Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalliópi

Ve městě Kalliópi (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kalliópi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kalliópi

Limnos Stone House

9,8

Limnos Stone House

Ubytování (Prázdninové domy) Limnos Stone House. Limnos Stone House je samostatně stojící prázdninový dům se zahradou. Nachází se v Kalliópi na ostrově Limnos. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Limnos Stone House se nachází ve městě Kalliópi (Řecko - Limnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The SURF hOuSe @ Keros Beach , Kalliopi

9,8

The SURF hOuSe @ Keros Beach , Kalliopi

Ubytování (Vila) The SURF hOuSe @ Keros Beach , Kalliopi. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, The SURF hOuSe @ Keros Beach, Kalliopi is located in Kalliópi. Ubytování The SURF hOuSe @ Keros Beach , Kalliopi se nachází ve městě Kalliópi (Řecko - Limnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Keros Apartments

9,1

Keros Apartments

Ubytování (Apartmány) Keros Apartments. Located in Kalliópi in the Limnos region, Keros Apartments provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Keros Apartments se nachází ve městě Kalliópi (Řecko - Limnos).

Keros Blue

9

Keros Blue

Ubytování (Rezort) Keros Blue. Keros Blue se nachází v letovisku Keros Beach nedaleko letoviska Kalliopi a nabízí sluneční terasu, výhled na moře a bar. Ubytování Keros Blue se nachází ve městě Kalliópi (Řecko - Limnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Keros House

8,8

Keros House

Ubytování (Prázdninový dům) Keros House. Set in Kalliópi in the Limnos region, Keros House features a terrace. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Keros House se nachází ve městě Kalliópi (Řecko - Limnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional Stone House near Keros

Traditional Stone House near Keros

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Stone House near Keros. Traditional Stone House near Keros is located in Kalliópi. This holiday home offers a garden as well as free WiFi. Ubytování Traditional Stone House near Keros se nachází ve městě Kalliópi (Řecko - Limnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dimitris & Stavroula Holiday House

Dimitris & Stavroula Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) Dimitris & Stavroula Holiday House. Dimitris & Stavroula Holiday House is situated in Kalliópi. This holiday home features free WiFi, a garden, as well as a terrace. Ubytování Dimitris & Stavroula Holiday House se nachází ve městě Kalliópi (Řecko - Limnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thealassa

Thealassa

Ubytování (Apartmány) Thealassa. Featuring a garden and free WiFi, Thealassa offers accommodation in Kalliópi. Ubytování Thealassa se nachází ve městě Kalliópi (Řecko - Limnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kalliópi

Město Kalliópi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Kalliópi.