Hledat

Ubytování

Ubytování město Šipanska Luka

Ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Šipanska Luka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šipanska Luka

Apartment Kod Jadranke

9,8

Apartment Kod Jadranke

Ubytování (Apartmán) Apartment Kod Jadranke. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Šipanska Luka a má balkon s výhledem na moře. Do Dubrovníku je to 23 km. Ubytování Apartment Kod Jadranke se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan).

Apartments Orica II

8,6

Apartments Orica II

Ubytování (Apartmány) Apartments Orica II. Apartmány Orica II se nacházejí v obci Šipanská Luka a nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a terasu. Ubytování Apartments Orica II se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan).

Bayview House

Bayview House

Ubytování (Vila) Bayview House. Situated in Šipanska Luka, Bayview House features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an seasonal... Ubytování Bayview House se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Sipanska Luka

Three-Bedroom Apartment in Sipanska Luka

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Sipanska Luka. Three-Bedroom Apartment in Sipanska Luka is situated in Šipanska Luka and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Sipanska Luka se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan).

Apartments Island Sipan

Apartments Island Sipan

Ubytování (Apartmány) Apartments Island Sipan. With sea views, Apartments Island Sipan is set in Šipanska Luka and has free WiFi. Ubytování Apartments Island Sipan se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dubravka - Šipan

Villa Dubravka - Šipan

Ubytování (Hotel) Villa Dubravka - Šipan. Villa Dubravka - Šipan se nachází v obci Šipanska Luka a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Villa Dubravka - Šipan se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Sipanska Luka w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms

Awesome home in Sipanska Luka w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Sipanska Luka w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms. Set in Šipanska Luka, Awesome home in Sipanska Luka w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms offers accommodation with a private pool. Ubytování Awesome home in Sipanska Luka w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan).

Apartments Orica I

Apartments Orica I

Ubytování (Apartmány) Apartments Orica I. Apartmány Orica I se nachází v obci Suđurađ na ostrově Šipan, asi 24 km od Dubrovníku. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartments Orica I se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan).

Six-Bedroom Holiday Home in Sipan

Six-Bedroom Holiday Home in Sipan

Ubytování (Prázdninový dům) Six-Bedroom Holiday Home in Sipan. Six-Bedroom Holiday Home in Sipan is set in Suđurađ. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Six-Bedroom Holiday Home in Sipan se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan).

Studio Apartments & Rooms Lela

Studio Apartments & Rooms Lela

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments & Rooms Lela. Located in Šipanska Luka, Studio Apartments & Rooms Lela provides accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytování Studio Apartments & Rooms Lela se nachází ve městě Šipanska Luka (Chorvatsko - Šipan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Šipanska Luka

Město Šipanska Luka se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Šipanska Luka.