Hledat

Ubytování

St.Gallen Canton

V regionu St.Gallen Canton (Švýcarsko) máme celkem 470 hotelů a ubytování.

Pro region St.Gallen Canton doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Sevelen (51), St. Gallen (45), Wildhaus (44), Amden (29), Bad Ragaz (25), Unterterzen (17), Wil (10), Unterwasser (10), Rapperswil-Jona (10), Weesen (8). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu St.Gallen Canton

Nejlepší ubytování v hotelech regionu St.Gallen Canton

Ferien im Gugger

9,9

Ferien im Gugger

Ubytování (Apartmán) Ferien im Gugger. Featuring a garden and barbecue facilities, Ferien im Gugger features accommodation in Nesslau with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferien im Gugger se nachází ve městě Steinach (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

sonnige 2-Zimmer Ferienwohnung

9,8

sonnige 2-Zimmer Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) sonnige 2-Zimmer Ferienwohnung. Situated in Eggersriet in the St.Gallen Canton region, sonnige 2-Zimmer Ferienwohnung features a garden. Ubytování sonnige 2-Zimmer Ferienwohnung se nachází ve městě Eggersriet (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft Factory

9,8

Loft Factory

Ubytování (Prázdninový dům) Loft Factory. Loft Factory is situated in Ober-Bazenheid and offers a garden and barbecue facilities. The property has river views and is 42 km from Winterthur. Ubytování Loft Factory se nachází ve městě Ober-Bazenheid (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alpenblick

9,8

Apartment Alpenblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Alpenblick. Located in Amden in the St.Gallen Canton region, Apartment Alpenblick features a terrace and lake views. Ubytování Apartment Alpenblick se nachází ve městě Amden (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöne Wohnung in Walenstadt

9,8

Schöne Wohnung in Walenstadt

Ubytování (Apartmán) Schöne Wohnung in Walenstadt. Schöne Wohnung in Walenstadt se nachází ve Walenstadtu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Schöne Wohnung in Walenstadt se nachází ve městě Walenstadt (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwendihaus Apartment

9,8

Schwendihaus Apartment

Ubytování (Apartmán) Schwendihaus Apartment. Schwendihaus Apartment is located in Amden and offers a garden, a tennis court and barbecue facilities. Ubytování Schwendihaus Apartment se nachází ve městě Amden (Švýcarsko - St.Gallen Canton).

Sitter-Panorama

9,7

Sitter-Panorama

Ubytování (Apartmán) Sitter-Panorama. Located in Bischofszell in the St.Gallen Canton region, Sitter-Panorama features a patio and river views. Ubytování Sitter-Panorama se nachází ve městě Bischofszell (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Nueschwendi

9,7

Chalet Nueschwendi

Ubytování (Chata) Chalet Nueschwendi. Located in Ebnat in the St.Gallen Canton region, Chalet Nueschwendi has a terrace. The property features garden and mountain views. Ubytování Chalet Nueschwendi se nachází ve městě Ebnat (Švýcarsko - St.Gallen Canton).

Berggasthaus Nestel

9,7

Berggasthaus Nestel

Ubytování (Penzion – hostinec) Berggasthaus Nestel. Located in Ebnat, Berggasthaus Nestel provides free WiFi throughout the property. Ubytování Berggasthaus Nestel se nachází ve městě Ebnat (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Winzenberg

9,7

B&B Winzenberg

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Winzenberg. Offering an outdoor pool and views of the mountains, B&B Winzenberg is set on a hill outside the village of Lütisburg. Ubytování B&B Winzenberg se nachází ve městě Lütisburg (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain Chalet Amden

9,7

Mountain Chalet Amden

Ubytování (Bed and breakfast) Mountain Chalet Amden. Set in Amden, 49 km from Bad Ragaz, Mountain Chalet Amden offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Mountain Chalet Amden se nachází ve městě Amden (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suite mit Parkplatz Gebertingen

9,6

Suite mit Parkplatz Gebertingen

Ubytování (Bed and breakfast) Suite mit Parkplatz Gebertingen. Situated in Gebertingen in the St.Gallen Canton region, Suite mit Parkplatz Gebertingen has a patio and lake views. Ubytování Suite mit Parkplatz Gebertingen se nachází ve městě Gebertingen (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Chäserrugg

