Hledat

Ubytování

Ubytování město Hočko Pohorje

Ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hočko Pohorje

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hočko Pohorje

Ana Apartment

9,8

Ana Apartment

Ubytování (Apartmán) Ana Apartment. Apartmán Ana se nachází v obci Hočko Pohorje, 8 km od sjezdovek. Nabízí zázemí pro grilování, terasu a zahradu. Ubytování Ana Apartment se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neli Mariborsko Pohorje

9,8

Apartment Neli Mariborsko Pohorje

Ubytování (Apartmán) Apartment Neli Mariborsko Pohorje. Offering free WiFi and garden views, Apartment Neli Mariborsko Pohorje provides accommodation situated in Hočko Pohorje, just 400 meters from Sleme Ski... Ubytování Apartment Neli Mariborsko Pohorje se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Apartment Bolfenk

9,8

Holiday Apartment Bolfenk

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Bolfenk. Holiday Apartment Bolfenk is an apartment set in Hočko Pohorje, about 50 metres from the ski slopes. Ubytování Holiday Apartment Bolfenk se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje).

Prenočišča Rečnik

9,7

Prenočišča Rečnik

Ubytování (Bed and breakfast) Prenočišča Rečnik. Prenočišča Rečnik has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Hočko Pohorje, 8 km from Sleme Ski Lift. Ubytování Prenočišča Rečnik se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje).

Modri Apartma

9,6

Modri Apartma

Ubytování (Apartmán) Modri Apartma. Modri Apartma se nachází v obci Hočko Pohorje a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a balkon. Ubytování Modri Apartma se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Appohorje

9,5

Apartment Appohorje

Ubytování (Apartmán) Apartment Appohorje. Tento apartmán s možností vlastního stravování se nachází 150 metrů od nejbližší sjezdovky a 24 km od centra Mariboru a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Appohorje se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turistična kmetija Grašič - Gradišnik

9,4

Turistična kmetija Grašič - Gradišnik

Ubytování (Farma) Turistična kmetija Grašič - Gradišnik. Featuring free WiFi, Turistična kmetija Grašič - Gradišnik is located in Hočko Pohorje, 3.6 km from Mariborsko Pohorje Ski Area. Ubytování Turistična kmetija Grašič - Gradišnik se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje).

Hotel Zarja

9,2

Hotel Zarja

Ubytování (Hotel) Hotel Zarja. Hotel Zarja je obklopený vrchovinou Pohorje s přibližně 1200metrovými vrcholy, překrásným poklidným regionem ideálním pro aktivní i relaxační dovolenou. Ubytování Hotel Zarja se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tisa Pohorje

9,1

Hotel Tisa Pohorje

Ubytování (Hotel) Hotel Tisa Pohorje. Hotel Tisa Pohorje se nachází ve městě Hočko Pohorje, 5 km od lyžařského vleku Sleme. Ubytování Hotel Tisa Pohorje se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

holliday house in Maribor Pohorje

9,1

holliday house in Maribor Pohorje

Ubytování (Chata) holliday house in Maribor Pohorje. Located in Hočko Pohorje in the Podravje region, holliday house in Maribor Pohorje has a balcony and garden views. Set 3. Ubytování holliday house in Maribor Pohorje se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje).

Apartment Beauty of Bolfenk Pohorje

9

Apartment Beauty of Bolfenk Pohorje

Ubytování (Apartmán) Apartment Beauty of Bolfenk Pohorje. Located in Hočko Pohorje, close to Sleme Ski Lift, Apartment Beauty of Bolfenk Pohorje provides accommodation with ski equipment hire, ski-to-door access,... Ubytování Apartment Beauty of Bolfenk Pohorje se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Village Ruševec

8,9

Green Village Ruševec

Ubytování (Apartmány) Green Village Ruševec. Green Village Ruševec je rezort situovaný na vrcholu kopce nedaleko Mariboru, 2 km od sjezdovek lyžařské lokality Pohorje. Ubytování Green Village Ruševec se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bolfenk Apartment

8,9

Bolfenk Apartment

Ubytování (Apartmán) Bolfenk Apartment. Bolfenk Apartment offers accommodation in Hočko Pohorje, 100 metres from Mariborsko Pohorje Ski Lift. Ubytování Bolfenk Apartment se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Bona - Bolfenk

