Hledat

Ubytování

Ourense

V regionu Ourense (Španělsko) máme celkem 427 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Ourense

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Ourense

A Casa Das Marias

10

A Casa Das Marias

Ubytování (Apartmán) A Casa Das Marias. Located in Ourense, A Casa Das Marias provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování A Casa Das Marias se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

O Fogar de Cati

10

O Fogar de Cati

Ubytování (Apartmán) O Fogar de Cati. O Fogar de Cati se nachází v Ourense, necelý 1 km od termálních pramenů As Burgas, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování O Fogar de Cati se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Afiador - Nuevo Apartamento Centro Ourense

9,8

Afiador - Nuevo Apartamento Centro Ourense

Ubytování (Apartmán) Afiador - Nuevo Apartamento Centro Ourense. Afiador - Nuevo Apartamento Centro Ourense in Ourense Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 400 metrů od termálních pramenů As Burgas, 300 metrů od... Ubytování Afiador - Nuevo Apartamento Centro Ourense se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

MORRIÑA Apartamento centro

9,8

MORRIÑA Apartamento centro

Ubytování (Apartmán) MORRIÑA Apartamento centro. MORRIÑA Apartamento centro in Ourense features accommodation with free WiFi, 2.3 km from As Burgas Thermal Springs, 1. Ubytování MORRIÑA Apartamento centro se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

LA MORADA

9,8

LA MORADA

Ubytování (Apartmán) LA MORADA. Located in Ourense, 600 metres from As Burgas Thermal Springs and 1. Ubytování LA MORADA se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Casa Idalia

9,8

Casa Idalia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Idalia. Featuring garden views, Casa Idalia offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 30 km from As Burgas Thermal Springs. Ubytování Casa Idalia se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

CASA MARGARITAS

9,7

CASA MARGARITAS

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MARGARITAS. CASA MARGARITAS se nachází 19 km od termálních lázní Outariz a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování CASA MARGARITAS se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

***** Solaina das Burgas ***** en el Casco Viejo

9,7

***** Solaina das Burgas ***** en el Casco Viejo

Ubytování (Apartmán) ***** Solaina das Burgas ***** en el Casco Viejo. S výhledem na město, ***** Solaina das Burgas ***** cs El Casco Viejo nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 100 metrů od termálních pramenů As... Ubytování ***** Solaina das Burgas ***** en el Casco Viejo se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

PASEO DEL BARBAÑA

9,7

PASEO DEL BARBAÑA

Ubytování (Apartmán) PASEO DEL BARBAÑA. Offering lake views, PASEO DEL BARBAÑA is an accommodation situated in Ourense, 1. Ubytování PASEO DEL BARBAÑA se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

QUATRE CASAS

9,7

QUATRE CASAS

Ubytování (Apartmán) QUATRE CASAS. QUATRE CASAS se nachází v Ourense, necelý 1 km od výstaviště Auditorium a 6 km od termálních lázní Outariz. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování QUATRE CASAS se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Estudio Atico con Altillo Ourense

9,7

Estudio Atico con Altillo Ourense

Ubytování (Apartmán) Estudio Atico con Altillo Ourense. Estudio Atico con Altillo Ourense, featuring a terrace, is located in Ourense, 1. Ubytování Estudio Atico con Altillo Ourense se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Estudio Atico Ourense

9,7

Estudio Atico Ourense

Ubytování (Apartmán) Estudio Atico Ourense. Located in Ourense in the Galicia region, Estudio Atico Ourense has a patio. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Estudio Atico Ourense se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

TerevaOurense

9,7

TerevaOurense

Ubytování (Apartmán) TerevaOurense. Featuring a spa bath, TerevaOurense is located in Ourense. This property offers access to a patio and free private parking. Ubytování TerevaOurense se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Ourense Ervedelo

9,7

Ourense Ervedelo

Ubytování (Apartmán) Ourense Ervedelo. Ourense Ervedelo se nachází v Ourense, 3,2 km od termálních pramenů As Burgas a 1,5 km od Auditoria - Exhibition Center. Ubytování Ourense Ervedelo se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Apartamento "Alba Calpurnia"

9,7

Apartamento "Alba Calpurnia"

