Hledat

Ubytování

Obertauern

V regionu Obertauern (Rakousko) máme celkem 119 hotelů a ubytování.

Pro region Obertauern doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Obertauern (95). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Obertauern

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Obertauern

Appartements Sunshine

9,7

Appartements Sunshine

Ubytování (Apartmány) Appartements Sunshine. Nově postavený Appartements Sunshine se nachází v centru Obertauernu. Nabízí přímý přístup k sjezdovkám, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartements Sunshine se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tyrol

9,7

Hotel Tyrol

Ubytování (Hotel) Hotel Tyrol. Set in Obertauern, within 100 metres of Gamsleiten 2 and 200 metres of Gamsleitenbahn I, Hotel Tyrol offers accommodation with ski-to-door access and free... Ubytování Hotel Tyrol se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Weinberger

9,7

Pension Weinberger

Ubytování (Penzion) Pension Weinberger. Penzion Weinberger se nachází v centru města Obertauern, hned vedle lyžařského vleku, a nabízí wellness centrum a velkou sluneční terasu s panoramatickým... Ubytování Pension Weinberger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel & Appartement Auerhahn

9,6

Hotel & Appartement Auerhahn

Ubytování (Hotel) Hotel & Appartement Auerhahn. Hotel & Appartements Auerhahn zaujímá vynikající polohu hned vedle lyžařských vleků v obci Obertauern. Ubytování Hotel & Appartement Auerhahn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Kristall

9,6

Hotel Kristall

Ubytování (Hotel) Hotel Kristall. Hotel Kristall stojí přímo u sjezdovky v centru Obertauernu, jen několik kroků od lyžařského vleku a běžkařských tratí. Ubytování Hotel Kristall se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel das Seekarhaus

9,6

Hotel das Seekarhaus

Ubytování (Hotel) Hotel das Seekarhaus. Pětihvězdičkový Hotel das Seekarhaus se nachází na poklidném a slunném místě ve výšce 1800 metrů nad mořem, hned vedle 3 lyžařských vleků a několika... Ubytování Hotel das Seekarhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Superior Hotel Panorama

9,6

Superior Hotel Panorama

Ubytování (Hotel) Superior Hotel Panorama. Čtyřhvězdičkový Superior Hotel Panorama stojí na klidném místě v centru města Obertauern, hned u lyžařského vleku Gamsleiten a nabízí 2 wellness areály,... Ubytování Superior Hotel Panorama se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Das Barbara

9,5

Hotel Das Barbara

Ubytování (Hotel) Hotel Das Barbara. Hotel Barbara se nachází přímo u svahu a lyžařských vleků v Obertauern. K dispozici je zdarma dostupné Wi-Fi připojení a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Das Barbara se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Superior Hotel Schneider

9,5

Superior Hotel Schneider

Ubytování (Hotel) Superior Hotel Schneider. Čtyřhvězdičkový Superior Hotel Schneider se nachází v centru Obertauernu, hned vedle sjezdovky a sedačkové lanovky Gamsleiten. Ubytování Superior Hotel Schneider se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Gamsleiten

9,5

Hotel Gamsleiten

Ubytování (Hotel) Hotel Gamsleiten. Tento hotel v rodinném vedení oplývající přátelským a přívětivým prostředím se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařského vleku v srdci Horních Taur,... Ubytování Hotel Gamsleiten se nachází ve městě Obertauern (Rakousko - Salcbursko).

Schmiedlehenalm

9,5

Schmiedlehenalm

Ubytování (Apartmány) Schmiedlehenalm. Schmiedlehenalm features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Obertauern, a few steps from Schaidbergbahn. Ubytování Schmiedlehenalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apparthotel Sonne

9,5

Apparthotel Sonne

Ubytování (Aparthotel) Apparthotel Sonne. Apparthotel Sonne se nachází v blízkosti centra města Obertauern a nabízí apartmány a pokoje s balkonem s výhledem na okolní hory, TV s plochou obrazovkou... Ubytování Apparthotel Sonne se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Insieme

9,5

Appartements Insieme

Ubytování (Aparthotel) Appartements Insieme. Appartements Insieme nabízí zdarma parkování v podzemní garáži a bezplatné LAN připojení k internetu. Ubytování Appartements Insieme se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenland

