Hledat

Ubytování

Wildschönau

V regionu Wildschönau (Rakousko) máme celkem 262 hotelů a ubytování.

Pro region Wildschönau doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Wildschönau (16). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Wildschönau

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Wildschönau

Bergwelt A1

10

Bergwelt A1

UbytováníBergwelt A1. Bergwelt A1 se nachází v Niederau, 24 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, 27 km od kasina Kitzbuhel a 35 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Bergwelt A1 se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Appealing apartment in Niederau with garden

10

Appealing apartment in Niederau with garden

Ubytování (Apartmány) Appealing apartment in Niederau with garden. Appealing apartment in Niederau with garden se nachází ve Wildschönau. Do Tegernsee je to 38 km. Ubytování Appealing apartment in Niederau with garden se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Hinterschwarzenau

9,7

Hinterschwarzenau

Ubytování (Apartmán) Hinterschwarzenau. Set in Wildschönau in the Tyrol region, Hinterschwarzenau has a balcony and mountain views. Ubytování Hinterschwarzenau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Hörbiger

9,5

Ferienwohnung Hörbiger

UbytováníFerienwohnung Hörbiger. Ferienwohnung Hörbiger se nachází ve Wildschönau a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Hörbiger se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Sonja

9,3

Gästehaus Sonja

Ubytování (Penzion) Gästehaus Sonja. Gästehaus Sonja stojí v letovisku Niederau, 20 metrů od lyžařského areálu Wildschönau. Přímo sousedí s lanovkou Markjochbahn. Ubytování Gästehaus Sonja se nachází ve městě Niederau 213 (Rakousko - Tyrolsko).

Schatzberg-Studio

9,3

Schatzberg-Studio

UbytováníSchatzberg-Studio. Schatzberg-Studio se nachází ve Wildschönau, pouhých 30 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, a nabízí ubytování se zahradou, restaurací, přímým... Ubytování Schatzberg-Studio se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Gwiggner Daniela

9,2

Ferienwohnung Gwiggner Daniela

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gwiggner Daniela. Ferienwohnung Gwiggner Daniela se nachází v Niederau a nabízí zahradu a přímý přístup na sjezdovku. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Gwiggner Daniela se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Jenewein

9

Haus Jenewein

UbytováníHaus Jenewein. Haus Jenewein se nachází ve Wildschönau, 35 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, 37 km od kasina Kitzbuhel a 45 km od hory Hahnenkamm, a nabízí... Ubytování Haus Jenewein se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Weißbacher

9

Haus Weißbacher

UbytováníHaus Weißbacher. Haus Weißbacher se nachází ve Wildschönau, 33 km od kasina Kitzbuhel, 40 km od hory Hahnenkamm a 2,7 km od rodinného parku Drachental Wildschönau. Ubytování Haus Weißbacher se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Monika

9

Haus Monika

UbytováníHaus Monika. Haus Monika se nachází v Oberau v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Haus Monika se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Bergwelt C

8,7

Bergwelt C

UbytováníBergwelt C. Bergwelt C se nachází v Niederau a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bergwelt C se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Schatzberg-Haus Auffach

8,7

Schatzberg-Haus Auffach

Ubytování (Apartmány) Schatzberg-Haus Auffach. Schatzberg-Haus Auffach se nachází přímo u sjezdovky a sáňkařské dráhy v centru města Auffach, 200 metrů od lanovky Schatzberg a nabízí plně vybavená... Ubytování Schatzberg-Haus Auffach se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Bergwelt A2

8

Bergwelt A2

UbytováníBergwelt A2. Bergwelt A2 se nachází v Niederau, 24 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, 27 km od kasina Kitzbuhel a 35 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Bergwelt A2 se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung zum Mühltal WILD025

7,6

Ferienwohnung zum Mühltal WILD025

UbytováníFerienwohnung zum Mühltal WILD025. Ferienwohnung zum Mühltal WILD025 se nachází asi 30 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung zum Mühltal WILD025 se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Borkenkäfer

Borkenkäfer

Ubytování (Apartmán) Borkenkäfer. Set in Wildschönau in the Tyrol region, Borkenkäfer features a garden. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Borkenkäfer se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Kaiserblick Apartments

Kaiserblick Apartments

Ubytování (Apartmán) Kaiserblick Apartments. Kaiserblick Apartments se nachází v tyrolské obci Wildschönau, 30 km od Ellmau, a nabízí balkon, výhled na hory, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kaiserblick Apartments se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Rosenheim - 02

Apartment Rosenheim - 02

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosenheim - 02. Apartment Rosenheim - 02 is set in Auffach. The accommodation is 35 km from Ellmau. Ubytování Apartment Rosenheim - 02 se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Lindner - WIL411

