Hledat

Ubytování

Ubytování město Šipanska Luka

Ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Šipanska Luka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šipanska Luka

Apartment Kod Jadranke

9,8

Apartment Kod Jadranke

Ubytování (Apartmán) Apartment Kod Jadranke. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Šipanska Luka a má balkon s výhledem na moře. Do Dubrovníku je to 23 km. Ubytování Apartment Kod Jadranke se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan).

Apartments Orica II

8,6

Apartments Orica II

Ubytování (Apartmány) Apartments Orica II. Apartmány Orica II se nacházejí v obci Šipanská Luka a nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a terasu. Ubytování Apartments Orica II se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan).

Bayview House

Bayview House

Ubytování (Vila) Bayview House. Situated in Šipanska Luka, Bayview House features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an seasonal... Ubytování Bayview House se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Sipanska Luka

Three-Bedroom Apartment in Sipanska Luka

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Sipanska Luka. Three-Bedroom Apartment in Sipanska Luka is situated in Šipanska Luka and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Sipanska Luka se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan).

Awesome home in Sipanska Luka w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms

Awesome home in Sipanska Luka w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Sipanska Luka w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms. Set in Šipanska Luka, Awesome home in Sipanska Luka w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms offers accommodation with a private pool. Ubytování Awesome home in Sipanska Luka w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan).

Apartments Orica I

Apartments Orica I

Ubytování (Apartmány) Apartments Orica I. Apartmány Orica I se nachází v obci Suđurađ na ostrově Šipan, asi 24 km od Dubrovníku. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartments Orica I se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan).

Six-Bedroom Holiday Home in Sipan

Six-Bedroom Holiday Home in Sipan

Ubytování (Prázdninový dům) Six-Bedroom Holiday Home in Sipan. Six-Bedroom Holiday Home in Sipan is set in Suđurađ. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Six-Bedroom Holiday Home in Sipan se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan).

Ubytování ve městě Šipanska Luka

Město Šipanska Luka se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Šipanska Luka.