Ubytování (Apartmán) Apartamento "Alba Calpurnia". Apartamento "Alba Calpurnia" in Ourense provides accommodation with free WiFi, a 1-minute walk from As Burgas Thermal Springs. Ubytování Apartamento "Alba Calpurnia" se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Rincón del Viso

9,6

Rincón del Viso

Ubytování (Apartmán) Rincón del Viso. Rincón del Viso se nachází asi 4,4 km od termálních pramenů As Burgas a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování Rincón del Viso se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

O Fogar de Archi

9,6

O Fogar de Archi

Ubytování (Apartmán) O Fogar de Archi. O Fogar de Archi se nachází v Ourense, pouhých 300 metrů od termálních pramenů As Burgas a necelý 1 km od výstaviště Auditorium, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování O Fogar de Archi se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

El hogar de Frida

9,6

El hogar de Frida

Ubytování (Apartmán) El hogar de Frida. Boasting garden views, El hogar de Frida features accommodation with a garden and a patio, around 1.6 km from As Burgas Thermal Springs. It is situated 1. Ubytování El hogar de Frida se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Casa Miño

9,6

Casa Miño

Ubytování (Apartmány) Casa Miño. Casa Miño se nachází v Ourense, 600 metrů od termálních pramenů As Burgas a 200 metrů od výstaviště Auditorium. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Miño se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Casa 2 Gallos

9,5

Casa 2 Gallos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa 2 Gallos. Casa 2 Gallos se nachází v Ourense, 32 km od termálních lázní Outariz a 34 km od Auditorium - Exhibition Center. Ubytování Casa 2 Gallos se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

A Casa Das Marías LOFT

9,5

A Casa Das Marías LOFT

Ubytování (Apartmány) A Casa Das Marías LOFT. Nachází se v Ourense v Galicii, s termálními prameny As Burgas a Auditorium - Exhibition Center A Casa Das Marías LOFT se nachází nedaleko a nabízí... Ubytování A Casa Das Marías LOFT se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Chalet O Bótanico

9,5

Chalet O Bótanico

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet O Bótanico. Featuring pool views, Chalet O Bótanico features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace, around 3. Ubytování Chalet O Bótanico se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Casa Morea

9,5

Casa Morea

Ubytování (Apartmány) Casa Morea. Casa Morea se nachází v Ourense a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Casa Morea se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Ourense Existe

9,5

Ourense Existe

Ubytování (Apartmán) Ourense Existe. Ourense Existe offers accommodation in Ourense, a few steps from As Burgas Thermal Springs. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Ourense Existe se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Gandarela Turismo Rural

9,5

Gandarela Turismo Rural

Ubytování (Venkovský dům) Gandarela Turismo Rural. Gandarela Turismo Rural se nachází v Ourense a nabízí výhled na řeku, restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu a terasu. Ubytování Gandarela Turismo Rural se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

O Lagar do Bani

9,5

O Lagar do Bani

Ubytování (Venkovský dům) O Lagar do Bani. Located in Ourense in the Galicia region, O Lagar do Bani has a balcony. Ubytování O Lagar do Bani se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Ap Dúplex en Casco Histórico

9,4

Ap Dúplex en Casco Histórico

Ubytování (Apartmán) Ap Dúplex en Casco Histórico. Ap Dúplex en Casco Histórico se nachází v Ourense, 300 metrů od termálních pramenů As Burgas, 1,1 km od výstaviště Auditorium a 7 km od termálních lázní... Ubytování Ap Dúplex en Casco Histórico se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Oasis en el centro de Ourense

9,4

Oasis en el centro de Ourense

Ubytování (Apartmán) Oasis en el centro de Ourense. Oasis en el centro de Ourense se nachází asi 600 metrů od termálních pramenů As Burgas a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na... Ubytování Oasis en el centro de Ourense se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

CASA RECTORAL DE SAN EUSEBIO

9,4

CASA RECTORAL DE SAN EUSEBIO

Ubytování (Hotel) CASA RECTORAL DE SAN EUSEBIO. CASA RECTORAL DE SAN EUSEBIO se nachází v Ourense, 10 km od termálních pramenů As Burgas, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným... Ubytování CASA RECTORAL DE SAN EUSEBIO se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Casa Ribeira Sacra, Ourense, Niñodaguia, Galicia

