Hledat

Ubytování

New Valley

V regionu New Valley (Egypt) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu New Valley

Nejlepší ubytování v hotelech regionu New Valley

Solymar Pioneers

6,4

Solymar Pioneers

Ubytování (Hotel) Solymar Pioneers. Solymar Pioneers is situated in Al Kharga Oasis, just 10 minutes away from Al Kharga Airport. It offers free private parking and a lovely outdoor pool. Ubytování Solymar Pioneers se nachází ve městě Kharga (Egypt - New Valley ). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rahala Safari Hotel

Rahala Safari Hotel

Ubytování (Hotel) Rahala Safari Hotel. Located in Qasr Al Farafirah, Rahala Safari Hotel features a shared lounge and a garden. Ubytování Rahala Safari Hotel se nachází ve městě Kharga (Egypt - New Valley ). V následujících dnech se ceny pohybují od 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Qasr El Bagawat Hotel

Qasr El Bagawat Hotel

Ubytování (Hotel) Qasr El Bagawat Hotel. Located in ‘Ezbet Halfa, Qasr El Bagawat Hotel offers 4-star accommodation with a terrace. Ubytování Qasr El Bagawat Hotel se nachází ve městě ‘Ezbet Halfa (Egypt - New Valley ). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu New Valley , Egypt

Region New Valley , Egypt se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v regionu New Valley , Egypt.