Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě České Budějovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě České Budějovice

Rezidence Malše - Unikátní apartmány na vodě

9,9

Rezidence Malše - Unikátní apartmány na vodě

Ubytování (Apartmány) Rezidence Malše - Unikátní apartmány na vodě. Rezidence Malše - Unikátní apartmány na vodě se nachází 300 metrů od náměstí Přemysla Otakara II. a nabízí restauraci, společný lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Rezidence Malše - Unikátní apartmány na vodě se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment Sirius C in center of CB.

9,6

Apartment Sirius C in center of CB.

Ubytování (Apartmán) Apartment Sirius C in center of CB.. Apartment Sirius C in center of CB je klimatizovaný apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v budově z roku 2015 v Českých Budějovicích, 300 metrů od Černé věže... Ubytování Apartment Sirius C in center of CB. se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Sirius C in center of CB. má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Sirius C in center of CB. momentálně evidujeme 100 recenzí.

Aviatik apartments

9,6

Aviatik apartments

Ubytování (Apartmány) Aviatik apartments. Aviatik apartments se nachází v Českých Budějovicích, nedaleko náměstí Přemysla Otakara II., Černé věže a hlavního autobusového nádraží. Ubytování Aviatik apartments se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartman Holeckova

9,5

Apartman Holeckova

Ubytování (Apartmán) Apartman Holeckova. Apartmán Holečkova se nachází v Českých Budějovicích, 1,1 km od náměstí Přemysla Otakara II. a necelý 1 km od Černé věže. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartman Holeckova se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartman Holeckova má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman Holeckova momentálně evidujeme 27 recenzí.

Byt blízko centra a nádraží

9,5

Byt blízko centra a nádraží

Ubytování (Apartmán) Byt blízko centra a nádraží. Byt blízko centra a nádraží nabízí ubytování v Českých Budějovicích nedaleko náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Byt blízko centra a nádraží se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Byt blízko centra a nádraží má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Byt blízko centra a nádraží momentálně evidujeme 51 recenzí.

Prázdninový dům Zavadilka

9,5

Prázdninový dům Zavadilka

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Zavadilka. Prázdninový dům Zavadilka se nachází v Českých Budějovicích, jen 3,5 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 3,3 km od pivovaru Budějovický Budvar. Ubytování Prázdninový dům Zavadilka se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U Štoly

9,5

Penzion U Štoly

Ubytování (Penzion) Penzion U Štoly. Penzion U Štoly se nachází v menší obci Úsilné, 8 km od historického centra Českých Budějovic, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Štoly se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Štoly má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Štoly momentálně evidujeme 103 recenzí.

Apartment U Malše 12

9,5

Apartment U Malše 12

Ubytování (Apartmán) Apartment U Malše 12. Apartmán U Malše 12 se nachází v Českých Budějovicích, v blízkosti náměstí Přemysla Otakara II. a hlavního autobusového nádraží, 2,3 km od Černé věže. Ubytování Apartment U Malše 12 se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment U Malše 12 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment U Malše 12 momentálně evidujeme 68 recenzí.

MyApartment in the city center

9,5

MyApartment in the city center

Ubytování (Apartmán) MyApartment in the city center. MyApartment in the city center se nachází v Českých Budějovicích, 1,4 km od náměstí Přemysla Otakara II. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování MyApartment in the city center se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování MyApartment in the city center má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán MyApartment in the city center momentálně evidujeme 239 recenzí.

Apartment Hlinská

9,4

Apartment Hlinská

Ubytování (Apartmán) Apartment Hlinská. Apartmán Hlinská se nachází v Českých Budějovicích, 3,3 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartment Hlinská se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Hlinská má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Hlinská momentálně evidujeme 100 recenzí.

Apartment in a red house parking in front the house

9,4

Apartment in a red house parking in front the house

Ubytování (Apartmán) Apartment in a red house parking in front the house. Apartment in a red house parking in front the house s výhledem do zahrady se nachází v Českých Budějovicích, asi 1,4 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartment in a red house parking in front the house se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment in a red house parking in front the house má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment in a red house parking in front the house momentálně evidujeme 53 recenzí.

Villa Sirius B

9,4

Villa Sirius B

Ubytování (Vila) Villa Sirius B. Villa Sirius B se nachází v Českých Budějovicích, 2,3 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Villa Sirius B se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Villa Sirius B má celkové hodnocení 9,4. Pro Vila Villa Sirius B momentálně evidujeme 56 recenzí.

Villa Sirius in center of CB.

9,4

Villa Sirius in center of CB.

