Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Lorenzen ob Murau

Ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko) máme celkem 276 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Lorenzen ob Murau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Lorenzen ob Murau

Bergkristall Ruhe und Aussicht auf 1100m

10

Bergkristall Ruhe und Aussicht auf 1100m

UbytováníBergkristall Ruhe und Aussicht auf 1100m. Bergkristall Ruhe und Aussicht auf 1100m se nachází v obci Sankt Georgen am Kreischberg a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Bergkristall Ruhe und Aussicht auf 1100m se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Haus Grünfels ApARTment

10

Haus Grünfels ApARTment

UbytováníHaus Grünfels ApARTment. Má soukromou pláž, zahradu a terasu. Haus Grünfels ApARTment nabízí ubytování v Murau s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Haus Grünfels ApARTment se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Alpenchalét Alpakablick

10

Alpenchalét Alpakablick

UbytováníAlpenchalét Alpakablick. Alpenchalét Alpakablick se nachází asi 43 km od hradu Mauterndorf a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Alpenchalét Alpakablick se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Haus am Kreischberg

10

Apartment Haus am Kreischberg

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus am Kreischberg. Apartment Haus am Kreischberg se nachází v obci Sankt Lorenzen ob Murau. 44 km od Schladmingu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Haus am Kreischberg se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Seisen Almchalet

10

Seisen Almchalet

UbytováníSeisen Almchalet. Seisen Almchalet se nachází v Murau a nabízí bar. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Seisen Almchalet se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Sonnenrot

10

Appartement Sonnenrot

UbytováníAppartement Sonnenrot. Appartement Sonnenrot nabízí ubytování v obci Sankt Georgen am Kreischberg, 43 km od hradu Mauterndorf. Ubytování Appartement Sonnenrot se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Bandltroga

10

Bandltroga

UbytováníBandltroga. Bandltroga se nachází v Murau, pouhých 43 km od hradu Mauterndorf, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bandltroga se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Aconitum

9,7

Chalet Aconitum

UbytováníChalet Aconitum. Chalet Aconitum se nachází asi 46 km od závodiště Red Bull Ring a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování Chalet Aconitum se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Murtal

9,7

Ferienwohnung Murtal

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Murtal. Ferienwohnung Murtal se nachází v obci Sankt Lorenzen bei Knittelfeld. Štýrský Hradec odtud leží 46 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Murtal se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Goldstern

9,7

Goldstern

Ubytování (Prázdninový dům) Goldstern. Goldstern se nachází v Sankt Lorenzen ob Murau a nabízí terasu. 44 km od Schladmingu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Goldstern se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Mary's Apartment am Kreischberg

9,7

Mary's Apartment am Kreischberg

UbytováníMary's Apartment am Kreischberg. Mary's Apartment am se nachází v obci Sankt Georgen am Kreischberg, pouhých 42 km od hradu Mauterndorf. Ubytování Mary's Apartment am Kreischberg se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Talhuette App.1 Lachtal 542

9,6

Talhuette App.1 Lachtal 542

Ubytování (Apartmán) Talhuette App.1 Lachtal 542. Talhuette App.1 se nachází 23 km od KLH-Areny v Murau. Lachtal 542 nabízí ubytování s kuchyní. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Talhuette App.1 Lachtal 542 se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Haus Miriam

9,6

Haus Miriam

Ubytování (Penzion) Haus Miriam. Rodinné ubytování Haus Miriam nabízí ubytování v pokojích a apartmánech v Sankt Lorenzen ob Murau, 400 metrů nebo 5 minut chůze od lanovky Kreischbergbahn. Ubytování Haus Miriam se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Hillside Chalet Kreischberg

9,5

Hillside Chalet Kreischberg

UbytováníHillside Chalet Kreischberg. Hillside Chalet Kreischberg se nachází v obci Sankt Georgen am Kreischberg a nabízí saunu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hillside Chalet Kreischberg se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Villa Kreischberg

9,5

Villa Kreischberg

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Kreischberg. Villa Kreischberg se nachází v obci Sankt Lorenzen ob Murau, 43 km od Obertauernu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sauna. Ubytování Villa Kreischberg se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Aquarius Haus 8 TOP 17

9,5

Aquarius Haus 8 TOP 17

Ubytování (Prázdninový dům) Aquarius Haus 8 TOP 17. Aquarius Haus 8 TOP 17 se nachází v obci Sankt Georgen am Kreischberg ve Štýrsku a nabízí terasu. 44 km od Schladmingu. Ubytování Aquarius Haus 8 TOP 17 se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Die Petzl Hütte - Kreischbergblick

9,5

Die Petzl Hütte - Kreischbergblick

Ubytování (Prázdninový dům) Die Petzl Hütte - Kreischbergblick. Die Petzl Hütte - Kreischbergblick se nachází v obci Kaindorf ve Štýrsku a nabízí balkon a výhled na hory. 45 km od Schladmingu. Ubytování Die Petzl Hütte - Kreischbergblick se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Gartenloft an der Mur

