Hledat

Ubytování

Ubytování město Dáfni

Ve městě Dáfni (Řecko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Iónské ostrovy

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Iónské ostrovy

Rodia modern apartment

10

Rodia modern apartment

Ubytování (Apartmán) Rodia modern apartment. Rodia modern apartment se nachází ve městě Lefkada, v blízkosti města Alikes a 2 km od pláže Kaminia. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a... Ubytování Rodia modern apartment se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Iónské ostrovy).

Corfu Garden Villas

10

Corfu Garden Villas

Ubytování (Vila) Corfu Garden Villas. Corfu Garden Villas se nachází ve městě Korfu, 2,7 km od pláže Alykes Potamou a 3,6 km od přístavu Korfu. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Corfu Garden Villas se nachází ve městě Korfu (Řecko - Korfu).

Casa Brucie - New stylish apartment in Corfu!

10

Casa Brucie - New stylish apartment in Corfu!

Ubytování (Apartmán) Casa Brucie - New stylish apartment in Corfu!. Casa Brucie - New Stylish apartment se nachází v Korfu, asi 2,5 km od univerzity Ionio, a nabízí výhled na hory, balkon a rychlovarnou konvici. Ubytování Casa Brucie - New stylish apartment in Corfu! se nachází ve městě Korfu (Řecko - Korfu).

Mary's Home

10

Mary's Home

Ubytování (Prázdninový dům) Mary's Home. Mary's Home se nachází v Kipseli, 2,6 km od pláže Drosia a 2,7 km od pláže Psarou, a nabízí zahradu a terasu. 2,5 km od pláže Amboula. Ubytování Mary's Home se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Narya Luxury Apartment

10

Narya Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Narya Luxury Apartment. Narya Luxury Apartment se nachází v Agios Rokkos a nabízí terasu. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření a dalším aktivitám. Ubytování Narya Luxury Apartment se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

George's Home

10

George's Home

Ubytování (Prázdninový dům) George's Home. George's Home se nachází v obci Vasiliki na Jónských ostrovech a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování George's Home se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Amoroza Villa

10

Amoroza Villa

Ubytování (Vila) Amoroza Villa. Amoroza Villa se nachází ve městě Nydri, 400 metrů od pláže Nidri a 2,7 km od pláže Ellomeni, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Amoroza Villa se nachází ve městě Nydri (Řecko - Iónské ostrovy).

BlueWind Villa

10

BlueWind Villa

Ubytování (Vila) BlueWind Villa. Offering free WiFi and garden views, BlueWind Villa is an accommodation situated in Zakynthos Town. This property offers access to a balcony. Ubytování BlueWind Villa se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

Avocado villa offering peace and relaxation

10

Avocado villa offering peace and relaxation

Ubytování (Vila) Avocado villa offering peace and relaxation. Avocado villa se nachází v Argostoli, 450 metrů od pláže Kalamia a 650 metrů od krokodýlí pláže FKK. Nabízí klid a relaxaci a klimatizaci. Ubytování Avocado villa offering peace and relaxation se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Lucas Apartment

10

Lucas Apartment

Ubytování (Apartmán) Lucas Apartment. Lucas Apartment se nachází v Lixouri, 2,7 km od pláže Lepeda a 8 km od kláštera Kipoureon. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Lucas Apartment se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Alexandra's Cozy Sea View Apartment

10

Alexandra's Cozy Sea View Apartment

Ubytování (Apartmán) Alexandra's Cozy Sea View Apartment. Situated in Argostoli, 600 metres from Kalamia Beach and less than 1 km from Galaxy Beach FKK, Alexandra's Cozy Sea View Apartment features air-conditioned... Ubytování Alexandra's Cozy Sea View Apartment se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Arismari Luxury Villas

10

Arismari Luxury Villas

Ubytování (Vila) Arismari Luxury Villas. Arismari Luxury Villas se nachází ve městě Vasilikos, 2,7 km od pláže Gerakas a 400 metrů od pláže Porto Roma. Ubytování Arismari Luxury Villas se nachází ve městě Vasilikos (Řecko - Zakynthos).

Villa Elsi upper apartment

10

Villa Elsi upper apartment

Ubytování (Apartmán) Villa Elsi upper apartment. Boasting a barbecue and room service, Villa Elsi upper apartment is attractively situated in Kalámi, a few steps from Kalami Beach and 500 metres from... Ubytování Villa Elsi upper apartment se nachází ve městě Korfu (Řecko - Korfu).

Vibrant 2BR Flat with a Unique View of Maroussi

10

Vibrant 2BR Flat with a Unique View of Maroussi

Ubytování (Apartmán) Vibrant 2BR Flat with a Unique View of Maroussi. Boasting garden views, Vibrant 2BR Flat with a Unique View of Maroussi features accommodation with a garden and a balcony, around 1. Ubytování Vibrant 2BR Flat with a Unique View of Maroussi se nachází ve městě Sinarádes (Řecko - Attica).