9,6

Chalet Chäserrugg

Ubytování (Chata) Chalet Chäserrugg. Boasting garden views, Chalet Chäserrugg offers accommodation with a patio and a kettle, around 3.7 km from Ski Iltios - Horren. Ubytování Chalet Chäserrugg se nachází ve městě Wildhaus (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Casa Claudia

9,6

B&B Casa Claudia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Casa Claudia. Situated in Sankt Peterzell in the St.Gallen Canton region, B&B Casa Claudia features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování B&B Casa Claudia se nachází ve městě Sankt Peterzell (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus an der Thur

9,6

Landhaus an der Thur

Ubytování (Penzion) Landhaus an der Thur. Situated in Alt Sankt Johann, 300 metres from Alt St. Johann-Sellamatt, Landhaus an der Thur features views of the mountain. The property is around 2. Ubytování Landhaus an der Thur se nachází ve městě Alt Sankt Johann (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergstrasse Homestay

9,6

Bergstrasse Homestay

Ubytování (Privát) Bergstrasse Homestay. Bergstrasse Homestay is set in Gossau. The accommodation is 18 km from Appenzell. Ubytování Bergstrasse Homestay se nachází ve městě Gossau (Švýcarsko - St.Gallen Canton).

Chalet Zuestoll

9,6

Chalet Zuestoll

Ubytování (Chata) Chalet Zuestoll. Featuring mountain views, Chalet Zuestoll features accommodation with a patio and a coffee machine, around 4 km from Ski Iltios - Horren. Ubytování Chalet Zuestoll se nachází ve městě Wildhaus (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Theresia

9,6

Chalet Theresia

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Theresia. Set in Amden in the St.Gallen Canton region, Chalet Theresia features a balcony and lake views. Ubytování Chalet Theresia se nachází ve městě Amden (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Fürstenland

9,6

Ferienwohnung im Fürstenland

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Fürstenland. Ferienwohnung im Fürstenland is situated in Gossau. The accommodation is 14 km from St. Ubytování Ferienwohnung im Fürstenland se nachází ve městě Gossau (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB Alpenblick

9,6

BnB Alpenblick

Ubytování (Bed and breakfast) BnB Alpenblick. Located in Lütisburg, 10 km from Wil, BnB Alpenblick offers a sun terrace and a garden with barbecue facilities and a natural swimming pool. Ubytování BnB Alpenblick se nachází ve městě Lütisburg (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palais Bad Ragaz

9,6

Palais Bad Ragaz

Ubytování (Hotel) Palais Bad Ragaz. Hotel Palais Bad Ragaz nabízí ubytování, restauraci, wellness centrum, sezónní venkovní bazén, krytý bazén, vířivku, posilovnu, zahradu, pokojovou službu a... Ubytování Palais Bad Ragaz se nachází ve městě Bad Ragaz (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steigmatt Bauernhof- Erlebnis

9,5

Steigmatt Bauernhof- Erlebnis

Ubytování (Farma) Steigmatt Bauernhof- Erlebnis. Steigmatt Schlaf im Stroh se nachází pouhé 4 km od výjezdu na Kriessern z dálnice A13 a nabízí možnost užít si farmářský život a spánek na slámě. Ubytování Steigmatt Bauernhof- Erlebnis se nachází ve městě Montlingen (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auf Finki's Spuren

9,5

Auf Finki's Spuren

Ubytování (Apartmán) Auf Finki's Spuren. Boasting a garden, Auf Finki's Spuren provides accommodation in Wildhaus with free WiFi and garden views. Ubytování Auf Finki's Spuren se nachází ve městě Wildhaus (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wildhaus Weiherhof

9,5

Wildhaus Weiherhof

Ubytování (Apartmán) Wildhaus Weiherhof. Tento centrálně umístěný apartmán s výhledem na hory se nachází ve Wildhausu, 1 km od lyžařského vleku Wildhaus. V kuchyni je myčka nádobí. Ubytování Wildhaus Weiherhof se nachází ve městě Wildhaus (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadtappartment

9,5

Altstadtappartment

Ubytování (Apartmán) Altstadtappartment. Altstadtappartment is located in Altstätten. The accommodation is 44 km from Damuls. Ubytování Altstadtappartment se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Graf

9,5

B&B Graf

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Graf. Set in Eichberg in the St.Gallen Canton region, B&B Graf features a terrace and garden views. Ubytování B&B Graf se nachází ve městě Eichberg (Švýcarsko - St.Gallen Canton).

