Hledat

Ubytování

Marsa Alam

V regionu Marsa Alam (Egypt) máme celkem 93 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Marsa Alam

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Marsa Alam

Light House

9,7

Light House

Ubytování (Apartmán) Light House. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Light House is set in Marsa Alam City. Ubytování Light House se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Apartment in Galawa Residence

9,5

Apartment in Galawa Residence

Ubytování (Apartmán) Apartment in Galawa Residence. Apartment in Galawa Residence se nachází ve městě Marsa Alam v guvernorátu Al-Bahr al-Ahmar a nabízí patio, restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment in Galawa Residence se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Deep Ashri

9,3

Deep Ashri

Ubytování (Aparthotel) Deep Ashri. Deep Ashri se nachází ve městě Marsa Alam v oblasti Rudého moře a nabízí ubytování se soukromým neplaceným parkovištěm. Ubytování Deep Ashri se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Ambassador House Marsa Alam

9,2

Ambassador House Marsa Alam

Ubytování (Apartmán) Ambassador House Marsa Alam. Apartmán Ambassador House Marsa Alam se nachází ve městě Marsá Alam, nabízí možnost vlastního stravování, 2 ložnice a výhled na moře, je ideální pro... Ubytování Ambassador House Marsa Alam se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Gemma Resort

9

Gemma Resort

Ubytování (Rezort) Gemma Resort. Gemma Resort se nachází u vlastní soukromé pláže a nabízí výhled na Rudé moře, kryté i venkovní bazény a wellness centrum. Ubytování Gemma Resort se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

The Palace Port Ghalib - By Pickalbatros

8,9

The Palace Port Ghalib - By Pickalbatros

Ubytování (Rezort) The Palace Port Ghalib - By Pickalbatros. Tento hotel se nachází u pláže v centru města Port Ghalib v Egyptě. Nabízí velký bazén ve tvaru laguny a luxusní 5hvězdičkové ubytování. Ubytování The Palace Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Jaz Dar El Madina

8,9

Jaz Dar El Madina

Ubytování (Rezort) Jaz Dar El Madina. Tento 4hvězdičkový rezort se nachází v klidném letovisku Marsa Alam. Ubytování Jaz Dar El Madina se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Hilton Marsa Alam Nubian Resort

8,8

Hilton Marsa Alam Nubian Resort

Ubytování (Rezort) Hilton Marsa Alam Nubian Resort. Tento rezort se nachází přímo u pláže na západním pobřeží Rudého moře v Egyptě. Vypadá jako malá vesnice, která se rozkládá kolem 4 venkovních bazénů. Ubytování Hilton Marsa Alam Nubian Resort se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

The Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort

8,8

The Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort

Ubytování (Rezort) The Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort. Tento exkluzivní resort s úžasným výhledem na Rudé moře se nachází v blízkosti mezinárodního přístavu Port Ghalib. Ubytování The Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Lahami Bay Resort

8,8

Lahami Bay Resort

Ubytování (Rezort) Lahami Bay Resort. Rezort Lahami Bay se nachází v obci Abū Ghuşūn a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Lahami Bay Resort se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt).

Steigenberger Coraya Beach (Adults Only)

8,7

Steigenberger Coraya Beach (Adults Only)

Ubytování (Rezort) Steigenberger Coraya Beach (Adults Only). Pětihvězdičkový hotel Steigenberger Coraya Beach - Adults Only se nachází na pláži Coraya Bay ve městě Marsa Alam. Ubytování Steigenberger Coraya Beach (Adults Only) se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Rayhana Guest House

8,6

Rayhana Guest House

Ubytování (Penzion) Rayhana Guest House. Penzion Rihana Guest House Marsa Alam se nachází ve městě Marsa Alam, 100 metrů od pláže na pobřeží Rudého moře, a nabízí ve všech prostorách zdarma... Ubytování Rayhana Guest House se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Oasis

8,6

Oasis

Ubytování (Apartmány) Oasis. Oasis se nachází ve městě Marsa Alam a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, venkovní bazén a bar. Ubytování Oasis se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Jaz Grand Marsa

8,6

Jaz Grand Marsa

Ubytování (Rezort) Jaz Grand Marsa. Tento 5hvězdičkový rezort v egyptském letovisku Marsa Alam se nachází na klidném a malebném místě. Ubytování Jaz Grand Marsa se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Club Calimera Akassia Swiss Resort

8,6

Club Calimera Akassia Swiss Resort

Ubytování (Rezort) Club Calimera Akassia Swiss Resort. Pětihvězdičkový Club Calimera Akassia Swiss Resort je situován u pláže ve městě Quseir a nabízí zahradu, fitness centrum, bar, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Club Calimera Akassia Swiss Resort se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Utopia Beach Club

8,5

Utopia Beach Club

Ubytování (Hotel) Utopia Beach Club. Čtyřhvězdičkový Utopia Beach Club s výhledem na pláž se nachází ve městě Marsa Alam a nabízí fitness centrum, bar a zahradu. Ubytování Utopia Beach Club se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Albatros Sea World Marsa Alam - Families and couples only