8,9

Luxury Apartments Bona - Bolfenk

Ubytování (Aparthotel) Luxury Apartments Bona - Bolfenk. Luxury Apartments Bona – Bolfenk se nacházejí pouze 50 metrů od sjezdovek ski rezortu Mariborsko Pohorje. Ubytování Luxury Apartments Bona - Bolfenk se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Bolf

8,9

Luxury Apartments Bolf

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Bolf. Luxusní apartmány Bolf se nacházejí v obci Hočko Pohorje, 150 metrů od lyžařského areálu Mariborsko Pohorje, a nabízejí lyžárnu a lyžařskou školu. Ubytování Luxury Apartments Bolf se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain Cabin Čandrova koča

8,8

Mountain Cabin Čandrova koča

Ubytování (Penzion) Mountain Cabin Čandrova koča. Situated in Hočko Pohorje, 10 km from Sleme Ski Lift, Mountain Cabin Čandrova koča features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar... Ubytování Mountain Cabin Čandrova koča se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje).

Apartments Mariborsko Pohorje

8,7

Apartments Mariborsko Pohorje

Ubytování (Apartmány) Apartments Mariborsko Pohorje. Located in Hočko Pohorje in the Podravje region, with Sleme Ski Lift nearby, Apartments Mariborsko Pohorje provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartments Mariborsko Pohorje se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje).

Bellevue - Wellness & Ski Hotel

8,6

Bellevue - Wellness & Ski Hotel

Ubytování (Hotel) Bellevue - Wellness & Ski Hotel. Hotel Bellevue - Wellness & Ski se nachází na náhorní plošině Mariborsko Pohorje a nabízí volný vstup do působivého wellness centra, krb a několik... Ubytování Bellevue - Wellness & Ski Hotel se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje).

Apartments Bolfenk

8,6

Apartments Bolfenk

Ubytování (Apartmány) Apartments Bolfenk. Resort Bolfenk nabízí ubytování v obci Hočko Pohorje. Lyžařská oblast Mariborsko Pohorje je vzdálená 100 metrů. Ubytování Apartments Bolfenk se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain Cabin Ruška koča

8,5

Mountain Cabin Ruška koča

Ubytování (Horské chaty) Mountain Cabin Ruška koča. Featuring garden views, Mountain Cabin Ruška koča in Hočko Pohorje features accommodation, a restaurant, a bar, a garden, ski-to-door access and a terrace. Ubytování Mountain Cabin Ruška koča se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje).

Apartment Bolfenk Pohorje

8,4

Apartment Bolfenk Pohorje

Ubytování (Apartmán) Apartment Bolfenk Pohorje. Apartment Bolfenk se nachází v oblasti Mariborsko Pohorje, asi 1050 metrů nad mořem, 150 metrů od lyžařských sjezdovek, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Bolfenk Pohorje se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje).

Bolfenk Resort

8,4

Bolfenk Resort

Ubytování (Hotel) Bolfenk Resort. Tento hotel ve stylu alpské chaty se nachází uprostřed stálezelených lesů a nabízí světlé prostorné pokoje/apartmány a zázemí pro relaxaci, fitness i pro... Ubytování Bolfenk Resort se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Videc Hotel & Apartments

8,3

Videc Hotel & Apartments

Ubytování (Hotel) Videc Hotel & Apartments. Hotel Videc je vzdálený 20 metrů od wellness centra Bolfenk v horském masivu Pohorje. Ubytování Videc Hotel & Apartments se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bolfenk

8,1

Apartment Bolfenk

Ubytování (Apartmán) Apartment Bolfenk. Offering free WiFi and garden views, Apartment Bolfenk provides accommodation situated in Hočko Pohorje, just 1.5 km from Sleme Ski Lift. Ubytování Apartment Bolfenk se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bolfenk lodge apartment

Bolfenk lodge apartment

Ubytování (Apartmán) Bolfenk lodge apartment. Situated in Hočko Pohorje, close to Sleme Ski Lift, Bolfenk lodge apartment features accommodation with ski-to-door access, ski equipment hire, ski storage... Ubytování Bolfenk lodge apartment se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmonia Bolfenk Pohorje