Apartment Lindner - WIL411

Ubytování (Apartmán) Apartment Lindner - WIL411. Apartment Lindner - WIL411 is situated in Wildschönau. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytování Apartment Lindner - WIL411 se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Sonnrast

Appartement Sonnrast

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonnrast. Wildschönau’s Appartement Sonnrast is a 15-minute drive from the Skijuwel Wildschönau-Alpbachtal Ski Resort. Ubytování Appartement Sonnrast se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus am Sonnberg

Landhaus am Sonnberg

Ubytování (Apartmány) Landhaus am Sonnberg. Landhaus am Sonnberg se nachází ve Wildschönau. 38 km od Tegernsee. Nabízí výhled na hory. Apartmán má satelitní TV. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování Landhaus am Sonnberg se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Fichtenblick 521S

Haus Fichtenblick 521S

Ubytování (Apartmán) Haus Fichtenblick 521S. Haus Fichtenblick 521S se nachází ve Wildschönau. Tento apartmán nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem, bezplatným Wi-Fi a vybaveným... Ubytování Haus Fichtenblick 521S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Christof 126S

Haus Christof 126S

Ubytování (Apartmán) Haus Christof 126S. Haus Christof 126S in Oberau provides accommodation with free WiFi, 1.1 km from Schießhüttl Lift, 3.3 km from Riedmann Lift I and 3. Ubytování Haus Christof 126S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Schilcher

Apartment Schilcher

Ubytování (Apartmán) Apartment Schilcher. Located 800 metres from the centre of Oberau and the Oberau and Roggenboden ski lifts, Apartment Schilcher offers an apartment with a terrace with mountain... Ubytování Apartment Schilcher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Auszeit beim Lift M I

Auszeit beim Lift M I

UbytováníAuszeit beim Lift M I. Auszeit beim Lift M I se nachází ve Wildschönau, 30 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, 33 km od kasina Kitzbuhel a 40 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Auszeit beim Lift M I se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Tirolee Marchegg

Tirolee Marchegg

UbytováníTirolee Marchegg. Tirolee Marchegg se nachází ve Wildschönau, 30 km od kasina Kitzbuhel, 37 km od hory Hahnenkamm a 500 metrů od rodinného parku Drachental Wildschönau. Ubytování Tirolee Marchegg se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Sole - Neubau !

Ferienwohnung Sole - Neubau !

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sole - Neubau !. Ferienwohnung Sole is set in Wildschönau and offers a garden and a terrace. Guests can enjoy the free WiFi. Mayrhofen is 36 km from the apartment. Ubytování Ferienwohnung Sole - Neubau ! se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Sonnenappartements Madlstatthof

Sonnenappartements Madlstatthof

Ubytování (Apartmány) Sonnenappartements Madlstatthof. Sonnenappartements Madlstatthof is located in Wildschönau. Complimentary WiFi is offered. Innsbruck is 49 km from the apartment. Ubytování Sonnenappartements Madlstatthof se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Kapellhäusl

Kapellhäusl

Ubytování (Apartmán) Kapellhäusl. Located in Auffach, Kapellhäusl provides accommodation with a patio and free WiFi. The apartment features mountain views and is 33 km from Ellmau. Ubytování Kapellhäusl se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Leitner

Haus Leitner

Ubytování (Apartmán) Haus Leitner. Located in Wildschönau in the Tyrol region, Haus Leitner has a balcony and garden views. Ubytování Haus Leitner se nachází ve městě Wildschönau (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Gasteig 310S

Chalet Gasteig 310S

Ubytování (Apartmán) Chalet Gasteig 310S. Located in Oberau, 3.1 km from Schießhüttl Lift, 3.4 km from Riedmann Lift I and 3. Ubytování Chalet Gasteig 310S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Wastlhof Alpin Lodge

Wastlhof Alpin Lodge

Ubytování (Chata) Wastlhof Alpin Lodge. Located in Wildschönau, 26 km from Ellmau, Wastlhof Alpin Lodge provides views of the garden, a fitness room, a Turkish bath and free WiFi. Ubytování Wastlhof Alpin Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování v městech regionu Wildschönau

Ubytování v městech regionu Wildschönau

Ubytování v regionu Wildschönau - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 262 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Wildschönau.

Pro region Wildschönau doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Wildschönau (16). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Wildschönau máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Hinterschwarzenau (9,7*), Flatscher‘s (9,7*), Sixenhof (9,6*), Gästehaus Sonja (9,3*), Appartement Alpengruss (9,3*), Appartement Margreiter (9,3*), Hotel Silberberger (9,2*), Sport- und Vitalhotel Wastlhof (9,2*), Haus am Wildbach (9,1*), Wohlfühlapartment Thierbach (9,1*).

Region Wildschönau může být skvělým místem pro strávení dovolené.