9,5

Gartenloft an der Mur

UbytováníGartenloft an der Mur. Gartenloft an der Mur se nachází v Murau, 44 km od hradu Mauterndorf a 46 km od planetária Judenburg, a nabízí zahradu a výhled na řeku. Ubytování Gartenloft an der Mur se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Alois

9,5

Apartment Alois

UbytováníApartment Alois. Apartment Alois nabízí ubytování v Murau, 44 km od hradu Mauterndorf a 47 km od planetária Judenburg. Ubytování Apartment Alois se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Pension Mayer

9,4

Pension Mayer

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Mayer. Pension Mayer se nachází v obci Sankt Georgen ob Murau, 250 metrů od vleku Kreischberg. Ubytování Pension Mayer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Alpenferienhaus Sophia

9,4

Alpenferienhaus Sophia

Ubytování (Prázdninový dům) Alpenferienhaus Sophia. Alpenferienhaus Sophia se nachází v Sankt Lorenzen ob Murau ve Štýrsku a nabízí terasu. 44 km od Schladmingu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Alpenferienhaus Sophia se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Kreischberg The Exclusive Haus 5 Top 14

9,3

Kreischberg The Exclusive Haus 5 Top 14

Ubytování (Prázdninový dům) Kreischberg The Exclusive Haus 5 Top 14. Ubytování Kreischberg The Exclusive Haus 5 Top 14 se nachází v Sankt Lorenzen ob Murau a nabízí terasu. 44 km od Schladmingu. Ubytování Kreischberg The Exclusive Haus 5 Top 14 se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Alpin Appartement-Kreischberg Exclusive

9,3

Alpin Appartement-Kreischberg Exclusive

Ubytování (Apartmán) Alpin Appartement-Kreischberg Exclusive. Alpin Appartement-Kreischberg Exclusive se nachází v Sankt Georgen am Kreischberg ve Štýrsku a nabízí balkon. 44 km od Schladmingu. Ubytování Alpin Appartement-Kreischberg Exclusive se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Murzeit Apartman

9,2

Murzeit Apartman

Ubytování (Apartmán) Murzeit Apartman. Murzeit Apartman se nachází v Murau a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Murzeit Apartman se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Relax Resort Hotel Kreischberg

9,2

Relax Resort Hotel Kreischberg

Ubytování (Hotel) Relax Resort Hotel Kreischberg. Relax Resort Hotel Kreischberg se nachází na úpatí hory Kreischberg, 5 km od Murau. Nabízí lázeňské centrum, restauraci a terasu. Ubytování Relax Resort Hotel Kreischberg se nachází ve městě Sankt Georgen am Kreischberg (Rakousko - Štýrsko).

Angerhaus Appartements

9

Angerhaus Appartements

Ubytování (Apartmány) Angerhaus Appartements. Angerhaus Appartements is 800 meters from the Kreischberg Cable Car and 400 meters from the center of Sankt Lorenzen. It offers free WiFi in public areas. Ubytování Angerhaus Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Kreischberg the Exclusive Five

8,9

Kreischberg the Exclusive Five

Ubytování (Apartmán) Kreischberg the Exclusive Five. Kreischberg the Exclusive Five se nachází v Sankt Georgen am Kreischberg ve Štýrsku a nabízí balkon. 44 km od Schladmingu. Ubytování Kreischberg the Exclusive Five se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Pension Steinadler Garden and private parking

8,8

Pension Steinadler Garden and private parking

UbytováníPension Steinadler Garden and private parking. Pension Steinadler Garden se nachází 44 km od hradu Mauterndorf a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Pension Steinadler Garden and private parking se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Kreischberg

8,8

Chalet Kreischberg

Ubytování (Chata) Chalet Kreischberg. Chalet Kreischberg stojí v obci Sankt Lorenzen ob Murau, pouhých 600 metrů od lanovky Kreischbergbahn I a 2,4 km od Kreischbergbahn II. Ubytování Chalet Kreischberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Kreischberg The Exclusive Seven

8,7

Kreischberg The Exclusive Seven

Ubytování (Apartmán) Kreischberg The Exclusive Seven. Kreischberg The Exclusive Seven se nachází v obci Sankt Georgen ob Murau, pouhých 400 metrů od Kreischbergu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Kreischberg The Exclusive Seven se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Das Eckhaus

8,7

Das Eckhaus

Ubytování (Apartmány) Das Eckhaus. Das Eckhaus se nachází v Murau, 400 metrů od KLH-Areny, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Das Eckhaus se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Murzeit Zweite

8,7

Murzeit Zweite

UbytováníMurzeit Zweite. Murzeit Zweite se nachází v Murau, jen 2,7 km od KLH-Areny. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Murzeit Zweite se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Kreischberg Pool Villas by ALPS RESORTS

8,4

Kreischberg Pool Villas by ALPS RESORTS

UbytováníKreischberg Pool Villas by ALPS RESORTS. Kreischberg Pool Villas by ALPS RESORTS se nachází v obci Sankt Georgen am Kreischberg ve Štýrsku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným... Ubytování Kreischberg Pool Villas by ALPS RESORTS se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Bavaria

