Hledat

Ubytování

Ubytování město Paliochori

Ve městě Paliochori (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Paliochori

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Paliochori

Mar-Nik Village

9,1

Mar-Nik Village

Ubytování (Apartmány) Mar-Nik Village. Mar-Nik Village se nachází v Paliochori, poblíž sirného dolu a pláže Psaravolada. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Mar-Nik Village se nachází ve městě Paliochori (Řecko - Milos).

Paleochori Studios (Adults Only)

8,7

Paleochori Studios (Adults Only)

Ubytování (Apartmány) Paleochori Studios (Adults Only). Set just a few metres away from the sandy beach of Paleochori, this Cycladic-style complex offers traditional accommodation with a well-equipped... Ubytování Paleochori Studios (Adults Only) se nachází ve městě Paliochori (Řecko - Milos).

Avgerinos Deluxe

Avgerinos Deluxe

Ubytování (Hotel) Avgerinos Deluxe. This 2-star hotel offers room service. Facilities include a terrace and free WiFi is accessible. At Avgerinos Deluxe, the rooms are equipped with a... Ubytování Avgerinos Deluxe se nachází ve městě Paliochori (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Paliochori

Město Paliochori se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Paliochori.