Hledat

Ubytování

Palencia

V regionu Palencia (Španělsko) máme celkem 191 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Palencia

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Palencia

Apartamento LAS CANDELAS

9,6

Apartamento LAS CANDELAS

Ubytování (Apartmán) Apartamento LAS CANDELAS. Featuring city views, Apartamento LAS CANDELAS provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2.4 km from Palencia Cathedral. Ubytování Apartamento LAS CANDELAS se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa rural Quintanilla de las Torres

9,5

Casa rural Quintanilla de las Torres

Ubytování (Venkovský dům) Casa rural Quintanilla de las Torres. Set in Quintanilla de las Torres, Casa rural Quintanilla de las Torres offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Casa rural Quintanilla de las Torres se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

La Alberca

9,5

La Alberca

Ubytování (Prázdninový dům) La Alberca. Set in Palencia, just 1.8 km from Palencia Cathedral, La Alberca offers accommodation with free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and free... Ubytování La Alberca se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rural Las Encinas

9,2

Hotel Rural Las Encinas

Ubytování (Hotel) Hotel Rural Las Encinas. Set in Santa María de Redondo, Hotel Rural Las Encinas features a garden and a terrace. Providing a restaurant, the property also has a bar. Ubytování Hotel Rural Las Encinas se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

En Palencia capital céntrico con garaje Roberto

9

En Palencia capital céntrico con garaje Roberto

Ubytování (Apartmán) En Palencia capital céntrico con garaje Roberto. Featuring city views, En Palencia capital céntrico con garaje Roberto offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1. Ubytování En Palencia capital céntrico con garaje Roberto se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AC Hotel Palencia

8,5

AC Hotel Palencia

Ubytování (Hotel) AC Hotel Palencia. Located near Palencia's centre, AC Hotel Palencia gives you easy access to the neighbouring cities of Valladolid, Burgos and Santander. Ubytování AC Hotel Palencia se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Castilla Vieja

8,3

Hotel Castilla Vieja

Ubytování (Hotel) Hotel Castilla Vieja. Tento hotel je situován v centru Palencie v blízkosti katedrály a hlavního náměstí a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, satelitní... Ubytování Hotel Castilla Vieja se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Palacio Congresos

8,3

Hotel Palacio Congresos

Ubytování (Hotel) Hotel Palacio Congresos. Close to Palencia's main street, Hotel Palacio Congresos is near the centre of Palencia, less than 8 minutes' walk from the city's train and bus stations. Ubytování Hotel Palacio Congresos se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Eurostars Diana Palace

8,2

Eurostars Diana Palace

Ubytování (Hotel) Eurostars Diana Palace. Eurostars Diana Palace is in the centre of Palencia, next to Palencia Train and Bus Stations. Ubytování Eurostars Diana Palace se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alda Centro Palencia

8,2

Hotel Alda Centro Palencia

Ubytování (Hotel) Hotel Alda Centro Palencia. Centrally located, 300 metres from Palencia Cathedral and from Palencia train station, Hotel Alda Centro Palencia offers spacious, stylish room. Ubytování Hotel Alda Centro Palencia se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Alda Palencia Plaza

8,1

Hostal Alda Palencia Plaza

Ubytování (Penzion) Hostal Alda Palencia Plaza. Centrally located in Palencia, Hostal Alda Palencia Plaza is next to San Lázaro Square and 10 minutes' walk from the Cathedral, Bus and Train Stations. Ubytování Hostal Alda Palencia Plaza se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Serpol

7,9

Hostal Serpol

Ubytování (Penzion) Hostal Serpol. Hostal Serpol is located 2.8 km from Palencia Train Station and 20 minutes’ walk from the city centre. Ubytování Hostal Serpol se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Algodon

7,7

Hostal Algodon

Ubytování (Penzion) Hostal Algodon. Set 500 metres from Palencia Train Station, Hostal Algodon offers heated rooms with free WiFi. Ubytování Hostal Algodon se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Becares

7,5

Hostal Becares

Ubytování (Hostel) Hostal Becares. Situated in Palencia, within 700 metres of Palencia Cathedral and 500 metres of Plaza Mayor Palencia, Hostal Becares features accommodation with a... Ubytování Hostal Becares se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residencia Diego Martinez

7,4

Residencia Diego Martinez

Ubytování (Hostel) Residencia Diego Martinez. Residencia Diego Martinez has a restaurant, fitness centre, a shared lounge and garden in Palencia. Ubytování Residencia Diego Martinez se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sercotel Rey Sancho

7,2

Sercotel Rey Sancho

Ubytování (Hotel) Sercotel Rey Sancho. Hotel Rey Sancho is set in the heart of historic Palencia, just 100 metres from Calle Mayor. It has a summer swimming pool, surrounded by gardens and... Ubytování Sercotel Rey Sancho se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León).

Albergue Cara Norte

Albergue Cara Norte

Ubytování (Hostel) Albergue Cara Norte. Boasting a shared lounge and a garden, Albergue Cara Norte is situated in Palencia. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Albergue Cara Norte se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

INSIDEHOME: Ático en el centro de Palencia con ESPECTÁCULAR TERRAZA + WIFI

INSIDEHOME: Ático en el centro de Palencia con ESPECTÁCULAR TERRAZA + WIFI

Ubytování (Apartmán) INSIDEHOME: Ático en el centro de Palencia con ESPECTÁCULAR TERRAZA + WIFI. Boasting a patio with city views, a garden and a terrace, INSIDEHOME: Ático en el centro de Palencia con ESPECTÁCULAR TERRAZA + WIFI can be found in... Ubytování INSIDEHOME: Ático en el centro de Palencia con ESPECTÁCULAR TERRAZA + WIFI se nachází ve městě Palencia (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Palencia

Ubytování v městech regionu Palencia

Ubytování v regionu Palencia - Španělsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 191 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Palencia.

Region Palencia může být skvělým místem pro strávení dovolené.