9,5

Hotel Alpenland

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenland. Hotel Alpenland se nachází na klidném a slunném místě přímo v centru lyžařského střediska Horní Taury, jen pár metrů od lyžařských vleků, lanovek a... Ubytování Hotel Alpenland se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Das Tauernherz

9,4

Das Tauernherz

Ubytování (Hotel) Das Tauernherz. Čtyřhvězdičkový Das Tauernherz se nachází v Obertauernu, nedaleko Kehrkopfbahn a Monte Flu-Bahn. Ubytování Das Tauernherz se nachází ve městě Schrotteralmstraße 3 (Rakousko - Salcbursko).

Sporthotel Cinderella

9,4

Sporthotel Cinderella

Ubytování (Hotel) Sporthotel Cinderella. Sporthotel Cinderella se nachází v centru Obertauernu, přímo u lanovek lyžařského střediska Obertauern. Ubytování Sporthotel Cinderella se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartment Zirbenglück

9,4

Appartment Zirbenglück

Ubytování (Apartmán) Appartment Zirbenglück. Set in Obertauern, just 400 metres from Grunwaldkopfbahn, Appartment Zirbenglück offers accommodation with a bar, ski-to-door access, a terrace and free... Ubytování Appartment Zirbenglück se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Römerhof

9,4

Hotel Römerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Römerhof. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází hned vedle sjezdovek v Obertauernu a nabízí velké wellness centrum s krytým bazénem, ​​gurmánskou restauraci, bezplatné... Ubytování Hotel Römerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Steiner Superior

9,4

Hotel Steiner Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Steiner Superior. Hotel Steiner stojí hned vedle sjezdovky v Obertauernu a nabízí krytý bazén s výhledem na hory, velké wellness centrum a parkování zdarma. Ubytování Hotel Steiner Superior se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Das Kohlmayr Superior

9,3

Das Kohlmayr Superior

Ubytování (Hotel) Das Kohlmayr Superior. Hotel Das Kohlmayr Superior se nachází v bezprostřední blízkosti sjezdovky v lyžařském středisku Horní Taury a nabízí bezplatné soukromé parkoviště,... Ubytování Das Kohlmayr Superior se nachází ve městě Ringstraße 5 (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Enzian

9,3

Hotel Enzian

Ubytování (Hotel) Hotel Enzian. Hotel Enzian se nachází v centru Obertauernu, vedle sjezdovky. Ubytování Hotel Enzian se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Edelweiss

9,3

Hotel Edelweiss

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Edelweiss. Hotel Edelweiss se nachází v Obertauernu, jen 100 metrů od lanovky Gamsleitenbahn I a 400 metrů od lanovek Plattenkarbahn a Edelweissbahn. Ubytování Hotel Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Binggl

9,3

Hotel Binggl

Ubytování (Hotel) Hotel Binggl. Hotel Binggl nabízí klidnou lokalitu v centru města Obertauern, hned vedle lyžařského svahu a velmi blízko k lyžařským vlekům a lanovkám. Ubytování Hotel Binggl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Manggei Designhotel Obertauern

9,3

Hotel Manggei Designhotel Obertauern

Ubytování (Hotel) Hotel Manggei Designhotel Obertauern. Hotel Manggei je první designový hotel v Obertauernu, kde stojí jen pár kroků od sjezdovek a vleků. Ubytování Hotel Manggei Designhotel Obertauern se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Kesselspitze

9,3

Hotel Kesselspitze

Ubytování (Hotel) Hotel Kesselspitze. Superior Hotel Kesselspitze se nachází vedle lyžařských vleků Schaidberg a Achenrain. Ubytování Hotel Kesselspitze se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schneider Dependance

9,2

Hotel Schneider Dependance

Ubytování (Apartmány) Hotel Schneider Dependance. Hotel Schneider Dependance se nachází přímo u lanovky Gamsleitenbahn v centru Obertauernu a nabízí apartmány s Wi-Fi zdarma a volný vstup do wellness... Ubytování Hotel Schneider Dependance se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Zirbenhof