B&B Hofgenuss

9,5

B&B Hofgenuss

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Hofgenuss. B&B Hofgenuss is a farm in Ganterschwil and offers small bedroom huts with a terrace , 41 km from Zürich. Free private parking is available on site. Ubytování B&B Hofgenuss se nachází ve městě Ganterschwil (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Haus zur Krone

9,5

B&B Haus zur Krone

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Haus zur Krone. Haus zur Krone is a fashionable Bed & Breakfast set in a renovated wooden house, 4.5 km outside of Oberriet. The Rehag bus stop lies 1. Ubytování B&B Haus zur Krone se nachází ve městě Oberriet (Švýcarsko - St.Gallen Canton).

Bed and Breakfast Diemberg

9,5

Bed and Breakfast Diemberg

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Diemberg. Located in Eschenbach, 49 km from Winterthur, Bed and Breakfast Diemberg provides a garden and free WiFi. Ubytování Bed and Breakfast Diemberg se nachází ve městě Eschenbach (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bijou am Bach

9,5

Bijou am Bach

Ubytování (Apartmán) Bijou am Bach. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Bijou am Bach offers accommodation in Amden with free WiFi and garden views. Ubytování Bijou am Bach se nachází ve městě Amden (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöne Einliegerwohnung in Gähwil

9,5

Schöne Einliegerwohnung in Gähwil

Ubytování (Apartmán) Schöne Einliegerwohnung in Gähwil. Situated in Gähwil in the St.Gallen Canton region, Schöne Einliegerwohnung in Gähwil is a apartment boasting free WiFi. Ubytování Schöne Einliegerwohnung in Gähwil se nachází ve městě Gähwil (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday apartment #103 on Walensee

9,5

Holiday apartment #103 on Walensee

Ubytování (Apartmán) Holiday apartment #103 on Walensee. Situated in Unterterzen in the St.Gallen Canton region, Holiday apartment #103 on Walensee has a balcony and lake views. Ubytování Holiday apartment #103 on Walensee se nachází ve městě Unterterzen (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gaschür

9,4

Haus Gaschür

Ubytování (Apartmán) Haus Gaschür. Set in Bad Ragaz in the St.Gallen Canton region, Haus Gaschür has a patio and city views. Ubytování Haus Gaschür se nachází ve městě Bad Ragaz (Švýcarsko - St.Gallen Canton).

Stofel 2078

9,4

Stofel 2078

Ubytování (Apartmán) Stofel 2078. Situated in Unterwasser in the St.Gallen Canton region, Stofel 2078 features a patio and river views. Ubytování Stofel 2078 se nachází ve městě Unterwasser (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chupferhammer

9,4

Chupferhammer

Ubytování (Apartmán) Chupferhammer. Located in Ober-Bazenheid in the St.Gallen Canton region, Chupferhammer features a patio and river views. Ubytování Chupferhammer se nachází ve městě Ober-Bazenheid (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Soldanella

9,4

Apartment Soldanella

Ubytování (Apartmán) Apartment Soldanella. Located in Amden in the St.Gallen Canton region, Apartment Soldanella features a balcony and lake views. Ubytování Apartment Soldanella se nachází ve městě Amden (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serviced Apartments Haus 2

9,4

Serviced Apartments Haus 2

Ubytování (Apartmány) Serviced Apartments Haus 2. Serviced Apartments Haus 2 enjoys a central location, 2 km from the train station in Uzwil. Ubytování Serviced Apartments Haus 2 se nachází ve městě Uzwil (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and Breakfast Haag

9,4

Bed and Breakfast Haag

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Haag. Located in the centre of Haag in the Rhine Valley, Bed and Breakfast Haag is only 10 km away from Vaduz and the Austrian border. Ubytování Bed and Breakfast Haag se nachází ve městě Haag (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunrise Apartment

9,4

Sunrise Apartment

Ubytování (Apartmán) Sunrise Apartment. Sunrise Apartment is set in quiet residential area in Staad, a 5-minute walk from Lake Constance. It offers a terrace, fee WiFi, and free private parking. Ubytování Sunrise Apartment se nachází ve městě Staad (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schils

9,4

Ferienhaus Schils

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Schils. Located in Flums, 3 km from the Saxli Kleinberg Cable Car and 9 km from the Flumserberg Ski Area, Ferienhaus Schils offers a house with a private entrance... Ubytování Ferienhaus Schils se nachází ve městě Flums (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfortable Ferienwohnung in Rorschacherberg mit exklusiver Aussicht

