytování Gasthof Kellerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Steinerhof

8,1

Pension Steinerhof

Ubytování (Penzion) Pension Steinerhof. Pension Steinerhof se nachází 4 minuty jízdy od centra obce Wildschönau a nabízí restauraci a pokoje a apartmány s výhledem na hory a posezením. Ubytování Pension Steinerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Traditionsgasthof Weißbacher

8

Traditionsgasthof Weißbacher

Ubytování (Penzion) Traditionsgasthof Weißbacher. Rodinný penzion Weißbacher pocházející z roku 1779 se nachází v obci Auffach Wildschönau, pouhé 2 minuty chůze od lyžařského vleku Schatzberg, a nabízí... Ubytování Traditionsgasthof Weißbacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Christoffel

7,7

Hotel Christoffel

Ubytování (Hotel) Hotel Christoffel. Tento pohostinný rodinný hotel se nachází v klidné lokalitě v blízkosti centra malebné vesnice Niederau v údolí Wildschönau uprostřed nádherných tyrolských... Ubytování Hotel Christoffel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Rosenheim - 02

Apartment Rosenheim - 02

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosenheim - 02. Apartment Rosenheim - 02 is set in Auffach. The accommodation is 35 km from Ellmau. Ubytování Apartment Rosenheim - 02 se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barbara 611S

Barbara 611S

Ubytování (Apartmán) Barbara 611S. Situated in Wildschönau in the Tyrol region, Barbara 611S features a terrace. Ubytování Barbara 611S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bergblick 110S

Bergblick 110S

Ubytování (Apartmán) Bergblick 110S. Situated in Wildschönau, Bergblick 110S features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 31 km from Ellmau. Ubytování Bergblick 110S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Schilcher

Apartment Schilcher

Ubytování (Apartmán) Apartment Schilcher. Located 800 metres from the centre of Oberau and the Oberau and Roggenboden ski lifts, Apartment Schilcher offers an apartment with a terrace with mountain... Ubytování Apartment Schilcher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaiserblick Apartments

Kaiserblick Apartments

Ubytování (Apartmán) Kaiserblick Apartments. Kaiserblick Apartments se nachází v tyrolské obci Wildschönau, 30 km od Ellmau, a nabízí balkon, výhled na hory, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kaiserblick Apartments se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borkenkäfer

Borkenkäfer

Ubytování (Apartmán) Borkenkäfer. Set in Wildschönau in the Tyrol region, Borkenkäfer features a garden. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Borkenkäfer se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fichtenblick 521S

Haus Fichtenblick 521S

Ubytování (Apartmán) Haus Fichtenblick 521S. Haus Fichtenblick 521S se nachází ve Wildschönau. Tento apartmán nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem, bezplatným Wi-Fi a vybaveným... Ubytování Haus Fichtenblick 521S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christof 126S

Haus Christof 126S

Ubytování (Apartmán) Haus Christof 126S. Haus Christof 126S in Oberau provides accommodation with free WiFi, 1.1 km from Schießhüttl Lift, 3.3 km from Riedmann Lift I and 3. Ubytování Haus Christof 126S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Sonnrast

Appartement Sonnrast

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonnrast. Wildschönau’s Appartement Sonnrast is a 15-minute drive from the Skijuwel Wildschönau-Alpbachtal Ski Resort. Ubytování Appartement Sonnrast se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lindner - WIL411

Apartment Lindner - WIL411

Ubytování (Apartmán) Apartment Lindner - WIL411. Apartment Lindner - WIL411 is situated in Wildschönau. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytování Apartment Lindner - WIL411 se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Roggenboden 270S

Haus Roggenboden 270S

Ubytování (Apartmán) Haus Roggenboden 270S. Situated 400 metres from Riedmann Lift I and 2.7 km from Schießhüttl Lift, Haus Roggenboden 270S features accommodation located in Oberau. Ubytování Haus Roggenboden 270S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Roggenboden 271S

Haus Roggenboden 271S

Ubytování (Apartmán) Haus Roggenboden 271S. Haus Roggenboden 271S enjoys a location in Oberau, just 400 metres from Riedmann Lift I and 2.7 km from Schießhüttl Lift. Ubytování Haus Roggenboden 271S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Christof 125S

Haus Christof 125S

Ubytování (Apartmán) Haus Christof 125S. Haus Christof 125S in Oberau provides accommodation with free WiFi, 1.1 km from Schießhüttl Lift, 3.3 km from Riedmann Lift I and 3. Ubytování Haus Christof 125S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wastlhof Alpin Lodge

Wastlhof Alpin Lodge

Ubytování (Chata) Wastlhof Alpin Lodge. Located in Wildschönau, 26 km from Ellmau, Wastlhof Alpin Lodge provides views of the garden, a fitness room, a Turkish bath and free WiFi. Ubytování Wastlhof Alpin Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapellhäusl

Kapellhäusl

Ubytování (Apartmán) Kapellhäusl. Located in Auffach, Kapellhäusl provides accommodation with a patio and free WiFi. The apartment features mountain views and is 33 km from Ellmau. Ubytování Kapellhäusl se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Leitner