9,2

Hotel Zirbenhof

Ubytování (Aparthotel) Hotel Zirbenhof. Hotel Zirbenhof se nachází v Obertauernu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a saunou. Ubytování Hotel Zirbenhof se nachází ve městě Obertauern (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Garni Alpenrose

9,2

Apartments & Garni Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Apartments & Garni Alpenrose. Obertauern’s Appartments Alpenrose se nachází jen 100 metrů od lanovky Gamsleitenbahn. Ubytování Apartments & Garni Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Skischule Krallinger

9,2

Hotel-Skischule Krallinger

Ubytování (Hotel) Hotel-Skischule Krallinger. Hotel-Skischule Krallinger stojí na svahu kopce v centru Obertauernu, přímo naproti lanovce Gamsleitenbahn 1, a nabízí wellness se saunou, parní lázní a... Ubytování Hotel-Skischule Krallinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Lungau

9,2

Hotel Lungau

Ubytování (Hotel) Hotel Lungau. Hotel Lungau se nachází v Obertauernu, 200 metrů od lanovky Gamsleitenbahn I. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Lungau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Mountain Vita

9,2

Mountain Vita

Ubytování (Aparthotel) Mountain Vita. Penzion Mountain Vita stojí na místě, odkud lze na lyžích dojet do skiareálu Obertauern, a během zimy nabízí klasickou i parní saunu a fitness centrum. Ubytování Mountain Vita se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

DAV-Haus (Alpenverein)

9,2

DAV-Haus (Alpenverein)

Ubytování (Penzion) DAV-Haus (Alpenverein). DAV-Haus, který provozuje Německý alpský spolek, se nachází v centru Obertauernu, pouhých 50 metrů od lyžařských vleků Gamsleiten. Ubytování DAV-Haus (Alpenverein) se nachází ve městě Gamsleitenstraße 4 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Sailer Hotel & Restaurant

9,2

Der Sailer Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Der Sailer Hotel & Restaurant. Featuring a bar, Der Sailer Hotel & Restaurant in Obertauern is situated a 2-minute walk from Gamsleitenbahn I. Ubytování Der Sailer Hotel & Restaurant se nachází ve městě 67 Romerstrasse (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Zehnerkar & Hotel Obertauern

9,1

Hotel Zehnerkar & Hotel Obertauern

Ubytování (Hotel) Hotel Zehnerkar & Hotel Obertauern. Hotel Zehnerkar & Hotel Obertauern je situován ve 2 propojených budovách a nachází se v centru Obertauernu, jen pár kroků od lyžařských vleků a běžkařské... Ubytování Hotel Zehnerkar & Hotel Obertauern se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Reiter

9,1

Haus Reiter

Ubytování (Apartmány) Haus Reiter. Haus Reiter se nachází v Obertauernu, 300 metrů od lanovky Monte Flu-Bahn. Ubytování poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Haus Reiter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Austria Alpinhotel

9,1

Austria Alpinhotel

Ubytování (Hotel) Austria Alpinhotel. Austria Alpinhotel se nachází u lyžařské školy vedle lanovky Edelweiss a sjezdovek v Obertauernu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a podzemní parkoviště. Ubytování Austria Alpinhotel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Isabella Obertauern

9,1

Haus Isabella Obertauern

Ubytování (Apartmány) Haus Isabella Obertauern. Haus Isabella se nachází v Obertauern, 300 metrů od lanovek Gamsleitenbahn I a Edelweißbahn a nabízí ubytování s vlastním stravováním, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Haus Isabella Obertauern se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Peakini Klubhaus

9

Peakini Klubhaus

Ubytování (Hotel) Peakini Klubhaus. Situated in the heart of Obertauern, just 200 metres from the Gamsleitenbahn Cable Car, Peakini Klubhaus features a spa area with saunas. Ubytování Peakini Klubhaus se nachází ve městě Obertauern (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus St. Georg

9

Landhaus St. Georg

Ubytování (Aparthotel) Landhaus St. Georg. Landhaus St. Georg se nachází v Obertauernu, v nadmořské výšce 1 700 metrů a přímo u sjezdovky. Ubytování Landhaus St. Georg se nachází ve městě Obertauern (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andi's Skihotel

