Hledat

Ubytování

Kufstein

V regionu Kufstein (Rakousko) máme celkem 123 hotelů a ubytování.

Pro region Kufstein doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kufstein (18). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kufstein

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kufstein

businessBOX

9,8

businessBOX

Ubytování (Penzion) businessBOX. This room is located within an office in the heart of Kufstein, between the city park and the River Inn. Ubytování businessBOX se nachází ve městě 1 Theatergasse (Rakousko - Tyrolsko).

VIKTORIAS HOME

9,6

VIKTORIAS HOME

Ubytování (Hotel) VIKTORIAS HOME. Set in Kufstein, 2 km from Kufstein Fortress, VIKTORIAS HOME offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování VIKTORIAS HOME se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Private Living Kufstein

9,6

Private Living Kufstein

Ubytování (Aparthotel) Private Living Kufstein. Private Living Kufstein se nachází ve městě Kufstein, ve čtvrti Kultur Quartier, 300 metrů od pevnosti. Lanovka Panoramabahn je vzdálená 200 metrů. Ubytování Private Living Kufstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Your Home - City Apartment in Kufstein

9,6

Your Home - City Apartment in Kufstein

Ubytování (Aparthotel) Your Home - City Apartment in Kufstein. Your Home - City Apartment in Kufstein se nachází v Kufsteinu nedaleko pevnosti Kufstein a lanovky Kaiserlift. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Your Home - City Apartment in Kufstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Backstage Kufstein

9,5

Backstage Kufstein

Ubytování (Penzion) Backstage Kufstein. Backstage boardinghouse, otevřený v létě roku 2017, se nachází v centru města Kufstein. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, sportovní areál a saunu. Ubytování Backstage Kufstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl

9,5

Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl. Čtyřhvězdičkový Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl prošel v roce 2016 rekonstrukcí. Ubytování Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl se nachází ve městě Römerhofgasse 4 (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Stadt Kufstein

9,2

Hotel Stadt Kufstein

Ubytování (Hotel) Hotel Stadt Kufstein. Sleep Green Hotel Stadt Kufstein se nachází na pěší zóně v centru města Kufstein, pouhých 300 metrů od místní pevnosti. Ubytování Hotel Stadt Kufstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

arte Hotel Kufstein

9,1

arte Hotel Kufstein

Ubytování (Hotel) arte Hotel Kufstein. Nově otevřený arte Hotel Kufstein je situován ve městě Kufstein, 300 metrů od místní pevnosti. Ubytování arte Hotel Kufstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Berggasthof Veitenhof

9,1

Berggasthof Veitenhof

Ubytování (Penzion – hostinec) Berggasthof Veitenhof. Berggasthof Veitenhof se nachází v malebné přírodní rezervaci Kaisertal a nabízí tradiční restauraci s terasou s panoramatickým výhledem na město Kufstein... Ubytování Berggasthof Veitenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenrose Kufstein

8,7

Alpenrose Kufstein

Ubytování (Hotel) Alpenrose Kufstein. Hotel Alpenrose se nachází na klidném místě na jižním předměstí Kufsteinu, jen 20 minut pěšky od pevnosti a historického centra. Ubytování Alpenrose Kufstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Super Central Apartment

8,5

Super Central Apartment

UbytováníSuper Central Apartment. Super Central Apartment se nachází v Kufsteinu, 34 km od kasina Kitzbuhel, 41 km od hory Hahnenkamm a 600 metrů od pevnosti Kufstein. Ubytování Super Central Apartment se nachází ve městě Kufstein (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Kufsteinerhof

8,4

Hotel Kufsteinerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kufsteinerhof. Hotel Kufsteinerhof najdete v centru města Kufstein, jen kousek pěšky od pevnosti a vlakového nádraží. Ubytování Hotel Kufsteinerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Andreas Hofer

8,4

Hotel Andreas Hofer

Ubytování (Hotel) Hotel Andreas Hofer. Tradiční hotel Andreas Hofer, renovovaný v roce 2018, se nachází v centru města Kufstein. Ubytování Hotel Andreas Hofer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Gisela