Ubytování (Vila) Villa Sirius in center of CB.. Tato samostatně stojící vila se nachází v jihočeském městě České Budějovice, 600 metrů od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Villa Sirius in center of CB. se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Villa Sirius in center of CB. má celkové hodnocení 9,4. Pro Vila Villa Sirius in center of CB. momentálně evidujeme 75 recenzí.

Riverside Apartments

9,4

Riverside Apartments

Ubytování (Apartmán) Riverside Apartments. Riverside Apartments se nachází v Českých Budějovicích, jen 1,8 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 1,2 km od výstaviště. Ubytování Riverside Apartments se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Riverside Apartments má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Riverside Apartments momentálně evidujeme 23 recenzí.

apartmány Marco Shipping

9,4

apartmány Marco Shipping

Ubytování (Apartmán) apartmány Marco Shipping. Apartmány Marco Shipping se nachází v Českých Budějovicích, 700 metrů od Černé věže a 800 metrů od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování apartmány Marco Shipping se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování apartmány Marco Shipping má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán apartmány Marco Shipping momentálně evidujeme 100 recenzí.

Apartment Sirius D in center of CB.

9,4

Apartment Sirius D in center of CB.

Ubytování (Apartmán) Apartment Sirius D in center of CB.. Apartmán Sirius D se nachází v budově z roku 2016 v centru Českých Budějovic, 800 metrů od náměstí Přemysla Otakara II. a 300 metrů od Černé věže. Ubytování Apartment Sirius D in center of CB. se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Sirius D in center of CB. má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Sirius D in center of CB. momentálně evidujeme 127 recenzí.

The Budweiser Apartment

9,4

The Budweiser Apartment

Ubytování (Apartmán) The Budweiser Apartment. Apartmán Budweiser se nachází v budově z roku 1968 v Českých Budějovicích. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování The Budweiser Apartment se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování The Budweiser Apartment má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán The Budweiser Apartment momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartment Garden

9,3

Apartment Garden

Ubytování (Apartmán) Apartment Garden. Apartmán Garden se nachází v Českých Budějovicích, 14 minut pěšky od náměstí Přemysla Otakara II. a 1 km od Černé věže. Ubytování Apartment Garden se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Garden má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Garden momentálně evidujeme 150 recenzí.

Boutique Hotel U Solné brány

9,3

Boutique Hotel U Solné brány

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel U Solné brány. Hotel U Solné Brány se nachází v klidné lokalitě v centru Českých Budějovic, zhruba 50 metrů od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Boutique Hotel U Solné brány se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Boutique Hotel U Solné brány má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Boutique Hotel U Solné brány momentálně evidujeme 494 recenzí.

Apartment Budweis

9,3

Apartment Budweis

Ubytování (Apartmán) Apartment Budweis. Apartmány Budweis se nachází v Českých Budějovicích. Nabízí ubytování s kuchyní, bezplatným Wi-Fi připojením a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Budweis se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Budweis má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Budweis momentálně evidujeme 79 recenzí.

Apartment Sirius A in center of CB.

9,3

Apartment Sirius A in center of CB.

Ubytování (Apartmán) Apartment Sirius A in center of CB.. Apartmán Sirius A v centru ČB se nachází v Českých Budějovicích, necelý 1 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 8 minut chůze od Černé věže. Ubytování Apartment Sirius A in center of CB. se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Sirius A in center of CB. má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Sirius A in center of CB. momentálně evidujeme 81 recenzí.

Family apartment with garden and parking spot

9,3

Family apartment with garden and parking spot

Ubytování (Apartmán) Family apartment with garden and parking spot. Family apartment with garden and parking spot se nachází v Českých Budějovicích, 2,2 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Family apartment with garden and parking spot se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment Centrum

9,3

Apartment Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartment Centrum. Apartmán Centrum nabízí ubytování v Českých Budějovicích, 5 minut chůze od historického centra, 800 metrů od náměstí Přemysla Otakara II a 600 metrů od... Ubytování Apartment Centrum se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Centrum má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Centrum momentálně evidujeme 74 recenzí.

Romantic apartment in the city center

9,3

Romantic apartment in the city center

Ubytování (Apartmán) Romantic apartment in the city center. Apartmán Romantic se nachází v historickém domě z roku 1895 situovaném v centru Českých Budějovic, jen 5 minut pěšky od Černé věže, která je historickým... Ubytování Romantic apartment in the city center se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Romantic apartment in the city center má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Romantic apartment in the city center momentálně evidujeme 27 recenzí.

