Hledat

Ubytování

New Valley

V regionu New Valley (Egypt) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu New Valley

Nejlepší ubytování v hotelech regionu New Valley

House Of Life Abydos

7,6

House Of Life Abydos

Ubytování (Rezort) House Of Life Abydos. House Of Life Abydos se nachází v Abydosu, 1,3 km od chrámu Abydos. Nabízí restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování House Of Life Abydos se nachází ve městě Abydos (Egypt - New Valley ).

Solymar Pioneers

6,4

Solymar Pioneers

Ubytování (Hotel) Solymar Pioneers. Solymar Pioneers is situated in Al Kharga Oasis, just 10 minutes away from Al Kharga Airport. It offers free private parking and a lovely outdoor pool. Ubytování Solymar Pioneers se nachází ve městě Kharga (Egypt - New Valley ).

B&W SAHARA SKY CAMP

B&W SAHARA SKY CAMP

Ubytování (Hotel) B&W SAHARA SKY CAMP. B&W SAHARA SKY CAMP se nachází v Qasr Al Farafirah a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování B&W SAHARA SKY CAMP se nachází ve městě Qasr Al Farafirah (Egypt - New Valley ).

Rahala Safari Hotel

Rahala Safari Hotel

Ubytování (Hotel) Rahala Safari Hotel. Located in Qasr Al Farafirah, Rahala Safari Hotel features a shared lounge and a garden. Ubytování Rahala Safari Hotel se nachází ve městě Kharga (Egypt - New Valley ).

Qasr El Bagawat Hotel

Qasr El Bagawat Hotel

Ubytování (Hotel) Qasr El Bagawat Hotel. Located in ‘Ezbet Halfa, Qasr El Bagawat Hotel offers 4-star accommodation with a terrace. Ubytování Qasr El Bagawat Hotel se nachází ve městě ‘Ezbet Halfa (Egypt - New Valley ).

Shanda Lodge Desert Resort

Shanda Lodge Desert Resort

Ubytování (Hotel) Shanda Lodge Desert Resort. Shandalodge Hotel se nachází v centru Dakhla Oasis v New Valley a nabízí klimatizované pokoje s vlastním balkonem s výhledem na kopce. Ubytování Shanda Lodge Desert Resort se nachází ve městě Dakhla Oasis (Egypt - New Valley ).

Luxor Aswan Best Nile Cruises

Luxor Aswan Best Nile Cruises

Ubytování (Ubytování na lodi) Luxor Aswan Best Nile Cruises. Luxor Aswan Best Nile Cruises se nachází v Ezbet Abu Ḥabashi a nabízí ubytování s výhledem na řeku a barem. Ubytování Luxor Aswan Best Nile Cruises se nachází ve městě Luxor (Egypt - New Valley ).

Ubytování v regionu New Valley , Egypt

Region New Valley , Egypt se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v regionu New Valley , Egypt.