Hledat

Ubytování

Palencia

V regionu Palencia (Španělsko) máme celkem 191 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Palencia

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Palencia

Apartamento LAS CANDELAS

9,6

Apartamento LAS CANDELAS

Ubytování (Apartmán) Apartamento LAS CANDELAS. Featuring city views, Apartamento LAS CANDELAS provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2.4 km from Palencia Cathedral. Ubytování Apartamento LAS CANDELAS se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

La Alberca

9,5

La Alberca

Ubytování (Prázdninový dům) La Alberca. Set in Palencia, just 1.8 km from Palencia Cathedral, La Alberca offers accommodation with free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and free... Ubytování La Alberca se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Hotel Rural Las Encinas

9,2

Hotel Rural Las Encinas

Ubytování (Hotel) Hotel Rural Las Encinas. Set in Santa María de Redondo, Hotel Rural Las Encinas features a garden and a terrace. Providing a restaurant, the property also has a bar. Ubytování Hotel Rural Las Encinas se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

En Palencia capital céntrico con garaje Roberto

9

En Palencia capital céntrico con garaje Roberto

Ubytování (Apartmán) En Palencia capital céntrico con garaje Roberto. Featuring city views, En Palencia capital céntrico con garaje Roberto offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1. Ubytování En Palencia capital céntrico con garaje Roberto se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

INSIDEHOME IRENE - Apartamento 2 habitaciones y 2 baños en el mismo centro de Palencia

9

INSIDEHOME IRENE - Apartamento 2 habitaciones y 2 baños en el mismo centro de Palencia

Ubytování (Apartmán) INSIDEHOME IRENE - Apartamento 2 habitaciones y 2 baños en el mismo centro de Palencia. INSIDEHOME IRENE - Apartamento 2 habitaciones se nachází v Palencii, 500 metrů od katedrály Palencia, 100 metrů od divadla Teatro Principal a 300 metrů od... Ubytování INSIDEHOME IRENE - Apartamento 2 habitaciones y 2 baños en el mismo centro de Palencia se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

INSIDEHOME ALEX - Apartamento 2 hab a estrenar con terraza en pleno centro de Palencia

8,9

INSIDEHOME ALEX - Apartamento 2 hab a estrenar con terraza en pleno centro de Palencia

Ubytování (Apartmán) INSIDEHOME ALEX - Apartamento 2 hab a estrenar con terraza en pleno centro de Palencia. INSIDEHOME ALEX - Apartamento 2 hab a estrenar con terraza en pleno centro de Palencia se nachází v Palencii, 100 metrů od divadla Teatro Principal, 300... Ubytování INSIDEHOME ALEX - Apartamento 2 hab a estrenar con terraza en pleno centro de Palencia se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

INSIDEHOME ELENA - Apartamento a estrenar con terraza en el centro de Palencia

8,7

INSIDEHOME ELENA - Apartamento a estrenar con terraza en el centro de Palencia

Ubytování (Apartmán) INSIDEHOME ELENA - Apartamento a estrenar con terraza en el centro de Palencia. INSIDEHOME ELENA - Apartamento a estrenar con terraza en el centro de Palencia, ubytování s terasou, se nachází v Palencii, 100 metrů od divadla Teatro... Ubytování INSIDEHOME ELENA - Apartamento a estrenar con terraza en el centro de Palencia se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Hotel Don Rodrigo

8,6

Hotel Don Rodrigo

Ubytování (Hotel) Hotel Don Rodrigo. Hotel Don Rodrigo is situated in the historical centre of Palencia next to the Cathedral. Ubytování Hotel Don Rodrigo se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

HOTELSANMARTIN

8,6

HOTELSANMARTIN

Ubytování (Hotel) HOTELSANMARTIN. HOTELSANMARTIN se nachází ve městě Frómista a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají balkon. Ubytování HOTELSANMARTIN se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

AC Hotel Palencia

8,5

AC Hotel Palencia

Ubytování (Hotel) AC Hotel Palencia. Located near Palencia's centre, AC Hotel Palencia gives you easy access to the neighbouring cities of Valladolid, Burgos and Santander. Ubytování AC Hotel Palencia se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

INSIDEHOME MONTSE - Apartamento a estrenar con Smart TV en pleno centro de Palencia

8,4

INSIDEHOME MONTSE - Apartamento a estrenar con Smart TV en pleno centro de Palencia

Ubytování (Apartmán) INSIDEHOME MONTSE - Apartamento a estrenar con Smart TV en pleno centro de Palencia. INSIDEHOME MONTSE - Apartamento a estrenar con Smart TV en pleno centro de Palencia se nachází v Palencii, 400 metrů od diecézního muzea umění, 500 metrů... Ubytování INSIDEHOME MONTSE - Apartamento a estrenar con Smart TV en pleno centro de Palencia se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Hotel Castilla Vieja

8,3

Hotel Castilla Vieja

Ubytování (Hotel) Hotel Castilla Vieja. Tento hotel je situován v centru Palencie v blízkosti katedrály a hlavního náměstí a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, satelitní... Ubytování Hotel Castilla Vieja se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Eurostars Diana Palace