8,3

Chalet Bavaria

UbytováníChalet Bavaria. Chalet Bavaria se nachází asi 43 km od hradu Mauterndorf a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na bazén. Ubytování Chalet Bavaria se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Müller Apartment

7,8

Müller Apartment

Ubytování (Apartmány) Müller Apartment. Müller Apartment se nachází v Murau, pouhých 600 metrů od KLH-Areny, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Müller Apartment se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Luxury Sankt Lorenzen

7

Luxury Sankt Lorenzen

UbytováníLuxury Sankt Lorenzen. Luxury Sankt Lorenzen se nachází v Sankt Georgen am Kreischberg ve Štýrsku a nabízí balkon. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury Sankt Lorenzen se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Chalet-Apartment-mit-Bergblick-250-m-zur-Skipiste

4,3

Chalet-Apartment-mit-Bergblick-250-m-zur-Skipiste

Ubytování (Apartmán) Chalet-Apartment-mit-Bergblick-250-m-zur-Skipiste. Horská chata-apartmán-mit-Bergblick-250-m-zur-Skipiste se nachází v Sankt Lorenzen ob Murau. 43 km od Obertauernu. Ubytování Chalet-Apartment-mit-Bergblick-250-m-zur-Skipiste se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Apartments Kreischberg Suiten, St Georgen am Kreischberg

Apartments Kreischberg Suiten, St Georgen am Kreischberg

Ubytování (Apartmán) Apartments Kreischberg Suiten, St Georgen am Kreischberg. Apartments Kreischberg Suiten, St Georgen am Kreischberg se nachází v obci Sankt Lorenzen ob Murau a nabízí zázemí pro vodní sporty. Ubytování Apartments Kreischberg Suiten, St Georgen am Kreischberg se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Apartments Residences Kreischberg St- Georgen am Kreischberg - OSM01100c-EYD

Apartments Residences Kreischberg St- Georgen am Kreischberg - OSM01100c-EYD

Ubytování (Apartmán) Apartments Residences Kreischberg St- Georgen am Kreischberg - OSM01100c-EYD. Apartments Residences Kreischberg St- Georgen am Kreischberg - OSM01100c-EYD is situated in Sankt Lorenzen ob Murau. Ubytování Apartments Residences Kreischberg St- Georgen am Kreischberg - OSM01100c-EYD se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Kreischberg The Exclusive Eight

Kreischberg The Exclusive Eight

Ubytování (Vila) Kreischberg The Exclusive Eight. Set in Sankt Lorenzen ob Murau in the Styria region, Kreischberg The Exclusive Eight features a terrace. The accommodation is 39 km from Bad... Ubytování Kreischberg The Exclusive Eight se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Vintage Gästehaus

Vintage Gästehaus

Ubytování (Privát) Vintage Gästehaus. Located in Murau, Vintage Gästehaus offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Vintage Gästehaus se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Berghütte Perschlhof

Berghütte Perschlhof

Ubytování (Prázdninový dům) Berghütte Perschlhof. Berghütte Perschlhof se nachází asi 6 km od KLH-Areny. Nabízí ubytování se zahradou, patio a výhled do zahrady. Ubytování Berghütte Perschlhof se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Sprungschanze Haus

Sprungschanze Haus

Ubytování (Apartmán) Sprungschanze Haus. Featuring garden views, Sprungschanze Haus offers accommodation with a garden and a patio, around 400 metres from KLH-Arena. Ubytování Sprungschanze Haus se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Holiday Home in St Georgen am Kreischberg with Terrace

Holiday Home in St Georgen am Kreischberg with Terrace

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Home in St Georgen am Kreischberg with Terrace. Holiday Home in St Georgen am Kreischberg with Terrace is set in Sankt Georgen am Kreischberg and offers water sports facilities and a terrace. Ubytování Holiday Home in St Georgen am Kreischberg with Terrace se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Holiday Resort in St Georgen am Kreischberg with Sauna

Holiday Resort in St Georgen am Kreischberg with Sauna

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Resort in St Georgen am Kreischberg with Sauna. Holiday Resort in St Georgen am Kreischberg with Sauna se nachází v Sankt Georgenu. am Kreischberg nabízí zázemí pro vodní sporty a terasu. Ubytování Holiday Resort in St Georgen am Kreischberg with Sauna se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Mountain Chalet Esttes

Mountain Chalet Esttes

Ubytování (Prázdninový dům) Mountain Chalet Esttes. Mountain Chalet Esttes se nachází v Sankt Georgen am Kreischberg ve Štýrsku a nabízí zahradu. 44 km od Schladmingu. Ubytování Mountain Chalet Esttes se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Ubytování ve městě Sankt Lorenzen ob Murau

Město Sankt Lorenzen ob Murau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 276 hotelů a ubytování ve městě Sankt Lorenzen ob Murau.