9,4

Casa Ribeira Sacra, Ourense, Niñodaguia, Galicia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ribeira Sacra, Ourense, Niñodaguia, Galicia. Casa Ribeira Sacra, Ourense, Niñodaguia, Galicia nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 18 km od termálních pramenů As Burgas. Ubytování Casa Ribeira Sacra, Ourense, Niñodaguia, Galicia se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

YEDRA

9,4

YEDRA

Ubytování (Apartmán) YEDRA. YEDRA is set in Ourense, 1.2 km from As Burgas Thermal Springs and 1.9 km from Auditorium - Exhibition Center, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování YEDRA se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Gran Casiña Rural Queimada

9,4

Gran Casiña Rural Queimada

Ubytování (Prázdninový dům) Gran Casiña Rural Queimada. Gran Casiña Rural Queimada in Ourense offers accommodation with free WiFi, 25 km from As Burgas Thermal Springs, 18 km from Outariz Thermal Baths and 21 km... Ubytování Gran Casiña Rural Queimada se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Casa da Canella - En la Ribeira Sacra

9,4

Casa da Canella - En la Ribeira Sacra

Ubytování (Prázdninový dům) Casa da Canella - En la Ribeira Sacra. Casa da Canella - En la Ribeira Sacra is located in Ourense, 23 km from As Burgas Thermal Springs and 21 km from Auditorium - Exhibition Center, in an area... Ubytování Casa da Canella - En la Ribeira Sacra se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Finca O Fontao

9,3

Finca O Fontao

Ubytování (Prázdninový dům) Finca O Fontao. Finca O Fontao offers accommodation in Ourense, 10 km from Auditorium - Exhibition Center and 15 km from Outariz Thermal Baths. Ubytování Finca O Fontao se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Apartamento Luscofusco

9,3

Apartamento Luscofusco

Ubytování (Apartmán) Apartamento Luscofusco. Boasting city views, Apartamento Luscofusco features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 500 metres from As Burgas Thermal Springs. Ubytování Apartamento Luscofusco se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

PISO BENITO

9,3

PISO BENITO

Ubytování (Apartmán) PISO BENITO. Set just 2 km from As Burgas Thermal Springs, PISO BENITO offers accommodation in Ourense with access to a shared lounge, a terrace, as well as a 24-hour... Ubytování PISO BENITO se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

A casa da Pena Vixia

9,3

A casa da Pena Vixia

Ubytování (Apartmán) A casa da Pena Vixia. A casa da Pena Vixia offers accommodation in Ourense, 1.4 km from Auditorium - Exhibition Center and 7 km from Outariz Thermal Baths. Ubytování A casa da Pena Vixia se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Ribeira Sacra II - Ourense

9,3

Ribeira Sacra II - Ourense

Ubytování (Prázdninový dům) Ribeira Sacra II - Ourense. Ribeira Sacra II - Ourense se nachází asi 10 km od termálních pramenů As Burgas a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Ribeira Sacra II - Ourense se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Villa Trabazos Abellas

9,2

Villa Trabazos Abellas

Ubytování (Apartmány) Villa Trabazos Abellas. Featuring city views, a terrace and free WiFi, Villa Trabazos Abellas features accommodation attractively located in Ourense, within a short distance of As... Ubytování Villa Trabazos Abellas se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

A casa do chico

9,2

A casa do chico

Ubytování (Apartmán) A casa do chico. Set 32 km from Auditorium - Exhibition Center and 32 km from Outariz Thermal Baths, A casa do chico offers accommodation situated in Ourense. Ubytování A casa do chico se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Bodega rural tipo loft

9,2

Bodega rural tipo loft

Ubytování (Venkovský dům) Bodega rural tipo loft. Set in Ourense in the Galicia region, Bodega rural tipo loft features a balcony. Guests benefit from a patio and a barbecue. Ubytování Bodega rural tipo loft se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Ubytování v městech regionu Ourense

Ubytování v městech regionu Ourense

Ubytování v regionu Ourense - Španělsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 427 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Ourense.

Region Ourense může být skvělým místem pro strávení dovolené.