Hledat

Ubytování

Segovia

V regionu Segovia (Španělsko) máme celkem 556 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Segovia

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Segovia

El silencio boutique room

9,9

El silencio boutique room

Ubytování (Penzion) El silencio boutique room. Situated in Segovia, less than 1 km from Plaza Mayor, El silencio boutique room features rooms with air conditioning and free WiFi. Ubytování El silencio boutique room se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural El Abuelo Anselmo

9,8

Casa Rural El Abuelo Anselmo

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural El Abuelo Anselmo. Set in Segovia, 7 km from Plaza Mayor, Casa Rural El Abuelo Anselmo offers accommodation with barbecue facilities, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Casa Rural El Abuelo Anselmo se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Fuente Techada - Adults Only

9,7

Finca Fuente Techada - Adults Only

Ubytování (Hotel) Finca Fuente Techada - Adults Only. Featuring free WiFi throughout the property, Finca Fuente Techada - Adults Only is located in Segovia. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Finca Fuente Techada - Adults Only se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Balconcito de San Millán III

9,7

El Balconcito de San Millán III

Ubytování (Apartmán) El Balconcito de San Millán III. Set in Segovia, 3.9 km from Plaza Mayor and 500 metres from Loba Capitolina Monument, El Balconcito de San Millán III offers air-conditioned accommodation... Ubytování El Balconcito de San Millán III se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Balconcito de San Millan II

9,7

El Balconcito de San Millan II

Ubytování (Apartmán) El Balconcito de San Millan II. Boasting city views, El Balconcito de San Millan II features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.8 km from Alcazar de Segovia. Ubytování El Balconcito de San Millan II se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Balconcito de San Millan

9,7

El Balconcito de San Millan

Ubytování (Apartmán) El Balconcito de San Millan. Situated 350 metres from the Aqueduct of Segovia, this air-conditioned apartment features free WiFi and a balcony. Ubytování El Balconcito de San Millan se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa 5 Habitaciones Valseca - Segovia

9,5

Casa 5 Habitaciones Valseca - Segovia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa 5 Habitaciones Valseca - Segovia. Casa 5 Habitaciones Valseca - Segovia is situated in Valseca, 7 km from Segovia. Pedraza is 34 km away. Free private parking is available on site. Ubytování Casa 5 Habitaciones Valseca - Segovia se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aralso Santa Isabel

9,5

Aralso Santa Isabel

Ubytování (Apartmán) Aralso Santa Isabel. Aralso Santa Isabel is located in Segovia, 3.2 km from Plaza Mayor, 2.4 km from Alcazar de Segovia, and 3.1 km from Loba Capitolina Monument. Ubytování Aralso Santa Isabel se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serengueti

9,5

Serengueti

Ubytování (Prázdninový dům) Serengueti. Serengueti is situated in Los Ángeles de San Rafael and offers a seasonal outdoor swimming pool. Ubytování Serengueti se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La espiga de la Mata

9,5

La espiga de la Mata

Ubytování (Prázdninový dům) La espiga de la Mata. Located in Segovia, La espiga de la Mata offers a private pool. Situated 9 km from Plaza Mayor, the property provides a terrace and free WiFi. Ubytování La espiga de la Mata se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Apartamentos Aralso

9,5

Hotel Apartamentos Aralso

Ubytování (Aparthotel) Hotel Apartamentos Aralso. Hotel Apartamentos Aralso is a self-catered accommodation set in Segovia, in the quiet area of San Millán. Ubytování Hotel Apartamentos Aralso se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa any

9,4

Casa any

Ubytování (Prázdninový dům) Casa any. Boasting pool views, Casa any features accommodation with a garden and a patio, around 10 km from Plaza Mayor. Ubytování Casa any se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Zamarriega

9,4

La Zamarriega

Ubytování (Prázdninový dům) La Zamarriega. Featuring garden views, La Zamarriega features accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Alcazar de Segovia. Located 3. Ubytování La Zamarriega se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA CORRALA

9,3

LA CORRALA

Ubytování (Prázdninový dům) LA CORRALA. Boasting mountain views, LA CORRALA offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 12 km from Plaza Mayor. Ubytování LA CORRALA se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA RURAL LA FINCA DEL POZO

9,3

CASA RURAL LA FINCA DEL POZO

Ubytování (Prázdninový dům) CASA RURAL LA FINCA DEL POZO. Located just 18 km from Plaza Mayor, CASA RURAL LA FINCA DEL POZO provides accommodation in Segovia with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování CASA RURAL LA FINCA DEL POZO se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural La Vega

9,3

Casa Rural La Vega

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural La Vega. Set in La Cuesta, Casa Rural La Vega offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Casa Rural La Vega se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VUT Skyline

9,2

VUT Skyline

Ubytování (Apartmán) VUT Skyline. Set in Segovia, 2.9 km from Plaza Mayor and 2.7 km from Alcazar de Segovia, VUT Skyline offers air conditioning. Ubytování VUT Skyline se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Mirador Del Alcazar

