Hledat

Ubytování

Ubytování město Tripití

Ve městě Tripití (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tripití

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tripití

Dream Hill Athos

9,9

Dream Hill Athos

Ubytování (Privát) Dream Hill Athos. Dream Hill Athos se nachází asi 2 km od pláže Tripiti a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Dream Hill Athos se nachází ve městě Tripití (Řecko - Macedonia).

Studios Tripiti

9,6

Studios Tripiti

Ubytování (Aparthotel) Studios Tripiti. Offering free WiFi and a barbecue, Studios Tripiti is set in Nea Roda in Tripiti area, 6 km from Ouranoupoli. Free private parking is available on site. Ubytování Studios Tripiti se nachází ve městě Tripití (Řecko - Macedonia).

Windmill Karamitsos

9,5

Windmill Karamitsos

Ubytování (Apartmán) Windmill Karamitsos. Windmill Karamitsos is an apartment located in Tripití , in Milos island. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytování Windmill Karamitsos se nachází ve městě Tripití (Řecko - Milos).

Lukianos House

8,6

Lukianos House

Ubytování (Prázdninový dům) Lukianos House. Lukianos House se nachází v Tripití, 1,9 km od pláže Lagada, Adamantas a pláže Tourkothalassa, a nabízí terasu. Ubytování Lukianos House se nachází ve městě Tripití (Řecko - Milos).

Villa Blue Sky

8,5

Villa Blue Sky

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Blue Sky. Villa Blue Sky se nachází v Tripu, 1,9 km od pláže Lagada a pláže Adamantas, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Villa Blue Sky se nachází ve městě Tripití (Řecko - Milos).

Morfeas Hotel

7,3

Morfeas Hotel

Ubytování (Hotel) Morfeas Hotel. Morfeas Hotel is set in Tripití, in Milos Island. Free WiFi is offered. Ubytování Morfeas Hotel se nachází ve městě Tripití (Řecko - Milos).

Horizon Rooms 3

7,1

Horizon Rooms 3

Ubytování (Apartmán) Horizon Rooms 3. Horizon Rooms 3 se nachází v Tripití, 2 km od pláže Tourkothalassa, Lagada a Adamantas, a nabízí terasu. Ubytování Horizon Rooms 3 se nachází ve městě Tripití (Řecko - Milos).

Pasithea Deluxe

Pasithea Deluxe

Ubytování (Apartmán) Pasithea Deluxe. Set in Tripití in the Cyclades region, Pasithea Deluxe has a patio and sea views. This apartment offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Pasithea Deluxe se nachází ve městě Tripití (Řecko - Milos).

Diamanto's guest house

Diamanto's guest house

Ubytování (Apartmán) Diamanto's guest house. Penzion Diamanto se nachází v Tripití a nabízí ubytování s kuchyní a výhledem do zahrady. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Diamanto's guest house se nachází ve městě Tripití (Řecko - Milos).

Horizon Rooms 1

Horizon Rooms 1

Ubytování (Prázdninový dům) Horizon Rooms 1. Horizon Rooms 1 se nachází ve městě Trip, 2 km od pláže Tourkothalassa a pláže Lagada. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a... Ubytování Horizon Rooms 1 se nachází ve městě Tripití (Řecko - Milos).

Sofaki Milos

Sofaki Milos

Ubytování (Apartmán) Sofaki Milos. Sofaki Milos se nachází v Tripití, pouhých 1,8 km od pláže Adamantas a 1,9 km od pláže Tourkothalassa, a nabízí balkon. Ubytování Sofaki Milos se nachází ve městě Tripití (Řecko - Milos).

Deluxe Sunrise

Deluxe Sunrise

Ubytování (Apartmán) Deluxe Sunrise. Deluxe Sunrise is situated in Tripití. This property offers access to free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Deluxe Sunrise se nachází ve městě Tripití (Řecko - Milos).

Holiday home Milos Island

Holiday home Milos Island

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Milos Island. Holiday home Milos Island in Tripití provides accommodation with free WiFi, 2 km from Tourkothalassa Beach, 2 km from Plathiena Beach and 2. Ubytování Holiday home Milos Island se nachází ve městě Tripití (Řecko - Milos).

Ubytování ve městě Tripití

Město Tripití se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Tripití.