8,2

Hotel Gisela

Ubytování (Hotel) Hotel Gisela. Elegantní Hotel Gisela se nachází přímo u vlakového nádraží v Kufsteinu, 5 minut pěšky od zastávky skibusu a 3 minuty pěšky od centra města. Ubytování Hotel Gisela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Gasthof Felsenkeller

8,2

Hotel Gasthof Felsenkeller

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Felsenkeller. Hotel Felsenkeller se nachází na okraji přírodní rezervace Wilder Kaiser a 7 minut chůze od centra Kufsteinu. Ubytování Hotel Gasthof Felsenkeller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Goldener Löwe

8,1

Hotel Goldener Löwe

Ubytování (Hotel) Hotel Goldener Löwe. Hotel Goldener Löwe (Zlatý lev) se nachází v centru města Kufstein, přímo naproti pevnosti, symbolu města, a jen několik minut chůze od vlakového nádraží. Ubytování Hotel Goldener Löwe se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

KUF Hotel

8

KUF Hotel

Ubytování (Hotel) KUF Hotel. KUF Hotel se nachází v Kufsteinu, 1,9 km od pevnosti Kufstein. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Výhled směřuje na hory. Ubytování KUF Hotel se nachází ve městě Kufstein (Rakousko - Tyrolsko).

Aparthotel Andreas Hofer

7,9

Aparthotel Andreas Hofer

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Andreas Hofer. Aparthotel Andreas Hofer se nachází na klidném místě a nabízí výhled na okolní alpskou krajinu. Ubytování Aparthotel Andreas Hofer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Penthouse Scheffau

Penthouse Scheffau

Ubytování (Apartmán) Penthouse Scheffau. Located in Kufstein in the Tyrol region, Penthouse Scheffau has a balcony. Ubytování Penthouse Scheffau se nachází ve městě Kufstein (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Maria - Suiten & Appartement

Villa Maria - Suiten & Appartement

Ubytování (Aparthotel) Villa Maria - Suiten & Appartement. Villa Maria - Suiten & Appartement features city views, free WiFi and free private parking, located in Kufstein, 600 metres from Kufstein Fortress. Ubytování Villa Maria - Suiten & Appartement se nachází ve městě Kufstein (Rakousko - Tyrolsko).

Cityperle - himmlische Tage

Cityperle - himmlische Tage

Ubytování (Apartmán) Cityperle - himmlische Tage. Cityperle - himmlische Tage offers accommodation in Kufstein, 400 metres from Kufstein Fortress. It has garden views and free WiFi. Ubytování Cityperle - himmlische Tage se nachází ve městě Kufstein (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Veitenhof Kaisertal

Gasthof Veitenhof Kaisertal

Ubytování (Hotel) Gasthof Veitenhof Kaisertal. Gasthof Veitenhof Kaisertal se nachází v městečku Ebbs a nabízí restauraci, společný lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Gasthof Veitenhof Kaisertal se nachází ve městě Kufstein (Rakousko - Tyrolsko).

Shant Apartment

Shant Apartment

UbytováníShant Apartment. Shant Apartment se nachází v Kufsteinu, 34 km od kasina Kitzbuhel, 41 km od hory Hahnenkamm a necelý 1 km od pevnosti Kufstein. Ubytování Shant Apartment se nachází ve městě Kufstein (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování v městech regionu Kufstein

Ubytování v městech regionu Kufstein

Ubytování v regionu Kufstein - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 123 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Kufstein.

Pro region Kufstein doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kufstein (18). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Kufstein máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: businessBOX (9,8*), VIKTORIAS HOME (9,6*), Private Living Kufstein (9,6*), Your Home - City Apartment in Kufstein (9,6*), Backstage Kufstein (9,5*), Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl (9,5*), Hotel Stadt Kufstein (9,2*), arte Hotel Kufstein (9,1*), Berggasthof Veitenhof (9,1*), Alpenrose Kufstein (8,7*).

Region Kufstein může být skvělým místem pro strávení dovolené.