Hledat

Ubytování

Ubytování město Mandrakia

Ve městě Mandrakia (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mandrakia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mandrakia

Mandrakia Bliss House

9,1

Mandrakia Bliss House

Ubytování (Prázdninový dům) Mandrakia Bliss House. Mandrakia Bliss House is a detached holiday home located in Mandrakia in the Milos Region, 75 metres from Tourkothalassa beach. Guests benefit from... Ubytování Mandrakia Bliss House se nachází ve městě Mandrakia (Řecko - Milos).

Casa Mylonas Deluxe

8,7

Casa Mylonas Deluxe

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mylonas Deluxe. Casa Mylonas Deluxe se nachází v Mandrakii, pouhých 100 metrů od pláže Mandrakia a 200 metrů od pláže Tourkothalassa, a nabízí balkon. Ubytování Casa Mylonas Deluxe se nachází ve městě Mandrakia (Řecko - Milos).

Majestic Blue - House with garden!

Majestic Blue - House with garden!

Ubytování (Prázdninový dům) Majestic Blue - House with garden!. Majestic Blue - Dům se zahradou! se nachází v Mandrakii. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Majestic Blue - House with garden! se nachází ve městě Mandrakia (Řecko - Milos).

Mandrakia Apartment

Mandrakia Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Mandrakia Apartment. Mandrakia Apartment is set in Mandrakia. Guests can enjoy the free WiFi. The holiday home consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Mandrakia Apartment se nachází ve městě Mandrakia (Řecko - Milos).

Ubytování ve městě Mandrakia

Město Mandrakia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Mandrakia.