Hledat

Ubytování

Ubytování město Ivanjkovci

Ve městě Ivanjkovci (Slovinsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ivanjkovci

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ivanjkovci

Apartmaji Svetinje

9,5

Apartmaji Svetinje

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Svetinje. Apartmaji Svetinje is situated in Ivanjkovci and offers a garden and a terrace. This apartment also has free WiFi. Ubytování Apartmaji Svetinje se nachází ve městě Ivanjkovci (Slovinsko - Podravje).

Taverna & Wine Jeruzalem

9,2

Taverna & Wine Jeruzalem

Ubytování (Penzion) Taverna & Wine Jeruzalem. Taverna & Wine Jeruzalem se nachází v obci Ivanjkovci a nabízí restauraci, zahradu, bar, Wi-Fi zdarma, úschovu zavazadel a terasu. Ubytování Taverna & Wine Jeruzalem se nachází ve městě Ivanjkovci (Slovinsko - Podravje).

Wine Temple Jeruzalem

8,8

Wine Temple Jeruzalem

Ubytování (Hotel) Wine Temple Jeruzalem. Set in Ivanjkovci, Wine Temple Jeruzalem has a bar, a garden and a terrace. Ubytování Wine Temple Jeruzalem se nachází ve městě Ivanjkovci hotely a ubytování (Slovinsko - Podravje).

Počitniška hiša Pavlek

Počitniška hiša Pavlek

Ubytování (Prázdninový dům) Počitniška hiša Pavlek. Holiday House Pavlek is set in Ivanjkovci. Guests benefit from a balcony and a terrace. The air-conditioned accommodation is equipped with a kitchen. Ubytování Počitniška hiša Pavlek se nachází ve městě Ivanjkovci (Slovinsko - Podravje).

Gostišče Vinski Hram

Gostišče Vinski Hram

Ubytování (Penzion) Gostišče Vinski Hram. Gostišče Vinski Hram in Ivanjkovci has a bar and a terrace. Free WiFi is available. The rooms at the guest house are equipped with a seating area. Ubytování Gostišče Vinski Hram se nachází ve městě Ivanjkovci (Slovinsko - Podravje).

Ubytování ve městě Ivanjkovci

Město Ivanjkovci se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Ivanjkovci.