9,2

El Mirador Del Alcazar

Ubytování (Aparthotel) El Mirador Del Alcazar. Situated in Segovia, near Alcazar de Segovia, Loba Capitolina Monument and San Juan de la Cruz Convent, El Mirador Del Alcazar features free WiFi, and... Ubytování El Mirador Del Alcazar se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hab Urban Hostel

9,2

Hab Urban Hostel

Ubytování (Penzion) Hab Urban Hostel. Set 500 from Plaza Mayor Square, Hab Urban Hostel is located in Segovia. This guest house offers air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytování Hab Urban Hostel se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOSPEDAJE CASA MARIANO

9,2

HOSPEDAJE CASA MARIANO

Ubytování (Penzion) HOSPEDAJE CASA MARIANO. Set in Segovia, within 11 km of Plaza Mayor and 11 km of Alcazar de Segovia, HOSPEDAJE CASA MARIANO offers accommodation with a bar and free WiFi as well... Ubytování HOSPEDAJE CASA MARIANO se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Don Juan II

9,1

Villa Don Juan II

Ubytování (Apartmány) Villa Don Juan II. Villa Don Juan II is located in Segovia's Old Town, in the city's charming San Andrés neighbourhood. Ubytování Villa Don Juan II se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Real Segovia Apartments

9,1

Real Segovia Apartments

Ubytování (Apartmány) Real Segovia Apartments. Set in Segovia, 350 metres from Plaza Mayor and 850 metres from Segovia City Walls, Real Segovia Apartments offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Real Segovia Apartments se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Abuelo Regino

9,1

Casa Rural Abuelo Regino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Abuelo Regino. Featuring garden views, Casa Rural Abuelo Regino features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden, around 21 km... Ubytování Casa Rural Abuelo Regino se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hosteria Natura

9,1

Hosteria Natura

Ubytování (Penzion) Hosteria Natura. Hosteria Natura is set in the Plaza Mayor of Segovia, just 50 metres from the Cathedral. All of its rooms include free Wi-Fi and a hydromassage shower. Ubytování Hosteria Natura se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Don Felipe

9,1

Hotel Don Felipe

Ubytování (Hotel) Hotel Don Felipe. Hotel Don Felipe v historickém centru Segovie nabízí krásný výhled na město a moderně zařízené pokoje s klimatizací. Ubytování Hotel Don Felipe se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León).

Casavillena Apartamentos Turísticos

9

Casavillena Apartamentos Turísticos

Ubytování (Apartmány) Casavillena Apartamentos Turísticos. Just 200 metres from the Alcazar Fortress and Gardens, Casavillena Apartamentos Turísticos offers apartments with free Wi-Fi and well-equipped kitchens. Ubytování Casavillena Apartamentos Turísticos se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Real Segovia

9

Hotel Real Segovia

Ubytování (Hotel) Hotel Real Segovia. Situated in the central square of Las Sirenas, between the cathedral and Roman aqueduct, this classic, continental-style hotel provides an elegant setting... Ubytování Hotel Real Segovia se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Refitolería Apartamentos

9

Refitolería Apartamentos

Ubytování (Apartmány) Refitolería Apartamentos. Refitolería Apartamentos is located in Segovia’s Jewish Quarter, right next to Segovia Cathedral. Ubytování Refitolería Apartamentos se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa de Robledo

9

La Casa de Robledo

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa de Robledo. Featuring pool views, La Casa de Robledo offers accommodation with a patio and a kettle, around 9 km from Plaza Mayor. Ubytování La Casa de Robledo se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Turísticos El Quintal

9

Apartamentos Turísticos El Quintal

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Turísticos El Quintal. Apartamentos Turísticos El Quintal is located in Labajoz. Ubytování Apartamentos Turísticos El Quintal se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Noluna

8,9

Apartamentos Noluna

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Noluna. Set in Segovia, this apartment is 1.5 km from Plaza Mayor. Apartamentos Noluna boasts views of the city and is 900 metres from Segovia City Walls. Ubytování Apartamentos Noluna se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Cándido

8,8

Hotel Cándido

Ubytování (Hotel) Hotel Cándido. Hotel Cándido is located in a quiet area of Segovia, 7 minutes’ drive from the city’s famous aqueduct. Ubytování Hotel Cándido se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casilla Fuentes

8,8

Casilla Fuentes

Ubytování (Prázdninový dům) Casilla Fuentes. Casilla Fuentes is situated in Fuentes de Cuéllar. The holiday home has mountain views and is 47 km from Olmedo. Ubytování Casilla Fuentes se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eurostars Convento Capuchinos

8,8

Eurostars Convento Capuchinos

Ubytování (Hotel) Eurostars Convento Capuchinos. Offering a wellness center with massage treatments , Eurostars Convento Capuchinos is located in a former monastery in Segovia old town, beside Plaza Mayor... Ubytování Eurostars Convento Capuchinos se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eurostars Plaza Acueducto