8,5

Albatros Sea World Marsa Alam - Families and couples only

Ubytování (Rezort) Albatros Sea World Marsa Alam - Families and couples only. Albatros Sea World Marsa Alam (Families and Couples Only) se nachází v Marsa Alam City. Ubytování Albatros Sea World Marsa Alam - Families and couples only se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Wadi Lahmy Azur Resort

8,4

Wadi Lahmy Azur Resort

Ubytování (Rezort) Wadi Lahmy Azur Resort. Tento rezort all-inclusive se nachází na odlehlé soukromé pláži v obci v Berenice, Hamata. Ubytování Wadi Lahmy Azur Resort se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt).

Concorde Moreen Beach Resort

8,4

Concorde Moreen Beach Resort

Ubytování (Rezort) Concorde Moreen Beach Resort. Concorde Moreen Beach Resort se nachází v upravených zahradách ve střední části u zálivu Abu Dabour u Rudého moře. Ubytování Concorde Moreen Beach Resort se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Brayka Bay Reef Resort

8,4

Brayka Bay Reef Resort

Ubytování (Rezort) Brayka Bay Reef Resort. Brayka Bay Reef Resort se nachází přímo v zálivu Marsa Brayka a je vhodným místem k pobytu pro milovníky vodních sportů, kterým se mohou věnovat mezi... Ubytování Brayka Bay Reef Resort se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Magic Tulip Beach Resort & Spa

8,3

Magic Tulip Beach Resort & Spa

Ubytování (Rezort) Magic Tulip Beach Resort & Spa. Tento rezort se nachází přímo na pláži v letovisku Marsa Alam. Nabízí prostorné pokoje, velký bazén, wellness centrum, soukromou pláž a 3 restaurace. Ubytování Magic Tulip Beach Resort & Spa se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Novotel Marsa Alam

8,3

Novotel Marsa Alam

Ubytování (Rezort) Novotel Marsa Alam. Novotel Marsa Alam se nachází v Quseiru a nabízí restauraci, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Novotel Marsa Alam se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Ecolodge Bedouin Valley Camp and Diving Club

8,3

Ecolodge Bedouin Valley Camp and Diving Club

Ubytování (Hotel) Ecolodge Bedouin Valley Camp and Diving Club. Ecolodge Bedouin Valley je hotel situovaný v Marsa Alamu. Nabízí restauraci, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Ecolodge Bedouin Valley Camp and Diving Club se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Jaz Solaya

8,2

Jaz Solaya

Ubytování (Rezort) Jaz Solaya. Tento dobře vybavený hotel představuje ideální volbu pro milovníky potápění a šnorchlování i pro ty, kteří chtějí poznat křišťálově čistou vodu v zálivu... Ubytování Jaz Solaya se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Shams Alam Beach Resort

8

Shams Alam Beach Resort

Ubytování (Rezort) Shams Alam Beach Resort. Shams Alam Beach Resort u soukromé písečné pláže, dlouhé 1 km, nabízí zábavu a relaxaci v přírodní rezervaci Wadi Gimal, vlastní potápěčské centrum a jízdu... Ubytování Shams Alam Beach Resort se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt).

The Three Corners Sea Beach Resort

7,9

The Three Corners Sea Beach Resort

Ubytování (Rezort) The Three Corners Sea Beach Resort. The Three Corners Sea Beach Resort se nachází ve městě Marsa Alam přímo na pobřeží Rudého moře, v oblasti s rozlehlými plážemi. Ubytování The Three Corners Sea Beach Resort se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

The Three Corners Happy Life Beach Resort

7,8

The Three Corners Happy Life Beach Resort

Ubytování (Rezort) The Three Corners Happy Life Beach Resort. The Three Corners Happy Life Resort se nachází na západním pobřeží Rudého moře, 37 km severně od města Marsa Alam. Ubytování The Three Corners Happy Life Beach Resort se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Elphistone Resort Marsa Alam for families and couples only

7,7

Elphistone Resort Marsa Alam for families and couples only

Ubytování (Rezort) Elphistone Resort Marsa Alam for families and couples only. Elphistone Resort Marsa Alam se nachází jižně od Rudého moře. Nabízí soukromou pláž, 3 venkovní bazény, vířivku, potápěčské centrum a posilovnu. Ubytování Elphistone Resort Marsa Alam for families and couples only se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Aurora Bay Resort Marsa Alam

7,6

Aurora Bay Resort Marsa Alam

Ubytování (Rezort) Aurora Bay Resort Marsa Alam. Tento 4hvězdičkový rezort se nachází u zálivu Jabal Al Rossas. Nabízí vlastní pláž (jen přes ulici) a venkovní bazén. Ubytování Aurora Bay Resort Marsa Alam se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Pensee Royal Garden