Harmonia Bolfenk Pohorje

Ubytování (Apartmán) Harmonia Bolfenk Pohorje. Harmonia Bolfenk Pohorje is located in Hočko Pohorje, 1.5 km from Sleme Ski Lift, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Harmonia Bolfenk Pohorje se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Storzek

Apartmaji Storzek

Ubytování (Apartmán) Apartmaji Storzek. Featuring a fitness centre, a shared lounge, and a garden, Apartmaji Storzek provides accommodation in Hočko Pohorje with free WiFi and garden views. Ubytování Apartmaji Storzek se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antela appartments on Mariborsko Pohorje

Antela appartments on Mariborsko Pohorje

Ubytování (Apartmán) Antela appartments on Mariborsko Pohorje. Situated in Hočko Pohorje, close to Sleme Ski Lift, Antela appartments on Mariborsko Pohorje features accommodation with ski equipment hire, ski-to-door... Ubytování Antela appartments on Mariborsko Pohorje se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bolfenk apartma Ana

Bolfenk apartma Ana

Ubytování (Apartmán) Bolfenk apartma Ana. Bolfenk apartma Ana is a property set in Hočko Pohorje near Sleme Ski Lift. Ubytování Bolfenk apartma Ana se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje).

Antela, 142 m2 appartment for 12 person in Mariborsko Pohorje

Antela, 142 m2 appartment for 12 person in Mariborsko Pohorje

Ubytování (Apartmán) Antela, 142 m2 appartment for 12 person in Mariborsko Pohorje. Boasting a restaurant, ski-to-door access, and a terrace, Antela, 142 m2 appartment for 12 person in Mariborsko Pohorje provides accommodation in Hočko... Ubytování Antela, 142 m2 appartment for 12 person in Mariborsko Pohorje se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Videc

Apartments Videc

Ubytování (Apartmány) Apartments Videc. Located in Hočko Pohorje, Apartments Videc offers accommodation with free WiFi and TV, as well as a restaurant and a bar. Ubytování Apartments Videc se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Črnica

Apartma Črnica

Ubytování (Apartmán) Apartma Črnica. Apartma Črnica is located in Hočko Pohorje. The property is 31 km from Zreče, and complimentary private parking is featured. Ubytování Apartma Črnica se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramic view Cottage house - Heaven

Panoramic view Cottage house - Heaven

Ubytování (Prázdninový dům) Panoramic view Cottage house - Heaven. Boasting free bikes, a shared lounge, and a garden, Panoramic view Cottage house - Heaven offers accommodation in Hočko Pohorje with free WiFi and garden... Ubytování Panoramic view Cottage house - Heaven se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Martin Pohorje

Apartmaji Martin Pohorje

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Martin Pohorje. Set in Hočko Pohorje, 45 km from Zreče, Apartmaji Martin Pohorje offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmaji Martin Pohorje se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Bolfenk

Apartmaji Bolfenk

Ubytování (Apartmán) Apartmaji Bolfenk. Situated in Hočko Pohorje, close to Sleme Ski Lift, Apartmaji Bolfenk features accommodation with restaurant, ski equipment hire, ski-to-door access, a bar... Ubytování Apartmaji Bolfenk se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mutui Pohorje

Apartment Mutui Pohorje

Ubytování (Apartmán) Apartment Mutui Pohorje. Set in Hočko Pohorje in the Podravje region, Apartment Mutui Pohorje has a terrace and garden views. It is located in a building dating from 2011, 1. Ubytování Apartment Mutui Pohorje se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cabin Storzek

Cabin Storzek

Ubytování (Chata) Cabin Storzek. Set in Hočko Pohorje in the Podravje region, Cabin Storzek has a balcony and garden views. Ubytování Cabin Storzek se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness apartments Bolfenk

Wellness apartments Bolfenk

Ubytování (Apartmány) Wellness apartments Bolfenk. Situated in Hočko Pohorje, 45 km from Zreče, Wellness apartments Bolfenk features a restaurant and free WiFi. Ubytování Wellness apartments Bolfenk se nachází ve městě Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hočko Pohorje

Město Hočko Pohorje se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování ve městě Hočko Pohorje.