Hledat

Ubytování

Prespes

V regionu Prespes, Řecko (Řecko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Prespes

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Prespes

Guesthouse Ariadni

9,5

Guesthouse Ariadni

Ubytování (Penzion) Guesthouse Ariadni. Located in Lemos, Guesthouse Ariadni features a shared lounge, garden and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Guesthouse Ariadni se nachází ve městě Prespes (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ΚΙΒΩΤΟΣ ΕΠΑΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

9,4

ΚΙΒΩΤΟΣ ΕΠΑΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ubytování (Apartmány) ΚΙΒΩΤΟΣ ΕΠΑΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ. Set in Prespes, 49 km from Florina, ΚΙΒΩΤΟΣ ΕΠΑΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ offers a garden and free WiFi. Ubytování ΚΙΒΩΤΟΣ ΕΠΑΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ se nachází ve městě Prespes (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Varnous Hotel

9

Varnous Hotel

Ubytování (Hotel) Varnous Hotel. The stone-built Varnous Hotel offers warmly decorated rooms with private balcony and has a bar with a traditional lounge area. Ubytování Varnous Hotel se nachází ve městě Prespes (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Prespes

Ubytování v městech regionu Prespes

Ubytování v regionu Prespes, Řecko

Region Prespes, Řecko se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování v regionu Prespes, Řecko.