9,4

Komfortable Ferienwohnung in Rorschacherberg mit exklusiver Aussicht

Ubytování (Apartmán) Komfortable Ferienwohnung in Rorschacherberg mit exklusiver Aussicht. Komfortable Ferienwohnung in Rorschacherberg mit exklusiver Aussicht is set in Rorschacherberg. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Komfortable Ferienwohnung in Rorschacherberg mit exklusiver Aussicht se nachází ve městě Rorschacherberg (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenwiese

9,4

Sonnenwiese

Ubytování (Apartmán) Sonnenwiese. Featuring garden views, Sonnenwiese features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 3.6 km from Ski Iltios - Horren. Ubytování Sonnenwiese se nachází ve městě Wildhaus (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Destimotel

9,4

Destimotel

Ubytování (Apartmán) Destimotel. Destimotel is located in Lichtensteig and just 400 metres from the next bus station, offering self-catering accommodation with a flat-screen TV, a balcony... Ubytování Destimotel se nachází ve městě Lichtensteig (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Donkey BnB

9,3

Villa Donkey BnB

Ubytování (Penzion) Villa Donkey BnB. Featuring barbecue facilities and breakfast every morning, Villa Donkey offers free WiFi access and a garden with a children's playground. Ubytování Villa Donkey BnB se nachází ve městě Degersheim (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atelier 67

9,3

Atelier 67

Ubytování (Bed and breakfast) Atelier 67. Set in Oberschan in the St.Gallen Canton region, Atelier 67 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Atelier 67 se nachází ve městě Oberschan (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Schonhalden

9,3

Berghotel Schonhalden

Ubytování (Hotel) Berghotel Schonhalden. Accessible only by cable car and enjoying a mountain location and a 28-minute drive from the centre of Flums and offering impressive mountain views,... Ubytování Berghotel Schonhalden se nachází ve městě Flums (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hüsli

9,3

Chalet Hüsli

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Hüsli. Chalet Hüsli is located in Amden. The accommodation is 35 km from St. Gallen. Laax is 39 km from the holiday home, while Appenzell is 27 km away. St. Ubytování Chalet Hüsli se nachází ve městě Amden (Švýcarsko - St.Gallen Canton).

Apartment Parkhotel Arvenbühl.3

9,3

Apartment Parkhotel Arvenbühl.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Parkhotel Arvenbühl.3. Apartment Parkhotel Arvenbühl.3 is located in Amden. Ubytování Apartment Parkhotel Arvenbühl.3 se nachází ve městě Amden (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghaus Malbun

9,3

Berghaus Malbun

Ubytování (Hotel) Berghaus Malbun. Boasting a terrace and free WiFi throughout the property, Berghaus Malbun is set in Buchs. Ubytování Berghaus Malbun se nachází ve městě Buchs (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hof Dietrich

9,3

Hof Dietrich

Ubytování (Farma) Hof Dietrich. Situated in Herisau, 15 km from St. Gallen, Hof Dietrich features a garden and free WiFi. Guests at the farm stay can enjoy a continental breakfast. Ubytování Hof Dietrich se nachází ve městě Herisau (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horn Bodensee

9,3

Horn Bodensee

Ubytování (Apartmán) Horn Bodensee. Providing free WiFi, Horn Bodensee is located on the beachfront in Horn. The apartment features lake views and is 44 km from Lindau. Ubytování Horn Bodensee se nachází ve městě (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu St.Gallen Canton

Ubytování v městech regionu St.Gallen Canton

Ubytování v regionu St.Gallen Canton - Švýcarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 470 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu St.Gallen Canton.

Pro region St.Gallen Canton doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Sevelen (51), St. Gallen (45), Wildhaus (44), Amden (29), Bad Ragaz (25), Unterterzen (17), Wil (10), Unterwasser (10), Rapperswil-Jona (10), Weesen (8). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu St.Gallen Canton máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Ferien im Gugger (9,9*), sonnige 2-Zimmer Ferienwohnung (9,8*), Loft Factory (9,8*), Apartment Alpenblick (9,8*), Schöne Wohnung in Walenstadt (9,8*), Schwendihaus Apartment (9,8*), Sitter-Panorama (9,7*), Chalet Nueschwendi (9,7*), Berggasthaus Nestel (9,7*), B&B Winzenberg (9,7*).

Region St.Gallen Canton může být skvělým místem pro strávení dovolené.