8,2

Eurostars Diana Palace

Ubytování (Hotel) Eurostars Diana Palace. Eurostars Diana Palace is in the centre of Palencia, next to Palencia Train and Bus Stations. Ubytování Eurostars Diana Palace se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Hotel Alda Centro Palencia

8,2

Hotel Alda Centro Palencia

Ubytování (Hotel) Hotel Alda Centro Palencia. Centrally located, 300 metres from Palencia Cathedral and from Palencia train station, Hotel Alda Centro Palencia offers spacious, stylish room. Ubytování Hotel Alda Centro Palencia se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

INSIDEHOME URSULA: Moderno apartamento a estrenar en el CENTRO DE PALENCIA

8,1

INSIDEHOME URSULA: Moderno apartamento a estrenar en el CENTRO DE PALENCIA

Ubytování (Apartmán) INSIDEHOME URSULA: Moderno apartamento a estrenar en el CENTRO DE PALENCIA. INSIDEHOME URSULA: Moderno apartamento a estrenar en el CENTRO DE PALENCIA se nachází v Palencii, 500 metrů od katedrály Palencia, 200 metrů od divadla... Ubytování INSIDEHOME URSULA: Moderno apartamento a estrenar en el CENTRO DE PALENCIA se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Hostal Alda Palencia Plaza

8,1

Hostal Alda Palencia Plaza

Ubytování (Penzion) Hostal Alda Palencia Plaza. Centrally located in Palencia, Hostal Alda Palencia Plaza is next to San Lázaro Square and 10 minutes' walk from the Cathedral, Bus and Train Stations. Ubytování Hostal Alda Palencia Plaza se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Hostal 3 de Noviembre

8

Hostal 3 de Noviembre

Ubytování (Penzion) Hostal 3 de Noviembre. Hostal 3 de Noviembre nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Palencii, 700 metrů od katedrály Palencia a 400 metrů od náměstí Plaza Mayor Palencia. Ubytování Hostal 3 de Noviembre se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Hostal Serpol

7,9

Hostal Serpol

Ubytování (Penzion) Hostal Serpol. Hostal Serpol is located 2.8 km from Palencia Train Station and 20 minutes’ walk from the city centre. Ubytování Hostal Serpol se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Hostal Algodon

7,7

Hostal Algodon

Ubytování (Penzion) Hostal Algodon. Set 500 metres from Palencia Train Station, Hostal Algodon offers heated rooms with free WiFi. Ubytování Hostal Algodon se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Hostal Becares

7,5

Hostal Becares

Ubytování (Hostel) Hostal Becares. Situated in Palencia, within 700 metres of Palencia Cathedral and 500 metres of Plaza Mayor Palencia, Hostal Becares features accommodation with a... Ubytování Hostal Becares se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Residencia Diego Martinez

7,4

Residencia Diego Martinez

Ubytování (Hostel) Residencia Diego Martinez. Residencia Diego Martinez has a restaurant, fitness centre, a shared lounge and garden in Palencia. Ubytování Residencia Diego Martinez se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Monclús

7,2

Monclús

Ubytování (Hotel) Monclús. Hotel se nachází přímo v centru města Palencia. Je to ideální hotel pro obchodní i rekreační pobyt. Ubytování Monclús se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Albergue Cara Norte

Albergue Cara Norte

Ubytování (Hostel) Albergue Cara Norte. Boasting a shared lounge and a garden, Albergue Cara Norte is situated in Palencia. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Albergue Cara Norte se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Jose Mario Butimir

Jose Mario Butimir

Ubytování (Apartmán) Jose Mario Butimir. Jose Mario Butimir se nachází v Palencii, pouhých 500 metrů od katedrály Palencia a 400 metrů od divadla Teatro Principal, a nabízí balkon. Ubytování Jose Mario Butimir se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Albergue Tremaya

Albergue Tremaya

Ubytování (Hostel) Albergue Tremaya. Albergue Tremaya se nachází v Lebanze a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je sdílená kuchyň, sdílený lounge a služba organizace výletů. Ubytování Albergue Tremaya se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

INSIDEHOME: Ático en el centro de Palencia con ESPECTÁCULAR TERRAZA + WIFI

INSIDEHOME: Ático en el centro de Palencia con ESPECTÁCULAR TERRAZA + WIFI

Ubytování (Apartmán) INSIDEHOME: Ático en el centro de Palencia con ESPECTÁCULAR TERRAZA + WIFI. Boasting a patio with city views, a garden and a terrace, INSIDEHOME: Ático en el centro de Palencia con ESPECTÁCULAR TERRAZA + WIFI can be found in... Ubytování INSIDEHOME: Ático en el centro de Palencia con ESPECTÁCULAR TERRAZA + WIFI se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Ubytování v městech regionu Palencia

Ubytování v městech regionu Palencia

Ubytování v regionu Palencia - Španělsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 191 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Palencia.

Region Palencia může být skvělým místem pro strávení dovolené.