8,7

Eurostars Plaza Acueducto

Ubytování (Hotel) Eurostars Plaza Acueducto. This recently built 4-star hotel provides accommodation designed in a contemporary-style. It is located just opposite the magnificent ancient aqueduct. Ubytování Eurostars Plaza Acueducto se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Infanta Isabel

8,7

Hotel Infanta Isabel

Ubytování (Hotel) Hotel Infanta Isabel. Hotel Infanta Isabel is set in Plaza Mayor, opposite Segovia Cathedral and offers excellent views of both. Ubytování Hotel Infanta Isabel se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Fornos

8,7

Hostal Fornos

Ubytování (Penzion) Hostal Fornos. Located just 2 minutes' walk from the Plaza Mayor in Segovia and 500 metres from Segovia's famous aqueduct, Hostal Fornos offers free Wi-Fi and rooms with... Ubytování Hostal Fornos se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hospedaje San Francisco

8,6

Hospedaje San Francisco

Ubytování (Penzion) Hospedaje San Francisco. Hospedaje San Francisco is set in a 16th-century building, just 100 metres from Segovia’s impressive Roman Aqueduct. Ubytování Hospedaje San Francisco se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exe Casa de Los Linajes

8,6

Exe Casa de Los Linajes

Ubytování (Hotel) Exe Casa de Los Linajes. Surrounded by the historic district of San Esteban, this charming hotel is set in a building dating from the 16th century. Ubytování Exe Casa de Los Linajes se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Segovia

8,6

Hostal Segovia

Ubytování (Penzion) Hostal Segovia. Housed in a listed 16th-century building, this guest house is in central Segovia, just next to the city’s iconic Roman Aqueduct. Ubytování Hostal Segovia se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel San Antonio el Real

8,6

Hotel San Antonio el Real

Ubytování (Hotel) Hotel San Antonio el Real. San Antonio el Real is located next to Segovia's Roman Aqueduct. Ubytování Hotel San Antonio el Real se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Don Jaime I y II

8,5

Don Jaime I y II

Ubytování (Penzion) Don Jaime I y II. Located in central Segovia, only 100 metres from its iconic aqueduct, Don Jaume features rooms with flat-screen TV and private bathroom, and offers free... Ubytování Don Jaime I y II se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parador de Segovia

8,5

Parador de Segovia

Ubytování (Hotel) Parador de Segovia. This Parador has amazing views over one of Spains most monumental cities. Ubytování Parador de Segovia se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Don Jaime II

8,5

Hostal Don Jaime II

Ubytování (Penzion) Hostal Don Jaime II. Hostal Don Jaime is located 100 metres from the famous Roman aqueduct and 10 minutes’ walk from the old town and the Cathedral of Segovia. Ubytování Hostal Don Jaime II se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hosteria Natura Plaza

8,4

Hosteria Natura Plaza

Ubytování (Penzion) Hosteria Natura Plaza. Hosteria Natura Plaza is located in the old town, close to the Plaza Mayor, only 100 metres from the Cathedral of Segovia and just 10 minutes’ walk from... Ubytování Hosteria Natura Plaza se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Condes de Castilla

8,4

Hotel Condes de Castilla

Ubytování (Hotel) Hotel Condes de Castilla. Located in central Segovia, this restored 13th-century palace offers air-conditioned rooms with free Wi-Fi and flat-screen TV. Ubytování Hotel Condes de Castilla se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León).

Hospedaje La Judería

8,4

Hospedaje La Judería

Ubytování (Penzion) Hospedaje La Judería. With free WiFi in all areas, Hospedaje La Judería is located in central Segovia, a 1-minute walk from the cathedral and 100 metres from the Plaza Mayor. Ubytování Hospedaje La Judería se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Spa La Casa Mudéjar

8,4

Hotel Spa La Casa Mudéjar

Ubytování (Hotel) Hotel Spa La Casa Mudéjar. La Casa Mudéjar se nachází ve starém městě Segovia v impozantní budově z 15. století. Ubytování Hotel Spa La Casa Mudéjar se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León).

Palacio Ayala Berganza

8,3

Palacio Ayala Berganza

Ubytování (Hotel) Palacio Ayala Berganza. Ayala Berganza se nachází v palácí z 15. století a nabízí luxusní pokoje ve venkovském stylu s bezplatným Wi-Fi připojením. Hotel provozuje také... Ubytování Palacio Ayala Berganza se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Vadama

8,2

Hostal Vadama

Ubytování (Penzion) Hostal Vadama. Set in historic Segovia, Hostal Vadama is 250 metres from Segovia Aqueduct. Ubytování Hostal Vadama se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Corregidor

8,2

Hotel Corregidor

Ubytování (Hotel) Hotel Corregidor. Free Wi-Fi and a typical Spanish café can be found at Hotel Corregidor, located in Sevovia’s Old Town just 500 metres from the famous Aqueduct. Ubytování Hotel Corregidor se nachází ve městě Segovia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Segovia

Ubytování v městech regionu Segovia

Ubytování v regionu Segovia - Španělsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 556 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Segovia.

Region Segovia může být skvělým místem pro strávení dovolené.