Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Chrudim

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chrudim

Apartment U Paluku

9,7

Apartment U Paluku

Ubytování (Apartmán) Apartment U Paluku. Apartment U Paluku se nachází v Chrudimi a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Některé apartmány mají také kuchyň se sporákem. Ubytování Apartment U Paluku se nachází ve městě Chrudim (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartment U Paluku má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment U Paluku momentálně evidujeme 100 recenzí.

Apartmány Štěpánkova 85

9,4

Apartmány Štěpánkova 85

Ubytování (Apartmán) Apartmány Štěpánkova 85. Apartmány Štěpánkova 85 se nacházejí v Chrudimi a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Štěpánkova 85 se nachází ve městě Chrudim (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmány Štěpánkova 85 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Štěpánkova 85 momentálně evidujeme 13 recenzí.

Residence Arx

9,3

Residence Arx

Ubytování (Penzion) Residence Arx. Residence Arx sídlí v elegantní vile z roku 1932 v Chrudimi, 11 km od Pardubic. Luxusní wellness centrum zahrnuje vířivku a saunu. Ubytování Residence Arx se nachází ve městě Chrudim (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Residence Arx má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Residence Arx momentálně evidujeme 257 recenzí.

Penzion a CaféRestaurant U lávky

9,3

Penzion a CaféRestaurant U lávky

Ubytování (Penzion) Penzion a CaféRestaurant U lávky. Penzion a CaféRestaurant U lávky se nachází v historickém centru Chrudimi, přímo u řeky Chrudimky a 5 minut chůze od hlavního náměstí. Ubytování Penzion a CaféRestaurant U lávky se nachází ve městě Chrudim (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion a CaféRestaurant U lávky má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion a CaféRestaurant U lávky momentálně evidujeme 130 recenzí.

Pokoj s balkónem a nádherným výhledem do přírody

9

Pokoj s balkónem a nádherným výhledem do přírody

UbytováníPokoj s balkónem a nádherným výhledem do přírody. Pokoj s balkónem a nádherným výhledem do přírody se nachází v Chrudimu, 45 km od zámku Litomyšl a 46 km od kostela sv. Petra, a nabízí výhled na řeku. Ubytování Pokoj s balkónem a nádherným výhledem do přírody se nachází ve městě Chrudim (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Jabloňová

9

Apartmán Jabloňová

UbytováníApartmán Jabloňová. Apartmán Jabloňová se nachází v Chrudimu, 43 km od kostela sv. Ubytování Apartmán Jabloňová se nachází ve městě Chrudim (Česko - Pardubický kraj).

Restaurace a hotel Fortna

8,9

Restaurace a hotel Fortna

Ubytování (Hotel) Restaurace a hotel Fortna. Restaurace a hotel Fortna se nachází v Chrudimi a má terasu, bar a restauraci. Tento 4hvězdičkový hotel s Wi-Fi zdarma nabízí prodej vstupenek. Ubytování Restaurace a hotel Fortna se nachází ve městě Chrudim (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Restaurace a hotel Fortna má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Restaurace a hotel Fortna momentálně evidujeme 42 recenzí.

Pokoj s krásným výhledem v podkroví

8,8

Pokoj s krásným výhledem v podkroví

UbytováníPokoj s krásným výhledem v podkroví. Nachází se v Chrudimu, pouhých 45 km od zámku Litomyšl, Pokoj s výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pokoj s krásným výhledem v podkroví se nachází ve městě Chrudim (Česko - Pardubický kraj).

Guest House U Náhonu

8,5

Guest House U Náhonu

Ubytování (Penzion) Guest House U Náhonu. Guest House U Náhonu se nachází v Chrudimi. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Guest House U Náhonu se nachází ve městě Chrudim (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Guest House U Náhonu má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Guest House U Náhonu momentálně evidujeme 214 recenzí.

Penzion Markéta Chrudim

8,4

Penzion Markéta Chrudim

Ubytování (Penzion) Penzion Markéta Chrudim. Penzion Markéta nabízí světlé pokoje, připojení k internetu a bezplatné parkování jen 300 metrů od malebného centra Chrudimi. Autobus i vlak staví... Ubytování Penzion Markéta Chrudim se nachází ve městě Chrudim (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Markéta Chrudim má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Markéta Chrudim momentálně evidujeme 105 recenzí.

Ubytování na Růžku

8,3

Ubytování na Růžku

UbytováníUbytování na Růžku. Ubytování na Růžku se nachází v Chrudimi, 44 km od kostela sv. Mikuláše, a nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování Ubytování na Růžku se nachází ve městě Chrudim (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Zizka

8,3

Penzion Zizka

Ubytování (Penzion) Penzion Zizka. Penzion Žižka se nachází v Chrudimi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Některé pokoje mají také kuchyň s mikrovlnnou troubou. Ubytování Penzion Zizka se nachází ve městě Chrudim (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Zizka má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Zizka momentálně evidujeme 57 recenzí.

Penzion Na Sklepích

Penzion Na Sklepích

Ubytování (Penzion) Penzion Na Sklepích. Penzion Na Sklepích in Chrudim provides accommodation with a bar and a terrace. Free WiFi is included. Ubytování Penzion Na Sklepích se nachází ve městě Chrudim (Česko - Pardubický kraj).