Hledat

Ubytování

Ubytování město Unterwasser

Ve městě Unterwasser (Švýcarsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Unterwasser

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Unterwasser

Stofel 2078

9,4

Stofel 2078

Ubytování (Apartmán) Stofel 2078. Situated in Unterwasser in the St.Gallen Canton region, Stofel 2078 features a patio and river views. Ubytování Stofel 2078 se nachází ve městě Unterwasser (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haldenblick

9,2

Haldenblick

Ubytování (Apartmán) Haldenblick. Located in Unterwasser in the St.Gallen Canton region, Haldenblick features a balcony and garden views. Ubytování Haldenblick se nachází ve městě Unterwasser (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwendi Lodge

9,2

Schwendi Lodge

Ubytování (Penzion – hostinec) Schwendi Lodge. Right next to the slopes of the Unterwasser-Wildhaus Ski Area, the Schwendi Lodge is a historic wooden building offering free Wi-Fi access and a garden... Ubytování Schwendi Lodge se nachází ve městě Unterwasser (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bijou

9,1

Ferienhaus Bijou

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Bijou. Ferienhaus Bijou se nachází ve městě Unterwasser, a nabízí Wi-Fi zdarma, TV, klimatizaci, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a troubou a koupelnu se... Ubytování Ferienhaus Bijou se nachází ve městě Unterwasser (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Post

8,3

Hotel Post

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Post. Hotel Post is located in the heart of Unterwasser, 300 metres from the Chäserruggbahn Funicular and many of the town’s amenities. Ubytování Hotel Post se nachází ve městě Unterwasser (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Säntis

8,2

Hotel Säntis

Ubytování (Hotel) Hotel Säntis. Hotel Säntis se nachází v Unterwasseru, mezi známou horou Säntis na severu a sedmi vrcholky pohoří Churfirsten na jihu. Ubytování Hotel Säntis se nachází ve městě Unterwasser (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sternen Unterwasser

7,9

Hotel Sternen Unterwasser

Ubytování (Hotel) Hotel Sternen Unterwasser. Looking back at a tradition of over 170 years, Hotel Sternen Unterwasser is a family, seminar and sport hotel with panoramic views of the Säntis and... Ubytování Hotel Sternen Unterwasser se nachází ve městě Unterwasser (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpina

7,8

Hotel Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Alpina. Situated in Unterwasser with views of the Churfirsten Mountains, the rustic, family-run Alpina lies 500 metres from the cable car station. Ubytování Hotel Alpina se nachází ve městě Unterwasser (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jizerka

Jizerka

Ubytování (Apartmány) Jizerka. Set in Unterwasser in the St.Gallen Canton region, Jizerka offers accommodation with free private parking. The apartment offers a barbecue. Ubytování Jizerka se nachází ve městě Unterwasser (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühweid

Frühweid

Ubytování (Apartmán) Frühweid. Boasting a garden, ski-to-door access, and water sports facilities, Frühweid provides accommodation in Unterwasser with free WiFi and garden views. Ubytování Frühweid se nachází ve městě Unterwasser (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Unterwasser

Město Unterwasser se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Unterwasser.