6,7

Pensee Royal Garden

Ubytování (Rezort) Pensee Royal Garden. Tento rezort se nachází podél soukromé pláže na pobřeží Rudého moře, 20 km od Quseiru. Nabízí prostorné pokoje s vířivkou. Ubytování Pensee Royal Garden se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Coral Hills Resort Marsa Alam

5,8

Coral Hills Resort Marsa Alam

Ubytování (Rezort) Coral Hills Resort Marsa Alam. Coral Hills Resort Marsa Alam se nachází přímo na pobřeží Rudého moře v lukrativní lokalitě pro potápění a nabízí 2 venkovní bazény, potápěčské centrum,... Ubytování Coral Hills Resort Marsa Alam se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Dolphin's Reef Suites

Dolphin's Reef Suites

Ubytování (Apartmány) Dolphin's Reef Suites. Dolphin's Reef Suites se nachází ve městě Marsa Alam a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Dolphin's Reef Suites se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

LTI Akassia Beach

LTI Akassia Beach

Ubytování (Rezort) LTI Akassia Beach. Rezort LTI Akassia Beach se nachází ve městě Quseir a nabízí fitness centrum, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování LTI Akassia Beach se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Malikia Resort Abu Dabbab

Malikia Resort Abu Dabbab

Ubytování (Rezort) Malikia Resort Abu Dabbab. Malikia Resort Abu Dabbab se nachází 30 km jižně od mezinárodního letiště Marsa Alam. Ubytování Malikia Resort Abu Dabbab se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Matruh Sea view

Matruh Sea view

Ubytování (Apartmán) Matruh Sea view. Complete with a terrace, Sea view apartment is located in Marsa Matruh, 1.1 km from Cleopatra Beach and 17 km from Agieba Marsah Matruh beach. Ubytování Matruh Sea view se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Marsa Matrouh).

Comfy apt by Sentido Marsa Alam

Comfy apt by Sentido Marsa Alam

Ubytování (Apartmán) Comfy apt by Sentido Marsa Alam. Comfy apt by Sentido Marsa Alam se nachází ve městě Marsa Alam a nabízí restauraci, venkovní bazén a bar. Tento apartmán má vlastní bazén a zahradu. Ubytování Comfy apt by Sentido Marsa Alam se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Oriental Coast, Marsa Alam, Egypt

Oriental Coast, Marsa Alam, Egypt

Ubytování (Apartmán) Oriental Coast, Marsa Alam, Egypt. Oriental Coast, Marsa Alam, Egypt se nachází ve městě Marsa Alam a nabízí zahradu, soukromou pláž a terasu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Oriental Coast, Marsa Alam, Egypt se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Wadi Lahami Village

Wadi Lahami Village

Ubytování (Kemp) Wadi Lahami Village. Wadi Lahami Village se nachází v Abū Ghuşūnu a nabízí výhled na moře, restauraci, bar, soukromou pláž a terasu. Ubytování Wadi Lahami Village se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt).

Galawa Residence Bilocale Fedy Marsa Alam

Galawa Residence Bilocale Fedy Marsa Alam

Ubytování (Apartmán) Galawa Residence Bilocale Fedy Marsa Alam. Galawa Residence Bilocale Fedy Marsa Alam se nachází ve městě Marsa Alam. Nachází se na pláži a má restauraci, bar a terasu. Ubytování Galawa Residence Bilocale Fedy Marsa Alam se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Fantazia Resort Marsa Alam

Fantazia Resort Marsa Alam

Ubytování (Rezort) Fantazia Resort Marsa Alam. Fantazia Resort Marsa Alam se nachází ve městě Marsa Alam a nabízí restauraci, bar, zahradu a soukromou pláž. Ubytování Fantazia Resort Marsa Alam se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

FabbricaCasa Sea Front Villa, Oriental Coast

FabbricaCasa Sea Front Villa, Oriental Coast

Ubytování (Vila) FabbricaCasa Sea Front Villa, Oriental Coast. FabbricaCasa Sea Front Villa, Oriental Coast se nachází ve městě Marsa Alam a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a... Ubytování FabbricaCasa Sea Front Villa, Oriental Coast se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Oriantal coast marsa Alam

Oriantal coast marsa Alam

Ubytování (Apartmán) Oriantal coast marsa Alam. Set in Hurghada, Oriantal coast marsa Alam offers a private pool. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Oriantal coast marsa Alam se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

FabbricaCasa 3 BR apartment by the sea

FabbricaCasa 3 BR apartment by the sea

Ubytování (Apartmán) FabbricaCasa 3 BR apartment by the sea. Located in Marsa Alam City in the Red Sea Governorate region, FabbricaCasa 3 BR apartment by the sea has a balcony. Ubytování FabbricaCasa 3 BR apartment by the sea se nachází ve městě Marsa Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Ubytování v městech regionu Marsa Alam

Ubytování v městech regionu Marsa Alam

Ubytování v regionu Marsa Alam, Egypt

Region Marsa Alam, Egypt se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 93 hotelů a ubytování v regionu Marsa Alam, Egypt.