Haus Leitner

Ubytování (Apartmán) Haus Leitner. Located in Wildschönau in the Tyrol region, Haus Leitner has a balcony and garden views. Ubytování Haus Leitner se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Gasteig 310S

Chalet Gasteig 310S

Ubytování (Apartmán) Chalet Gasteig 310S. Located in Oberau, 3.1 km from Schießhüttl Lift, 3.4 km from Riedmann Lift I and 3. Ubytování Chalet Gasteig 310S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergbauer

Bergbauer

Ubytování (Prázdninový dům) Bergbauer. Located in Wildschönau in the Tyrol region, Bergbauer has a patio and garden views. Ubytování Bergbauer se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Sole - Neubau !

Ferienwohnung Sole - Neubau !

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sole - Neubau !. Ferienwohnung Sole is set in Wildschönau and offers a garden and a terrace. Guests can enjoy the free WiFi. Mayrhofen is 36 km from the apartment. Ubytování Ferienwohnung Sole - Neubau ! se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenappartements Madlstatthof

Sonnenappartements Madlstatthof

Ubytování (Apartmány) Sonnenappartements Madlstatthof. Sonnenappartements Madlstatthof is located in Wildschönau. Complimentary WiFi is offered. Innsbruck is 49 km from the apartment. Ubytování Sonnenappartements Madlstatthof se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Jenewein 540S

Haus Jenewein 540S

Ubytování (Apartmán) Haus Jenewein 540S. Set in Wildschönau, Haus Jenewein 540S offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 36 km from Ellmau. Ubytování Haus Jenewein 540S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bergjuwel (WIL551)

Apartment Bergjuwel (WIL551)

Ubytování (Apartmán) Apartment Bergjuwel (WIL551). Set in Wildschönau, Apartment Bergjuwel (WIL551) offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 34 km from Ellmau. Ubytování Apartment Bergjuwel (WIL551) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Barbara 610S

Barbara 610S

Ubytování (Apartmán) Barbara 610S. Located in Wildschönau in the Tyrol region, Barbara 610S has a terrace. Ubytování Barbara 610S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Schwalbenhof - WIL330

Holiday Home Schwalbenhof - WIL330

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Schwalbenhof - WIL330. Located in Oberau in the Tyrol region, Holiday Home Schwalbenhof - WIL330 has a balcony. Ubytování Holiday Home Schwalbenhof - WIL330 se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hörbiger

Ferienwohnung Hörbiger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hörbiger. Offering free WiFi and mountain views, Ferienwohnung Hörbiger provides accommodation set in Auffach, just 400 metres from Schatzbergbahn. Ubytování Ferienwohnung Hörbiger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wildschönau 410S

Ferienwohnung Wildschönau 410S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wildschönau 410S. Ferienwohnung Wildschönau 410S in Oberau offers accommodation with free WiFi, 4. Ubytování Ferienwohnung Wildschönau 410S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wildschönau 422S

Ferienwohnung Wildschönau 422S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wildschönau 422S. Situated in Thierbach in the Tyrol region, Ferienwohnung Wildschönau 422S features a terrace. Ubytování Ferienwohnung Wildschönau 422S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Wildschönau 550S

Ferienwohnung Wildschönau 550S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wildschönau 550S. Ferienwohnung Wildschönau 550S in Auffach provides accommodation with free WiFi, 600 metres from Schatzbergbahn, 4.3 km from Hahnkopfbahn and 4. Ubytování Ferienwohnung Wildschönau 550S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wildschönau 640S

Ferienwohnung Wildschönau 640S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wildschönau 640S. Ferienwohnung Wildschönau 640S in Niederau offers accommodation with free WiFi, 400 metres from Markbachjochbahn, 400 metres from Guggwiesenlift and 600... Ubytování Ferienwohnung Wildschönau 640S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Oberweissbach 316S

Haus Oberweissbach 316S

Ubytování (Apartmán) Haus Oberweissbach 316S. Haus Oberweissbach 316S offers accommodation in Oberau, 3.6 km from Riedmann Lift I and 3.7 km from Riedmann Lift II. The accommodation is 3. Ubytování Haus Oberweissbach 316S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lehenhof 440S

Lehenhof 440S

Ubytování (Apartmán) Lehenhof 440S. Set in Wildschönau, Lehenhof 440S offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 39 km from Ellmau. Ubytování Lehenhof 440S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Jenewein (WIL541)

Apartment Jenewein (WIL541)

Ubytování (Apartmán) Apartment Jenewein (WIL541). Situated in Auffach, Apartment Jenewein (WIL541) features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 36 km from Ellmau. Ubytování Apartment Jenewein (WIL541) se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beim Holzfäller

Beim Holzfäller

Ubytování (Apartmán) Beim Holzfäller. Beim Holzfäller is situated in Wildschönau. The accommodation is 33 km from Ellmau, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Beim Holzfäller se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Wildschönau

Město Wildschönau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Wildschönau.