Hledat

Ubytování

Ubytování město Kufstein

Ve městě Kufstein (Rakousko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kufstein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kufstein

businessBOX

9,8

businessBOX

Ubytování (Penzion) businessBOX. This room is located within an office in the heart of Kufstein, between the city park and the River Inn. Ubytování businessBOX se nachází ve městě 1 Theatergasse (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VIKTORIAS HOME

9,6

VIKTORIAS HOME

Ubytování (Hotel) VIKTORIAS HOME. Set in Kufstein, 2 km from Kufstein Fortress, VIKTORIAS HOME offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování VIKTORIAS HOME se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private Living Kufstein

9,6

Private Living Kufstein

Ubytování (Aparthotel) Private Living Kufstein. Private Living Kufstein se nachází ve městě Kufstein, ve čtvrti Kultur Quartier, 300 metrů od pevnosti. Lanovka Panoramabahn je vzdálená 200 metrů. Ubytování Private Living Kufstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Your Home - City Apartment in Kufstein

9,6

Your Home - City Apartment in Kufstein

Ubytování (Aparthotel) Your Home - City Apartment in Kufstein. Your Home - City Apartment in Kufstein se nachází v Kufsteinu nedaleko pevnosti Kufstein a lanovky Kaiserlift. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Your Home - City Apartment in Kufstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Backstage Kufstein

9,5

Backstage Kufstein

Ubytování (Penzion) Backstage Kufstein. Backstage boardinghouse, otevřený v létě roku 2017, se nachází v centru města Kufstein. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, sportovní areál a saunu. Ubytování Backstage Kufstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl

9,5

Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl. Čtyřhvězdičkový Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl prošel v roce 2016 rekonstrukcí. Ubytování Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl se nachází ve městě Römerhofgasse 4 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stadt Kufstein

9,2

Hotel Stadt Kufstein

Ubytování (Hotel) Hotel Stadt Kufstein. Sleep Green Hotel Stadt Kufstein se nachází na pěší zóně v centru města Kufstein, pouhých 300 metrů od místní pevnosti. Ubytování Hotel Stadt Kufstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

arte Hotel Kufstein

9,1

arte Hotel Kufstein

Ubytování (Hotel) arte Hotel Kufstein. Nově otevřený arte Hotel Kufstein je situován ve městě Kufstein, 300 metrů od místní pevnosti. Ubytování arte Hotel Kufstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthof Veitenhof

9,1

Berggasthof Veitenhof

Ubytování (Penzion – hostinec) Berggasthof Veitenhof. Berggasthof Veitenhof se nachází v malebné přírodní rezervaci Kaisertal a nabízí tradiční restauraci s terasou s panoramatickým výhledem na město Kufstein... Ubytování Berggasthof Veitenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenrose Kufstein

8,7

Alpenrose Kufstein

Ubytování (Hotel) Alpenrose Kufstein. Hotel Alpenrose se nachází na klidném místě na jižním předměstí Kufsteinu, jen 20 minut pěšky od pevnosti a historického centra. Ubytování Alpenrose Kufstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kufsteinerhof

8,4

Hotel Kufsteinerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kufsteinerhof. Hotel Kufsteinerhof najdete v centru města Kufstein, jen kousek pěšky od pevnosti a vlakového nádraží. Ubytování Hotel Kufsteinerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Andreas Hofer

8,4

Hotel Andreas Hofer

Ubytování (Hotel) Hotel Andreas Hofer. Tradiční hotel Andreas Hofer, renovovaný v roce 2018, se nachází v centru města Kufstein. Ubytování Hotel Andreas Hofer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gisela

8,2

Hotel Gisela

Ubytování (Hotel) Hotel Gisela. Elegantní Hotel Gisela se nachází přímo u vlakového nádraží v Kufsteinu, 5 minut pěšky od zastávky skibusu a 3 minuty pěšky od centra města. Ubytování Hotel Gisela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Felsenkeller

8,2

Hotel Gasthof Felsenkeller

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Felsenkeller. Hotel Felsenkeller se nachází na okraji přírodní rezervace Wilder Kaiser a 7 minut chůze od centra Kufsteinu. Ubytování Hotel Gasthof Felsenkeller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Goldener Löwe

8,1

Hotel Goldener Löwe

Ubytování (Hotel) Hotel Goldener Löwe. Hotel Goldener Löwe (Zlatý lev) se nachází v centru města Kufstein, přímo naproti pevnosti, symbolu města, a jen několik minut chůze od vlakového nádraží. Ubytování Hotel Goldener Löwe se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Andreas Hofer

7,9

Aparthotel Andreas Hofer

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Andreas Hofer. Aparthotel Andreas Hofer se nachází na klidném místě a nabízí výhled na okolní alpskou krajinu. Ubytování Aparthotel Andreas Hofer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maria - Suiten & Appartement

Villa Maria - Suiten & Appartement

Ubytování (Aparthotel) Villa Maria - Suiten & Appartement. Villa Maria - Suiten & Appartement features city views, free WiFi and free private parking, located in Kufstein, 600 metres from Kufstein Fortress. Ubytování Villa Maria - Suiten & Appartement se nachází ve městě Kufstein (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Scheffau

Penthouse Scheffau

Ubytování (Apartmán) Penthouse Scheffau. Located in Kufstein in the Tyrol region, Penthouse Scheffau has a balcony. Ubytování Penthouse Scheffau se nachází ve městě Kufstein (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Veitenhof Kaisertal

Gasthof Veitenhof Kaisertal

Ubytování (Hotel) Gasthof Veitenhof Kaisertal. Gasthof Veitenhof Kaisertal se nachází v městečku Ebbs a nabízí restauraci, společný lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Gasthof Veitenhof Kaisertal se nachází ve městě Kufstein (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cityperle - himmlische Tage

Cityperle - himmlische Tage

Ubytování (Apartmán) Cityperle - himmlische Tage. Cityperle - himmlische Tage offers accommodation in Kufstein, 400 metres from Kufstein Fortress. It has garden views and free WiFi. Ubytování Cityperle - himmlische Tage se nachází ve městě Kufstein (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kufstein

Město Kufstein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Kufstein.