Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Lorenzen ob Murau

Ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko) máme celkem 276 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Lorenzen ob Murau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Lorenzen ob Murau

Haus Miriam

9,6

Haus Miriam

Ubytování (Penzion) Haus Miriam. Rodinné ubytování Haus Miriam nabízí ubytování v pokojích a apartmánech v Sankt Lorenzen ob Murau, 400 metrů nebo 5 minut chůze od lanovky Kreischbergbahn. Ubytování Haus Miriam se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Mayer

9,4

Pension Mayer

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Mayer. Pension Mayer se nachází v obci Sankt Georgen ob Murau, 250 metrů od vleku Kreischberg. Ubytování Pension Mayer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Resort Hotel Kreischberg

9,2

Relax Resort Hotel Kreischberg

Ubytování (Hotel) Relax Resort Hotel Kreischberg. Relax Resort Hotel Kreischberg se nachází na úpatí hory Kreischberg, 5 km od Murau. Nabízí lázeňské centrum, restauraci a terasu. Ubytování Relax Resort Hotel Kreischberg se nachází ve městě Sankt Georgen am Kreischberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angerhaus Appartements

9

Angerhaus Appartements

Ubytování (Apartmány) Angerhaus Appartements. Angerhaus Appartements is 800 meters from the Kreischberg Cable Car and 400 meters from the center of Sankt Lorenzen. It offers free WiFi in public areas. Ubytování Angerhaus Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Kreischberg

8,8

Chalet Kreischberg

Ubytování (Chata) Chalet Kreischberg. Chalet Kreischberg stojí v obci Sankt Lorenzen ob Murau, pouhých 600 metrů od lanovky Kreischbergbahn I a 2,4 km od Kreischbergbahn II. Ubytování Chalet Kreischberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kreischberg Chalet 16

Kreischberg Chalet 16

Ubytování (Chata) Kreischberg Chalet 16. Featuring a garden and a terrace, Kreischberg Chalet 16 provides accommodation in Sankt Lorenzen ob Murau with free WiFi and garden views. Ubytování Kreischberg Chalet 16 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintage Gästehaus

Vintage Gästehaus

Ubytování (Privát) Vintage Gästehaus. Located in Murau, Vintage Gästehaus offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Vintage Gästehaus se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Georgi

Haus Georgi

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Georgi. Haus Georgi se nachází v obci Sankt Georgen am Kreischberg ve Štýrsku a zahrnuje zahradu a terasu. Ubytování Haus Georgi se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Berghütte Perschlhof

Berghütte Perschlhof

Ubytování (Prázdninový dům) Berghütte Perschlhof. Berghütte Perschlhof se nachází asi 6 km od KLH-Areny. Nabízí ubytování se zahradou, patio a výhled do zahrady. Ubytování Berghütte Perschlhof se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Detached luxury chalet with wellness room and outdoor jacuzzi at the foot of the Kreischberg

Detached luxury chalet with wellness room and outdoor jacuzzi at the foot of the Kreischberg

Ubytování (Chata) Detached luxury chalet with wellness room and outdoor jacuzzi at the foot of the Kreischberg. Boasting a hot tub, Detached luxury chalet with wellness room and outdoor jacuzzi at the foot of the Kreischberg is situated in Sankt Lorenzen ob Murau. Ubytování Detached luxury chalet with wellness room and outdoor jacuzzi at the foot of the Kreischberg se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Sprungschanze Haus

Sprungschanze Haus

Ubytování (Apartmán) Sprungschanze Haus. Featuring garden views, Sprungschanze Haus offers accommodation with a garden and a patio, around 400 metres from KLH-Arena. Ubytování Sprungschanze Haus se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Kreischberg Chalet 65A

Chalet Kreischberg Chalet 65A

Ubytování (Chata) Chalet Kreischberg Chalet 65A. Featuring a hot tub, Chalet Kreischberg Chalet 65A is located in Sankt Lorenzen ob Murau. Providing free WiFi, the property also has a terrace. Ubytování Chalet Kreischberg Chalet 65A se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Anna Appartementhaus Murau

Anna Appartementhaus Murau

Ubytování (Apartmán) Anna Appartementhaus Murau. Offering free WiFi and garden views, Anna Appartementhaus Murau is an accommodation located in Murau. Ubytování Anna Appartementhaus Murau se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katalin

Apartment Katalin

Ubytování (Apartmán) Apartment Katalin. Located in Murau in the Styria region, Apartment Katalin has a terrace. The property is 1.9 km from KLH-Arena and free private parking is provided. Ubytování Apartment Katalin se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Sankt Georgen am Kreischberg 407

Apartments in Sankt Georgen am Kreischberg 407

Ubytování (Apartmány) Apartments in Sankt Georgen am Kreischberg 407. Boasting an outdoor pool, Apartments in Sankt Georgen am Kreischberg 407 in Sankt Lorenzen ob Murau offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments in Sankt Georgen am Kreischberg 407 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Kreischberg Chalet in Murau

Kreischberg Chalet in Murau

Ubytování (Prázdninový dům) Kreischberg Chalet in Murau. Set just 1.8 km from KLH-Arena, Kreischberg Chalet in Murau offers accommodation in Murau with access to an outdoor swimming pool, a garden, as well as a... Ubytování Kreischberg Chalet in Murau se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Felsenwhonung/apartement

Felsenwhonung/apartement

Ubytování (Apartmán) Felsenwhonung/apartement. Set 200 metres from KLH-Arena, Felsenwhonung/apartement is in Murau and features a garden and a terrace. Ubytování Felsenwhonung/apartement se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet La Mur

Chalet La Mur

Ubytování (Chata) Chalet La Mur. Featuring ski-to-door access and a terrace, Chalet La Mur provides accommodation in Sankt Lorenzen ob Murau with free WiFi and garden views. Ubytování Chalet La Mur se nachází ve městě Kreischberg Chalet 57 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Murzeit Appartement

Murzeit Appartement

Ubytování (Apartmán) Murzeit Appartement. Murzeit Appartement in Murau provides accommodation with free WiFi, less than 1 km from KLH-Arena. Ubytování Murzeit Appartement se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Witrich apartman

Witrich apartman

Ubytování (Apartmán) Witrich apartman. Witrich apartman in Murau offers accommodation with free WiFi, 700 metres from KLH-Arena. Ubytování Witrich apartman se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Lorenzen ob Murau

Město Sankt Lorenzen ob Murau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 276 hotelů a ubytování ve městě Sankt Lorenzen ob Murau.