9

Andi's Skihotel

Ubytování (Hotel) Andi's Skihotel. Andi's Skihotel je hotel v Obertauernu s přímým přístupem ke sjezdovkám u lanovek Edelweißbahn a Plattenkarbahn. Ubytování Andi's Skihotel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Rigele Royal Superior

9

Hotel Rigele Royal Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Rigele Royal Superior. This family-run 4-star Rigele Royal Superior hotel is located right in the centre of Obertauern, 50 metres from the ski slopes, and offers comfortably... Ubytování Hotel Rigele Royal Superior se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Alpina

9

Hotel Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Alpina. Hotel Alpina stojí v centru Obertauernu, v blízkosti lanovek, sjezdovek, turistických stezek i cyklotras. V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Alpina se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Alpenhotel Perner

9

Alpenhotel Perner

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Perner. Alpenhotel Perner se nachází ve středu oblasti Horní Taury, hned vedle sjezdovek a pouhých 50 metrů od lyžařského vleku Perner. Ubytování Alpenhotel Perner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartmenthaus Steinadler

9

Appartmenthaus Steinadler

Ubytování (Apartmány) Appartmenthaus Steinadler. Penzion Appartmenthaus Steinadler se nachází v samém centru obce Obertauern, pouhých 100 metrů od stanice lanovky Zehnerkahrbahn, a nabízí vířivku. Ubytování Appartmenthaus Steinadler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Elisabeth Apartments

8,9

Haus Elisabeth Apartments

Ubytování (Apartmány) Haus Elisabeth Apartments. Tyto útulné apartmány se nachází na klidném a malebném místě na okraji lesa, 10 minut chůze od lyžařského vleku Schaidbergbahn. Ubytování Haus Elisabeth Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Montana

8,9

Hotel Montana

Ubytování (Hotel) Hotel Montana. Hotel Montana, situovaný v Obertauernu, nabízí restauraci, posilovnu a wellness centrum s krytým bazénem, ​​vířivkou, klasickou a parní saunou, soláriem a... Ubytování Hotel Montana se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Vinzenz

8,9

Haus Vinzenz

Ubytování (Horské chaty) Haus Vinzenz. Haus Vinzenz se nachází v Obertauernu, 19 km od Schladmingu, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Haus Vinzenz se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Breitlehenalm

8,9

Hotel Breitlehenalm

Ubytování (Hotel) Hotel Breitlehenalm. Breitlehenalm se nachází hned vedle lyžařských vleků Schaidberg a Achenrain v obci Obertauern a hostům nabízí wellness centrum, après-ski bar a restauraci. Ubytování Hotel Breitlehenalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apparthotel Hubertus

8,9

Apparthotel Hubertus

Ubytování (Aparthotel) Apparthotel Hubertus. Apparthotel Hubertus se nachází v lyžařském areálu Zehnerkar v obci Obertauern, 150 metrů od lyžařských vleků Tauernrunde. Ubytování Apparthotel Hubertus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement & Suiten Hotel Glöcknerin

8,9

Appartement & Suiten Hotel Glöcknerin

Ubytování (Aparthotel) Appartement & Suiten Hotel Glöcknerin. Tento 4hvězdičkový hotel v Obertauern nabízí velký krytý bazén s nově postaveným tobogánem o délce 100 metrů a s masážními tryskami, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Appartement & Suiten Hotel Glöcknerin se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Mosermandl

8,8

Hotel Mosermandl

Ubytování (Hotel) Hotel Mosermandl. Offering a sun terrace and ski-to-door access, Hotel Mosermandl is situated in Obertauern. Ubytování Hotel Mosermandl se nachází ve městě Obertauern (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Obertauern

Ubytování v městech regionu Obertauern

Ubytování v regionu Obertauern - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 119 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Obertauern.

Pro region Obertauern doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Obertauern (95). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Obertauern máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Appartements Sunshine (9,7*), Hotel Tyrol (9,7*), Pension Weinberger (9,7*), Hotel & Appartement Auerhahn (9,6*), Hotel Kristall (9,6*), Hotel das Seekarhaus (9,6*), Superior Hotel Panorama (9,6*), Hotel Das Barbara (9,5*), Superior Hotel Schneider (9,5*), Hotel Gamsleiten (9,5*).

Region Obertauern může být skvělým místem pro strávení dovolené.