Romantický Apartmán u věže Železná panna

9,3

Romantický Apartmán u věže Železná panna

Ubytování (Apartmán) Romantický Apartmán u věže Železná panna. Apartmán u Železné panny se nachází v Českých Budějovicích, pouhých 100 metrů od náměstí Přemysla Otakara II. a 140 metrů od Černé věže. Ubytování Romantický Apartmán u věže Železná panna se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Romantický Apartmán u věže Železná panna má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Romantický Apartmán u věže Železná panna momentálně evidujeme 8 recenzí.

THE ROOMS

9,3

THE ROOMS

Ubytování (Apartmány) THE ROOMS. THE ROOMS se nachází necelý 1 km od náměstí Přemysla Otakara II v Českých Budějovicích a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování THE ROOMS se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Budweis

9,2

Hotel Budweis

Ubytování (Hotel) Hotel Budweis. Tento nově otevřený 4hvězdičkový hotel stojí ve středověkém centru Českých Budějovic, 1 minutu od Náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Hotel Budweis se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Budweis má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Budweis momentálně evidujeme 694 recenzí.

Yellow Residence

9,2

Yellow Residence

Ubytování (Apartmán) Yellow Residence. Yellow Residence se nachází v Českých Budějovicích, 2,9 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 3,7 km od hlavního autobusového nádraží. Ubytování Yellow Residence se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Yellow Residence má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Yellow Residence momentálně evidujeme 24 recenzí.

Doudleby u Českých Budějovic

9,2

Doudleby u Českých Budějovic

Ubytování (Chata) Doudleby u Českých Budějovic. Chata Doudleby u Českých Budějovic se nachází v obci Doudleby a nabízí saunu, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Doudleby u Českých Budějovic se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Doudleby u Českých Budějovic má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Doudleby u Českých Budějovic momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmány u Barvíře

9,2

Apartmány u Barvíře

Ubytování (Aparthotel) Apartmány u Barvíře. Apartmány u Barvíře se nachází v Českých Budějovicích v Jihočeském kraji, nedaleko náměstí Přemysla Otakara II., a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány u Barvíře se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány u Barvíře má celkové hodnocení 9,2. Pro Aparthotel Apartmány u Barvíře momentálně evidujeme 14 recenzí.

Hotel Laguna & restaurant

9,2

Hotel Laguna & restaurant

Ubytování (Hotel) Hotel Laguna & restaurant. Hotel Laguna & restaurant se nachází v Českých Budějovicích, 3,5 km od náměstí Přemysla Otakara II. Nabízí restauraci, soukromé parkoviště a bar. Ubytování Hotel Laguna & restaurant se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment Sirius B in center of CB.

9,2

Apartment Sirius B in center of CB.

Ubytování (Apartmán) Apartment Sirius B in center of CB.. Apartment Sirius B in center of CB se nachází v Českých Budějovicích v blízkosti náměstí Přemysla Otakara II. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartment Sirius B in center of CB. se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Sirius B in center of CB. má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment Sirius B in center of CB. momentálně evidujeme 99 recenzí.

Villa Resort Dlouhá louka

9,1

Villa Resort Dlouhá louka

Ubytování (Rezort) Villa Resort Dlouhá louka. Villa Resort Dlouhá louka se nachází ve velkém 3hektarovém parku 600 metrů od historického centra Českých Budějovic a nabízí 25metrový sezónní venkovní... Ubytování Villa Resort Dlouhá louka se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Relax Martina

9,1

Penzion Relax Martina

Ubytování (Penzion) Penzion Relax Martina. Tento hotel, který se nachází 3 km od centra Českých Budějovic, nabízí prostorné apartmány s bezplatným Wi-Fi, vlastní kuchyní a koupelnou. Ubytování Penzion Relax Martina se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Relax Martina má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Relax Martina momentálně evidujeme 198 recenzí.

Central Penzion Apartments Smetanka

9,1

Central Penzion Apartments Smetanka

Ubytování (Penzion) Central Penzion Apartments Smetanka. Central Penzion Apartments Smetanka se nachází 5 minut chůze od historického centra Českých Budějovic. Ubytování Central Penzion Apartments Smetanka se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Central Penzion Apartments Smetanka má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Central Penzion Apartments Smetanka momentálně evidujeme 95 recenzí.

Apartment Sirius E in center of CB

9,1

Apartment Sirius E in center of CB

Ubytování (Apartmán) Apartment Sirius E in center of CB. Apartment Sirius E in center of CB se nachází v Českých Budějovicích, 1,2 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartment Sirius E in center of CB se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Sirius E in center of CB má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartment Sirius E in center of CB momentálně evidujeme 54 recenzí.