Πανοραμα Αγιος Ανδρεας

10

Πανοραμα Αγιος Ανδρεας

Ubytování (Apartmán) Πανοραμα Αγιος Ανδρεας. Located in Kontokali, within 1.7 km of Kontokali Beach and 1. Ubytování Πανοραμα Αγιος Ανδρεας se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Queen of zakynthos luxury villa

10

Queen of zakynthos luxury villa

Ubytování (Vila) Queen of zakynthos luxury villa. Located in Amoudi, just 200 metres from Ammoudi Beach, Queen of zakynthos luxury villa provides beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming... Ubytování Queen of zakynthos luxury villa se nachází ve městě Amoudi (Řecko - Zakynthos).

Maravilliosa Casa

10

Maravilliosa Casa

Ubytování (Prázdninový dům) Maravilliosa Casa. Featuring a garden and a terrace, Maravilliosa Casa offers accommodation in Kástron with free WiFi and garden views. Ubytování Maravilliosa Casa se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Cinema Themed House in Argostoli

10

Cinema Themed House in Argostoli

Ubytování (Prázdninový dům) Cinema Themed House in Argostoli. Cinema Themed House in Argostoli in Argostoli provides accommodation with free WiFi, 700 metres from Fanari Beach, less than 1 km from Kormoranon Bay Beach... Ubytování Cinema Themed House in Argostoli se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Golden July Luxury Villa

10

Golden July Luxury Villa

Ubytování (Vila) Golden July Luxury Villa. Set just 400 metres from Zante Town Beach, Golden July Luxury Villa offers accommodation in Akrotiri with access to a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytování Golden July Luxury Villa se nachází ve městě Akrotiri (Řecko - Zakynthos).

Nomas Living

10

Nomas Living

Ubytování (Aparthotel) Nomas Living. Located in Kalamaki, 400 metres from Caretta's Fun Park Centre, Nomas Living provides accommodation with free WiFi. Ubytování Nomas Living se nachází ve městě Kalamaki (Řecko - Zakynthos).

Miriam's Apartment

10

Miriam's Apartment

Ubytování (Apartmán) Miriam's Apartment. Set in Zakynthos Town, 1.3 km from Zante Town Beach and 2. Ubytování Miriam's Apartment se nachází ve městě Zakynthos (Řecko - Zakynthos).

ILIOS apartment

10

ILIOS apartment

Ubytování (Apartmán) ILIOS apartment. Located in Nydri, 200 metres from Nidri Beach, ILIOS apartment provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. Ubytování ILIOS apartment se nachází ve městě Nydri (Řecko - Iónské ostrovy).

Thanos rooms

10

Thanos rooms

Ubytování (Apartmány) Thanos rooms. Thanos rooms se nachází v Arillas, 1 km od pláže Arillas. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Thanos rooms se nachází ve městě Arillas (Řecko - Korfu).

Poseidon Suite by CorfuEscapes

10

Poseidon Suite by CorfuEscapes

Ubytování (Apartmán) Poseidon Suite by CorfuEscapes. Poseidon Suite by CorfuEscapes se nachází v Agios Gordios, 150 metrů od pláže Agios Gordios a 1,3 km od pláže Pentati. Ubytování Poseidon Suite by CorfuEscapes se nachází ve městě Korfu (Řecko - Korfu).

Private Cottage in Stavros

10

Private Cottage in Stavros

Ubytování (Prázdninový dům) Private Cottage in Stavros. Private Cottage in Stavros se nachází v Marantochori a nabízí venkovní bazén a výhled na moře. Ubytování Private Cottage in Stavros se nachází ve městě Marantochori (Řecko - Iónské ostrovy).

Piccolo Centrale

10

Piccolo Centrale

Ubytování (Apartmán) Piccolo Centrale. Piccolo Centrale se nachází přímo v centru města Korfu, kousek od kostela sv. Spyridona a městské galerie. Ubytování Piccolo Centrale se nachází ve městě Korfu (Řecko - Korfu).

Sebastian's - Family Sea View Apartments

10

Sebastian's - Family Sea View Apartments

Ubytování (Apartmán) Sebastian's - Family Sea View Apartments. Sebastian's - Family Sea View Apartments se nachází v Agios Gordios, 300 metrů od pláže Agios Gordios a 1,3 km od pláže Pentati. Ubytování Sebastian's - Family Sea View Apartments se nachází ve městě Agios Gordios (Řecko - Korfu).

Serenity Home

10

Serenity Home

Ubytování (Apartmán) Serenity Home. Serenity Home se nachází v Argostoli, necelý 1 km od pláže Galaxy FKK a 14 minut chůze od pláže Limanaki, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Serenity Home se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).