Hledat

Ubytování

Ubytování město Pedhinón

Ve městě Pedhinón (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pedhinón

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pedhinón

Flamingo Stone House

9,6

Flamingo Stone House

Ubytování (Apartmán) Flamingo Stone House. Flamingo Stone House is located in Pedhinón. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Flamingo Stone House se nachází ve městě Pedhinón (Řecko - Limnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lyidmila 3 (Victoria's House)

Lyidmila 3 (Victoria's House)

Ubytování (Prázdninový dům) Lyidmila 3 (Victoria's House). Set in Pedhinón, Lyidmila 3 (Victoria's House) offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This holiday home features a garden. Ubytování Lyidmila 3 (Victoria's House) se nachází ve městě Pedhinón (Řecko - Limnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lyidmila 1 (Marionga)

Lyidmila 1 (Marionga)

Ubytování (Prázdninový dům) Lyidmila 1 (Marionga). Situated in Pedhinón, Lyidmila 1 (Marionga) features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Lyidmila 1 (Marionga) se nachází ve městě Pedhinón (Řecko - Limnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lyidmila 5 (Makis House)

Lyidmila 5 (Makis House)

Ubytování (Prázdninový dům) Lyidmila 5 (Makis House). Lyidmila 5 (Makis House) is set in Pedhinón. This holiday home offers a garden as well as free WiFi. Ubytování Lyidmila 5 (Makis House) se nachází ve městě Pedhinón (Řecko - Limnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lyudmyla 4

Lyudmyla 4

Ubytování (Prázdninový dům) Lyudmyla 4. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Lyudmyla 4 is situated in Pedhinón. Ubytování Lyudmyla 4 se nachází ve městě Pedhinón (Řecko - Limnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pedhinón

Město Pedhinón se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Pedhinón.