Penzion Holicka

9,1

Penzion Holicka

Ubytování (Penzion) Penzion Holicka. Pension Holicka se nachází se 2 km od centra Českých Budějovic a nabízí ubytování se satelitní TV, bezplatným kabelovým připojením na internet a vlastní... Ubytování Penzion Holicka se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Holicka má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Holicka momentálně evidujeme 89 recenzí.

Residence U Černé Věže České Budějovice

9,1

Residence U Černé Věže České Budějovice

Ubytování (Aparthotel) Residence U Černé Věže České Budějovice. Stylové apartmány Residence U Černé Věže sídlí ve zrekonstruovaném komplexu 4 historických domů v centru Českých Budějovic. Ubytování Residence U Černé Věže České Budějovice se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Residence U Černé Věže České Budějovice má celkové hodnocení 9,1. Pro Aparthotel Residence U Černé Věže České Budějovice momentálně evidujeme 1432 recenzí.

Atelier Lanna

9

Atelier Lanna

Ubytování (Bed and breakfast) Atelier Lanna. Atelier Lanna se nachází v centru Českých Budějovic. Nabízí klimatizované apartmá s velkou, zařízenou terasou. Ubytování Atelier Lanna se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Atelier Lanna má celkové hodnocení 9. Pro Bed and breakfast Atelier Lanna momentálně evidujeme 107 recenzí.

Penzion Pohůrka

9

Penzion Pohůrka

Ubytování (Penzion) Penzion Pohůrka. Penzion Pohůrka se nachází na okraji Českých Budějovic, 9 minut jízdy od centra města. Ubytování Penzion Pohůrka se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Lux

9

Hotel Lux

Ubytování (Hotel) Hotel Lux. Rodinný Hotel Lux se nachází v obytné čtvrti v Českých Budějovicích, jen kousek od břehu řeky Vltavy a 10 minut chůze od hlavního náměstí. Ubytování Hotel Lux se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Lux má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Lux momentálně evidujeme 90 recenzí.

Old Town Charles Apartments

9

Old Town Charles Apartments

Ubytování (Apartmán) Old Town Charles Apartments. Old Town Charles Apartments se nachází v Českých Budějovicích. Nabízí Wi-Fi zdarma, posezení, kuchyni a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Old Town Charles Apartments se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Old Town Charles Apartments má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Old Town Charles Apartments momentálně evidujeme 155 recenzí.

Hotel Zvonarna

9

Hotel Zvonarna

Ubytování (Hotel) Hotel Zvonarna. Hotel Zvonárna se nachází v historické vile v klidné čtvrti, 3 km od centra Českých Budějovic. Ubytování Hotel Zvonarna se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Zvonarna má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Zvonarna momentálně evidujeme 175 recenzí.

Hotel Bohemia

9

Hotel Bohemia

Ubytování (Hotel) Hotel Bohemia. Hotel Bohemia, který je součástí městských hradeb, se nachází v budově ze 16. století v Českých Budějovicích, 100 metrů od hlavního náměstí. Ubytování Hotel Bohemia se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Bohemia má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Bohemia momentálně evidujeme 486 recenzí.

Old Town Bed & Breakfast

9

Old Town Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Old Town Bed & Breakfast. Old Town Bed & Breakfast sídlí ve staré budově v historickém centru Českých Budějovic. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Old Town Bed & Breakfast se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Old Town Bed & Breakfast má celkové hodnocení 9. Pro Bed and breakfast Old Town Bed & Breakfast momentálně evidujeme 797 recenzí.

Penzion Hawwwran

9

Penzion Hawwwran

Ubytování (Penzion) Penzion Hawwwran. Rodinný Penzion Hawwwran se nachází 2 km od náměstí Přemysla Otakara II. Nabízí bezplatné Wi-Fi, snídaně a nedaleko neplacené veřejné parkoviště. Ubytování Penzion Hawwwran se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Hawwwran má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Hawwwran momentálně evidujeme 181 recenzí.

Hotel Metropol CB

8,9

Hotel Metropol CB

Ubytování (Hotel) Hotel Metropol CB. Tříhvězdičkový Hotel Metropol CB se nachází v Českých Budějovicích, necelý 1 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Hotel Metropol CB se nachází ve městě České Budějovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Metropol CB má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Metropol CB momentálně evidujeme 23 recenzí.

REMINESENS Apartment

8,9

REMINESENS Apartment

Ubytování (Apartmán) REMINESENS Apartment. REMINESENS Apartment se nachází v Českých Budějovicích, 100 metrů od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování REMINESENS Apartment se nachází ve městě České Budějovice (Česko - Jihočeský kraj).